Всички новини Втора лига

Съдийски назначения 13-ти кръг Втора лига

15 октомври 2022 г., събота, 14:45 ч.
ФК Струмска слава 1927 – ФК Етър ВТ
ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски                
СН:    Пламен Божидаров Мехлемов     
 
15 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч.
ФК Литекс Ловеч – Миньор
ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Желязко Димитров Пилатов
4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов                
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     
 
15 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч.
Дунав Русе – ОФК Беласица
ГС:    Венцислав Георгиев Митрев    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Виктор Андриянов Кукуянов
4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                
СН:    Цветан Кръстев Кръстев     
 
15 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч.
ПФК Марица 1921 – Спортист 2009
ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Кристиян Ботев Минков    АС2:    Михаел Николаев Денчев
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                
СН:    Иво Величков Боев     
 
15 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч.
ОФК Спартак Пл – ЦСКА 1948 II
ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров
4-ТИ:    Станимир Георгиев Тодоров                
СН:    Стефан Иванов Йорданов     
 
15 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч.
ФК Созопол – ФК Витоша
ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                
СН:    Живко Герганов Недялков     
 
15 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч.
ОФК Янтра 2019 – ПФК Монтана 1921
ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Иван Радославов Иванов
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев                
СН:    Йордан Веселинов Гулев     
 
16 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 – ФК Крумовград
ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов
4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                
СН:    Йордан Иларионов Дурчев     
 
18 октомври 2022 г., вторник, 16:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II – Ботев Пд II
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Теодор Пешев Петров
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P