S. Bergwijn
83'
45'
90'

Отборът на Наполи се наложи над Аякс с резултат 4:2 в мач от Група А на Шампионската лига. Италианският тим спечели и предния сблъсък между двата тима с категоричното – 6:1.

Ъргвинг Лозано откри резултата за домакините още в 4-ата минута, а Распадори в 16-ата удвои.

Дави Клаасен намали за гостите в 49-ата минута, но Кварацхелия от дзупа в 62-ата вкара трети гол за своя тим.

Бергвайн отново намали преднината на неаполитанци в 83-ата минута, но Осимен в 90-ата оформи крайното – 4:2.

Тимът на Наполи събра 12 точки след първите 4 двубоя от групата и си осигури класиране за следващата фаза.