Водещи новини Всички новини Ла Лига Серия А Футбол Свят

Барса и Интер не се победиха в зрелищен мач, „каталунците“ на крачка от отпадане

Усман Дембеле
40'
Р. Левандовски
82'
90'+2'
Николо Барела
50'
Лаутаро Мартинес
63'
Робин Госенс
89'
45'
90'

Отборите на Барселона и Интер не се победиха – 3:3 в мач от Група C на Шампионската лига.

Интер остава на втората позиция в класирането със 7 точки, докато Барселона е трети с 4 пункта. При успех в следващия кръг срещу Виктория Пилзен „нерадзурите“ ще си осигурят класиране за следващата фаза.

0

В 17-ата минута Един Джеко можеше да изведе гостите напред, но ударът му срещна гредата.

В 40-ата минута отборът на Барселона успя да поведе в резултат чрез Усман Дембеле.

В 50-ата минута гостите стигнаха до изравняване чрез попадение на Николо Барела.

В 63-ата минута „нерадзурите“ стигнаха до пълен обрат след страхотен гол на Лаутаро Мартинес.

В 71-ата минута Робрът Левандовски се разписа, но полякът се намираше в положение на засада. В 80-ата минута със страхотен пропуск се отличи Усман Дембеле, но френският национал се намираше зад защитата на „нерадзурите“ и ако се беше разписал, попадението щеше да бъде отменено.

В 82-ата минута домакините успяха да изравнят резултата чрез Робърт Левандовски.

В 89-ата минута Робин Госенс успя да изведе отново „нерадзурите“ напред след страхотна контраатака.

Робърт Левандовски в 92-ата минута възстанови равенството и запази шансовете на „каталунците“ за класиране напред.