Харви Елиът
87'
45'
90'

Отборът на Ливърпул се наложи като гост над Рейджърс с резултат 7:1 в мач от Група А на Шампионската лига. „Мърсисайдци“ събраха 9 точки и заемат втората позиция в класирането, а Рейнджърс е 4-ти с 0 пункта.

0

Домакините успяха да поведат в резултата в 17-ата минута чрез Арфийлд, но Фирмино в 24-ата изравни.

В 55-ата отново Фирмино направи обрата за своя тим пълен, а Дарвин Нунес в 66-ата вкара трети гол. В 68-ата минута на терена се появи Мохамед Салах и успя да отбележи хеттрик.

В 76-ата египтянина отбеляза първото си попадение, а в 80-ата и 81-ата той добави още две към сметката си. Той отбеляза най-бързият хеттрик в историята на Шампионската лига – само за 6 минути и 12 секунди (между първото и третото попадение).

В 87-ата минута Харви Елиът оформи крайното – 7:1.