Голове
17'
Гол от дузпа
30'

Отборът на Етър се наложи над Струмска слава като гост с категоричното 3:0 в мач от 13-ия кръг на Втора професионална лига.

В 16-ата минута Лъчезар Георгиев събори Евгений Илиев в наказателното поле и реферът посочи бялата точка. Даниел Малденов не сгреши и откри резултата. В 30-ата минута Георги Ангелов удвои, а в 44-ата минута с втория си гол Даниел Младенов оформи крайното – 3:0.

Струмска слава: 12. Драгомир Петков, 77. Марио Дилчовски, 3. Румен Сандев, 15. Лъчезар Георгиев, 91. Костадин Илиев, 5. Мартин Костов, 22. Антон Тунгаров, 8. Георги Янев, 2. Борислав Николов, 7. Цветомир Цанев, 9. Александър Александров

Етър: 13. Станислав Нисторов, 4. Георги Александров, 15. Георги Ангелов, 11. Даниел Младенов, 17. Евгений Илиев, 9. Живко Петков, 25. Крум Стоянов, 26. Мариян Иванов, 28. Николай Янков, 34. Олег Димитров, 23. Христо Митев