efbet Лига Водещи новини Всички новини

Юношите до 16 години с тежка загуба от Сърбия

Юношеския национален отбор на България до 16 години допусна тежка загуба от Сърбия с резултат 1:5 в контролна среща срещу връстниците си от Сърбия.

Двубоят се игра на базата на националния отбор в Бояна.

Гостите откриха резултата в 12-ата минута чрез Алекса Василич. В 27-ата Елди Байрамович покачи на 2:0. В 35-ата минута резултатът стана класически след попадение на Байрамович. В средата на втората част Емил Найденов върна едно попадение за своя тим, но в 84-ата Лазар Перанович вкара четвърти гол за Сърбия.

Малко по-късно Макевич реализира пети гол за гостите и оформи крайния резултат.

БЪЛГАРИЯ (U16) 1:5 СЪРБИЯ (U16)
0:1 Василич (11)
0:2 Байрамович (27)
0:3 Байрамович (35)
1:3 Найденов (67)
1:4 Перанович (84)
1:5 Макевич (86)

БЪЛГАРИЯ: 1. Стефан Смъркалев, 3. Деян Кирилов, 4. Никола Николов, 5. Теодор Райков, 7. Аксел Велев, 9. Марсел Бибишков, 10. Виторио Шотев, 11. Васил Каймаканов, 15. Кирил Цеков, 17. Владимир Драганов, 21. Крум Стойчев

СЪРБИЯ: 1. Вукашин Йованович, 2. Стряхиня Стойкович, 3. Адем Авдич, 4. Матия Жупаняц, 5. Джордже Цветкович, 6. Андрей Бачанин, 7. Един Байрамович, 8. Лука Ранкович, 9. Стефан Младенович, 10. Алекса Василич, 11. Анджелко Павлович