1 2
07/08
- 17:00
2 1

Балкан (Ботевград) се наложи като гост Ботев с 3:1 в Ихтиман в мач от 12-ия кръг на Югозападната Трета лига – Група А. Владимир Бахъров в 11-ата минута изведе Ботев напред в резултата. Само за четвърт час обаче ботевградчани обърнаха развоя на мача. Първо в 20-ата минута Дейвид Йорданов тресна гредата. Комбинация между Здравко Атанасов и Калоян Бонев завърши с гол на последния за 1:1 в 31-ата минута. 120 секунди по-късно Павел Петков също уцели гредата. След още 120 секунди Емил Колев вкара от воле за 1:2. Третото попадение реализира Петков в 53-ата минута след самостоятелен рейд. В 80-ата Йордан Дамянов получи втори жълт и червен картон и Балкан доигра мача с десет футболисти.