Браян Морено
90'+1'
45'
90'

Отборът на ЦСКА-София се наложи над Ботев Враца с резултат 4:0 като гост в мач от 15-ия кръг на Първа лига, игран на стадион „Христо Ботев“ във Враца. Точни за армейците бяха Марселино Кареасо (6′), Лазар Туфегджич (35′), Станислав Шопов (80′) и Браян Морено (90′).

През първото полувреме армейците тотално надиграха своя опонент и още в 6-ата минута поведоха в резултата. Тибо Вион пусна наляво към Брадли де Нойер, който му върна топката, а французинът я центрира в наказателното поле, където Марселино Кареасо я засече с технично отиграване във вратата на Костов. Това бе дебютно попадение за Кареасо с червената фланелка. В 23-ата минута червените имаха шанс за втори гол, но Лазар Туфегджич нацели напречната греда след мощен шут от близка дистанция. В 32-ата минута Назон излезе на добра позиция и стреля, но Костов изби в ъглов удар. След центрирането Матей стреля с глава, но над вратата. ЦСКА продължи да атакува и в 35-ата минута логичното се случи, когато Маурисио Гарсес направи страхотен пробив и намери Дюкенс Назон в наказателното поле, а хаитянинът пусна технично с пета към Лазар Туфегджич, който прати топката в опразнената врата, разписвайки се за 2:0. В 39-ата минута Тибо Вион стреля от пряк свободен удар, но право в ръцете на Костов. По този начин двата състава се оттеглиха на почивка с два гола аванс за момчетата на Саша Илич.

Втората част стартира с опасна атака за червените, при която Назон на няколко пъти финтира Фераресо, след което топката стигна до Туфегджич, който шутира, но стражът на домакините спаси. Последва тройна смяна в  състава на ЦСКА, при която играта напуснаха Дюкенс Назон, Тибо Вион и Лазар Туфегджич, а на тяхно място на терена се появиха Браян Морено, Жираир Шагоян, Джонатан Линдсет. Малко по-късно старши треньорът на ЦСКА Саша Илич направи още две промени, като Бисмарк Чарлс и Станислав Шопов замениха Марселино Кареасо и Маурисио Гарсес. В 80-ата минута с едно от първите си докосвания на топката Шопов реализира изключително красив гол с фалцов изстрел от дъгата на наказателното поле в горния ляв ъгъл на Красимир Костов. До края на срещата армейците продължиха да атакуват и в последната минута Турицов направи хубав пробив по дясното крило, подавайки остро пред малкия пеналт, където Бисмарк Чарлс с едно докосване намери Морено, който хладнокръвно се разписа за 4:0, оформяйки крайния резултат. По този начин ЦСКА записа нова напълно заслужена победа като гост над Ботев (Враца) и продължава да оглавява временното класиране в Първа лига с актив от 34 точки.