W. McKennie
79'
45'
90'

Отборът на Бенфика се наложи над Ювентус с резултат 4:3 и извхърли „старата госпожа“ от груповата фаза на Шампионската лига.

Италианския тим остана само с 3 спечелени точки от първите 5 кръга на Група H..

3

Антонио Силва откри резултата за домакините в 17-ата минута, но Мойс Кийн в 21-ата изравни. До края на първата част домакините обаче успяха да отбележат две попадения. Първо Жоао Марио от дузпа изведе своя тим напред, а Рафа Силва в 35-ата направи резултата 3:1.

В 50-ата отново Рафа Силва вкара четвърти гол за своя тим. Милик в 77-ата и МакКени в 79-ата върнаха две попадения за „бинаконерите“, но гостите не успяха да стигнат до нищо повече и отпаднаха от надпреварата.