A. Seck
50'
45'
90'

Отборът на ПСЖ се наложи над Макаби Хайфа с резултат 7:2 в мач от Група H на Шампионската лига.

Лео Меси изведе домакините напред в 19-ата минута, а в 32-ата Килиан Мбапе удвои. Само 3 минути по-късно Неймар направи преднината на своя тим класическа след асистенция на Меси.

Сек върна едно попадение за гостите в 38-ата, но отново Меси вкара четвърти гол за парижани в 45-ата.

Сек в 50-ата направи резултат 4:2, но в 64-ата Мбапе добави още един гол към сметката на домакините. Голдберг си отбеляза автогол в 67-ата за 5:1, а Солер в 84-ата след голово подаване на Меси оформи крайното – 7:2.