Б. Павар
90'+5'
45'
90'

Отборът на Байерн Мюнхен се наложи като гост над Барселона с резултат 3:0 в мач от Група C на Шампионската лига.

Баварците успяха да поведат в 10-ата минута чрез Садио Мане, който получи страхотно подаване от Серж Гнабри.

В 31-ата Ерик Максим Чупо-Мотинг удвои преднината на баварците след една контраатака.

В края на първата част съдията отсъди дузпа за Барселона за нарушение на Де Лихт срещу Левандовски, но след употребата на ВАР реферът промени решението си.

В 56-ата минута попадение на Гнабри беше отменено заради засада.

В продължението Бенжамен Павар оформи крайното – 3:0 в полза на гостите.

Байерн е на първата позиция в групата с 15 точки, докато Барса остава 3-и с 4 пункта и ще играе в Лига Европа през пролетта.