Висша лига Водещи новини Всички новини Футбол Свят

Юнайтед с класика срещу Шериф, Кристиано с гол

Манчестър Юнайтед очаквано се наложи над Шериф Тираспол с 3:0 в двубой от група Е на Лига Европа. „Червените дяволи“ стигнаха до успеха след попадения на Диего Далот, Маркъс Рашфорд и Кристиано Роналдо.

0

Тимът на Ерик Тен Хаг е на 2-о място в групата с 12 точки. Лидерът Реал Сосиедад е с пълен актив от 15. И двата отбора още преди днешните мачове си бяха гарантирали продължаването в турнира.

В самия край на първото полувреме Далот откри резултата след центриране от корнер на Ериксен.

В 65-ата минута с глава Маркъс Рашфорд вкара втори за домакините.

В 81-ата минута Роналдо дочака своя шанс в мача. Той стреля с глава, но вратарят отрази, CR7 не сгреши при добавката и оформи крайният резултат.