efbet Лига Водещи новини Всички новини

Левски с ново равенство след 0:0 срещу Черно море във Варна

Черно море и Левски завършиха 0:0 в отложен двубой от 4-ия кръг на efbet лига. Така „сините“ вече нямат 5 мача победа в първенството и изостават сериозно от лидера ЦСКА-София.

През първата част играта бе на доста ниско ниво, като двата отбора не съумяха да отправят нито един точен удар. До почивката Велев и Панайотов получиха жълти картони за груби нарушения. Нито един от двата тима не отправи точен изстрел. Второто полувреме започна с голям пропуск на Уелтон за Левски. Бразилецът пресече върната към Георгиев топка, след което преодоля вратаря, но вместо да се разпише на празна врата от 16 метра стреля от външната страна на лявата греда на домакините. Това бе и най-чистото положение в мача.

Столичани пристигнаха във Варна в доста кадрови проблеми. „Сините“, които са в серия от четири поредни мача без успех в първенството. За Левски не играха контузените Ивелин Попов, Билал Бари, Илиян Стефанов, Филип Кръстев и наказания Андриан Краев.