Всички новини Трета лига Югозападна Трета лига

Съдийския назначения за кръга в Югозападната Трета лига

Съдийски назначения – ТРЕТА ЛИГА ЮЗГ 1

14 Кръг
СЛАВИЯ II /София/ – ПИРИН 1912 /Гоце Делчев/ Валентин Стефанов (Съдия); Янко Запрянов (Асистент 1); Светлин Симеонов (Асистент 2);
05.11.2022 12:00 Виктор Войнов (4-ти съдия); Петко Петков (Делегат);
Почива: ЧАВДАР /Етрополе/
МАРЕК 1915 /Дупница/ – БАНСКО ТИИМ /Банско/ Иван Иванов (Съдия); Иван Радославов (Асистент 1); Иво Сотиров (Асистент 2);
05.11.2022 14:00 Николай Ангелов (4-ти съдия); Николай Стоилов (Делегат);
БОТЕВ 1937 / Ихтиман/ – ЛЕВСКИ – РАКОВСКИ /София/ Станислав Апостолов (Съдия); Ангел Станчев (Асистент 1); Енчо Златански (Асистент 2);
05.11.2022 14:00 Владислав Макавеев (4-ти съдия); Мариян Дойчев (Делегат);
ЦСКА 1948 III /София/ – БАЛКАН 1929 /Ботевград/ Георги Спасов (Съдия); Златомир Николов (Асистент 1); Михаил Гигов (Асистент 2);
06.11.2022 14:00 Здравко Михайлов (4-ти съдия); Николай Георгиев (Делегат);
СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /Сливница/ – СЕПТЕМВРИ II /София/ Благой Манов (Съдия); Феим Мусанков (Асистент 1); Калоян Кацаров (Асистент 2);
06.11.2022 14:00 Емин Ал – Джунейд (4-ти съдия); Владимир Неделчев (Делегат);

Съдийски назначения – ТРЕТА ЛИГА ЮЗГ 2

14 Кръг
Почива: РИЛСКИ СПОРТИСТ 2011 /Самоков/
ЛЕВСКИ II /СОФИЯ/ – ФК КЮСТЕНДИЛ /Кюстендил/ Иво Исаев (Съдия); Павел Драгомиров (Асистент 1); Васил Байрактарски (Асистент 2);
05.11.2022 14:00 Мурад Адем (4-ти съдия); Тенчо Гошев (Делегат);
ПИРИН 1941 /Разлог/ – НАДЕЖДА /Доброславци/ Николай Велков (Съдия); Младен Вълчев (Асистент 1); Олег Панайотов (Асистент 2);
05.11.2022 14:00 Йордан Воденичаров (4-ти съдия); Любомир Инджев (Делегат);
ВИХРЕН /Сандански/ – КОСТИНБРОД – 2012 /Костинброд/ Георги Димитров (Съдия); Дениз Соколов (Асистент 1); Димитър Стоилов (Асистент 2);
05.11.2022 14:00 Иван Донев (4-ти съдия); Александър Кабзималски (Делегат);
СЕПТЕМВРИ /Симитли/ – ГРАНИТ /Владая/ Мариян Гребенчарски (Съдия); Тодор Вуков (Асистент 1); Георги Спасов (Асистент 2);
06.11.2022 14:00 Борислав Цветков (4-ти съдия); Борис Кръстев (Делегат);
ЦСКА – СОФИЯ II /София/ – ОБОРИЩЕ /Панагюрище/ Вилиян Видинов (Съдия); Брайън Маринов (Асистент 1); Стоян Кисьов (Асистент 2);
07.11.2022 14:00 Кристиан Колев (4-ти съдия); Стефан Маринов (Делегат);

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P