27/08
- 18:00
Марек
2 0

Марек победи последния в класирането на Югозападната Трета лига – група А Пирин (Гоце Делчев) с 4:2. В 17-ата минута Росен Йорданов отбеляза след атака отдясно и пас на Михалков. В 32-ата минута Георги Божилов направи 2:0, реализирайки гол близнак на първия. След още 2 минути Любомиров направи резултата класически. В ответната атака бе свирена дузпа за Пирин, а Иван Макриев върна едно попадение с точното си изпълнение.

Марек отново поведе с три гола, след като 70-ата минута Божилов засече една отбита топка от корнер. В 73-ата минута домакините получиха отново право до изпълнят дузпа, а Макриев отново бе точен – 2:4.

Марек е лидер в класирането и зарадва с победа за днешния му рожден ден президента на клуба Цветан Видински.