Мартин Иванов
69'
Даниел Маджаров
86'

Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) записа разгромна победа при гостуването си на Верея (Стара Загора). Двубоят от 17-тия кръг на Югоизточната Трета лига завърши при резултат 8:0 в полза на “черно-белите”, пише клубният сайт.

Възпитаниците на Христо Телкийски доминираха на стадиона в квартал “Кольо Ганчев” и стигнаха до трите точки. През първата част пловдивчани реализираха четири безответни попадения. Точни бяха Филип Колев, Васил Църцев (2) и Иван Сулев.

През второто полувреме нещата на терена не се промениха и Локомотив II направи победата още по-категорична. Габриел Земярски, Даниел Маджаров, Мартин Иванов и Иван Сулев вкараха за крайното 0:8.

Възпитаниците на Христо Телкийски записаха трета поредна победа, като събраха актив от 21 точки и се намират на 13-то място в класирането.