Всички новини Втора лига

Струмска Слава победи Марица

Отборът на Струмска Слава се наложи с 2:1 като гост на Марица Пловдив в двубой от 17-ия кръг на Втора лига.

Антон Тунгаров вкара и двете попадения за Славата. Полузащитникът откри резултата в края на първото полувреме, когато бе точен от бялата точка.

Малко след почивката отново Тунгаров попадна в прегръдките на своите съотборници, след като се разписа за 2:0.

Той бе в центъра на събитията и в 83-ата минута, тъй като остави Славата в намален състав. Тунгаров получи втори жълт картон и респективно бе изгонен.

Веднага след това домакините върнаха едно попадение чрез Мартин Газиев, но това се оказа недостатъчно за пловдивчани да се доберат поне до точката.

Така двата тима се изравниха в класирането, като имат по 22 точки и делят 10-о място.