efbet Лига Всички новини

Саша Илич пусна играчите на ЦСКА-София в почивка

Наставникът на ЦСКА-София Саша Илич е пуснал футболистите на тима в 4-дневна почивка след успеха над Черно море с 2:0.

“Червените” няма да играят официален мач в паузата за двубои на националните отбори, като следващата им среща е гостуването на Гигант (Съединение) за Купата на България на 26 ноември, събота, от 12:00 часа.

Тимът подновява занимания в четвъртък, като ще изиграе контролна среща в неделя, научи „Тема Спорт“. Съперник за нея обаче все още не е обявен. Турицов, Християн Петров, Шопов, Шагоян и Махмутович няма да бъдат на разположение на Саша Илич за спаринга заради ангажименти с националните си отбори.