Всички новини Футбол Свят

Португалия без Роналдо разби Нигерия

Отборът на Португалия се наложи над Нигерия с резултат 4:0 в последната си контрола преди старта на Мондиала.

Голямата звезда на „моретлавателите“ Кристиано Роналдо пропусна срещата заради стомашно разстройство.

В 9-ата минута Бруно Фернандеш откри след асистенция на Далот. След това в 35-ата минута футболист на Нигерия игра с ръка в наказателното си поле и съдията посочи бялата точка. Бруно Фернандеш не сгреши и удвои от 11-метровия наказателен удар.

В 79-ата минута Емануел Денис можеше да върне Нигерия в мача, но пропусна дузпа.

В 82-ата минута Гонсало Рамос направи резултата класически, а в 84-ата Жоао Марио оформи крайното – 4:0.