efbet Лига Водещи новини Всички новини

Левски сложи край на серията след 4:1 срещу Вихрен за Купата (ВИДЕО)

Левски сложи край на серията от седем поредни мача без успех, след като срази Вихрен в Сандански с 4:1. С победата „сините“ се класираха за осминафиналите на Sesame Купа на България, където ще спорят с шампиона Лудогорец в повторение на полуфинала от миналата година.

Столичани бяха посрещнати на нож в Сандански, като в 7-ата минута се оказаха губещи в резултата. Удонджи порази вратата на Николай Михайлов, който застана под рамката с капитанската лента за пръв път след злощастното отпадане от Хамрун в Лигата на конференциите.

Въпреки тежкия терен „сините“ успяха да обърнат. Още преди почивката головете на Роналдо и Андриан Краев внесоха спокойствие в лагера на защитаващия Купата отбор на Левски. Второто полувреме играчите на Станимир Стоилов играеха без напрежение и очаквано стигнаха до убедителната победа с 4:1. По един гол прибавиха Уелтон и Георги Миланов от дузпа.