Ричарлисон
73'
45'
90'

Отборът на Бразилия се наложи над Сърбия с резултат 2:0 в мач от Група G на Световното първенство.

Ричарлисон отбеляза и двете попадения за Селесао, като единият му гол беше изключително красив.

В другия мач от групата Швейцария се наложи над Камерун с минималното – 1:0.

1

В 13-ата минута суперзвездата на Бразилия Неймар се опита да вкара от корнер, но вратарят на Сърбия изби.

Милинкович-Савич трябваше да се намесва и след едно добро извеждащо подаване на Тиаго Силва.

В 35-ата минута с пропуск се отличи Рафиня. Рафиня не успя да се разпише от добра позиция и в началото на втората част.

Удар на Алекс Сандро в 60-ата минута срещна гредата.

В 63-ата минута все пак Селесао излезе напред в резултата. Ричарлисон се възползва от една избита топка от вратаря на Сърбия след удар на Винисиус и откри.

В 67-ата минута Винисиус можеше да удвои, но не успя да се разпише от добра ситуация.

В 73-ата минута Ричарлисон със страхотно изпълнение успя да удвои.

В 81-ата минута удар на Каземиро срещна гредата. Две минути по-късно и Фред се отличи с пропуск.