efbet Лига Водещи новини Всички новини

ЦСКА-София взима още един до края на трансферния прозорец

Отборът на ЦСКА-София ще привлече поне още един нов футболист до края на трансферния прозорец, който е краят на февруари. Досега “червените” се подсилиха само с един играч до момента. В началото на годината те парафираха с норвежкия офанзивен състезател Тобиас Хайнц. Той пристигна от Сарпсборг за 600 хил. евро. Очакваше се съвсем скоро след това от “Армията” да осъществят още един входящ трансфер и новите да са на разположение на Саша Илич за подготвителния лагер в Белек. Вместо това обаче последва затишие на трансферния фронт.
Скоро обаче то ще бъде нарушено, тъй като ЦСКА – София е в напреднали преговори с още един чуждестранен футболист. Очаква се до дни, а може би дори и до часове, въпросният играч да пристигне в България, за да се запознае с базата на клуба и да парафира с “червените”. Неговото име и позицията, на която се подвизава, се пазят в тайна.


На “Армията” се нуждаят от подсилване в защита, където изпитваха сериозни проблеми по време на лагера в Турция и допуснаха цели 9 гола в шестте си контроли. Саша Илич е споделил пред шефовете, че иска да има бранител, който е бърз и умее да изнася уверено топката. Към момента “червените” не разполагат с подобен тип състезател.

Входящ трансфер в навечерието на пролетния полусезон или дори след неговото започване няма да е новина за ЦСКА – София. Преди две години клубът привлече в началото на февруари Жорди Кайседо и Бисмарк Чарлс, а в края на месеца – защитника Мено Кох. През 2020-а след началото на втория полусезон пък на “Армията” пристигна бившият играч на Аякс и Нюкасъл Върнан Анита.

“Тема спорт”

Свързани новини

Гласили бразилец от ЦСКА-София за националния отбор на България, Гонзо го отказал

ЦСКА-София се разделя с трима нападатели

Спортист Своге и ЦСКА-София не се победиха в контрола

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P