07/07/2022
Без категория

Хебър с трета загуба в контролите

Отборът на Хебър Пазарджик записа трета загуба от общо шест контролни срещи. Пазарджиклии отстъпиха с 0:3 при домакинството си на Левски (Паталеница). Домакините играха слабо и бяха надиграни от четвъртодивизионния тим.

Поради здравословни проблеми участие не взеха Хари Бориславов, Найден Стефанов и Спас Гигов като последният беше съдия на срещата.

Паталенчани дръпнаха с 0:2 още до почивката. Най-напред Васил Шарков откри резултата в полза на Левски, а след него Петко Фърцов вкара втори гол. През втората част Димитър Янков-Хари отказа домакините с трети гол за крайното 0:3, а съдията отмени чист гол в края на срещата заради несъществуваща засада.

Хебър в неделя ще играе в първия пролетен кръг в първенството на Югозападната „В“ група със Струмска слава 1927 в Радомир.