05/07/2022
Без категория

Хасково II продължава да мачка

Хасково-2 разгроми като гост Борислав с 5:2, съобщи Новинар-ЮГ. Червено-белите се отеглиха на полувремето при 3:0 в тяхна полза. Първото попадение вкара Мариус Найденов, а още два добави Юлий Стефанов. В началото на полувремето таранът се разписа още веднъж, бележейки хеттрик за „Хасково-2″.

След като пообиколи отборите в региона, той отново се върна на Ямача.
Петото попадение за гостите отбеляза Делчо Стоилов. „Доволен съм от мача. Постепенно се връщаме към нормалния ритъм на подготовка, който беше нарушен от тежката зима“, коментира след мача треньорът на победителите Димчо Марков. Отборът вече се готви на открито, а за събота е предвиден тристранен турнир.

Негов домакин ще бъде „Димитровград“, а срещите най-вероятно ще се играят на едно от помощните игрища. Третият тим, който ще се включи в състезанието, най-вероятно ще е „Спортист“ (Добрич). Димитровградчани организираха надпреварата, за да запълнят паузата. Този уикенд синьо-жълтите нямат мач в първенството на Югоизточната „В“ група.