Втора професионална лига

  • Ботев (Гълъбово)
  • ОФК Поморие
  • Лудогорец ||
  • Локомотив София
  • Монтана
  • Локомотив (ГО)
  • Литекс
  • Струмска слава
  • Черноморец Балчик
  • Пирин Благоевград
  • ЦСКА 1948
  • Кариана (Ерден)
  • Септември (Сф)
  • Нефтохимик
  • Спартак (Варна)
  • Хебър (Пз)
  • Спартак (Плевен)
Резултати Втора професионална лига 2019/20
11
Дата Мачове
05.10.2019 Лудогорец || Лудогорец ||  0 - 1 Литекс  Литекс
05.10.2019 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  0 - 1 Струмска слава  Струмска слава
05.10.2019 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  0 - 0 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
05.10.2019 Монтана Монтана  5 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
05.10.2019 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  1 - 2 Септември (Сф)  Септември (Сф)
06.10.2019 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  2 - 1 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
06.10.2019 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  2 - 0 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
07.10.2019 Нефтохимик Нефтохимик  1 - 0 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
10
Дата Мачове
28.09.2019 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  1 - 1 Монтана  Монтана
29.09.2019 ОФК Поморие ОФК Поморие  2 - 0 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
29.09.2019 Струмска слава Струмска слава  0 - 2 Локомотив София  Локомотив София
29.09.2019 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  4 - 1 Нефтохимик  Нефтохимик
30.09.2019 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  3 - 0 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
30.09.2019 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  1 - 1 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
01.10.2019 Литекс Литекс  1 - 0 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
10.10.2019 Септември (Сф) Септември (Сф)  2 - 2 Лудогорец ||  Лудогорец ||
9
Дата Мачове
20.09.2019 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  2 - 2 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
20.09.2019 Локомотив София Локомотив София  3 - 0 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
20.09.2019 Нефтохимик Нефтохимик  1 - 0 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
21.09.2019 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  1 - 0 Литекс  Литекс
21.09.2019 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  2 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
21.09.2019 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  1 - 0 Монтана  Монтана
21.09.2019 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  2 - 1 Струмска слава  Струмска слава
23.09.2019 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  5 - 0 Септември (Сф)  Септември (Сф)
8
Дата Мачове
14.09.2019 ОФК Поморие ОФК Поморие  1 - 3 Локомотив София  Локомотив София
14.09.2019 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  3 - 2 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
14.09.2019 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  1 - 0 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
14.09.2019 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  2 - 2 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
14.09.2019 Монтана Монтана  3 - 0 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
14.09.2019 Литекс Литекс  1 - 1 Нефтохимик  Нефтохимик
15.09.2019 Струмска слава Струмска слава  4 - 2 Лудогорец ||  Лудогорец ||
16.09.2019 Септември (Сф) Септември (Сф)  4 - 2 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
7
Дата Мачове
30.08.2019 Лудогорец || Лудогорец ||  2 - 2 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
30.08.2019 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  2 - 0 Струмска слава  Струмска слава
31.08.2019 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  1 - 1 Литекс  Литекс
31.08.2019 Локомотив София Локомотив София  0 - 1 Монтана  Монтана
31.08.2019 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  0 - 2 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
31.08.2019 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  1 - 0 ОФК Поморие  ОФК Поморие
31.08.2019 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  0 - 0 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
02.09.2019 Нефтохимик Нефтохимик  0 - 2 Септември (Сф)  Септември (Сф)
6
Дата Мачове
24.08.2019 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  1 - 0 Локомотив София  Локомотив София
24.08.2019 ОФК Поморие ОФК Поморие  0 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
24.08.2019 Струмска слава Струмска слава  2 - 1 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
24.08.2019 Септември (Сф) Септември (Сф)  3 - 2 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
24.08.2019 Монтана Монтана  3 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
25.08.2019 Литекс Литекс  4 - 0 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
25.08.2019 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  2 - 0 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
26.08.2019 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  2 - 3 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
5
Дата Мачове
16.08.2019 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  1 - 0 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
17.08.2019 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  0 - 0 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
17.08.2019 Локомотив София Локомотив София  1 - 0 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
17.08.2019 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  0 - 1 Септември (Сф)  Септември (Сф)
18.08.2019 Нефтохимик Нефтохимик  3 - 0 Струмска слава  Струмска слава
19.08.2019 Литекс Литекс  1 - 2 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
19.08.2019 Лудогорец || Лудогорец ||  0 - 0 Монтана  Монтана
19.08.2019 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  5 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
4
Дата Мачове
10.08.2019 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  0 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
10.08.2019 ОФК Поморие ОФК Поморие  0 - 1 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
10.08.2019 Струмска слава Струмска слава  0 - 2 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
10.08.2019 Септември (Сф) Септември (Сф)  4 - 3 Литекс  Литекс
10.08.2019 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  1 - 0 Нефтохимик  Нефтохимик
10.08.2019 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  0 - 1 Локомотив София  Локомотив София
12.08.2019 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  0 - 1 Лудогорец ||  Лудогорец ||
12.08.2019 Монтана Монтана  0 - 1 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
3
Дата Мачове
03.08.2019 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  1 - 0 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
03.08.2019 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  1 - 3 Монтана  Монтана
03.08.2019 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  0 - 3 Локомотив София  Локомотив София
03.08.2019 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  2 - 1 Струмска слава  Струмска слава
03.08.2019 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  2 - 0 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
04.08.2019 Нефтохимик Нефтохимик  2 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
05.08.2019 Септември (Сф) Септември (Сф)  2 - 0 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
05.08.2019 Лудогорец || Лудогорец ||  2 - 0 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
2
Дата Мачове
26.07.2019 Монтана Монтана  4 - 2 Нефтохимик  Нефтохимик
27.07.2019 Локомотив София Локомотив София  2 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
27.07.2019 ОФК Поморие ОФК Поморие  0 - 1 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
27.07.2019 Струмска слава Струмска слава  0 - 1 Литекс  Литекс
27.07.2019 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  0 - 2 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
27.07.2019 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  2 - 2 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
27.07.2019 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  1 - 4 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
27.07.2019 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  1 - 1 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
1
Дата Мачове
20.07.2019 Септември (Сф) Септември (Сф)  2 - 0 Струмска слава  Струмска слава
20.07.2019 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  1 - 1 Монтана  Монтана
20.07.2019 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  3 - 0 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
20.07.2019 Литекс Литекс  5 - 0 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
20.07.2019 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  0 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
20.07.2019 Нефтохимик Нефтохимик  5 - 0 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
21.07.2019 Лудогорец || Лудогорец ||  2 - 2 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
22.07.2019 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  2 - 0 Локомотив София  Локомотив София
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK