27/05/2024
Водещи новиниВсички новиниЛа ЛигаПърва БундеслигаФутбол Свят

Белингам герой за Реал срещу Унион в 94-ата минута, “кралете” биха в голяма драма, Football24.bg

Реал (Мадрид) постигна инфарктна победа с 1:0 в първия си мач от груповата фаза на Шампионската лига, срещу германския Унион Берлин на “Бернабеу”.

Мачът бе от Група С на надпреварата и се игра пред малко повече от 65 хиляди души. Единственото попадение бе дело на дежурния герой Джуд Белингам.

Срещата започна изключително отворено, като “кралете” имаха два доста добри шанса чрез Хоселу, чийто удар първо бе спасен от вратаря, а малко след това негов нов удар премина покрай вратата.

В 25-ата минута Алаба отправи далечен удар над вратата, а пък Хоселу за трети път пропусна от изгодна ситуация и стреля неточно.

efbet Бонусите са важни! 200 лева за спорт и 1500 лева за казино!

Малко след началото на второто полувреме Родриго имаше два доста добри шанса, като при втория топката срещна гредата.

В 55-ата минута Рьонов се намеси и при удар на Хоселу.

Броени минути след това домакините нацелиха още веднъж греда именно чрез Хоселу, който стреля с глава, но стражът на гостите изби топката и тя срещна гредата.

В 70-ата минута стражът на Унион изби прекрасен удар на Модрич от границата на наказателното поле, а пет минути след това удар на Рюдигер премина близо до целта.

В 83-ата минита и Белингам имаше страхотен шанс, който обаче пропиля, а в 94-ата минута дежурният герой за “кралете” Джуд Белингам вкара победния гол. .