03/12/2021

Черноломец 1919

Държава
Основан 1919
Североизточна Трета Лига 2021/22
15/08 15:00
Черноломец 1919
6 0
Устрем Дончево
15/08 15:00
Черноломец 1919
6
0
Устрем Дончево
21/08 15:00
Локомотив Русе
0 3
Черноломец 1919
21/08 15:00
Локомотив Русе
0
3
Черноломец 1919
29/08 15:00
Черноломец 1919
1 1
Черноморец Балчик
29/08 15:00
Черноломец 1919
1
1
Черноморец Балчик
04/09 14:00
Спортист Генерал Тошево
1 0
Черноломец 1919
04/09 14:00
Спортист Генерал Тошево
1
0
Черноломец 1919
12/09 13:00
Черноломец 1919
3 1
Септември Тервел
12/09 13:00
Черноломец 1919
3
1
Септември Тервел
25/09 14:00
Доростол
0 1
Черноломец 1919
25/09 14:00
Доростол
0
1
Черноломец 1919
03/10 16:00
Черноломец 1919
4 0
Светкавица Търговище
03/10 16:00
Черноломец 1919
4
0
Светкавица Търговище
09/10 16:00
Волов Шумен
0 1
Черноломец 1919
09/10 16:00
Волов Шумен
0
1
Черноломец 1919
17/10 16:00
Черноломец 1919
3 0
Ботев Нови Пазар
17/10 16:00
Черноломец 1919
3
0
Ботев Нови Пазар
24/10 15:00
Черноломец 1919
1 2
Дунав Русе
24/10 15:00
Черноломец 1919
1
2
Дунав Русе
06/11 17:30
Лудогорец III
2 0
Черноломец 1919
06/11 17:30
Лудогорец III
2
0
Черноломец 1919
13/11 14:00
Черноломец 1919
3 1
Спартак Варна II
13/11 14:00
Черноломец 1919
3
1
Спартак Варна II
20/11 14:00
Рилци
2 3
Черноломец 1919
20/11 14:00
Рилци
2
3
Черноломец 1919
Няма играчи в състава
Домакин Гост Всички
Изиграни мачове 7 6 13
Победи 5 4 9
Равенства 1 0 1
Загуби 1 2 3
Домакин Гост Всички
Средно на мач Общо Средно на мач Общо Средно на мач Общо
Голове 3 21 1.3 8 2.2 29
Допуснати голове 0.7 5 0.8 5 0.8 10
Жълти картони 0 0 0
Червени картони 0 0 0
Чисти мрежи 0.4 3 0.5 3 0.5 6
Корнери 0 0 0
Нарушения 0 0 0
Засади 0 0 0
Удари 0 0 0
Удари във вратата 0 0 0
Резултати
Програма
20/11 14:00
Рилци
2 3
Черноломец 1919
20/11 14:00
Рилци
2
3
Черноломец 1919
13/11 14:00
Черноломец 1919
3 1
Спартак Варна II
13/11 14:00
Черноломец 1919
3
1
Спартак Варна II
06/11 17:30
Лудогорец III
2 0
Черноломец 1919
06/11 17:30
Лудогорец III
2
0
Черноломец 1919
24/10 15:00
Черноломец 1919
1 2
Дунав Русе
24/10 15:00
Черноломец 1919
1
2
Дунав Русе
17/10 16:00
Черноломец 1919
3 0
Ботев Нови Пазар
17/10 16:00
Черноломец 1919
3
0
Ботев Нови Пазар
09/10 16:00
Волов Шумен
0 1
Черноломец 1919
09/10 16:00
Волов Шумен
0
1
Черноломец 1919
03/10 16:00
Черноломец 1919
4 0
Светкавица Търговище
03/10 16:00
Черноломец 1919
4
0
Светкавица Търговище
25/09 14:00
Доростол
0 1
Черноломец 1919
25/09 14:00
Доростол
0
1
Черноломец 1919
12/09 13:00
Черноломец 1919
3 1
Септември Тервел
12/09 13:00
Черноломец 1919
3
1
Септември Тервел
04/09 14:00
Спортист Генерал Тошево
1 0
Черноломец 1919
04/09 14:00
Спортист Генерал Тошево
1
0
Черноломец 1919
29/08 15:00
Черноломец 1919
1 1
Черноморец Балчик
29/08 15:00
Черноломец 1919
1
1
Черноморец Балчик
21/08 15:00
Локомотив Русе
0 3
Черноломец 1919
21/08 15:00
Локомотив Русе
0
3
Черноломец 1919
15/08 15:00
Черноломец 1919
6 0
Устрем Дончево
15/08 15:00
Черноломец 1919
6
0
Устрем Дончево
Няма информация

Свързани новини

Пещера Галата

stambeto

Етър II

stambeto

Ботев Враца II

stambeto

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P