03/12/2021

Лудогорец III

Държава
Основан 2020
Североизточна Трета Лига 2021/22
14/08 15:00
Лудогорец III
4 0
Спартак Варна II
14/08 15:00
Лудогорец III
4
0
Спартак Варна II
21/08 15:00
Рилци
0 5
Лудогорец III
21/08 15:00
Рилци
0
5
Лудогорец III
28/08 15:00
Лудогорец III
4 1
Устрем Дончево
28/08 15:00
Лудогорец III
4
1
Устрем Дончево
04/09 14:00
Локомотив Русе
0 2
Лудогорец III
04/09 14:00
Локомотив Русе
0
2
Лудогорец III
11/09 13:00
Лудогорец III
1 0
Черноморец Балчик
11/09 13:00
Лудогорец III
1
0
Черноморец Балчик
25/09 14:00
Спортист Генерал Тошево
0 2
Лудогорец III
25/09 14:00
Спортист Генерал Тошево
0
2
Лудогорец III
09/10 16:00
Доростол
2 3
Лудогорец III
09/10 16:00
Доростол
2
3
Лудогорец III
16/10 16:00
Лудогорец III
2 0
Светкавица Търговище
16/10 16:00
Лудогорец III
2
0
Светкавица Търговище
23/10 15:00
Волов Шумен
1 1
Лудогорец III
23/10 15:00
Волов Шумен
1
1
Лудогорец III
30/10 14:00
Лудогорец III
0 1
Септември Тервел
30/10 14:00
Лудогорец III
0
1
Септември Тервел
06/11 17:30
Лудогорец III
2 0
Черноломец 1919
06/11 17:30
Лудогорец III
2
0
Черноломец 1919
13/11 14:00
Дунав Русе
2 1
Лудогорец III
13/11 14:00
Дунав Русе
2
1
Лудогорец III
20/11 14:00
Лудогорец III
5 0
Ботев Нови Пазар
20/11 14:00
Лудогорец III
5
0
Ботев Нови Пазар
Няма играчи в състава
Домакин Гост Всички
Изиграни мачове 7 6 13
Победи 6 4 10
Равенства 0 1 1
Загуби 1 1 2
Домакин Гост Всички
Средно на мач Общо Средно на мач Общо Средно на мач Общо
Голове 2.6 18 2.3 14 2.5 32
Допуснати голове 0.3 2 0.8 5 0.5 7
Жълти картони 0 0 0
Червени картони 0 0 0
Чисти мрежи 0.7 5 0.5 3 0.6 8
Корнери 0 0 0
Нарушения 0 0 0
Засади 0 0 0
Удари 0 0 0
Удари във вратата 0 0 0
Резултати
Програма
20/11 14:00
Лудогорец III
5 0
Ботев Нови Пазар
20/11 14:00
Лудогорец III
5
0
Ботев Нови Пазар
13/11 14:00
Дунав Русе
2 1
Лудогорец III
13/11 14:00
Дунав Русе
2
1
Лудогорец III
06/11 17:30
Лудогорец III
2 0
Черноломец 1919
06/11 17:30
Лудогорец III
2
0
Черноломец 1919
30/10 14:00
Лудогорец III
0 1
Септември Тервел
30/10 14:00
Лудогорец III
0
1
Септември Тервел
23/10 15:00
Волов Шумен
1 1
Лудогорец III
23/10 15:00
Волов Шумен
1
1
Лудогорец III
16/10 16:00
Лудогорец III
2 0
Светкавица Търговище
16/10 16:00
Лудогорец III
2
0
Светкавица Търговище
09/10 16:00
Доростол
2 3
Лудогорец III
09/10 16:00
Доростол
2
3
Лудогорец III
25/09 14:00
Спортист Генерал Тошево
0 2
Лудогорец III
25/09 14:00
Спортист Генерал Тошево
0
2
Лудогорец III
11/09 13:00
Лудогорец III
1 0
Черноморец Балчик
11/09 13:00
Лудогорец III
1
0
Черноморец Балчик
04/09 14:00
Локомотив Русе
0 2
Лудогорец III
04/09 14:00
Локомотив Русе
0
2
Лудогорец III
28/08 15:00
Лудогорец III
4 1
Устрем Дончево
28/08 15:00
Лудогорец III
4
1
Устрем Дончево
21/08 15:00
Рилци
0 5
Лудогорец III
21/08 15:00
Рилци
0
5
Лудогорец III
14/08 15:00
Лудогорец III
4 0
Спартак Варна II
14/08 15:00
Лудогорец III
4
0
Спартак Варна II
Няма информация

Свързани новини

Пещера Галата

stambeto

Етър II

stambeto

Ботев Враца II

stambeto

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P