20/04/2024
Резултати
Програма
Класиране
Голмайстори
Асистенции
Картони
21/05
21/05
- 16:45
Септември Симитли
1 2
Хебър 1918
21/05
- 16:45
Етър Велико Търново
3 2
Добруджа
21/05
- 16:45
Созопол
0 4
Литекс
21/05
- 16:45
Ботев (Пловдив) II
2 2
Марица Пловдив
21/05
- 16:45
Спортист Своге
4 4
ЦСКА 1948 II
21/05
- 16:45
Монтана
1 1
Спартак Варна
21/05
- 16:45
Марек
4 2
Струмска слава
21/05
- 00:00
Миньор Перник
3 0
Левски Лом
20/05
20/05
- 16:45
Янтра 2019
1 2
Лудогорец II
16/05
16/05
- 18:00
ЦСКА 1948 II
0 0
Ботев (Пловдив) II
15/05
15/05
- 20:30
Литекс
0 1
Етър Велико Търново
15/05
- 18:00
Лудогорец II
4 0
Септември Симитли
14/05
14/05
- 18:00
Септември София
1 1
Монтана
14/05
- 18:00
Спартак Варна
1 1
Спортист Своге
14/05
- 18:00
Марица Пловдив
3 2
Созопол
14/05
- 18:00
Хебър 1918
3 0
Марек
14/05
- 15:45
Добруджа
3 2
Миньор Перник
14/05
- 00:00
Левски Лом
0 3
Янтра 2019
09/05
09/05
- 20:00
Етър Велико Търново
2 0
Марица Пловдив
09/05
- 18:00
Созопол
2 1
ЦСКА 1948 II
09/05
- 18:00
Ботев (Пловдив) II
3 2
Спартак Варна
09/05
- 17:30
Спортист Своге
1 1
Септември София
08/05
08/05
- 18:00
Хебър 1918
2 1
Лудогорец II
08/05
- 18:00
Янтра 2019
0 1
Добруджа
08/05
- 18:00
Миньор Перник
4 0
Литекс
08/05
- 18:00
Монтана
0 0
Струмска слава
07/05
07/05
- 00:00
Септември Симитли
3 0
Левски Лом
05/05
05/05
- 18:00
Спартак Варна
2 1
Созопол
05/05
- 18:00
ЦСКА 1948 II
3 1
Етър Велико Търново
04/05
04/05
- 20:00
Литекс
0 0
Янтра 2019
04/05
- 18:00
Струмска слава
0 1
Спортист Своге
04/05
- 18:00
Септември София
3 0
Ботев (Пловдив) II
04/05
- 18:00
Добруджа
3 0
Септември Симитли
04/05
- 18:00
Левски Лом
0 3
Хебър 1918
04/05
- 18:00
Лудогорец II
2 1
Марек
04/05
- 17:30
Марица Пловдив
0 2
Миньор Перник
01/05
01/05
- 16:30
Етър Велико Търново
1 2
Спартак Варна
30/04
30/04
- 18:00
Лудогорец II
3 0
Левски Лом
30/04
- 17:00
Хебър 1918
2 0
Добруджа
30/04
- 17:00
Септември Симитли
1 2
Литекс
30/04
- 17:00
Янтра 2019
1 0
Марица Пловдив
30/04
- 17:00
Миньор Перник
1 0
ЦСКА 1948 II
30/04
- 17:00
Созопол
0 5
Септември София
30/04
- 17:00
Марек
3 1
Монтана
29/04
29/04
- 17:00
Ботев (Пловдив) II
1 1
Струмска слава
26/04
26/04
- 16:00
ЦСКА 1948 II
3 0
Янтра 2019
25/04
25/04
- 16:00
Добруджа
3 2
Лудогорец II
25/04
- 14:00
Спартак Варна
2 0
Миньор Перник
23/04
23/04
- 00:00
Левски Лом
0 3
Марек
22/04
22/04
- 16:00
Литекс
2 0
Хебър 1918
22/04
- 12:00
Септември София
3 1
Етър Велико Търново
21/04
21/04
- 17:00
Монтана
1 0
Спортист Своге
21/04
- 16:00
Струмска слава
0 0
Созопол
21/04
- 16:00
Марица Пловдив
1 2
Септември Симитли
18/04
18/04
- 16:00
Лудогорец II
1 2
Литекс
17/04
17/04
- 16:00
Ботев (Пловдив) II
1 1
Монтана
16/04
16/04
- 18:00
Левски Лом
0 3
Добруджа
16/04
- 16:00
Хебър 1918
2 0
Марица Пловдив
16/04
- 16:00
Септември Симитли
1 4
ЦСКА 1948 II
16/04
- 16:00
Етър Велико Търново