27/01/2022

Програма
Класиране
Резултати
Голмайстори
Асистенции
Картони
7 ное. 2021
07/11 14:30
Нефтохимик Бургас
- -
Марек
07/11 14:30
Нефтохимик Бургас
-
-
Марек
| Прогноза: Double chance : draw or Marek
20 ное. 2021
20/11 00:00
Нефтохимик Бургас
- -
Струмска слава
20/11 00:00
Нефтохимик Бургас
-
-
Струмска слава
| Прогноза: Double chance : draw or Strumska Slava
27 ное. 2021
27/11 00:00
Септември София
- -
Нефтохимик Бургас
27/11 00:00
Септември София
-
-
Нефтохимик Бургас
| Прогноза: Combo Winner : Septemvri Sofia and +1.5 goals
1 дек. 2021
01/12 00:00
Спартак Варна
- -
Нефтохимик Бургас
01/12 00:00
Спартак Варна
-
-
Нефтохимик Бургас
| Прогноза: Winner : Spartak Varna
4 дек. 2021
04/12 00:00
Нефтохимик Бургас
- -
ЦСКА 1948 II
04/12 00:00
Нефтохимик Бургас
-
-
ЦСКА 1948 II
| Прогноза: Double chance : draw or CSKA 1948 Sofia II
11 дек. 2021
11/12 00:00
Марица Пловдив
- -
Нефтохимик Бургас
11/12 00:00
Марица Пловдив
-
-
Нефтохимик Бургас
| Прогноза: Winner : Maritsa Plovdiv
19 фев. 2022
19/02
Спортист Своге
- -
Левски Лом
19/02
Спортист Своге
-
-
Левски Лом
19/02
Ботев (Пловдив) II
- -
Лудогорец II
19/02
Ботев (Пловдив) II
-
-
Лудогорец II
19/02
Созопол
- -
Хебър 1918
19/02
Созопол
-
-
Хебър 1918
19/02
Етър Велико Търново
- -
Септември Симитли
19/02
Етър Велико Търново
-
-
Септември Симитли
19/02
Миньор Перник
- -
Янтра 2019
19/02
Миньор Перник
-
-
Янтра 2019
19/02
Спартак Варна
- -
Марек
19/02
Спартак Варна
-
-
Марек
19/02
Септември София
- -
ЦСКА 1948 II
19/02
Септември София
-
-
ЦСКА 1948 II
19/02
Струмска слава
- -
Марица Пловдив
19/02
Струмска слава
-
-
Марица Пловдив
19/02
Нефтохимик Бургас
- -
Литекс
19/02
Нефтохимик Бургас
-
-
Литекс
19/02
Монтана
- -
Добруджа
19/02
Монтана
-
-
Добруджа
26 фев. 2022
26/02
Марек
- -
Миньор Перник
26/02
Марек
-
-
Миньор Перник
26/02
Янтра 2019
- -
Етър Велико Търново
26/02
Янтра 2019
-
-
Етър Велико Търново
26/02
Септември Симитли
- -
Созопол
26/02
Септември Симитли
-
-
Созопол
26/02
Хебър 1918
- -
Ботев (Пловдив) II
26/02
Хебър 1918
-
-
Ботев (Пловдив) II
26/02
Лудогорец II
- -
Спортист Своге
26/02
Лудогорец II
-
-
Спортист Своге
26/02
Левски Лом
- -
Монтана
26/02
Левски Лом
-
-
Монтана
26/02
Добруджа
- -
Нефтохимик Бургас
26/02
Добруджа
-
-
Нефтохимик Бургас
26/02
Литекс
- -
Струмска слава
26/02
Литекс
-
-
Струмска слава
26/02
Марица Пловдив
- -
Септември София
26/02
Марица Пловдив
-
-
Септември София
26/02
ЦСКА 1948 II
- -
Спартак Варна
26/02
ЦСКА 1948 II
-
-
Спартак Варна
5 мар. 2022
05/03
ЦСКА 1948 II
- -
Марек
05/03
ЦСКА 1948 II
-
-
Марек
05/03
Спартак Варна
- -
Марица Пловдив
05/03
Спартак Варна
-
-
Марица Пловдив
05/03
Септември София
- -
Литекс
05/03
Септември София
-
-
Литекс
05/03
Струмска слава
- -
Добруджа
05/03
Струмска слава
-
-
Добруджа
05/03
Нефтохимик Бургас
- -
Левски Лом
05/03
Нефтохимик Бургас
-
-
Левски Лом
05/03
Монтана
- -
Лудогорец II
05/03
Монтана
-
-
Лудогорец II
05/03
Спортист Своге
- -
Хебър 1918
05/03
Спортист Своге
-
-
Хебър 1918
05/03
Ботев (Пловдив) II
- -
Септември Симитли
05/03
Ботев (Пловдив) II
-
-
Септември Симитли
05/03
Созопол
- -
Янтра 2019
05/03
Созопол
-
-
Янтра 2019
05/03
Етър Велико Търново
- -
Миньор Перник
05/03
Етър Велико Търново
-
-
Миньор Перник
9 мар. 2022
09/03
Марек
- -
Етър Велико Търново
09/03
Марек
-
-
Етър Велико Търново
09/03
Миньор Перник
- -
Созопол
09/03
Миньор Перник
-
-
Созопол
09/03
Янтра 2019
- -
Ботев (Пловдив) II
09/03
Янтра 2019
-
-
Ботев (Пловдив) II
09/03
Септември Симитли
- -
Спортист Своге
09/03
Септември Симитли
-
-
Спортист Своге
09/03
Хебър 1918
- -
Монтана
09/03
Хебър 1918
-
-
Монтана
09/03
Лудогорец II
- -
Нефтохимик Бургас
09/03
Лудогорец II
-
-
Нефтохимик Бургас
09/03
Левски Лом
- -
Струмска слава
09/03
Левски Лом
-
-
Струмска слава
09/03
Добруджа
- -
Септември София
09/03
Добруджа
-
-
Септември София
09/03
Литекс
- -
Спартак Варна
09/03
Литекс
-
-
Спартак Варна
09/03
Марица Пловдив
- -
ЦСКА 1948 II
09/03
Марица Пловдив
-
-
ЦСКА 1948 II
12 мар. 2022
12/03
Марица Пловдив
- -
Марек
12/03
Марица Пловдив
-
-
Марек
12/03
ЦСКА 1948 II
- -
Литекс
12/03
ЦСКА 1948 II
-
-
Литекс
12/03
Спартак Варна
- -
Добруджа
12/03
Спартак Варна
-
-
Добруджа
12/03
Септември София
- -
Левски Лом
12/03
Септември София
-
-
Левски Лом
12/03
Струмска слава
- -
Лудогорец II
12/03
Струмска слава
-
-
Лудогорец II
12/03
Нефтохимик Бургас
- -
Хебър 1918
12/03
Нефтохимик Бургас
-
-
Хебър 1918
12/03
Монтана
- -
Септември Симитли
12/03
Монтана
-
-
Септември Симитли
12/03
Спортист Своге
- -
Янтра 2019
12/03
Спортист Своге
-
-
Янтра 2019
12/03
Ботев (Пловдив) II
- -
Миньор Перник
12/03
Ботев (Пловдив) II
-
-
Миньор Перник
12/03
Созопол
- -
Етър Велико Търново
12/03
Созопол
-
-
Етър Велико Търново
19 мар. 2022
19/03
Марек
- -
Созопол
19/03
Марек
-
-
Созопол
19/03
Етър Велико Търново
- -
Ботев (Пловдив) II
19/03
Етър Велико Търново
-
-
Ботев (Пловдив) II
19/03
Миньор Перник
- -
Спортист Своге
19/03
Миньор Перник
-
-
Спортист Своге
19/03
Янтра 2019
- -
Монтана
19/03
Янтра 2019
-
-
Монтана
19/03
Септември Симитли
- -
Нефтохимик Бургас
19/03
Септември Симитли
-
-
Нефтохимик Бургас
19/03
Хебър 1918
- -
Струмска слава
19/03
Хебър 1918
-
-
Струмска слава
19/03
Лудогорец II
- -
Септември София
19/03
Лудогорец II
-
-
Септември София
19/03
Левски Лом
- -
Спартак Варна
19/03
Левски Лом
-
-
Спартак Варна
19/03
Добруджа
- -
ЦСКА 1948 II
19/03
Добруджа
-
-
ЦСКА 1948 II
19/03
Литекс
- -
Марица Пловдив
19/03
Литекс
-
-
Марица Пловдив
2 апр. 2022
02/04
Литекс
- -
Марек
02/04
Литекс
-
-
Марек
02/04
Марица Пловдив
- -
Добруджа
02/04
Марица Пловдив
-
-
Добруджа
02/04
ЦСКА 1948 II
- -
Левски Лом
02/04
ЦСКА 1948 II
-
-
Левски Лом
02/04
Спартак Варна
- -
Лудогорец II
02/04
Спартак Варна
-
-
Лудогорец II
02/04
Септември София
- -
Хебър 1918
02/04
Септември София
-
-
Хебър 1918
02/04
Струмска слава
- -
Септември Симитли
02/04
Струмска слава
-
-
Септември Симитли
02/04
Нефтохимик Бургас
- -
Янтра 2019
02/04
Нефтохимик Бургас
-
-
Янтра 2019
02/04
Монтана
- -
Миньор Перник
02/04
Монтана
-
-
Миньор Перник
02/04
Спортист Своге
- -
Етър Велико Търново
02/04
Спортист Своге
-
-
Етър Велико Търново
02/04
Ботев (Пловдив) II
- -
Созопол
02/04
Ботев (Пловдив) II
-
-
Созопол
6 апр. 2022
06/04
Марек
- -
Ботев (Пловдив) II
06/04
Марек
-
-
Ботев (Пловдив) II
06/04
Созопол
- -
Спортист Своге
06/04
Созопол
-
-
Спортист Своге
06/04
Етър Велико Търново
- -
Монтана
06/04
Етър Велико Търново
-
-
Монтана
06/04
Миньор Перник
- -
Нефтохимик Бургас
06/04
Миньор Перник
-
-
Нефтохимик Бургас
06/04
Янтра 2019
- -
Струмска слава
06/04
Янтра 2019
-
-
Струмска слава
06/04
Септември Симитли
- -
Септември София
06/04
Септември Симитли
-
-
Септември София
06/04
Хебър 1918
- -
Спартак Варна
06/04
Хебър 1918
-
-
Спартак Варна
06/04
Лудогорец II
- -
ЦСКА 1948 II
06/04
Лудогорец II
-
-
ЦСКА 1948 II
06/04
Левски Лом
- -
Марица Пловдив
06/04
Левски Лом
-
-
Марица Пловдив
06/04
Добруджа
- -
Литекс
06/04
Добруджа
-
-
Литекс
9 апр. 2022
09/04
Добруджа
- -
Марек
09/04
Добруджа
-
-
Марек
09/04
Литекс
- -
Левски Лом
09/04
Литекс
-
-
Левски Лом
09/04
Марица Пловдив
- -
Лудогорец II
09/04
Марица Пловдив
-
-
Лудогорец II
09/04
ЦСКА 1948 II
- -
Хебър 1918
09/04
ЦСКА 1948 II
-
-
Хебър 1918
09/04
Спартак Варна
- -
Септември Симитли
09/04
Спартак Варна
-
-
Септември Симитли
09/04
Септември София
- -
Янтра 2019
09/04
Септември София
-
-
Янтра 2019
09/04
Струмска слава
- -
Миньор Перник
09/04
Струмска слава
-
-
Миньор Перник
09/04
Нефтохимик Бургас
- -
Етър Велико Търново
09/04
Нефтохимик Бургас
-
-
Етър Велико Търново
09/04
Монтана
- -
Созопол
09/04
Монтана
-
-
Созопол
09/04
Спортист Своге
- -
Ботев (Пловдив) II
09/04
Спортист Своге
-
-
Ботев (Пловдив) II
16 апр. 2022
16/04
Марек
- -
Спортист Своге
16/04
Марек
-
-
Спортист Своге
16/04
Ботев (Пловдив) II
- -
Монтана
16/04
Ботев (Пловдив) II
-
-
Монтана
16/04
Созопол
- -
Нефтохимик Бургас
16/04
Созопол
-
-
Нефтохимик Бургас
16/04
Етър Велико Търново
- -
Струмска слава
16/04
Етър Велико Търново
-
-
Струмска слава
16/04
Миньор Перник
- -
Септември София
16/04
Миньор Перник
-
-
Септември София
16/04
Янтра 2019
- -
Спартак Варна
16/04
Янтра 2019
-
-
Спартак Варна
16/04
Септември Симитли
- -
ЦСКА 1948 II
16/04
Септември Симитли
-
-
ЦСКА 1948 II
16/04
Хебър 1918
- -
Марица Пловдив
16/04
Хебър 1918
-
-
Марица Пловдив
16/04
Лудогорец II
- -
Литекс
16/04
Лудогорец II
-
-
Литекс
16/04
Левски Лом
- -
Добруджа
16/04
Левски Лом
-
-
Добруджа
23 апр. 2022
23/04
Левски Лом
- -
Марек
23/04
Левски Лом
-
-
Марек
23/04
Добруджа
- -
Лудогорец II
23/04
Добруджа
-
-
Лудогорец II
23/04
Литекс
- -
Хебър 1918
23/04
Литекс
-
-
Хебър 1918
23/04
Марица Пловдив
- -
Септември Симитли
23/04
Марица Пловдив
-
-
Септември Симитли
23/04
ЦСКА 1948 II
- -
Янтра 2019
23/04
ЦСКА 1948 II
-
-
Янтра 2019
23/04
Спартак Варна
- -
Миньор Перник
23/04
Спартак Варна
-
-
Миньор Перник
23/04
Септември София
- -
Етър Велико Търново
23/04
Септември София
-
-
Етър Велико Търново
23/04
Струмска слава
- -
Созопол
23/04
Струмска слава
-
-
Созопол
23/04
Нефтохимик Бургас
- -
Ботев (Пловдив) II
23/04
Нефтохимик Бургас
-
-
Ботев (Пловдив) II
23/04
Монтана
- -
Спортист Своге
23/04
Монтана
-
-
Спортист Своге
30 апр. 2022
30/04
Марек
- -
Монтана
30/04
Марек
-
-
Монтана
30/04
Спортист Своге
- -
Нефтохимик Бургас
30/04
Спортист Своге
-
-
Нефтохимик Бургас
30/04
Ботев (Пловдив) II
- -
Струмска слава
30/04
Ботев (Пловдив) II
-
-
Струмска слава
30/04
Созопол
- -
Септември София
30/04
Созопол
-
-
Септември София
30/04
Етър Велико Търново
- -
Спартак Варна
30/04
Етър Велико Търново
-
-
Спартак Варна
30/04
Миньор Перник
- -
ЦСКА 1948 II
30/04
Миньор Перник
-
-
ЦСКА 1948 II
30/04
Янтра 2019
- -
Марица Пловдив
30/04
Янтра 2019
-
-
Марица Пловдив
30/04
Септември Симитли
- -
Литекс
30/04
Септември Симитли
-
-
Литекс
30/04
Хебър 1918
- -
Добруджа
30/04
Хебър 1918
-
-
Добруджа
30/04
Лудогорец II
- -
Левски Лом
30/04
Лудогорец II
-
-
Левски Лом
4 май 2022
04/05
Лудогорец II
- -
Марек
04/05
Лудогорец II
-
-
Марек
04/05
Левски Лом
- -
Хебър 1918
04/05
Левски Лом
-
-
Хебър 1918
04/05
Добруджа
- -
Септември Симитли
04/05
Добруджа
-
-
Септември Симитли
04/05
Литекс
- -
Янтра 2019
04/05
Литекс
-
-
Янтра 2019
04/05
Марица Пловдив
- -
Миньор Перник
04/05
Марица Пловдив
-
-
Миньор Перник
04/05
ЦСКА 1948 II
- -
Етър Велико Търново
04/05
ЦСКА 1948 II
-
-
Етър Велико Търново
04/05
Спартак Варна
- -
Созопол
04/05
Спартак Варна
-
-
Созопол
04/05
Септември София
- -
Ботев (Пловдив) II
04/05
Септември София
-
-
Ботев (Пловдив) II
04/05
Струмска слава
- -
Спортист Своге
04/05
Струмска слава
-
-
Спортист Своге
04/05
Нефтохимик Бургас
- -
Монтана
04/05
Нефтохимик Бургас
-
-
Монтана
7 май 2022
07/05
Марек
- -
Нефтохимик Бургас
07/05
Марек
-
-
Нефтохимик Бургас
07/05
Монтана
- -
Струмска слава
07/05
Монтана
-
-
Струмска слава
07/05
Спортист Своге
- -
Септември София
07/05
Спортист Своге
-
-
Септември София
07/05
Ботев (Пловдив) II
- -
Спартак Варна
07/05
Ботев (Пловдив) II
-
-
Спартак Варна
07/05
Созопол
- -
ЦСКА 1948 II
07/05
Созопол
-
-
ЦСКА 1948 II
07/05
Етър Велико Търново
- -
Марица Пловдив
07/05
Етър Велико Търново
-
-
Марица Пловдив
07/05
Миньор Перник
- -
Литекс
07/05
Миньор Перник
-
-
Литекс
07/05
Янтра 2019
- -
Добруджа
07/05
Янтра 2019
-
-
Добруджа
07/05
Септември Симитли
- -
Левски Лом
07/05
Септември Симитли
-
-
Левски Лом
07/05
Хебър 1918
- -
Лудогорец II
07/05
Хебър 1918
-
-
Лудогорец II
14 май 2022
14/05
Хебър 1918
- -
Марек
14/05
Хебър 1918
-
-
Марек
14/05
Лудогорец II
- -
Септември Симитли
14/05
Лудогорец II
-
-
Септември Симитли
14/05
Левски Лом
- -
Янтра 2019
14/05
Левски Лом
-
-
Янтра 2019
14/05
Добруджа
- -
Миньор Перник
14/05
Добруджа
-
-
Миньор Перник
14/05
Литекс
- -
Етър Велико Търново
14/05
Литекс
-
-
Етър Велико Търново
14/05
Марица Пловдив
- -
Созопол
14/05
Марица Пловдив
-
-
Созопол
14/05
ЦСКА 1948 II
- -
Ботев (Пловдив) II
14/05
ЦСКА 1948 II
-
-
Ботев (Пловдив) II
14/05
Спартак Варна
- -
Спортист Своге
14/05
Спартак Варна
-
-
Спортист Своге
14/05
Септември София
- -
Монтана
14/05
Септември София
-
-
Монтана
14/05
Струмска слава
- -
Нефтохимик Бургас
14/05
Струмска слава
-
-
Нефтохимик Бургас
21 май 2022
21/05
Марек
- -
Струмска слава
21/05
Марек
-
-
Струмска слава
21/05
Нефтохимик Бургас
- -
Септември София
21/05
Нефтохимик Бургас
-
-
Септември София
21/05
Монтана
- -
Спартак Варна
21/05
Монтана
-
-
Спартак Варна
21/05
Спортист Своге
- -
ЦСКА 1948 II
21/05
Спортист Своге
-
-
ЦСКА 1948 II
21/05
Ботев (Пловдив) II
- -
Марица Пловдив
21/05
Ботев (Пловдив) II
-
-
Марица Пловдив
21/05
Созопол
- -
Литекс
21/05
Созопол
-
-
Литекс
21/05
Етър Велико Търново
- -
Добруджа
21/05
Етър Велико Търново
-
-
Добруджа
21/05
Миньор Перник
- -
Левски Лом
21/05
Миньор Перник
-
-
Левски Лом
21/05
Янтра 2019
- -
Лудогорец II
21/05
Янтра 2019
-
-
Лудогорец II
21/05
Септември Симитли
- -
Хебър 1918
21/05
Септември Симитли
-
-
Хебър 1918
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
П П П П П
>
21
15
3
3
41
22
19
48
2
П П П З Р
>
22
15
2
5
52
24
28
47
3
З П П П Р
>
22
15
2
5
37
18
19
47
4
Р П Р З Р
>
22
12
8
2
33
18
15
44
5
З П Р П Р
>
22
11
5
6
46
31
15
38
6
З Р П Р З
>
21
11
3
7
41
22
19
36
7
П З З П П
>
21
11
3
7
38
29
9
36
8
Р З П З П
>
22
10
5
7
27
19
8
35
9
З П З З П
>
21
10
3
8
24
23
1
33
10
З З З Р З
>
22
9
2
11
20
30
-10
29
11
П З Р П Р
>
22
6
9
7
26
27
-1
27
12
П З З П П
>
22
7
5
10
19
28
-9
26
13
П П З Р Р
>
22
6
7
9
20
29
-9
25
14
З П П Р З
>
22
5
8
9
22
24
-2
23
15
Р З П З З
>
21
6
4
11
21
29
-8
22
16
П З Р Р З
>
21
4
9
8
14
24
-10
21
17
Р З Р Р П
>
22
4
8
10
19
30
-11
20
18
П З Р З Р
>
22
4
8
10
27
43
-16
20
19
З З З З Р
>
22
2
3
17
11
37
-26
9
20
З Р З З З
>
16
1
3
12
12
43
-31
6
show in full screen
Спартак Варна
Етър Велико Търново
Хебър 1918
Миньор Перник
Лудогорец II
Септември София
Марица Пловдив
Монтана
Струмска слава
Спортист Своге
Созопол
Янтра 2019
Ботев (Пловдив) II
Литекс
ЦСКА 1948 II
Марек
Добруджа
Септември Симитли
Левски Лом
Нефтохимик Бургас
1 Спартак Варна
3–1
1–0
 
0–1
 
1–2
2–1
2–4
 
5–3
2–1
2–1
2–1
 
3–0
 
2–1
1–1
3–0
2–1
2–0
 
1–1
 
1–1
 
1–0
2–1
 
3–1
2 Етър Велико Търново
 
1–3
2–4
1–1
 
2–2
1–2
1–4
4–1
 
0–2
 
2–0
 
4–1
4–0
2–0
3–1
 
2–0
2–1
1–0
6–0
 
3–0
 
2–1
3–0
2–1
4–0
3 Хебър 1918
 
0–1
1–1
4–2
1–1
3–1
 
1–3
1–0
 
1–3
 
1–0
 
1–0
3–1
2–1
2–0
2–0
 
0–1
1–0
3–1
 
0–2
 
1–0
2–0
1–0
6–0
4 Миньор Перник
1–0
2–2
1–3
1–1
3–1
1–1
 
0–3
1–0
1–1
3–0
 
0–0
 
2–0
 
1–0
1–0
 
3–0
 
1–0
1–1
0–0
4–2
2–2
 
1–0
 
3–1
5 Лудогорец II
2–1
4–1
2–1
3–1
1–1
1–3
 
2–3
3–1
1–0
0–1
 
3–2
2–2
1–1
4–0
3–3
 
2–1
 
3–4
 
0–1
5–0
 
1–2
 
2–1
 
1–1
6 Септември София
4–2
1–2
 
1–4
 
0–1
3–0
3–2
1–2
 
0–0
2–0
1–1
0–3
5–0
 
0–1
 
3–0
 
1–0
 
3–0
1–1
1–2
2–1
7–0
 
2–0
 
7 Марица Пловдив
3–5
2–0
3–1
 
0–1
 
1–3
 
2–1
4–1
1–0
1–1
2–0
2–0
 
2–3
3–1
1–2
1–1
 
1–3
 
0–1
 
3–1
 
1–1
1–0
 
4–3
8 Монтана
 
1–2
0–2
0–1
 
1–1
 
0–1
0–0
0–1
1–4
 
1–0
 
3–1
 
0–1
2–0
1–0
1–1
2–1
1–1
1–0
1–0
 
1–0
 
1–1
2–1
7–0
9 Струмска слава
1–2
1–2
1–4
0–1
 
0–3
 
1–0
1–1
0–2
 
1–1
0–1
 
0–1
 
1–1
1–0
1–0
1–0
1–0
3–1
2–0
 
3–2
 
3–1
2–0
 
10 Спортист Своге
0–3
 
0–4
 
1–3
0–0
2–3
 
3–0
0–2
0–2
1–3
1–0
2–1
 
1–0
 
1–0
1–1
1–0
 
1–2
2–0
0–1
1–4
0–1
 
1–0
 
1–0
11 Созопол
1–2
 
0–2
 
1–2
0–2
1–1
2–2
 
0–5
3–2
1–0
1–1
 
1–2
 
0–0
4–1
 
0–1
 
1–1
0–0
3–0
1–1
2–1
3–0
0–0
 
1–1
12 Янтра 2019
 
1–1
 
1–3
0–2
0–2
0–1
 
0–4
1–0
 
1–3
 
0–2
 
0–1
0–1
0–0
 
1–1
2–2
1–0
0–0
1–0
 
1–0
2–0
2–5
3–0
2–0
13 Ботев (Пловдив) II
 
0–3
0–2
1–0
 
0–1
 
3–3
0–3
 
2–1
 
0–1
 
0–1
0–1
 
1–4
1–1
1–1
0–3
2–0
1–0
0–0
1–1
 
2–2
3–0
0–0
2–1
14 Литекс
 
1–2
 
1–2
 
0–1
0–3
1–2
0–1
 
1–1
1–2
1–1
 
0–1
0–1
1–1
1–0
 
2–2
3–0
1–1
0–0
 
1–1
0–0
2–0
 
3–2
2–0
15 ЦСКА 1948 II
 
0–2
 
0–1
 
1–3
0–1
4–3
0–3
3–1
0–1
1–1
1–3
0–1
2–1
1–1
 
0–1
 
0–2
 
0–0
 
0–0
1–2
2–0
 
2–1
3–1
16 Марек
1–1
 
0–6
2–0
 
1–1
1–0
2–1
1–1
1–0
 
0–1
 
0–2
 
0–2
 
0–0
0–1
0–0
 
0–1
1–1
0–0
1–1
2–2
1–2
0–1
 
17 Добруджа
1–1
0–3
0–1
 
0–0
 
0–5
 
1–2
1–3
0–1
2–3
4–1
1–0
1–1
0–3
0–1
1–1
0–0
 
0–0
 
2–1
 
1–1
 
1–1
3–0
 
0–1
18 Септември Симитли
0–1
1–2
 
0–2
2–2
2–4
2–1
 
0–7
1–1
1–1
1–3
 
1–0
 
1–2
5–2
0–2
2–2
 
0–2
 
0–2
2–1
2–2
1–1
 
1–1
 
2–2
19 Левски Лом
 
1–2
1–2
0–3
 
0–1
0–1
1–2
0–2
 
0–1
 
1–2
 
0–2
0–1
0–0
0–3
 
0–3
0–0
0–3
2–3
1–2
 
1–0
 
0–3
1–1
2–0
20 Нефтохимик Бургас
1–3
 
0–4
 
0–6
1–3
1–1
 
3–4
 
0–7
 
0–1
1–1
 
0–2
 
1–2
 
0–2
 
1–3
 
1–0
2–2
 
0–2
12 дек. 2021
12/12 14:00
Левски Лом
0 0
Ботев (Пловдив) II
12/12 14:00
Левски Лом
0
0
Ботев (Пловдив) II
12/12 14:00
ЦСКА 1948 II
1 3
Струмска слава
12/12 14:00
ЦСКА 1948 II
1
3
Струмска слава
12/12 12:00
Хебър 1918
1 1
Етър Велико Търново
12/12 12:00
Хебър 1918
1
1
Етър Велико Търново
11 дек. 2021
11/12 14:00
Марек
0 1
Янтра 2019
11/12 14:00
Марек
0
1
Янтра 2019
11/12 14:00
Септември Симитли
2 2
Миньор Перник
11/12 14:00
Септември Симитли
2
2
Миньор Перник
11/12 14:00
Лудогорец II
2 2
Созопол
11/12 14:00
Лудогорец II
2
2
Созопол
11/12 14:00
Добруджа
4 1
Спортист Своге
11/12 14:00
Добруджа
4
1
Спортист Своге
11/12 14:00
Литекс
1 2
Монтана
11/12 14:00
Литекс
1
2
Монтана
11/12 14:00
Спартак Варна
2 1
Септември София
11/12 14:00
Спартак Варна
2
1
Септември София
6 дек. 2021
06/12 14:00
Ботев (Пловдив) II
0 0
Добруджа
06/12 14:00
Ботев (Пловдив) II
0
0
Добруджа
06/12 14:00
Созопол
3 0
Левски Лом
06/12 14:00
Созопол
3
0
Левски Лом
06/12 14:00
Етър Велико Търново
1 2
Лудогорец II
06/12 14:00
Етър Велико Търново
1
2
Лудогорец II
06/12 12:00
Миньор Перник
1 3
Хебър 1918
06/12 12:00
Миньор Перник
1
3
Хебър 1918
5 дек. 2021
05/12 14:00
Септември София
1 1
Марек
05/12 14:00
Септември София
1
1
Марек
05/12 14:00
Струмска слава
1 2
Спартак Варна
05/12 14:00
Струмска слава
1
2
Спартак Варна
05/12 14:00
Монтана
0 1
Марица Пловдив
05/12 14:00
Монтана
0
1
Марица Пловдив
05/12 14:00
Спортист Своге
1 1
Литекс
05/12 14:00
Спортист Своге
1
1
Литекс
05/12 14:00
Янтра 2019
2 0
Септември Симитли
05/12 14:00
Янтра 2019
2
0
Септември Симитли
2 дек. 2021
02/12 14:30
Левски Лом
1 2
Етър Велико Търново
02/12 14:30
Левски Лом
1
2
Етър Велико Търново
02/12 14:30
Добруджа
1 1
Созопол
02/12 14:30
Добруджа
1
1
Созопол
1 дек. 2021
01/12 14:30
Марек
2 2
Септември Симитли
01/12 14:30
Марек
2
2
Септември Симитли
01/12 14:30
Хебър 1918
2 0
Янтра 2019
01/12 14:30
Хебър 1918
2
0
Янтра 2019
01/12 14:30
Лудогорец II
1 1
Миньор Перник
01/12 14:30
Лудогорец II
1
1
Миньор Перник
01/12 14:30
Литекс
3 0
Ботев (Пловдив) II
01/12 14:30
Литекс
3
0
Ботев (Пловдив) II
01/12 14:30
Марица Пловдив
2 0
Спортист Своге
01/12 14:30
Марица Пловдив
2
0
Спортист Своге
01/12 14:30
ЦСКА 1948 II
0 1
Монтана
01/12 14:30
ЦСКА 1948 II
0
1
Монтана
01/12 14:30
Септември София
2 0
Струмска слава
01/12 14:30
Септември София
2
0
Струмска слава
28 ное. 2021
28/11 12:30
Добруджа
0 3
Етър Велико Търново
28/11 12:30
Добруджа
0
3
Етър Велико Търново
27 ное. 2021
27/11 14:30
Струмска слава
2 0
Марек
27/11 14:30
Струмска слава
2
0
Марек
27/11 14:30
ЦСКА 1948 II
2 1
Спортист Своге
27/11 14:30
ЦСКА 1948 II
2
1
Спортист Своге
27/11 14:30
Марица Пловдив
1 2
Ботев (Пловдив) II
27/11 14:30
Марица Пловдив
1
2
Ботев (Пловдив) II
27/11 14:30
Литекс
1 0
Созопол
27/11 14:30
Литекс
1
0
Созопол
27/11 14:30
Левски Лом
0 1
Миньор Перник
27/11 14:30
Левски Лом
0
1
Миньор Перник
27/11 14:30
Лудогорец II
4 0
Янтра 2019
27/11 14:30
Лудогорец II
4
0
Янтра 2019
27/11 14:30
Хебър 1918
2 0
Септември Симитли
27/11 14:30
Хебър 1918
2
0
Септември Симитли
27/11 12:45
Спартак Варна
2 1
Монтана
27/11 12:45
Спартак Варна
2
1
Монтана
23 ное. 2021
23/11 14:30
Янтра 2019
3 0
Левски Лом
23/11 14:30
Янтра 2019
3
0
Левски Лом
23/11 14:30
Созопол
3 2
Марица Пловдив
23/11 14:30
Созопол
3
2
Марица Пловдив
23/11 14:30
Ботев (Пловдив) II
2 0
ЦСКА 1948 II
23/11 14:30
Ботев (Пловдив) II
2
0
ЦСКА 1948 II
21 ное. 2021
21/11 13:00
Монтана
0 0
Септември София
21/11 13:00
Монтана
0
0
Септември София
19 ное. 2021
19/11 14:30
Марек
2 0
Хебър 1918
19/11 14:30
Марек
2
0
Хебър 1918
19/11 14:30
Септември Симитли
2 1
Лудогорец II
19/11 14:30
Септември Симитли
2
1
Лудогорец II
19/11 14:30
Миньор Перник
0 0
Добруджа
19/11 14:30
Миньор Перник
0
0
Добруджа
19/11 14:30
Етър Велико Търново
2 1
Литекс
19/11 14:30
Етър Велико Търново
2
1
Литекс
19/11 14:30
Спортист Своге
0 3
Спартак Варна
19/11 14:30
Спортист Своге
0
3
Спартак Варна
16 ное. 2021
16/11 14:30
Марица Пловдив
1 0
Левски Лом
16/11 14:30
Марица Пловдив
1
0
Левски Лом
8 ное. 2021
08/11 14:30
Лудогорец II
3 1
Хебър 1918
08/11 14:30
Лудогорец II
3
1
Хебър 1918
7 ное. 2021
07/11 14:30
Струмска слава
0 1
Монтана
07/11 14:30
Струмска слава
0
1
Монтана
07/11 14:30
Септември София
0 3
Спортист Своге
07/11 14:30
Септември София
0
3
Спортист Своге
07/11 14:30
Спартак Варна
3 0
Ботев (Пловдив) II
07/11 14:30
Спартак Варна
3
0
Ботев (Пловдив) II
07/11 14:30
ЦСКА 1948 II
1 1
Созопол