Купа на България

Финал
15/05
- 19:00
Лудогорец
2 3
Ботев Пловдив
1/2-финали
24/04
- 18:45
Лудогорец
4 0
Хебър 1918
02/05
- 18:45
Хебър 1918
0 5
Лудогорец
17/04
- 19:00
ЦСКА-София
0 1
Ботев Пловдив
01/05
- 18:45
Ботев Пловдив
2 0
ЦСКА-София
1/4-финали
27/02
- 17:30
Ботев Пловдив
2 1
Спартак Варна
28/02
- 17:30
ЦСКА-София
1 0
Арда Кърджали
29/02
- 17:30
Лудогорец
3 1
ЦСКА 1948
28/02
- 14:30
Хебър 1918
2 1
Пирин Благоевград
1/8-финали
05/12
- 14:00
Арда Кърджали
4 1
Литекс
18/11
- 14:30
Пирин Благоевград
2 1
Ботев Враца
18/11
- 14:00
Локомотив София
0 0
Спартак Варна
07/12
- 17:30
Етър Велико Търново
2 4
Ботев Пловдив
07/12
- 14:30
ЦСКА 1948
2 1
Берое
06/12
- 14:30
Хебър 1918
2 1
Левски
06/12
- 17:30
Лудогорец
4 0
Локомотив Пловдив
05/12
- 17:30
Славия
0 1
ЦСКА-София
1/16
23/11
- 13:30
Янтра 2019
1 4
Славия
01/11
- 14:30
Марица Пловдив
0 1
ЦСКА 1948
01/11
- 16:00
Спартак Варна
1 0
Крумовград
14/10
- 15:00
Спартак Плевен
0 1
Локомотив София
14/10
- 15:00
Вихрен
0 1
Пирин Благоевград
09/11
- 17:30
Черноморец Балчик
0 3
ЦСКА-София
18/11
- 13:30
Бдин Видин
1 2
Берое
31/10
- 18:30
Литекс
1 0
Черно море
01/11
- 14:30
Септември София
5 5
Ботев Враца
14/10
- 13:30
Добруджа
3 4
Локомотив Пловдив
08/11
- 13:30
Струмска слава
0 3
Ботев Пловдив
14/10
- 15:00
Септември Тервел
0 4
Арда Кърджали
22/11
- 13:30
Балкан Ботевград
0 4
Лудогорец
18/11
- 13:30
Черноморец 1919 Бургас
2 3
Етър Велико Търново
22/11
- 18:00
Дунав Русе
1 3
Левски
14/10
- 15:00
Спортист Своге
0 1
Хебър 1918
1/32
08/09
- 19:00
Спартак Варна
3 1
Фратрия
06/09
- 16:00
Metalurg Pernik
0 1
Черноморец Балчик
06/09
- 16:00
Вихрен
4 3
Марек
05/09
- 16:00
Кюстендил
1 1
Дунав Русе
09/09
- 16:00
Септември Тервел
1 0
Беласица
09/09
- 16:00
Черноломец 1919
0 1
Добруджа
12/09
- 16:00
Локомотив ГО
1 2
Спортист Своге
06/09
- 16:00
Розова долина
0 1
Бдин Видин
09/09
- 16:00
Септември Гложене
0 3
Спартак Плевен
12/09
- 16:00
Лозен Сухиндол
0 5
Струмска слава
06/09
- 16:00
Светкавица Търговище
1 4
Литекс
09/09
- 16:00
Саяна Хасково
0 3
Янтра 2019
12/09
- 16:00
Балкан Ботевград
2 1
Монтана
12/09
- 16:00
Несебър
2 4
Септември София
13/09
- 16:00
Спартак Пловдив
0 5
Марица Пловдив
13/09
- 16:00
Севлиево
1 3
Черноморец 1919 Бургас

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P