25/07/2024
Програма
Резултати
Класиране
Голмайстори
Асистенции
Картони
22/05
22/05
- 22:00
Аталанта
3 0
Байер Леверкузен
09/05
09/05
- 22:00
Байер Леверкузен
2 2
Рома
09/05
- 22:00
Аталанта
3 0
Марсилия
02/05
02/05
- 22:00
Рома
0 2
Байер Леверкузен
02/05
- 22:00
Марсилия
1 1
Аталанта
18/04
18/04
- 22:00
Марсилия
1 0
Бенфика
18/04
- 22:00
Уест Хем
1 1
Байер Леверкузен
18/04
- 22:00
Аталанта
0 1
Ливърпул
18/04
- 22:00
Рома
2 1
Милан
11/04
11/04
- 22:00
Бенфика
2 1
Марсилия
11/04
- 22:00
Байер Леверкузен
2 0
Уест Хем
11/04
- 22:00
Ливърпул
0 3
Аталанта
11/04
- 22:00
Милан
0 1
Рома
14/03
14/03
- 22:00
Байер Леверкузен
3 2
Карабах
14/03
- 22:00
Брайтън
1 0
Рома
14/03
- 22:00
Ливърпул
6 1
Спарта (Прага)
14/03
- 22:00
Аталанта
2 1
Спортинг (Лисабон)
14/03
- 19:45
Славия (Прага)
1 3
Милан
14/03
- 19:45
Уест Хем
5 0
Фрайбург
14/03
- 19:45
Рейнджърс
0 1
Бенфика
14/03
- 19:45
Виляреал
3 1
Марсилия
07/03
07/03
- 22:00
Милан
4 2
Славия (Прага)
07/03
- 22:00
Фрайбург
1 0
Уест Хем
07/03
- 22:00
Бенфика
2 2
Рейнджърс
07/03
- 22:00
Марсилия
4 0
Виляреал
07/03
- 19:45
Карабах
2 2
Байер Леверкузен
07/03
- 19:45
Рома
4 0
Брайтън
07/03
- 19:45
Спарта (Прага)
1 5
Ливърпул
06/03
06/03
- 19:45
Спортинг (Лисабон)
1 1
Аталанта
22/02
22/02
- 22:00
Марсилия
3 1
Шахтьор (Донецк)
22/02
- 22:00
Спарта (Прага)
4 1
Галатасарай
22/02
- 22:00
Спортинг (Лисабон)
1 1
Йънг Бойс
22/02
- 22:00
Рома
1 1
Фейенорд
22/02
- 19:45
Карабах
2 3
Брага
22/02
- 19:45
Тулуза
0 0
Бенфика
22/02
- 19:45
Фрайбург
3 2
Ланс
22/02
- 19:45
Рен
3 2
Милан
15/02
15/02
- 22:00
Брага
2 4
Карабах
15/02
- 22:00
Бенфика
2 1
Тулуза
15/02
- 22:00
Ланс
0 0
Фрайбург
15/02
- 22:00
Милан
3 0
Рен
15/02
- 19:45
Шахтьор (Донецк)
2 2
Марсилия
15/02
- 19:45
Галатасарай
3 2
Спарта (Прага)
15/02
- 19:45
Йънг Бойс
1 3
Спортинг (Лисабон)
15/02
- 19:45
Фейенорд
1 1
Рома
14/12
14/12
- 22:00
Ракув
0 4
Аталанта
14/12
- 22:00
Спортинг (Лисабон)
3 0
Щурм Грац
14/12
- 22:00
Арис
1 3
Спарта (Прага)
14/12
- 22:00
Реал Бетис
2 3
Рейнджърс
14/12
- 22:00
Брайтън
1 0
Марсилия
14/12
- 22:00
Аякс
3 1
АЕК Атина
14/12
- 22:00
Олимпиакос
5 2
ТСЦ Бачка Топола
14/12
- 22:00
Уест Хем
2 0
Фрайбург
14/12
- 19:45
Карабах
2 1
Хекен
14/12
- 19:45
Байер Леверкузен
5 1
Молде
14/12
- 19:45
Славия (Прага)
4 0
Сервет
14/12
- 19:45
Рома
3 0
Шериф Тираспол
14/12
- 19:45
Панатинайкос
1 2
Макаби Хайфа
14/12
- 19:45
Рен
2 3
Виляреал
14/12
- 19:45
ЛАСК
1 2
Тулуза
14/12
- 19:45
Унион Сен-Жил
2 1
Ливърпул
06/12
06/12
- 22:00
Виляреал
0 0
Макаби Хайфа
30/11
30/11
- 22:00
Хекен
0 2
Байер Леверкузен
30/11
- 22:00
Молде
2 2
Карабах
30/11
- 22:00
Шериф Тираспол
2 3
Славия (Прага)
30/11
- 22:00
Сервет
1 1
Рома
30/11
- 22:00
Виляреал
3 2
Панатинайкос
30/11
- 22:00
Тулуза
0 0
Унион Сен-Жил
30/11
- 22:00
Ливърпул
4 0
ЛАСК
30/11
- 22:00
Рейнджърс
1 1
Арис
30/11
- 22:00
Марсилия
4 3
Аякс
30/11
- 19:45
Макаби Хайфа
0 3
Рен
30/11
- 19:45
Щурм Грац
0 1
Ракув
30/11
- 19:45
Аталанта
1 1
Спортинг (Лисабон)
30/11
- 19:45
Спарта (Прага)
1 0
Реал Бетис
30/11
- 19:45
АЕК Атина
0 1
Брайтън
30/11
- 19:45
ТСЦ Бачка Топола
0 1
Уест Хем
30/11
- 19:45
Фрайбург
5 0
Олимпиакос
09/11
09/11
- 22:00
Хекен
1 3
Молде
09/11
- 22:00
Спортинг (Лисабон)
2 1
Ракув
09/11
- 22:00
Аталанта
1 0
Щурм Грац
09/11
- 22:00
Рейнджърс
2 1
Спарта (Прага)
09/11
- 22:00
Реал Бетис
4 1
Арис
09/11
- 22:00
АЕК Атина
0 2
Марсилия
09/11
- 22:00
Уест Хем
1 0
Олимпиакос
09/11
- 22:00
Фрайбург
5 0
ТСЦ Бачка Топола
09/11
- 19:45
Карабах
0 1
Байер Леверкузен
09/11
- 19:45
Славия (Прага)
2 0
Рома
09/11
- 19:45
Сервет
2 1
Шериф Тираспол
09/11
- 19:45
Макаби Хайфа
1 2
Виляреал
09/11
- 19:45
Рен
3 1
Панатинайкос
09/11
- 19:45
Тулуза
3 2
Ливърпул
09/11
- 19:45
ЛАСК
3 0
Унион Сен-Жил
09/11
- 19:45
Аякс
0 2
Брайтън
26/10
26/10
- 22:00
Байер Леверкузен
5 1
Карабах
26/10
- 22:00
Шериф Тираспол
1 1
Сервет
26/10
- 22:00
Рома
2 0
Славия (Прага)
26/10
- 22:00
Панатинайкос
1 2
Рен
26/10
- 22:00
Ливърпул
5 1
Тулуза
26/10
- 22:00
Унион Сен-Жил
2 1
ЛАСК
26/10
- 22:00
Брайтън
2 0
Аякс
26/10
- 19:45
Молде
5 1
Хекен
26/10
- 19:45
Ракув
1 1
Спортинг (Лисабон)
26/10
- 19:45
Щурм Грац
2 2
Аталанта
26/10
- 19:45
Арис
0 1
Реал Бетис
26/10
- 19:45
Спарта (Прага)
0 0
Рейнджърс
26/10
- 19:45
Марсилия
3 1
АЕК Атина
26/10
- 19:45
ТСЦ Бачка Топола
1 3
Фрайбург
26/10
- 19:45
Олимпиакос
2 1
Уест Хем
05/10
05/10
- 22:00
Молде
1 2
Байер Леверкузен
05/10
- 22:00
Хекен
0 1
Карабах
05/10
- 22:00
Славия (Прага)
6 0
Шериф Тираспол
05/10
- 22:00
Рома
4 0
Сервет
05/10
- 22:00
Макаби Хайфа
0 0
Панатинайкос
05/10
- 22:00
Виляреал
1 0
Рен
05/10
- 22:00
Тулуза
1 0
ЛАСК
05/10
- 22:00
Ливърпул
2 0
Унион Сен-Жил
05/10
- 19:45
Ракув
0 1
Щурм Грац
05/10
- 19:45
Спортинг (Лисабон)
1 2
Аталанта
05/10
- 19:45
Арис
2 1
Рейнджърс
05/10
- 19:45
Реал Бетис
2 1
Спарта (Прага)
05/10
- 19:45
АЕК Атина
1 1
Аякс
05/10
- 19:45
Марсилия
2 2
Брайтън
05/10
- 19:45
ТСЦ Бачка Топола
2 2
Олимпиакос
05/10
- 19:45
Фрайбург
1 2
Уест Хем
21/09
21/09
- 22:00
Щурм Грац
1 2
Спортинг (Лисабон)
21/09
- 22:00
Аталанта
2 0
Ракув
21/09
- 22:00
Рейнджърс
1 0
Реал Бетис
21/09
- 22:00
Спарта (Прага)
3 2
Арис
21/09
- 22:00
Брайтън
2 3
АЕК Атина
21/09
- 22:00
Аякс
3 3
Марсилия
21/09
- 22:00
Олимпиакос
2 3
Фрайбург
21/09
- 22:00
Уест Хем
3 1
ТСЦ Бачка Топола
21/09
- 19:45
Карабах
1 0
Молде
21/09
- 19:45
Байер Леверкузен
4 0
Хекен
21/09
- 19:45
Шериф Тираспол
1 2
Рома
21/09
- 19:45
Сервет
0 2
Славия (Прага)
21/09
- 19:45
Рен
3 0
Макаби Хайфа
21/09
- 19:45
Панатинайкос
2 0
Виляреал
21/09
- 19:45
ЛАСК
1 3
Ливърпул
21/09
- 19:45
Унион Сен-Жил
1 1
Тулуза
31/08
31/08
- 22:00
Жрински (Мостар)
1 1
ЛАСК
31/08
- 21:45
Абърдийн
1 3
Хекен
31/08
- 21:30
Лугано
0 1
Унион Сен-Жил
31/08
- 21:00
Аякс
0 1
Лудогорец
31/08
- 21:00
Чукарички
0 3
Олимпиакос
31/08
- 20:00
Спарта (Прага)
4 1
Динамо Загреб
31/08
- 20:00
Шериф Тираспол
2 1
Клаксвикар
31/08
- 20:00
Зоря (Луганск)
2 1
Славия (Прага)
31/08
- 20:00
Арис
6 2
Слован Братислава
31/08
- 19:00
Карабах
1 1
Олимпия Любляна
24/08
24/08
- 22:00
ЛАСК
2 1
Жрински (Мостар)
24/08
- 22:00
Олимпиакос
3 1
Чукарички
24/08
- 21:45
Клаксвикар
1 1
Шериф Тираспол
24/08
- 21:30
Слован Братислава
2 1
Арис
24/08
- 21:30
Унион Сен-Жил
2 0
Лугано
24/08
- 21:00
Динамо Загреб
3 1
Спарта (Прага)
24/08
- 21:00
Олимпия Любляна
0 2
Карабах
24/08
- 21:00
Лудогорец
1 4
Аякс
24/08
- 20:00
Хекен
2 2
Абърдийн
24/08
- 20:00
Славия (Прага)
2 0
Зоря (Луганск)
17/08
17/08
- 21:00
Генк
1 1
Олимпиакос
17/08
- 21:00
Бате Борисов
2 2
Шериф Тираспол
17/08
- 21:00
Лудогорец
5 1
Астана
17/08
- 21:00
Днипро
1 1
Славия (Прага)
17/08
- 20:30
Брейдаблик
1 0
Жрински (Мостар)
17/08
- 20:00
Хекен
5 0
Жалгирис
17/08
- 19:00
ХИК
1 2
Карабах
10/08
10/08
- 22:00
Олимпиакос
1 0
Генк
10/08
- 22:00
Жрински (Мостар)
6 2
Брейдаблик
10/08
- 20:00
Шериф Тираспол
5 1
Бате Борисов
10/08
- 20:00
Славия (Прага)
3 0
Днипро
10/08
- 19:00
Жалгирис
1 3
Хекен
10/08
- 19:00
Карабах
2 1
ХИК
08/08
08/08
- 17:00
Астана
2 1
Лудогорец
Group A
Всички
Домакин
Гост
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
Уест Хем
П З П П П
6
5
0
1
10
4
6
15
2
Фрайбург
З П П П З
6
4
0
2
17
7
10
12
3
Олимпиакос
Р П З З П
6
2
1
3
11
14
-3
7
4
6
0
1
5
6
19
-13
1
Group B
Всички
Домакин
Гост
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
Брайтън
Р П П П П
6
4
1
1
10
5
5
13
2
Марсилия
Р П П П З
6
3
2
1
14
10
4
11
3
Аякс
Р З З З П
6
1
2
3
10
13
-3
5
4
АЕК Атина
Р З З З З
6
1
1
4
6
12
-6
4
Group C
Всички
Домакин
Гост
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
Рейнджърс
З Р П Р П
6
3
2
1
8
6
2
11
2
6
3
1
2
9
7
2
10
3
Реал Бетис
П П П З З
6
3
0
3
9
7
2
9
4
Арис
П З З Р З
6
1
1
4
7
13
-6
4
Group D
Всички
Домакин
Гост
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
Аталанта
П Р П Р П
6
4
2
0
12
4
8
14
2
6
3
2
1
10
6
4
11
3
Ракув
З Р З П З
6
1
1
4
3
10
-7
4
4
Щурм Грац
П Р З З З
6
1
1
4
4
9
-5
4
Group E
Всички
Домакин
Гост
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
Ливърпул
П П З П З
6
4
0
2
17
7
10
12
2
Тулуза
П З П Р П
6
3
2
1
8
9
-1
11
3
6
2
2
2
5
8
-3
8
4
ЛАСК
З З П З З
6
1
0
5
6
12
-6
3
Group F
Всички
Домакин
Гост
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
Виляреал
П П П Р П
6
4
1
1
9
7
2
13
2
Рен
З П П П З
6
4
0
2
13
6
7
12
3
6
1
2
3
3
9
-6
5
4
6
1
1
4
7
10
-3
4
Group G
Всички
Домакин
Гост
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
6
5
0
1
17
4
13
15
2
Рома
П П З Р П
6
4
1
1
12
4
8
13
3
Сервет
З Р П Р З
6
1
2
3
4
13
-9
5
4
6
0
1
5
5
17
-12
1
Group H
Всички
Домакин
Гост
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
6
6
0
0
19
3
16
18
2
Карабах
П З З Р П
6
3
1
2
7
9
-2
10
3
Молде
З П П Р З
6
2
1
3
12
12
0
7
4
Хекен
З З З З З
6
0
0
6
3
17
-14
0
#
Играч
Г
1
Марсилия
10
2
7
3
Уест Хем Аякс
7
4
Аталанта
6
5
Брайтън
6
6
Ливърпул
5
7
Аталанта
5
8
Байер Леверкузен
5
9
Фрайбург
5
10
Спортинг (Лисабон)
5
#
Играч
Асистенции
1
Олимпиакос
7
2
Марсилия
6
3
Марсилия
6
4
Рома
5
5
Уест Хем
5
6
Байер Леверкузен
5
7
4
8
Аталанта
4
9
Ливърпул
4
10
4
#
Отбори
Точки
1
Карабах
Карабах
31
1
2
43
2
Рома
Рома
29
0
1
34
3
АЕК Атина
АЕК Атина
23
1
1
30
4
Славия (Прага)
Славия (Прага)
15
0
3
30
5
Шериф Тираспол
Шериф Тираспол
25
2
0
29
6
Виляреал
Виляреал
26
1
0
28
7
Олимпиакос
Олимпиакос
26
1
0
28
8
Аталанта
Аталанта
28
0
0
28
9
Тулуза
Тулуза
22
2
0
26
10
Байер Леверкузен
Байер Леверкузен
24
0
0
24
11
Спарта (Прага)
Спарта (Прага)
24
0
0
24
12
Рен
Рен
18
0
1
23
13
Арис
Арис
22
0
0
22
14
Аякс
Аякс
15
1
1
22
15
Марсилия
Марсилия
22
0
0
22
16
Брайтън
Брайтън
22
0
0
22
17
Макаби Хайфа
Макаби Хайфа
21
0
0
21
18
Уест Хем
Уест Хем
21
0
0
21
19
Рейнджърс
Рейнджърс
19
0
0
19
20
ЛАСК
ЛАСК
18
0
0
18
21
Милан
Милан
17
0
0
17
22
Реал Бетис
Реал Бетис
16
0
0
16
23
Унион Сен-Жил
Унион Сен-Жил
15
0
0
15
24
Галатасарай
Галатасарай
5
0
2
15
25
Спортинг (Лисабон)
Спортинг (Лисабон)
9
0
1
14
26
Ракув
Ракув
8
0
1
13
27
Хекен
Хекен
11
1
0
13
28
Щурм Грац
Щурм Грац
11
1
0
13
29
Фрайбург
Фрайбург
12
0
0
12
30
ТСЦ Бачка Топола
ТСЦ Бачка Топола
9
1
0
11
31
Сервет
Сервет
11
0
0
11
32
Бенфика
Бенфика
10
0
0
10
33
Олимпия Любляна
Олимпия Любляна
8
1
0
10
34
Молде
Молде
9
0
0
9
35
Слован Братислава
Слован Братислава
9
0
0
9
36
Панатинайкос
Панатинайкос
9
0
0
9
37
Ланс
Ланс
8
0
0
8
38
Астана
Астана
6
1
0
8
39
Ливърпул
Ливърпул
8
0
0
8
40
Шахтьор (Донецк)
Шахтьор (Донецк)
8
0
0
8
41
Генк
Генк
3
0
1
8
42
Йънг Бойс
Йънг Бойс
5
1
0
7
43
Днипро
Днипро
7
0
0
7
44
Фейенорд
Фейенорд
7
0
0
7
45
Зоря (Луганск)
Зоря (Луганск)
6
0
0
6
46
ХИК
ХИК
4
1
0
6
47
Брага
Брага
6
0
0
6
48
Лудогорец
Лудогорец
5
0
0
5
49
Жалгирис
Жалгирис
3
1
0
5
50
Жрински (Мостар)
Жрински (Мостар)
5
0
0
5
51
Лугано
Лугано
3
1
0
5
52
Абърдийн
Абърдийн
5
0
0
5
53
Бате Борисов
Бате Борисов
5
0
0
5
54
Брейдаблик
Брейдаблик
2
1
0
4
55
Клаксвикар
Клаксвикар
3
0
0
3
56
Динамо Загреб
Динамо Загреб
2
0
0
2
57
Чукарички
Чукарички
1
0
0
1
#
Играч
Точки
1
E. Cəfərquliyev
Карабах
2
1
1
9
2
S. Berghuis
Аякс
2
0
1
7
3
J. Belocian
Рен
2
0
1
7
4
Z. Çelik
Рома
1
0
1
6
5
M. Vešović
Карабах
1
0
1
6
6
K. Ayhan
Галатасарай
0
0
1
5
7
B. Cristante
Рома
5
0
0
5
8
M. Gaćinović
АЕК Атина
3
1
0
5
9
V. Gyökeres
Спортинг (Лисабон)
0
0
1
5
10
Alberto Moreno
Виляреал
3
1
0
5
11
J. Paintsil
Генк
0
0
1
5
12
Tomáš Holeš
Славия (Прага)
0
0
1
5
13
V. Nelsson
Галатасарай
0
0
1
5
14
C. Stanković
АЕК Атина
0
0
1
5
15
Júlio Romão
Карабах
5
0
0
5

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P