Лига на Конференциите

2022/2023
Плейофи
18/08
- 21:45
Уест Хем
- -
Виборг
25/08
- 20:00
Виборг
- -
Уест Хем
18/08
- 20:00
Марибор
- -
ЧФР Клуж
25/08
ЧФР Клуж
- -
Марибор
18/08
- 20:00
ФК Рига
- -
Линфийлд
25/08
Линфийлд
- -
ФК Рига
18/08
- 20:00
Лех
- -
Дюделанж
25/08
Дюделанж
- -
Лех
18/08
- 20:00
Жрински (Мостар)
- -
Слован Братислава
25/08
Слован Братислава
- -
Жрински (Мостар)
18/08
- 20:00
ЦСКА-София
- -
Базел
25/08
Базел
- -
ЦСКА-София
18/08
- 20:00
Вадуц
- -
Рапид (Виена)
25/08
Рапид (Виена)
- -
Вадуц
18/08
- 20:00
Ракув
- -
Славия (Прага)
25/08
Славия (Прага)
- -
Ракув
18/08
- 20:00
АПОЕЛ Никозия
- -
Юргорден
25/08
Юргорден
- -
АПОЕЛ Никозия
18/08
- 20:00
Университатя Крайова
- -
Апоел Беер Шева
25/08
Апоел Беер Шева
- -
Университатя Крайова
18/08
- 20:00
Истанбул Башакшехир
- -
Антверп
25/08
Антверп
- -
Истанбул Башакшехир
18/08
- 20:00
ФКСБ
- -
Викинг
25/08
Викинг
- -
ФКСБ
18/08
- 20:00
Партизан
- -
Хамрун Спартанс
25/08
Хамрун Спартанс
- -
Партизан
18/08
- 20:00
Фиорентина
- -
Твенте
25/08
Твенте
- -
Фиорентина
18/08
- 20:00
Кьолн
- -
МОЛ Фехервар
25/08
МОЛ Фехервар
- -
Кьолн
18/08
- 20:00
Йънг Бойс
- -
Андерлехт
25/08
Андерлехт
- -
Йънг Бойс
18/08
- 20:00
Словачко
- -
АИК
25/08
АИК
- -
Словачко
18/08
- 20:00
АЗ Алкмаар
- -
Жил Висенте
25/08
Жил Висенте
- -
АЗ Алкмаар
18/08
- 20:00
Молде
- -
Волфсбергер
25/08
- 20:00
Волфсбергер
- -
Молде
18/08
- 20:00
Макаби Тел Авив
- -
Ница
25/08
- 21:00
Ница
- -
Макаби Тел Авив
18/08
- 21:45
Виляреал
- -
Хайдук Сплит
25/08
- 22:00
Хайдук Сплит
- -
Виляреал
18/08
- 22:00
Шкупи
- -
Балкани
25/08
Балкани
- -
Шкупи
Трети квалификационен кръг
04/08
- 21:00
Балкани
3 2
Клаксвикар
11/08
- 21:00
Клаксвикар
2 1
Балкани
04/08
- 20:00
Шахтьор (Солигорск)
0 0
ЧФР Клуж
11/08
- 20:00
ЧФР Клуж
1 0
Шахтьор (Солигорск)
04/08
- 19:30
Спартак Търнава
0 2
Ракув
11/08
- 19:00
Ракув
1 0
Спартак Търнава
04/08
- 19:00
КуПС
0 2
Йънг Бойс
11/08
- 22:00
Йънг Бойс
3 0
КуПС
04/08
- 21:30
Брьондби
1 0
Базел
11/08
- 20:00
Базел
2 1
Брьондби
04/08
- 20:00
АИК
1 1
Шкендия
11/08
- 21:00
Шкендия
1 1
АИК
04/08
- 20:00
Лилестрьом
1 3
Антверп
11/08
- 20:30
Антверп
2 0
Лилестрьом
04/08
- 20:00
Викинг
5 1
Слиго Роувърс
11/08
- 21:00
Слиго Роувърс
1 0
Викинг
03/08
- 20:00
Виборг
3 0
Б36 Торсхавн
09/08
- 21:00
Б36 Торсхавн
1 2
Виборг
04/08
- 20:00
ЦСКА-София
0 1
Сейнт Патрикс
11/08
- 21:45
Сейнт Патрикс
0 2
ЦСКА-София
04/08
- 21:45
Брейдаблик
1 3
Истанбул Башакшехир
11/08
- 20:45
Истанбул Башакшехир
3 0
Брейдаблик
04/08
- 20:00
АПОЕЛ Никозия
1 0
Кизилжар
11/08
- 16:30
Кизилжар
0 0
АПОЕЛ Никозия
04/08
- 20:00
Молде
3 0
Кишварда
11/08
- 22:00
Кишварда
2 1
Молде
03/08
- 21:30
Дунайска Стреда
0 1
ФКСБ
11/08
- 20:30
ФКСБ
1 0
Дунайска Стреда
04/08
- 20:00
Нефтчи
2 1
Рапид (Виена)
11/08
- 21:30
Рапид (Виена)
2 0
Нефтчи
04/08
- 21:00
Вадуц
1 1
Коняспор
11/08
- 20:00
Коняспор
2 4
Вадуц
04/08
- 21:00
Сепси
1 3
Юргорден
11/08
- 20:00
Юргорден
3 1
Сепси
03/08
- 20:30
Волфсбергер
0 0
Гзира Юнайтед
09/08
- 19:00
Гзира Юнайтед
0 4
Волфсбергер
04/08
- 20:30
Хамрун Спартанс
0 1
Левски
11/08
- 21:00
Левски
1 2
Хамрун Спартанс
04/08
- 21:55
МОЛ Фехервар
5 0
Петрокуб
11/08
- 20:00
Петрокуб
1 2
МОЛ Фехервар
04/08
- 20:00
Макаби Тел Авив
2 0
Арис
11/08
- 21:00
Арис
2 1
Макаби Тел Авив
04/08
- 21:00
Чукарички
1 3
Твенте
11/08
- 20:00
Твенте
4 1
Чукарички
04/08
- 22:00
Жрински (Мостар)
1 0
Тобол
11/08
- 17:00
Тобол
1 1
Жрински (Мостар)
04/08
- 20:00
Славия (Прага)
2 0
Панатинайкос
11/08
- 20:30
Панатинайкос
1 1
Славия (Прага)
04/08
- 19:45
Пайде
0 2
Андерлехт
11/08
- 21:00
Андерлехт
3 0
Пайде
03/08
- 20:00
Рига
1 1
Жил Висенте
11/08
- 22:00
Жил Висенте
4 0
Рига
04/08
- 19:00
ФК Рига
1 1
Хибърниънс
11/08
- 21:00
Хибърниънс
1 3
ФК Рига
04/08
- 20:30
Зоря (Луганск)
1 0
Университатя Крайова
11/08
- 20:30
Университатя Крайова
3 0
Зоря (Луганск)
04/08
- 21:00
Лугано
0 2
Апоел Беер Шева
11/08
- 20:00
Апоел Беер Шева
3 1
Лугано
04/08
- 22:00
Хайдук Сплит
3 1
Витория (Гимараеш)
10/08
- 19:00
Витория (Гимараеш)
1 0
Хайдук Сплит
04/08
- 22:00
Дънди Юнайтед
1 0
АЗ Алкмаар
11/08
- 22:00
АЗ Алкмаар
7 0
Дънди Юнайтед
04/08
- 21:45
Викингур
1 0
Лех
11/08
- 21:30
Лех
4 1
Викингур
Втори квалификационен кръг
21/07
- 20:30
Арис
2 0
Нефтчи
28/07
- 20:00
Нефтчи
3 0
Арис
20/07
- 20:00
Ботев Пловдив
0 0
АПОЕЛ Никозия
28/07
- 20:00
АПОЕЛ Никозия
2 0
Ботев Пловдив
21/07
- 20:00
МОЛ Фехервар
4 1
Габала
28/07
- 19:00
Габала
2 1
МОЛ Фехервар
21/07
- 20:45
Истанбул Башакшехир
1 1
Макаби (Нетаня)
28/07
- 19:45
Макаби (Нетаня)
0 1
Истанбул Башакшехир
21/07
- 18:30
Македония (ГП)
0 0
ЦСКА-София
28/07
- 20:00
ЦСКА-София
4 0
Македония (ГП)
21/07
- 19:00
Зира
0 3
Макаби Тел Авив
28/07
- 20:30
Макаби Тел Авив
0 0
Зира
21/07
- 22:00
Влазня
1 1
Университатя Крайова
28/07
- 20:30
Университатя Крайова
3 0
Влазня
21/07
- 17:00
Кайрат
0 1
Кишварда
28/07
- 19:00
Кишварда
1 0
Кайрат
21/07
- 22:00
Бате Борисов
0 3
Коняспор
28/07
- 21:00
Коняспор
2 0
Бате Борисов
21/07
- 15:00
Кизилжар
1 2
Осиек
28/07
- 21:30
Осиек
0 2
Кизилжар
21/07
- 19:30
Судува
0 1
Виборг
28/07
- 20:00
Виборг
1 0
Судува
21/07
- 19:00
Молде
4 1
Елфсборг
28/07
- 19:45
Елфсборг
1 2
Молде
21/07
- 19:00
Копер
0 1
Вадуц
28/07
- 21:00
Вадуц
1 1
Копер
21/07
- 21:00
Расинг Унион
1 4
Чукарички
28/07
- 21:00
Чукарички
4 0
Расинг Унион
21/07
- 20:00
Левски
2 0
ПАОК
28/07
- 20:30
ПАОК
1 1
Левски
21/07
- 22:30
Витория (Гимараеш)
3 0
Академия Пушкаш
28/07
- 22:00
Академия Пушкаш
0 0
Витория (Гимараеш)
21/07
- 21:30
Риека
1 2
Юргорден
28/07
- 20:00
Юргорден
2 0
Риека
21/07
- 20:00
Ворскла Полтава
3 2
АИК
27/07
- 20:00
АИК
2 0
Ворскла Полтава
21/07
- 22:00
Ракув
5 0
Астана
28/07
- 18:00
Астана
0 1
Ракув
21/07
- 20:00
Спарта (Прага)
0 0
Викинг
28/07
- 20:00
Викинг
2 1
Спарта (Прага)
21/07
- 21:00
Арис
5 1
Гомел
27/07
- 21:00
Гомел
1 2
Арис
21/07
- 20:00
Антверп
0 0
Дрита
28/07
- 21:00
Дрита
0 2
Антверп
19/07
- 21:45
Ла Фиорита
0 4
Балкани
26/07
- 21:00
Балкани
6 0
Ла Фиорита
19/07
- 21:00
Хибърниънс
3 2
Левадия
28/07
- 20:00
Левадия
1 1
Хибърниънс
19/07
- 21:00
Тирана
0 1
Жрински (Мостар)
28/07
- 22:00
Жрински (Мостар)
3 2
Тирана
21/07
- 20:30
ЧФР Клуж
3 0
Интер Клуб Ескалдес
27/07
- 18:00
Интер Клуб Ескалдес
1 1
ЧФР Клуж
21/07
- 19:00
Лех
5 0
Динамо Батуми
28/07
- 20:00
Динамо Батуми
1 1
Лех
21/07
- 17:00
Тобол
2 0
Линкълн Ред Импс
26/07
- 19:00
Линкълн Ред Импс
0 1
Тобол
20/07
- 22:00
Сутиеска
0 0
Клаксвикар
27/07
- 21:00
Клаксвикар
1 0
Сутиеска
21/07
- 22:30
Викингур
2 0
ФК Дъ Ню Сейнтс
26/07
- 20:15
ФК Дъ Ню Сейнтс
0 0
Викингур
21/07
- 21:30
Спартак Търнава
4 1
Нютаун
28/07
- 20:00
Нютаун
1 2
Спартак Търнава
21/07
- 20:00
Гзира Юнайтед
2 2
Раднички (Ниш)
28/07
- 20:00
Раднички (Ниш)
3 3
Гзира Юнайтед
21/07
- 21:30
Вележ Мостар
0 1
Хамрун Спартанс
28/07
- 21:00
Хамрун Спартанс
1 0
Вележ Мостар
21/07
- 19:00
Сабуртало
1 0
ФКСБ
28/07
- 20:30
ФКСБ
4 2
Сабуртало
21/07
- 20:30
Апоел Беер Шева
2 1
Динамо Минск
28/07
- 21:00
Динамо Минск
0 1
Апоел Беер Шева
21/07
- 18:00
Арарат-Армения
0 0
Пайде
28/07
- 19:00
Пайде
0 0
Арарат-Армения
21/07
- 21:00
Сепси
3 1
Олимпия Любляна
28/07
- 20:00
Олимпия Любляна
2 0
Сепси
21/07
- 17:00
Лиепая
0 1
Йънг Бойс
28/07
- 21:00
Йънг Бойс
3 0
Лиепая
21/07
- 20:00
Рапид (Виена)
0 0
Легия Гданск
28/07
- 20:45
Легия Гданск
1 2
Рапид (Виена)
21/07
- 19:00
СЯК
0 1
Лилестрьом
28/07
- 20:00
Лилестрьом
5 2
СЯК
21/07
- 22:15
Брейдаблик
2 0
Будучност (Подгорица)
28/07
- 21:30
Будучност (Подгорица)
2 1
Брейдаблик
21/07
- 21:45
Сейнт Патрикс
1 1
Мура
28/07
- 21:00
Мура
0 0
Сейнт Патрикс
21/07
- 20:00
St Joseph S Fc
0 4
Славия (Прага)
28/07
- 20:00
Славия (Прага)
7 0
St Joseph S Fc
20/07
- 20:00
Викингур Гота
0 2
Дунайска Стреда
28/07
- 22:00
Дунайска Стреда
2 0
Викингур Гота
21/07
- 19:30
Погон Шчечин
1 1
Брьондби
28/07
- 21:00
Брьондби
4 0
Погон Шчечин
21/07
- 21:30
АЗ Алкмаар
1 0
Тузла
28/07
- 21:45
Тузла
0 4
АЗ Алкмаар
21/07
- 21:45
Мъдъруел
0 1
Слиго Роувърс
28/07
- 21:00
Слиго Роувърс
2 0
Мъдъруел
21/07
- 20:00
Б36 Торсхавн
1 0
Тре Фиори
28/07
- 21:45
Тре Фиори
0 0
Б36 Торсхавн
21/07
- 19:30
Ружомберок
0 3
Рига
28/07
- 20:00
Рига
2 1
Ружомберок
21/07
- 20:00
Базел
2 0
Крузейдърс
28/07
- 22:00
Крузейдърс
1 1
Базел
21/07
- 20:00
Петрокуб
0 0
Лачи
28/07
- 21:00
Лачи
1 4
Петрокуб
21/07
- 18:00
Валмиера
1 2
Шкендия
28/07
- 21:00
Шкендия
3 1
Валмиера
21/07
- 19:00
КуПС
2 2
Милсами
28/07
- 19:00
Милсами
1 4
КуПС
Първи квалификационен кръг
07/07
- 21:45
Дери Сити
0 2
Рига
14/07
- 20:00
Рига
2 0
Дери Сити
07/07
- 18:00
Алашкерт
1 0
Хамрун Спартанс
14/07
- 21:00
Хамрун Спартанс
4 1
Алашкерт
07/07
- 21:15
Легия Гданск
4 1
Академия Пандев
14/07
- 18:00
Академия Пандев
1 2
Легия Гданск
06/07
- 18:00
Интер Турку
1 0
Дрита
12/07
- 21:00
Дрита
3 0
Интер Турку
07/07
- 20:00
Динамо (Тбилиси)
2 3
Пайде
14/07
- 19:00
Пайде
1 2
Динамо (Тбилиси)
07/07
- 19:00
Панавежис
0 0
Милсами
14/07
- 19:00
Милсами
2 0
Панавежис
07/07
- 21:00
Лачи
0 0
Искра
14/07
- 22:00
Искра
0 1
Лачи
07/07
- 21:00
Гиляни
1 0
Лиепая
14/07
- 17:00
Лиепая
3 1
Гиляни
07/07
- 20:00
Сфънтул Георге
1 2
Мура
14/07
- 21:00
Мура
2 1
Сфънтул Георге
07/07
- 19:00
КуПС
2 0
Дила
14/07
- 20:00
Дила
0 0
КуПС
07/07
- 19:30
Ружомберок
2 0
Кауно Жалгирис
14/07
- 19:00
Кауно Жалгирис
0 0
Ружомберок
07/07
- 21:30
Будучност (Подгорица)
2 0
Лапи
14/07
- 21:00
Лапи
2 2
Будучност (Подгорица)
05/07
- 20:00
Гзира Юнайтед
1 1
Атлетик Клуб Ескалдес
14/07
- 20:00
Атлетик Клуб Ескалдес
0 1
Гзира Юнайтед
07/07
- 19:00
Борац (Баня Лука)
2 0
Б36 Торсхавн
14/07
- 20:00
Б36 Торсхавн
3 1
Борац (Баня Лука)
07/07
- 20:00
Олимпия Любляна
1 1
Диферданж
14/07
- 20:30
Диферданж
1 2
Олимпия Любляна
05/07
- 20:00
St Joseph S Fc
0 0
Ларн
14/07
- 21:45
Ларн
0 1
St Joseph S Fc
07/07
- 18:00
Санта Колома
0 1
Брейдаблик
14/07
- 22:15
Брейдаблик
4 1
Санта Колома
07/07
- 21:30
Дунайска Стреда
2 1
Клифтънвил
14/07
- 22:00
Клифтънвил
0 3
Дунайска Стреда
06/07
- 21:00
Викингур Гота
1 0
Юръп
14/07
- 18:00
Юръп
1 2
Викингур Гота
07/07
- 21:00
Бала Таун
1 2
Слиго Роувърс
14/07
- 21:00
Слиго Роувърс
0 1
Бала Таун
07/07
- 21:00
Фола
0 1
Тре Фиори
14/07
- 21:45
Тре Фиори
3 1
Фола
07/07
- 21:00
Динамо Минск
1 1
Дечич
14/07
- 21:45
Дечич
1 2
Динамо Минск
07/07
- 21:45
Тре Пене
0 2
Тузла
14/07
- 19:00
Тузла
6 0
Тре Пене
07/07
- 19:00
Сабуртало
0 1
Партизани
14/07
- 21:00
Партизани
0 1
Сабуртало
07/07
- 21:00
Шкендия
2 0
Арарат
14/07
- 18:00
Арарат
2 2
Шкендия
07/07
- 20:00
Флориана
0 0
Петрокуб
14/07
- 20:00
Петрокуб
1 0
Флориана
07/07
- 19:00
Погон Шчечин
4 1
КР Рейкявик
14/07
- 21:15
КР Рейкявик
1 0
Погон Шчечин
07/07
- 21:00
ХБ Торсхавн
1 0
Нютаун
14/07
- 20:15
Нютаун
2 1
ХБ Торсхавн
07/07
- 19:00
Магпис
2 1
Крузейдърс
14/07
- 22:00
Крузейдърс
3 1
Магпис
07/07
- 19:00
Флора Талин
1 0
СЯК
14/07
- 19:00
СЯК
4 2
Флора Талин

Свързани новини

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P