05/12/2021
Програма
Класиране
Резултати
Голмайстори
Асистенции
Картони
6 дек. 2021
06/12 14:30
Черно море
- -
ЦСКА 1948
06/12 14:30
Черно море
-
-
ЦСКА 1948
06/12 16:45
Арда Кърджали
- -
Царско село
06/12 16:45
Арда Кърджали
-
-
Царско село
10 дек. 2021
10/12 16:30
Локомотив Пловдив
- -
Ботев Враца
10/12 16:30
Локомотив Пловдив
-
-
Ботев Враца
11 дек. 2021
11/12 12:00
Локомотив София
- -
Арда Кърджали
11/12 12:00
Локомотив София
-
-
Арда Кърджали
11/12 14:15
ЦСКА 1948
- -
Славия
11/12 14:15
ЦСКА 1948
-
-
Славия
11/12 16:30
Ботев Пловдив
- -
Царско село
11/12 16:30
Ботев Пловдив
-
-
Царско село
12 дек. 2021
12/12 14:15
ЦСКА-София
- -
Черно море
12/12 14:15
ЦСКА-София
-
-
Черно море
12/12 16:30
Берое
- -
Левски
12/12 16:30
Берое
-
-
Левски
13 дек. 2021
13/12 16:30
Лудогорец
- -
Пирин Благоевград
13/12 16:30
Лудогорец
-
-
Пирин Благоевград
16 дек. 2021
16/12 16:30
Арда Кърджали
- -
ЦСКА-София
16/12 16:30
Арда Кърджали
-
-
ЦСКА-София
| Прогноза: Double chance : draw or CSKA Sofia
20 дек. 2021
20/12 16:30
ЦСКА-София
- -
Лудогорец
20/12 16:30
ЦСКА-София
-
-
Лудогорец
| Прогноза: Combo Double chance : draw or Ludogorets and +1.5 goals
12 фев. 2022
12/02
Арда Кърджали
- -
Лудогорец
12/02
Арда Кърджали
-
-
Лудогорец
| Прогноза: Winner : Ludogorets
12/02
Локомотив София
- -
ЦСКА-София
12/02
Локомотив София
-
-
ЦСКА-София
| Прогноза: Double chance : Lokomotiv Sofia or draw
19 фев. 2022
19/02
Арда Кърджали
- -
Ботев Пловдив
19/02
Арда Кърджали
-
-
Ботев Пловдив
19/02
Царско село
- -
Берое
19/02
Царско село
-
-
Берое
19/02
Левски
- -
Локомотив Пловдив
19/02
Левски
-
-
Локомотив Пловдив
19/02
Ботев Враца
- -
ЦСКА 1948
19/02
Ботев Враца
-
-
ЦСКА 1948
19/02
Славия
- -
ЦСКА-София
19/02
Славия
-
-
ЦСКА-София
19/02
Черно море
- -
Лудогорец
19/02
Черно море
-
-
Лудогорец
19/02
Пирин Благоевград
- -
Локомотив София
19/02
Пирин Благоевград
-
-
Локомотив София
26 фев. 2022
26/02
Пирин Благоевград
- -
Арда Кърджали
26/02
Пирин Благоевград
-
-
Арда Кърджали
26/02
Локомотив София
- -
Черно море
26/02
Локомотив София
-
-
Черно море
26/02
Лудогорец
- -
Славия
26/02
Лудогорец
-
-
Славия
26/02
ЦСКА-София
- -
Ботев Враца
26/02
ЦСКА-София
-
-
Ботев Враца
26/02
ЦСКА 1948
- -
Левски
26/02
ЦСКА 1948
-
-
Левски
26/02
Локомотив Пловдив
- -
Царско село
26/02
Локомотив Пловдив
-
-
Царско село
26/02
Берое
- -
Ботев Пловдив
26/02
Берое
-
-
Ботев Пловдив
5 мар. 2022
05/03
Арда Кърджали
- -
Берое
05/03
Арда Кърджали
-
-
Берое
05/03
Ботев Пловдив
- -
Локомотив Пловдив
05/03
Ботев Пловдив
-
-
Локомотив Пловдив
05/03
Царско село
- -
ЦСКА 1948
05/03
Царско село
-
-
ЦСКА 1948
05/03
Левски
- -
ЦСКА-София
05/03
Левски
-
-
ЦСКА-София
05/03
Ботев Враца
- -
Лудогорец
05/03
Ботев Враца
-
-
Лудогорец
05/03
Славия
- -
Локомотив София
05/03
Славия
-
-
Локомотив София
05/03
Черно море
- -
Пирин Благоевград
05/03
Черно море
-
-
Пирин Благоевград
12 мар. 2022
12/03
Черно море
- -
Арда Кърджали
12/03
Черно море
-
-
Арда Кърджали
12/03
Пирин Благоевград
- -
Славия
12/03
Пирин Благоевград
-
-
Славия
12/03
Локомотив София
- -
Ботев Враца
12/03
Локомотив София
-
-
Ботев Враца
12/03
Лудогорец
- -
Левски
12/03
Лудогорец
-
-
Левски
12/03
ЦСКА-София
- -
Царско село
12/03
ЦСКА-София
-
-
Царско село
12/03
ЦСКА 1948
- -
Ботев Пловдив
12/03
ЦСКА 1948
-
-
Ботев Пловдив
12/03
Локомотив Пловдив
- -
Берое
12/03
Локомотив Пловдив
-
-
Берое
19 мар. 2022
19/03
Арда Кърджали
- -
Локомотив Пловдив
19/03
Арда Кърджали
-
-
Локомотив Пловдив
19/03
Берое
- -
ЦСКА 1948
19/03
Берое
-
-
ЦСКА 1948
19/03
Ботев Пловдив
- -
ЦСКА-София
19/03
Ботев Пловдив
-
-
ЦСКА-София
19/03
Царско село
- -
Лудогорец
19/03
Царско село
-
-
Лудогорец
19/03
Левски
- -
Локомотив София
19/03
Левски
-
-
Локомотив София
19/03
Ботев Враца
- -
Пирин Благоевград
19/03
Ботев Враца
-
-
Пирин Благоевград
19/03
Славия
- -
Черно море
19/03
Славия
-
-
Черно море
2 апр. 2022
02/04
Славия
- -
Арда Кърджали
02/04
Славия
-
-
Арда Кърджали
02/04
Черно море
- -
Ботев Враца
02/04
Черно море
-
-
Ботев Враца
02/04
Пирин Благоевград
- -
Левски
02/04
Пирин Благоевград
-
-
Левски
02/04
Локомотив София
- -
Царско село
02/04
Локомотив София
-
-
Царско село
02/04
Лудогорец
- -
Ботев Пловдив
02/04
Лудогорец
-
-
Ботев Пловдив
02/04
ЦСКА-София
- -
Берое
02/04
ЦСКА-София
-
-
Берое
02/04
ЦСКА 1948
- -
Локомотив Пловдив
02/04
ЦСКА 1948
-
-
Локомотив Пловдив
9 апр. 2022
09/04
Арда Кърджали
- -
ЦСКА 1948
09/04
Арда Кърджали
-
-
ЦСКА 1948
09/04
Локомотив Пловдив
- -
ЦСКА-София
09/04
Локомотив Пловдив
-
-
ЦСКА-София
09/04
Берое
- -
Лудогорец
09/04
Берое
-
-
Лудогорец
09/04
Ботев Пловдив
- -
Локомотив София
09/04
Ботев Пловдив
-
-
Локомотив София
09/04
Царско село
- -
Пирин Благоевград
09/04
Царско село
-
-
Пирин Благоевград
09/04
Левски
- -
Черно море
09/04
Левски
-
-
Черно море
09/04
Ботев Враца
- -
Славия
09/04
Ботев Враца
-
-
Славия
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
П З П П П
>
16
14
0
2
43
12
31
42
2
П П З П Р
>
15
10
3
2
25
16
9
33
3
П З Р П З
>
18
8
5
5
21
20
1
29
4
П Р П П Р
>
17
7
8
2
20
11
9
29
5
З П Р З Р
>
18
7
7
4
21
16
5
28
6
П Р Р П П
>
18
7
4
7
21
21
0
25
7
З П П Р Р
>
18
6
7
5
20
18
2
25
8
П Р З П З
>
18
7
3
8
18
19
-1
24
9
П П З Р З
>
15
4
6
5
17
19
-2
18
10
З З П Р П
>
17
5
3
9
23
29
-6
18
11
З Р Р З П
>
18
3
7
8
16
26
-10
16
12
З З Р З З
>
17
3
6
8
15
29
-14
15
13
З Р З З Р
>
18
3
4
11
22
32
-10
13
14
З Р З Р З
>
17
2
5
10
10
24
-14
11
show in full screen
Лудогорец
ЦСКА-София
Ботев Пловдив
Черно море
Славия
Левски
Локомотив Пловдив
Берое
Арда Кърджали
ЦСКА 1948
Ботев Враца
Локомотив София
Пирин Благоевград
Царско село
1 Лудогорец
2–0
 
3–1
2–0
 
0–1
 
4–2
1–0
3–1
2–0
4–1
3–0
0–2
3–1
5–0
4–2
 
3–1
4–0
2 ЦСКА-София
 
0–2
3–2
 
1–0
1–1
2–1
1–3
 
0–0
2–1
1–0
4–2
 
4–2
2–0
1–0
1–1
 
2–1
3 Ботев Пловдив
1–3
 
2–3
0–2
0–2
1–0
0–0
3–1
0–2
 
1–1
2–1
2–1
3–1
2–1
1–1
 
0–0
2–1
1–0
 
0–0
4 Черно море
 
0–2
0–1
2–0
2–0
1–1
1–0
0–0
1–1
1–0
2–0
 
3–0
 
3–2
 
0–0
1–1
 
2–2
1–1
0–0
5 Славия
1–0
 
1–1
0–0
0–1
 
1–1
0–1
2–1
1–1
1–0
3–2
1–2
 
1–1
2–1
1–0
 
0–1
1–1
0–0
5–2
6 Левски
2–4
 
1–2
2–0
1–3
 
0–1
1–2
1–0
 
2–2
2–1
0–2
0–0
0–0
0–0
0–2
 
2–1
3–0
3–1
1–0
7 Локомотив Пловдив
1–3
0–1
 
3–1
1–1
1–1
0–0
0–1
1–1
2–2
 
0–1
0–0
2–1
 
0–0
2–1
0–1
2–1
3–2
 
2–0
8 Берое
 
0–2
0–0
 
1–2
0–2
0–1
2–1
2–3
 
1–2
1–0
1–1
 
0–1
1–0
0–1
1–0
3–0
1–1
3–2
1–0
9 Арда Кърджали
 
1–4
 
1–2
 
1–2
0–3
1–1
0–0
2–0
 
0–0
 
1–1
 
3–2
3–2
0–0
1–1
3–0
 
0–1
10 ЦСКА 1948
2–0
0–3
2–4
0–1
 
1–3
2–3
 
1–2
 
0–0
 
1–2
1–0
2–3
5–1
1–1
2–2
1–0
1–4
1–0
11 Ботев Враца
 
1–3
2–4
1–1
1–2
0–0
 
0–1
2–0
0–0
0–0
1–0
0–1
0–0
2–3
 
1–5
2–2
 
1–3
0–0
2–1
12 Локомотив София
2–4
0–5
 
0–2
0–0
 
1–1
1–0
1–2
1–0
1–2
0–3
0–1
 
1–1
2–2
1–1
 
2–2
2–1
 
0–2
13 Пирин Благоевград
1–3
1–1
0–1
0–1
1–2
2–2
 
1–1
 
0–3
2–3
1–2
2–3
1–1
 
0–3
4–1
0–1
3–1
 
1–2
2–1
14 Царско село
 
0–4
1–2
0–0
0–0
1–1
2–5
0–0
0–1
1–3
0–2
 
0–1
1–0
 
0–1
1–2
0–0
2–0
 
1–2
5 дек. 2021
05/12 16:45
Пирин Благоевград
1 1
ЦСКА-София
05/12 16:45
Пирин Благоевград
1
1
ЦСКА-София
05/12 14:30
Локомотив София
2 4
Лудогорец
05/12 14:30
Локомотив София
2
4
Лудогорец
05/12 12:15
Славия
1 1
Локомотив Пловдив
05/12 12:15
Славия
1
1
Локомотив Пловдив
4 дек. 2021
04/12 15:00
Левски
2 0
Ботев Пловдив
04/12 15:00
Левски
2
0
Ботев Пловдив
04/12 12:30
Ботев Враца
1 0
Берое
04/12 12:30
Ботев Враца
1
0
Берое
2 дек. 2021
02/12 17:30
ЦСКА-София
2 0
Локомотив София
02/12 17:30
ЦСКА-София
2
0
Локомотив София
02/12 15:00
Лудогорец
4 1
Арда Кърджали
02/12 15:00
Лудогорец
4
1
Арда Кърджали
02/12 12:45
ЦСКА 1948
1 0
Пирин Благоевград
02/12 12:45
ЦСКА 1948
1
0
Пирин Благоевград
1 дек. 2021
01/12 17:30
Царско село
0 1
Левски
01/12 17:30
Царско село
0
1
Левски
01/12 15:00
Локомотив Пловдив
1 1
Черно море
01/12 15:00
Локомотив Пловдив
1
1
Черно море
30 ное. 2021
30/11 17:30
Берое
2 1
Славия
30/11 17:30
Берое
2
1
Славия
30/11 15:00
Ботев Пловдив
2 1
Ботев Враца
30/11 15:00
Ботев Пловдив
2
1
Ботев Враца
29 ное. 2021
29/11 17:15
Лудогорец
2 0
ЦСКА-София
29/11 17:15
Лудогорец
2
0
ЦСКА-София
28 ное. 2021
28/11 15:15
Локомотив София
2 2
ЦСКА 1948
28/11 15:15
Локомотив София
2
2
ЦСКА 1948
27 ное. 2021
27/11 17:30
Арда Кърджали
0 0
Левски
27/11 17:30
Арда Кърджали
0
0
Левски
27/11 15:15
Пирин Благоевград
2 3
Локомотив Пловдив
27/11 15:15
Пирин Благоевград
2
3
Локомотив Пловдив
26 ное. 2021
26/11 16:45
Черно море
1 0
Берое
26/11 16:45
Черно море
1
0
Берое
26/11 14:30
Славия
0 0
Ботев Пловдив
26/11 14:30
Славия
0
0
Ботев Пловдив
26/11 12:15
Ботев Враца
0 0
Царско село
26/11 12:15
Ботев Враца
0
0
Царско село
22 ное. 2021
22/11 17:30
Левски
0 0
Ботев Враца
22/11 17:30
Левски
0
0
Ботев Враца
21 ное. 2021
21/11 18:00
Локомотив Пловдив
2 1
Локомотив София
21/11 18:00
Локомотив Пловдив
2
1
Локомотив София
21/11 15:30
ЦСКА 1948
2 0
Лудогорец
21/11 15:30
ЦСКА 1948
2
0
Лудогорец
20 ное. 2021
20/11 17:45
ЦСКА-София
2 1
Арда Кърджали
20/11 17:45
ЦСКА-София
2
1
Арда Кърджали
20/11 15:15
Ботев Пловдив
0 2
Черно море
20/11 15:15
Ботев Пловдив
0
2
Черно море
20/11 13:00
Царско село
2 5
Славия
20/11 13:00
Царско село
2
5
Славия
19 ное. 2021
19/11 17:30
Берое
1 1
Пирин Благоевград
19/11 17:30
Берое
1
1
Пирин Благоевград
8 ное. 2021
08/11 17:30
ЦСКА-София
1 0
ЦСКА 1948
08/11 17:30
ЦСКА-София
1
0
ЦСКА 1948
7 ное. 2021
07/11 18:00
Лудогорец
1 0
Локомотив Пловдив
07/11 18:00
Лудогорец
1
0
Локомотив Пловдив
07/11 15:30
Арда Кърджали
3 2
Ботев Враца
07/11 15:30
Арда Кърджали
3
2
Ботев Враца
6 ное. 2021
06/11 17:30
Славия
0 1
Левски
06/11 17:30
Славия
0
1
Левски
06/11 15:00
Пирин Благоевград
0 1
Ботев Пловдив
06/11 15:00
Пирин Благоевград
0
1
Ботев Пловдив
06/11 12:30
Черно море
1 1
Царско село
06/11 12:30
Черно море
1
1
Царско село
5 ное. 2021
05/11 17:15
Локомотив София
0 3
Берое
05/11 17:15
Локомотив София
0
3
Берое
1 ное. 2021
01/11 19:00
ЦСКА 1948
2 3
Арда Кърджали
01/11 19:00
ЦСКА 1948
2
3
Арда Кърджали
31 окт. 2021
31/10 20:00
Лудогорец
2 0
Берое
31/10 20:00
Лудогорец
2
0
Берое
31/10 17:30
ЦСКА-София
1 3
Локомотив Пловдив
31/10 17:30
ЦСКА-София
1
3
Локомотив Пловдив
31/10 15:15
Пирин Благоевград
2 1
Царско село
31/10 15:15
Пирин Благоевград
2
1
Царско село
30 окт. 2021
30/10 19:00
Черно море
1 0
Левски
30/10 19:00
Черно море
1
0
Левски
30/10 16:45
Локомотив София
0 0
Ботев Пловдив
30/10 16:45
Локомотив София
0
0
Ботев Пловдив
30/10 14:15
Славия
1 0
Ботев Враца
30/10 14:15
Славия
1
0
Ботев Враца
25 окт. 2021
25/10 18:30
Ботев Пловдив
1 3
Лудогорец
25/10 18:30
Ботев Пловдив
1
3
Лудогорец
24 окт. 2021
24/10 19:00
Берое
0 0
ЦСКА-София
24/10 19:00
Берое
0
0
ЦСКА-София
23 окт. 2021
23/10 18:45
Левски
3 0
Пирин Благоевград
23/10 18:45
Левски
3
0
Пирин Благоевград
23/10 16:30
Арда Кърджали
1 1
Славия
23/10 16:30
Арда Кърджали
1
1
Славия
23/10 14:15
Ботев Враца
0 0
Черно море
23/10 14:15
Ботев Враца
0
0
Черно море
22 окт. 2021
22/10 20:45
Локомотив Пловдив
2 1
ЦСКА 1948
22/10 20:45
Локомотив Пловдив
2
1
ЦСКА 1948
22/10 17:15
Царско село
2 0
Локомотив София
22/10 17:15
Царско село
2
0
Локомотив София
19 окт. 2021
19/10 15:00
Локомотив Пловдив
2 1
Пирин Благоевград
19/10 15:00
Локомотив Пловдив
2
1
Пирин Благоевград
18 окт. 2021
18/10 20:00
ЦСКА 1948
1 0
Берое
18/10 20:00
ЦСКА 1948
1
0
Берое
17 окт. 2021
17/10 19:15
ЦСКА-София
3 2
Ботев Пловдив
17/10 19:15
ЦСКА-София
3
2
Ботев Пловдив
17/10 17:00
Черно море
1 1
Славия
17/10 17:00
Черно море
1
1
Славия
16 окт. 2021
16/10 20:00
Локомотив София
1 2
Левски
16/10 20:00
Локомотив София
1
2
Левски
16/10 17:30
Лудогорец
4 0
Царско село
16/10 17:30
Лудогорец
4
0
Царско село
15 окт. 2021
15/10 20:15
Локомотив Пловдив
0 0
Арда Кърджали
15/10 20:15
Локомотив Пловдив
0
0
Арда Кърджали
15/10 18:00
Пирин Благоевград
3 1
Ботев Враца
15/10 18:00
Пирин Благоевград
3
1
Ботев Враца
3 окт. 2021
03/10 20:15
Левски
2 4
Лудогорец
03/10 20:15
Левски
2
4
Лудогорец
03/10 17:45
Царско село
1 2
ЦСКА-София
03/10 17:45
Царско село
1
2
ЦСКА-София
2 окт. 2021
02/10 20:00
Арда Кърджали
0 3
Черно море
02/10 20:00
Арда Кърджали
0
3
Черно море
02/10 17:45
Славия
1 1
Пирин Благоевград
02/10 17:45
Славия
1
1
Пирин Благоевград
02/10 15:15
Ботев Враца
2 2
Локомотив София
02/10 15:15
Ботев Враца
2
2
Локомотив София
1 окт. 2021
01/10 19:45
Берое
1 0
Локомотив Пловдив
01/10 19:45
Берое
1
0
Локомотив Пловдив
01/10 17:30
Ботев Пловдив
3 1
ЦСКА 1948
01/10 17:30
Ботев Пловдив
3
1
ЦСКА 1948
27 сеп. 2021
27/09 19:45
Локомотив София
1 0
Славия
27/09 19:45
Локомотив София
1
0
Славия
27/09 17:30
Пирин Благоевград
2 2
Черно море
27/09 17:30
Пирин Благоевград
2
2
Черно море
26 сеп. 2021
26/09 19:15
Лудогорец
3 1
Ботев Враца
26/09 19:15
Лудогорец
3
1
Ботев Враца
26/09 16:30
ЦСКА-София
2 1
Левски
26/09 16:30
ЦСКА-София
2
1
Левски
25 сеп. 2021
25/09 19:00
ЦСКА 1948
1 0
Царско село
25/09 19:00
ЦСКА 1948
1
0
Царско село
25/09 16:15
Локомотив Пловдив
1 1
Ботев Пловдив
25/09 16:15
Локомотив Пловдив
1
1
Ботев Пловдив
24 сеп. 2021
24/09 20:00
Берое
1 1
Арда Кърджали
24/09 20:00
Берое
1
1
Арда Кърджали
19 сеп. 2021
19/09 20:30
Славия
1 0
Лудогорец
19/09 20:30
Славия
1
0
Лудогорец
19/09 18:15
Ботев Враца
2 4
ЦСКА-София
19/09 18:15
Ботев Враца
2
4
ЦСКА-София
18 сеп. 2021
18/09 19:45
Левски
0 0
ЦСКА 1948
18/09 19:45
Левски
0
0
ЦСКА 1948
18/09 17:30
Черно море
1 1
Локомотив София
18/09 17:30
Черно море
1
1
Локомотив София
17 сеп. 2021
17/09 20:30
Ботев Пловдив
2 1
Берое
17/09 20:30
Ботев Пловдив
2
1
Берое
17/09 18:15
Арда Кърджали
3 0
Пирин Благоевград
17/09 18:15
Арда Кърджали
3
0
Пирин Благоевград
17/09 16:00
Царско село
0 2
Локомотив Пловдив
17/09 16:00
Царско село
0
2
Локомотив Пловдив
13 сеп. 2021
13/09 20:30
Ботев Пловдив
2 1
Арда Кърджали
13/09 20:30
Ботев Пловдив
2
1
Арда Кърджали
13/09 18:15
Берое
1 0
Царско село
13/09 18:15
Берое
1
0
Царско село
12 сеп. 2021
12/09 21:00
Локомотив Пловдив
2 2
Левски
12/09 21:00
Локомотив Пловдив
2
2
Левски
12/09 18:45
ЦСКА 1948
5 1
Ботев Враца
12/09 18:45
ЦСКА 1948
5
1
Ботев Враца
11 сеп. 2021
11/09 20:45
ЦСКА-София
1 1
Славия
11/09 20:45
ЦСКА-София
1
1
Славия
11/09 18:30
Лудогорец
2 0
Черно море
11/09 18:30
Лудогорец
2
0
Черно море
10 сеп. 2021
10/09 20:30
Локомотив София
2 1
Пирин Благоевград
10/09 20:30
Локомотив София
2
1
Пирин Благоевград
29 авг. 2021
29/08 21:00
Пирин Благоевград
1 3
Лудогорец
29/08 21:00
Пирин Благоевград
1
3
Лудогорец
29/08 18:45
Черно море
0 1
ЦСКА-София
29/08 18:45
Черно море
0
1
ЦСКА-София
28 авг. 2021
28/08 21:00
Левски
2 1
Берое
28/08 21:00
Левски
2
1
Берое
28/08 18:45
Ботев Враца
0 0
Локомотив Пловдив
28/08 18:45
Ботев Враца
0
0
Локомотив Пловдив
27 авг. 2021
27/08 21:00
Арда Кърджали
1 1
Локомотив София
27/08 21:00
Арда Кърджали
1
1
Локомотив София
27/08 18:45
Славия
2 1
ЦСКА 1948
27/08 18:45
Славия
2
1
ЦСКА 1948
26 авг. 2021
26/08 18:00
Царско село
0 0
Ботев Пловдив
26/08 18:00
Царско село
0
0
Ботев Пловдив
23 авг. 2021
23/08 21:00
Берое
1 0
Ботев Враца
23/08 21:00
Берое
1
0
Ботев Враца
22 авг. 2021
22/08 21:00
ЦСКА-София
1 0
Пирин Благоевград
22/08 21:00
ЦСКА-София
1
0
Пирин Благоевград
22/08 18:45
Локомотив Пловдив
0 1
Славия
22/08 18:45
Локомотив Пловдив
0
1
Славия
21 авг. 2021
21/08 21:00
Лудогорец
5 0
Локомотив София
21/08 21:00
Лудогорец
5
0
Локомотив София
21/08 18:45
ЦСКА 1948
2 3
Черно море
21/08 18:45
ЦСКА 1948
2
3
Черно море
20 авг. 2021
20/08 21:00
Ботев Пловдив
3 1
Левски
20/08 21:00
Ботев Пловдив
3
1
Левски
20/08 18:45
Царско село
1 0
Арда Кърджали
20/08 18:45
Царско село
1
0
Арда Кърджали
16 авг. 2021
16/08 21:00
Ботев Враца
1 1
Ботев Пловдив
16/08 21:00
Ботев Враца
1
1
Ботев Пловдив
16/08 18:45
Черно море
0 0
Локомотив Пловдив
16/08 18:45
Черно море
0
0
Локомотив Пловдив
14 авг. 2021
14/08 21:00
Левски
3 1
Царско село
14/08 21:00
Левски
3
1
Царско село
14/08 18:45
Славия
3 2
Берое
14/08 18:45
Славия
3
2
Берое
13 авг. 2021
13/08 21:00
Пирин Благоевград
4 1
ЦСКА 1948
13/08 21:00
Пирин Благоевград
4
1
ЦСКА 1948
8 авг. 2021
08/08 21:00
Левски
0 2
Арда Кърджали
08/08 21:00
Левски
0
2
Арда Кърджали
7 авг. 2021
07/08 21:00
Берое
0 2
Черно море
07/08 21:00
Берое
0
2
Черно море
07/08 18:45
Ботев Пловдив
1 0
Славия
07/08 18:45
Ботев Пловдив
1
0
Славия
6 авг. 2021
06/08 21:00
ЦСКА 1948
1 1
Локомотив София
06/08 21:00
ЦСКА 1948
1
1
Локомотив София
06/08 18:45
Царско село
1 2
Ботев Враца
06/08 18:45
Царско село
1
2
Ботев Враца
2 авг. 2021
02/08 21:00
Пирин Благоевград
2 3
Берое
02/08 21:00
Пирин Благоевград
2
3
Берое
02/08 18:45
Черно море
2 0
Ботев Пловдив
02/08 18:45
Черно море
2
0
Ботев Пловдив
1 авг. 2021
01/08 20:15
Локомотив София
1 0
Локомотив Пловдив
01/08 20:15
Локомотив София
1
0
Локомотив Пловдив
31 юли 2021
31/07 21:00
Лудогорец
3 0
ЦСКА 1948
31/07 21:00
Лудогорец
3
0
ЦСКА 1948
31/07 18:45
Ботев Враца
2 0
Левски
31/07 18:45
Ботев Враца
2
0
Левски
30 юли 2021
30/07 21:00
Славия
0 0
Царско село
30/07 21:00
Славия
0
0
Царско село
26 юли 2021
26/07 21:00
Ботев Враца
0 0
Арда Кърджали
26/07 21:00
Ботев Враца
0
0
Арда Кърджали
25 юли 2021
25/07 21:00
Локомотив Пловдив
1 3
Лудогорец
25/07 21:00
Локомотив Пловдив
1
3
Лудогорец
25/07 18:45
ЦСКА 1948
2 4
ЦСКА-София
25/07 18:45
ЦСКА 1948
2
4
ЦСКА-София
24 юли 2021
24/07 21:00
Левски
1 2
Славия
24/07 21:00
Левски
1
2
Славия
24/07 18:45
Ботев Пловдив
2 1
Пирин Благоевград
24/07 18:45
Ботев Пловдив
2
1
Пирин Благоевград
23 юли 2021
23/07 21:00
Берое
1 0
Локомотив София
23/07 21:00
Берое
1
0
Локомотив София
23/07 18:45
Царско село
0 0
Черно море
23/07 18:45
Царско село
0
0
Черно море
# Играч Г
1
 Лудогорец
11
2
 ЦСКА-София
9
3
 Локомотив Пловдив
9
4
 ЦСКА 1948
8
5
 Ботев Враца
8
6
 Локомотив Пловдив
7
7
 Ботев Пловдив
6
8
 Пирин Благоевград
6
9
 Левски
6
10
 Берое
5
# Играч Асистенции
1
 Локомотив Пловдив
4
2
 ЦСКА-София
3
3
 Ботев Враца
3
4
 ЦСКА-София
3
5
 ЦСКА 1948
2
6
 Черно море
2
7
 Ботев Пловдив
2
8
 Пирин Благоевград
2
9
 Левски
2
10
 Славия
2

Свързани новини

stambeto

stambeto

stambeto

Коментирай