Програма
Резултати
Класиране
Голмайстори
Асистенции
Картони
13/08
13/08
- 18:00
Локомотив Мездра
- -
Ювентус Малчика
13/08
- 18:00
Боруна (Царева ливада)
- -
Партизан
13/08
- 18:00
Павликени
- -
Вихър Славяново
13/08
- 18:00
Янтра Полски Тръмбеш
- -
Севлиево
13/08
- 18:00
Дреновец
- -
Бдин Видин
13/08
- 18:00
Академик Свищов
- -
Етър II
13/08
- 18:00
Ботев Враца II
- -
Локомотив ГО
13/08
- 18:00
ОФК Левски
- -
Локомотив Дряново
20/08
20/08
- 18:00
Локомотив Дряново
- -
Локомотив Мездра
20/08
- 18:00
Локомотив ГО
- -
ОФК Левски
20/08
- 18:00
Етър II
- -
Ботев Враца II
20/08
- 18:00
Бдин Видин
- -
Академик Свищов
20/08
- 18:00
Севлиево
- -
Дреновец
20/08
- 18:00
Вихър Славяново
- -
Янтра Полски Тръмбеш
20/08
- 18:00
Партизан
- -
Павликени
20/08
- 18:00
Ювентус Малчика
- -
Боруна (Царева ливада)
27/08
27/08
- 18:00
Локомотив Мездра
- -
Боруна (Царева ливада)
27/08
- 18:00
Павликени
- -
Ювентус Малчика
27/08
- 18:00
Янтра Полски Тръмбеш
- -
Партизан
27/08
- 18:00
Дреновец
- -
Вихър Славяново
27/08
- 18:00
Академик Свищов
- -
Севлиево
27/08
- 18:00
Ботев Враца II
- -
Бдин Видин
27/08
- 18:00
ОФК Левски
- -
Етър II
27/08
- 18:00
Локомотив Дряново
- -
Локомотив ГО
03/09
03/09
- 17:00
Локомотив ГО
- -
Локомотив Мездра
03/09
- 17:00
Етър II
- -
Локомотив Дряново
03/09
- 17:00
Бдин Видин
- -
ОФК Левски
03/09
- 17:00
Севлиево
- -
Ботев Враца II
03/09
- 17:00
Вихър Славяново
- -
Академик Свищов
03/09
- 17:00
Партизан
- -
Дреновец
03/09
- 17:00
Ювентус Малчика
- -
Янтра Полски Тръмбеш
03/09
- 17:00
Боруна (Царева ливада)
- -
Павликени
10/09
10/09
- 17:00
Локомотив Мездра
- -
Павликени
10/09
- 17:00
Янтра Полски Тръмбеш
- -
Боруна (Царева ливада)
10/09
- 17:00
Дреновец
- -
Ювентус Малчика
10/09
- 17:00
Академик Свищов
- -
Партизан
10/09
- 17:00
Ботев Враца II
- -
Вихър Славяново
10/09
- 17:00
ОФК Левски
- -
Севлиево
10/09
- 17:00
Локомотив Дряново
- -
Бдин Видин
10/09
- 17:00
Локомотив ГО
- -
Етър II
17/09
17/09
- 17:00
Етър II
- -
Локомотив Мездра
17/09
- 17:00
Бдин Видин
- -
Локомотив ГО
17/09
- 17:00
Севлиево
- -
Локомотив Дряново
17/09
- 17:00
Вихър Славяново
- -
ОФК Левски
17/09
- 17:00
Партизан
- -
Ботев Враца II
17/09
- 17:00
Ювентус Малчика
- -
Академик Свищов
17/09
- 17:00
Боруна (Царева ливада)
- -
Дреновец
17/09
- 17:00
Павликени
- -
Янтра Полски Тръмбеш
24/09
24/09
- 17:00
Локомотив Мездра
- -
Янтра Полски Тръмбеш
24/09
- 17:00
Дреновец
- -
Павликени
24/09
- 17:00
Академик Свищов
- -
Боруна (Царева ливада)
24/09
- 17:00
Ботев Враца II
- -
Ювентус Малчика
24/09
- 17:00
ОФК Левски
- -
Партизан
24/09
- 17:00
Локомотив Дряново
- -
Вихър Славяново
24/09
- 17:00
Локомотив ГО
- -
Севлиево
24/09
- 17:00
Етър II
- -
Бдин Видин
01/10
01/10
- 16:00
Бдин Видин
- -
Локомотив Мездра
01/10
- 16:00
Севлиево
- -
Етър II
01/10
- 16:00
Вихър Славяново
- -
Локомотив ГО
01/10
- 16:00
Партизан
- -
Локомотив Дряново
01/10
- 16:00
Ювентус Малчика
- -
ОФК Левски
01/10
- 16:00
Боруна (Царева ливада)
- -
Ботев Враца II
01/10
- 16:00
Павликени
- -
Академик Свищов
01/10
- 16:00
Янтра Полски Тръмбеш
- -
Дреновец
08/10
08/10
- 16:00
Локомотив Мездра
- -
Дреновец
08/10
- 16:00
Академик Свищов
- -
Янтра Полски Тръмбеш
08/10
- 16:00
Ботев Враца II
- -
Павликени
08/10
- 16:00
ОФК Левски
- -
Боруна (Царева ливада)
08/10
- 16:00
Локомотив Дряново
- -
Ювентус Малчика
08/10
- 16:00
Локомотив ГО
- -
Партизан
08/10
- 16:00
Етър II
- -
Вихър Славяново
08/10
- 16:00
Бдин Видин
- -
Севлиево
15/10
15/10
- 16:00
Севлиево
- -
Локомотив Мездра
15/10
- 16:00
Вихър Славяново
- -
Бдин Видин
15/10
- 16:00
Партизан
- -
Етър II
15/10
- 16:00
Ювентус Малчика
- -
Локомотив ГО
15/10
- 16:00
Боруна (Царева ливада)
- -
Локомотив Дряново
15/10
- 16:00
Павликени
- -
ОФК Левски
15/10
- 16:00
Янтра Полски Тръмбеш
- -
Ботев Враца II
15/10
- 16:00
Дреновец
- -
Академик Свищов
22/10
22/10
- 16:00
Локомотив Мездра
- -
Академик Свищов
22/10
- 16:00
Ботев Враца II
- -
Дреновец
22/10
- 16:00
ОФК Левски
- -
Янтра Полски Тръмбеш
22/10
- 16:00
Локомотив Дряново
- -
Павликени
22/10
- 16:00
Локомотив ГО
- -
Боруна (Царева ливада)
22/10
- 16:00
Етър II
- -
Ювентус Малчика
22/10
- 16:00
Бдин Видин
- -
Партизан
22/10
- 16:00
Севлиево
- -
Вихър Славяново
29/10
29/10
- 16:00
Вихър Славяново
- -
Локомотив Мездра
29/10
- 16:00
Партизан
- -
Севлиево
29/10
- 16:00
Ювентус Малчика
- -
Бдин Видин
29/10
- 16:00
Боруна (Царева ливада)
- -
Етър II
29/10
- 16:00
Павликени
- -
Локомотив ГО
29/10
- 16:00
Янтра Полски Тръмбеш
- -
Локомотив Дряново
29/10
- 16:00
Дреновец
- -
ОФК Левски
29/10
- 16:00
Академик Свищов
- -
Ботев Враца II
05/11
05/11
- 15:30
Локомотив Мездра
- -
Ботев Враца II
05/11
- 15:30
ОФК Левски
- -
Академик Свищов
05/11
- 15:30
Локомотив Дряново
- -
Дреновец
05/11
- 15:30
Локомотив ГО
- -
Янтра Полски Тръмбеш
05/11
- 15:30
Етър II
- -
Павликени
05/11
- 15:30
Бдин Видин
- -
Боруна (Царева ливада)
05/11
- 15:30
Севлиево
- -
Ювентус Малчика
05/11
- 15:30
Вихър Славяново
- -
Партизан
12/11
12/11
- 15:30
Партизан
- -
Локомотив Мездра
12/11
- 15:30
Ювентус Малчика
- -
Вихър Славяново
12/11
- 15:30
Боруна (Царева ливада)
- -
Севлиево
12/11
- 15:30
Павликени
- -
Бдин Видин
12/11
- 15:30
Янтра Полски Тръмбеш
- -
Етър II
12/11
- 15:30
Дреновец
- -
Локомотив ГО
12/11
- 15:30
Академик Свищов
- -
Локомотив Дряново
12/11
- 15:30
Ботев Враца II
- -
ОФК Левски
07/08
07/08
- 18:00
Локомотив Дряново
1 1
Ботев Враца II
06/08
06/08
- 18:00
ОФК Левски
1 3
Локомотив Мездра
06/08
- 18:00
Локомотив ГО
1 2
Академик Свищов
06/08
- 18:00
Бдин Видин
3 2
Янтра Полски Тръмбеш
06/08
- 18:00
Севлиево
1 2
Павликени
06/08
- 18:00
Вихър Славяново
4 0
Боруна (Царева ливада)
06/08
- 18:00
Партизан
2 1
Ювентус Малчика
05/08
05/08
- 18:00
Етър II
5 0
Дреновец
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
1
1
0
0
2
1
1
3
2
1
1
0
0
2
1
1
3
3
1
1
0
0
3
2
1
3
4
1
1
0
0
3
1
2
3
5
1
1
0
0
2
1
1
3
6
1
1
0
0
4
0
4
3
7
1
1
0
0
5
0
5
3
8
1
0
1
0
1
1
0
1
9
1
0
1
0
1
1
0
1
10
1
0
0
1
1
2
-1
0
11
1
0
0
1
1
2
-1
0
12
1
0
0
1
0
5
-5
0
13
1
0
0
1
1
2
-1
0
14
1
0
0
1
1
3
-2
0
15
1
0
0
1
2
3
-1
0
16
1
0
0
1
0
4
-4
0
show in full screen
Партизан
Академик Свищов
Бдин Видин
Локомотив Мездра
Павликени
Вихър Славяново
Етър II
Локомотив Дряново
Ботев Враца II
Локомотив ГО
Севлиево
Дреновец
Ювентус Малчика
ОФК Левски
Янтра Полски Тръмбеш
Боруна (Царева ливада)
1
Партизан
 
 
 
 
 
 
 
2–1
2
Академик Свищов
 
 
 
 
2–1
 
 
 
3
Бдин Видин
 
 
 
 
 
 
3–2
 
4
Локомотив Мездра
 
 
 
 
 
3–1
 
 
5
Павликени
 
 
 
 
2–1
 
 
 
6
Вихър Славяново
 
 
 
 
 
 
 
4–0
7
Етър II
 
 
 
 
 
 
5–0
 
8
Локомотив Дряново
 
 
 
 
1–1
 
 
 
9
Ботев Враца II
 
 
 
1–1
 
 
 
 
10
Локомотив ГО
 
1–2
 
 
 
 
 
 
11
Севлиево
 
1–2
 
 
 
 
 
 
12
Дреновец
 
 
 
 
0–5
 
 
 
13
Ювентус Малчика
1–2
 
 
 
 
 
 
 
14
ОФК Левски
 
 
1–3
 
 
 
 
 
15
Янтра Полски Тръмбеш
 
2–3
 
 
 
 
 
 
16
Боруна (Царева ливада)
 
 
0–4
 
 
 
 
 
#
Играч
Г
1
Янтра Полски Тръмбеш
2
2
2
3
Вихър Славяново
2
4
1
5
1
6
ОФК Левски
1
7
Локомотив Дряново
1
8
1
9
Павликени
1
10
Ювентус Малчика
1
#
Играч
Асистенции
1
Янтра Полски Тръмбеш
0
2
0
3
0
4
0
5
ОФК Левски
0
6
Вихър Славяново
0
7
Локомотив Дряново
0
8
0
9
Павликени
0
10
Ювентус Малчика
0
Отбори
#
Отбори
Точки
1
Етър II
Етър II
0
0
0
0
2
Ботев Враца II
Ботев Враца II
0
0
0
0
3
Бдин Видин
Бдин Видин
0
0
0
0
4
Ювентус Малчика
Ювентус Малчика
0
0
0
0
5
ОФК Левски
ОФК Левски
0
0
0
0
6
Локомотив ГО
Локомотив ГО
0
0
0
0
7
Севлиево
Севлиево
0
0
0
0
8
Партизан
Партизан
0
0
0
0
9
Локомотив Мездра
Локомотив Мездра
0
0
0
0
10
Академик Свищов
Академик Свищов
0
0
0
0
11
Павликени
Павликени
0
0
0
0
12
Локомотив Дряново
Локомотив Дряново
0
0
0
0
13
Янтра Полски Тръмбеш
Янтра Полски Тръмбеш
0
0
0
0
14
Вихър Славяново
Вихър Славяново
0
0
0
0
Играчи
#
Играч
Точки
1
Любомир Генчев
Янтра Полски Тръмбеш
0
0
0
0
2
Атанас Георгиев
Севлиево
0
0
0
0
3
Александър Соколов
Бдин Видин
0
0
0
0
4
Александър Гугучков
Етър II
0
0
0
0
5
Траян Димитров
ОФК Левски
0
0
0
0
6
Благовест Ленков
Вихър Славяново
0
0
0
0
7
Денис Дачев
Локомотив Дряново
0
0
0
0
8
Калоян Ненчев
Етър II
0
0
0
0
9
Йордан Йорданов
Павликени
0
0
0
0
10
Александър Скорчев
Ювентус Малчика
0
0
0
0
11
Цветан Петров
Вихър Славяново
0
0
0
0
12
Цветомир Тодоров
Бдин Видин
0
0
0
0
13
Милен Тодоров
Вихър Славяново
0
0
0
0
14
Николай Ганчев
Локомотив Мездра
0
0
0
0
15
Кристиян Димитров
Етър II
0
0
0
0

Свързани новини

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P