22/07/2024
Резултати
Програма
Класиране
Голмайстори
01/06
01/06
- 18:00
Ювентус Малчика
1 1
Дреновец
01/06
- 18:00
Севлиево
3 0
Янтра Полски Тръмбеш
01/06
- 18:00
Павликени
5 0
Партизан
01/06
- 18:00
Боруна (Царева ливада)
0 3
Вихър Славяново
01/06
- 18:00
Ботев Враца II
1 2
Локомотив Мездра
01/06
- 18:00
Етър II
0 1
Академик Свищов
29/05
29/05
- 19:00
Локомотив ГО
2 0
ОФК Левски
29/05
- 18:00
Партизан
0 4
Академик Свищов
26/05
26/05
- 18:00
ОФК Левски
2 1
Етър II
26/05
- 18:00
Академик Свищов
3 0
Ботев Враца II
25/05
25/05
- 18:00
Дунав Лом
0 3
Локомотив ГО
25/05
- 18:00
Локомотив Мездра
3 0
Боруна (Царева ливада)
25/05
- 18:00
Вихър Славяново
4 0
Павликени
25/05
- 18:00
Партизан
0 6
Севлиево
25/05
- 18:00
Янтра Полски Тръмбеш
2 1
Ювентус Малчика
22/05
22/05
- 20:00
Локомотив ГО
2 0
Севлиево
18/05
18/05
- 18:00
Дреновец
2 1
Янтра Полски Тръмбеш
18/05
- 18:00
Ювентус Малчика
5 0
Партизан
18/05
- 18:00
Севлиево
4 0
Вихър Славяново
18/05
- 18:00
Павликени
1 1
Локомотив Мездра
18/05
- 18:00
Боруна (Царева ливада)
2 6
Академик Свищов
18/05
- 18:00
Ботев Враца II
2 0
ОФК Левски
18/05
- 18:00
Етър II
3 0
Дунав Лом
11/05
11/05
- 18:00
Локомотив ГО
3 0
Етър II
11/05
- 18:00
Дунав Лом
0 3
Ботев Враца II
11/05
- 18:00
ОФК Левски
2 0
Боруна (Царева ливада)
11/05
- 18:00
Академик Свищов
7 0
Павликени
11/05
- 18:00
Локомотив Мездра
0 0
Севлиево
11/05
- 18:00
Вихър Славяново
2 1
Ювентус Малчика
11/05
- 18:00
Партизан
0 1
Дреновец
03/05
03/05
- 18:00
Янтра Полски Тръмбеш
3 0
Партизан
03/05
- 18:00
Дреновец
0 0
Вихър Славяново
03/05
- 18:00
Ювентус Малчика
3 5
Локомотив Мездра
03/05
- 18:00
Севлиево
1 0
Академик Свищов
03/05
- 18:00
Павликени
3 2
ОФК Левски
03/05
- 18:00
Боруна (Царева ливада)
3 0
Дунав Лом
03/05
- 18:00
Ботев Враца II
1 5
Локомотив ГО
27/04
27/04
- 17:00
Етър II
2 1
Ботев Враца II
27/04
- 17:00
Локомотив ГО
7 1
Боруна (Царева ливада)
27/04
- 17:00
Дунав Лом
0 3
Павликени
27/04
- 17:00
ОФК Левски
1 2
Севлиево
27/04
- 17:00
Ювентус Малчика
0 1
Академик Свищов
27/04
- 17:00
Локомотив Мездра
4 0
Дреновец
27/04
- 17:00
Вихър Славяново
4 1
Янтра Полски Тръмбеш
21/04
21/04
- 17:00
Ювентус Малчика
4 1
ОФК Левски
20/04
20/04
- 17:00
Партизан
1 3
Вихър Славяново
20/04
- 17:00
Янтра Полски Тръмбеш
1 1
Локомотив Мездра
20/04
- 17:00
Дреновец
0 0
Академик Свищов
20/04
- 17:00
Севлиево
3 0
Дунав Лом
20/04
- 17:00
Павликени
0 1
Локомотив ГО
20/04
- 17:00
Боруна (Царева ливада)
0 3
Етър II
13/04
13/04
- 17:00
Ботев Враца II
1 2
Боруна (Царева ливада)
13/04
- 17:00
Етър II
4 0
Павликени
13/04
- 17:00
Дунав Лом
0 3
Ювентус Малчика
13/04
- 17:00
ОФК Левски
2 1
Дреновец
13/04
- 17:00
Академик Свищов
2 1
Янтра Полски Тръмбеш
13/04
- 17:00
Локомотив Мездра
4 0
Партизан
07/04
07/04
- 17:00
Севлиево
4 0
Етър II
06/04
06/04
- 17:00
Вихър Славяново
1 3
Локомотив Мездра
06/04
- 17:00
Янтра Полски Тръмбеш
2 2
ОФК Левски
06/04
- 17:00
Дреновец
3 0
Дунав Лом
06/04
- 17:00
Ювентус Малчика
1 2
Локомотив ГО
06/04
- 17:00
Павликени
2 1
Ботев Враца II
31/03
31/03
- 15:00
Ботев Враца II
3 4
Севлиево
30/03
30/03
- 16:00
Боруна (Царева ливада)
3 3
Павликени
30/03
- 16:00
Етър II
3 0
Ювентус Малчика
30/03
- 16:00
Локомотив ГО
1 0
Дреновец
30/03
- 16:00
ОФК Левски
1 0
Партизан
30/03
- 16:00
Академик Свищов
3 0
Вихър Славяново
30/03
- 15:00
Дунав Лом
0 3
Янтра Полски Тръмбеш
23/03
23/03
- 14:30
Локомотив Мездра
0 0
Академик Свищов
23/03
- 14:30
Вихър Славяново
2 2
ОФК Левски
23/03
- 14:30
Партизан
3 0
Дунав Лом
23/03
- 14:30
Янтра Полски Тръмбеш
1 4
Локомотив ГО
23/03
- 14:30
Дреновец
2 1
Етър II
23/03
- 14:30
Ювентус Малчика
4 0
Ботев Враца II
23/03
- 14:30
Севлиево
4 0
Боруна (Царева ливада)
17/03
17/03
- 14:30
Етър II
1 1
Янтра Полски Тръмбеш
16/03
16/03
- 14:30
Павликени
0 5
Севлиево
16/03
- 14:30
Боруна (Царева ливада)
5 2
Ювентус Малчика
16/03
- 14:30
Ботев Враца II
2 1
Дреновец
16/03
- 14:30
Локомотив ГО
7 0
Партизан
16/03
- 14:30
Дунав Лом
0 3
Вихър Славяново
16/03
- 14:30
ОФК Левски
0 3
Локомотив Мездра
10/03
10/03
- 14:30
Вихър Славяново
1 2
Локомотив ГО
09/03
09/03
- 14:30
Академик Свищов
2 1
ОФК Левски
09/03
- 14:30
Локомотив Мездра
3 0
Дунав Лом
09/03
- 14:30
Партизан
1 2
Етър II
09/03
- 14:30
Янтра Полски Тръмбеш
4 2
Ботев Враца II
09/03
- 14:30
Дреновец
2 0
Боруна (Царева ливада)
09/03
- 14:30
Ювентус Малчика
4 2
Павликени
03/03
03/03
- 14:30
Етър II
3 1
Вихър Славяново
02/03
02/03
- 14:30
Севлиево
1 2
Ювентус Малчика
02/03
- 14:30
Павликени
1 0
Дреновец
02/03
- 14:30
Боруна (Царева ливада)
2 2
Янтра Полски Тръмбеш
02/03
- 14:30
Ботев Враца II
1 1
Партизан
02/03
- 14:30
Локомотив ГО
1 1
Локомотив Мездра
02/03
- 14:30
Дунав Лом
0 3
Академик Свищов
24/02
24/02
- 14:30
ОФК Левски
3 0
Дунав Лом
24/02
- 14:30
Академик Свищов
0 1
Локомотив ГО
24/02
- 14:30
Локомотив Мездра
3 2
Етър II
24/02
- 14:30
Вихър Славяново
2 2
Ботев Враца II
24/02
- 14:30
Партизан
0 2
Боруна (Царева ливада)
24/02
- 14:30
Янтра Полски Тръмбеш
3 2
Павликени
24/02
- 14:30
Дреновец
1 4
Севлиево
25/11
25/11
- 14:00
Локомотив ГО
2 1
Янтра Полски Тръмбеш
19/11
19/11
- 14:30
Локомотив Мездра
1 0
Ботев Враца II
19/11
- 14:30
Академик Свищов
4 0
Етър II
18/11
18/11
- 14:30
Дреновец
5 2
Ювентус Малчика
18/11
- 14:30
Янтра Полски Тръмбеш
1 1
Севлиево
18/11
- 14:30
Партизан
2 0
Павликени
18/11
- 14:30
Вихър Славяново
1 1
Боруна (Царева ливада)
18/11
- 14:30
ОФК Левски
0 1
Локомотив ГО
11/11
11/11
- 14:30
Локомотив ГО
3 1
Дунав Лом
11/11
- 14:30
Етър II
4 0
ОФК Левски
11/11
- 14:30
Ботев Враца II
1 2
Академик Свищов
11/11
- 14:30
Боруна (Царева ливада)
1 1
Локомотив Мездра
11/11
- 14:30
Павликени
0 3
Вихър Славяново
11/11
- 14:30
Севлиево
4 0
Партизан
11/11
- 14:30
Ювентус Малчика
1 3
Янтра Полски Тръмбеш
03/11
03/11
- 14:30
Янтра Полски Тръмбеш
2 1
Дреновец
03/11
- 14:30
Партизан
0 2
Ювентус Малчика
03/11
- 14:30
Вихър Славяново
2 3
Севлиево
03/11
- 14:30
Локомотив Мездра
3 1
Павликени
03/11
- 14:30
Академик Свищов
3 1
Боруна (Царева ливада)
03/11
- 14:30
ОФК Левски
1 1
Ботев Враца II
03/11
- 14:30
Дунав Лом
0 3
Етър II
27/10
27/10
- 19:00
Етър II
1 4
Локомотив ГО
27/10
- 16:00
Ботев Враца II
0 2
Дунав Лом
27/10
- 16:00
Боруна (Царева ливада)
1 0
ОФК Левски
27/10
- 16:00
Павликени
0 5
Академик Свищов
27/10
- 16:00
Севлиево
1 0
Локомотив Мездра
27/10
- 16:00
Ювентус Малчика
3 2
Вихър Славяново
27/10
- 16:00
Дреновец
5 2
Партизан
22/10
22/10
- 16:00
Дунав Лом
4 1
Боруна (Царева ливада)
22/10
- 16:00
Локомотив ГО
2 0
Ботев Враца II
21/10
21/10
- 16:00
Партизан
1 3
Янтра Полски Тръмбеш
21/10
- 16:00
Вихър Славяново
0 1
Дреновец
21/10
- 16:00
Локомотив Мездра
3 0
Ювентус Малчика
21/10
- 16:00
Академик Свищов
2 0
Севлиево
21/10
- 16:00
ОФК Левски
1 0
Павликени
14/10
14/10
- 16:00
Ботев Враца II
0 0
Етър II
14/10
- 16:00
Боруна (Царева ливада)
0 5
Локомотив ГО
14/10
- 16:00
Павликени
0 1
Дунав Лом
14/10
- 16:00
Севлиево
2 0
ОФК Левски
14/10
- 16:00
Ювентус Малчика
0 3
Академик Свищов
14/10
- 16:00
Дреновец
1 6
Локомотив Мездра
14/10
- 16:00
Янтра Полски Тръмбеш
2 1
Вихър Славяново
08/10
08/10
- 16:00
Вихър Славяново
1 0
Партизан
07/10
07/10
- 18:00
Локомотив ГО
6 0
Павликени
07/10
- 16:00
Локомотив Мездра
3 2
Янтра Полски Тръмбеш
07/10
- 16:00
Академик Свищов
3 0
Дреновец
07/10
- 16:00
ОФК Левски
4 2
Ювентус Малчика
07/10
- 16:00
Дунав Лом
0 0
Севлиево
07/10
- 16:00
Етър II
2 3
Боруна (Царева ливада)
01/10
01/10
- 17:00
Боруна (Царева ливада)
1 2
Ботев Враца II
30/09
30/09
- 17:00
Павликени
3 1
Етър II
30/09
- 17:00
Севлиево
1 4
Локомотив ГО
30/09
- 17:00
Ювентус Малчика
1 2
Дунав Лом
30/09
- 17:00
Дреновец
2 2
ОФК Левски
30/09
- 17:00
Янтра Полски Тръмбеш
1 0
Академик Свищов
30/09
- 17:00
Партизан
5 1
Локомотив Мездра
24/09
24/09
- 17:00
Локомотив Мездра
0 2
Вихър Славяново
24/09
- 17:00
Етър II
2 1
Севлиево
23/09
23/09
- 17:00
Академик Свищов
4 0
Партизан
23/09
- 17:00
ОФК Левски
0 1
Янтра Полски Тръмбеш
23/09
- 17:00
Дунав Лом
4 0
Дреновец
23/09
- 17:00
Локомотив ГО
10 0
Ювентус Малчика
23/09
- 17:00
Ботев Враца II
1 2
Павликени
16/09
16/09
- 17:00
Павликени
1 0
Боруна (Царева ливада)
16/09
- 17:00
Севлиево
1 0
Ботев Враца II
16/09
- 17:00
Ювентус Малчика
0 1
Етър II
16/09
- 17:00
Дреновец
3 5
Локомотив ГО
16/09
- 17:00
Янтра Полски Тръмбеш
1 4
Дунав Лом
16/09
- 17:00
Партизан
3 0
ОФК Левски
14/09
14/09
- 17:00
Вихър Славяново
1 2
Академик Свищов
09/09
09/09
- 17:00
Академик Свищов
3 2
Локомотив Мездра
09/09
- 17:00
ОФК Левски
2 2
Вихър Славяново
09/09
- 17:00
Дунав Лом
4 0
Партизан
09/09
- 17:00
Етър II
4 0
Дреновец
09/09
- 17:00
Ботев Враца II
3 0
Ювентус Малчика
09/09
- 17:00
Боруна (Царева ливада)
0 1
Севлиево
03/09
03/09
- 17:00
Янтра Полски Тръмбеш
4 1
Етър II
02/09
02/09
- 17:00
Севлиево
2 2
Павликени
02/09
- 17:00
Ювентус Малчика
1 1
Боруна (Царева ливада)
02/09
- 17:00
Дреновец
1 4
Ботев Враца II
02/09
- 17:00
Партизан
0 3
Локомотив ГО
02/09
- 17:00
Вихър Славяново
1 2
Дунав Лом
02/09
- 17:00
Локомотив Мездра
3 1
ОФК Левски
26/08
26/08
- 19:00
Локомотив ГО
3 1
Вихър Славяново
26/08
- 18:00
ОФК Левски
0 2
Академик Свищов
26/08
- 18:00
Дунав Лом
2 0
Локомотив Мездра
26/08
- 18:00
Етър II
2 1
Партизан
26/08
- 18:00
Ботев Враца II
1 3
Янтра Полски Тръмбеш
26/08
- 18:00
Боруна (Царева ливада)
4 0
Дреновец
26/08
- 18:00
Павликени
8 2
Ювентус Малчика
20/08
20/08
- 18:00
Партизан
4 3
Ботев Враца II
19/08
19/08
- 18:00
Ювентус Малчика
0 5
Севлиево
19/08
- 18:00
Дреновец
2 2
Павликени
19/08
- 18:00
Янтра Полски Тръмбеш
3 2
Боруна (Царева ливада)
19/08
- 18:00
Вихър Славяново
1 3
Етър II
19/08
- 18:00
Локомотив Мездра
0 3
Локомотив ГО
19/08
- 18:00
Академик Свищов
1 0
Дунав Лом
13/08
13/08
- 18:00
Етър II
0 2
Локомотив Мездра
12/08
12/08
- 18:00
Павликени
2 6
Янтра Полски Тръмбеш
12/08
- 18:00
Дунав Лом
2 1
ОФК Левски
12/08
- 18:00
Локомотив ГО
1 0
Академик Свищов
12/08
- 18:00
Боруна (Царева ливада)
4 2
Партизан
12/08
- 18:00
Севлиево
6 0
Дреновец
12/08
- 10:30
Ботев Враца II
0 1
Вихър Славяново
Всички
Домакин
Гост
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
28
27
1
0
93
14
79
82
2
28
22
2
4
66
13
53
68
3
Севлиево
Р П З П П
28
19
4
5
69
22
47
61
4
28
16
6
6
58
32
26
54
5
28
15
5
8
58
46
12
50
6
Етър II
П З П З З
28
14
2
12
49
42
7
44
7
28
10
5
13
45
44
1
35
8
Дунав Лом
З З З З З
28
10
1
17
28
54
-26
31
9
Павликени
П З Р З П
28
9
4
15
43
70
-27
31
10
28
8
5
15
40
64
-24
29
11
Дреновец
З Р П П Р
28
8
5
15
35
63
-28
29
12
ОФК Левски
З П З П З
28
7
5
16
31
50
-19
26
13
28
8
2
18
45
75
-30
26
14
28
6
4
18
36
53
-17
22
15
Партизан
З З З З З
28
5
1
22
26
80
-54
16
#
Играч
Г
1
Локомотив ГО
33
2
Янтра Полски Тръмбеш
24
3
Ювентус Малчика
23
4
Янтра Полски Тръмбеш
17
5
Локомотив Мездра Дунав Лом
17
6
Локомотив Мездра
15
7
Севлиево
13
8
Академик Свищов
12
9
Вихър Славяново
11
10
Павликени
11

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P