27/01/2022

Програма
Класиране
Резултати
Голмайстори
Асистенции
Картони
27 ное. 2021
27/11 14:30
Вихър Славяново
- -
Павликени
27/11 14:30
Вихър Славяново
-
-
Павликени
Отложен
| Прогноза: Double chance : Vihar Slavyanovo or draw
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
П П П З П
16
12
3
1
43
8
35
39
2
Р П П П З
16
11
3
2
34
10
24
36
3
П П П П П
16
12
1
3
37
11
26
34
4
Р З П З П
16
10
3
3
35
15
20
33
5
П П З П З
>
15
9
3
3
30
13
17
30
6
Р П З П Р
16
8
3
5
23
23
0
27
7
П Р П Р П
>
15
7
6
2
25
10
15
27
8
Р З П З П
16
8
3
5
24
22
2
27
9
З П З П З
16
7
1
8
21
30
-9
22
10
З П З Р З
16
6
2
8
24
33
-9
20
11
З П З З Р
16
5
3
8
15
24
-9
18
12
П Р П П Р
16
5
3
8
21
28
-7
18
13
Р З П З Р
16
3
4
9
14
25
-11
13
14
Р З З З Р
16
3
4
9
16
27
-11
13
15
З Р З П З
16
2
2
12
13
33
-20
8
16
З З З З Р
16
2
1
13
20
48
-28
7
17
Р З З П З
16
1
3
12
8
43
-35
6
show in full screen
Спартак Плевен
Севлиево
Бдин Видин
Локомотив ГО
Вихър Славяново
Партизан
Павликени
Янтра Полски Тръмбеш
Дреновец
Пещера Галата
Локомотив Дряново
ОФК Левски
Ботев Враца II
Локомотив Мездра
Академик Свищов
Етър II
Ювентус Малчика
1 Спартак Плевен
1–2
3–1
1–1
0–0
3–0
0–0
4–1
2–0
9–1
1–0
4–0
2–0
2–0
2–0
3–1
6–1
2 Севлиево
2–1
0–1
1–1
2–0
1–2
0–0
0–0
5–0
3–1
2–0
2–1
1–0
1–0
4–1
5–1
5–1
3 Бдин Видин
1–3
1–0
4–0
2–0
2–0
0–0
4–0
3–0
0–3
2–0
1–2
4–0
3–1
3–0
4–2
3–0
4 Локомотив ГО
1–1
1–1
0–4
2–2
1–0
1–0
0–1
4–2
3–0
5–1
0–1
2–1
4–0
3–0
3–1
5–0
5 Вихър Славяново
0–0
0–2
0–2
2–2
0–1
 
1–1
1–0
2–1
3–1
4–0
2–1
3–1
2–0
6–1
4–0
6 Партизан
0–3
2–1
0–2
0–1
1–0
2–2
0–5
0–3
5–0
1–0
2–1
2–0
1–1
2–2
2–1
3–1
7 Павликени
0–0
0–0
0–0
0–1
2–2
3–0
2–0
1–1
0–1
3–1
2–2
2–0
2–1
3–0
5–1
8 Янтра Полски Тръмбеш
1–4
0–0
0–4
1–0
1–1
5–0
0–3
0–2
3–2
1–1
1–0
3–1
0–2
2–0
5–2
1–0
9 Дреновец
0–2
0–5
0–3
2–4
0–1
3–0
0–2
2–0
0–5
2–0
4–6
0–0
2–1
2–1
3–0
1–0
10 Пещера Галата
1–9
1–3
3–0
0–3
1–2
0–5
1–1
2–3
5–0
3–1
1–0
1–2
2–1
1–2
2–1
0–0
11 Локомотив Дряново
0–1
0–2
0–2
1–5
1–3
0–1
1–0
1–1
0–2
1–3
2–1
0–0
1–0
2–0
4–2
1–1
12 ОФК Левски
0–4
1–2
2–1
1–0
0–4
1–2
1–3
0–1
6–4
0–1
1–2
0–0
1–1
3–1
2–2
2–0
13 Ботев Враца II
0–2
0–1
0–4
1–2
1–2
0–2
2–2
1–3
0–0
2–1
0–0
0–0
1–2
3–2
3–1
0–1
14 Локомотив Мездра
0–2
0–1
1–3
0–4
1–3
1–1
0–2
2–0
1–2
1–2
0–1
1–1
2–1
1–1
3–1
2–2
15 Академик Свищов
0–2
1–4
0–3
0–3
0–2
2–2
1–2
0–2
1–2
2–1
0–2
1–3
2–3
1–1
0–1
2–0
16 Етър II
1–3
1–5
2–4
1–3
1–6
1–2
0–3
2–5
0–3
1–2
2–4
2–2
1–3
1–3
1–0
3–0
17 Ювентус Малчика
1–6
1–5
0–3
0–5
0–4
1–3
1–5
0–1
0–1
0–0
1–1
0–2
1–0
2–2
0–2
0–3
4 дек. 2021
04/12 14:00
Етър II
2 2
ОФК Левски
04/12 14:00
Етър II
2
2
ОФК Левски
27 ное. 2021
27/11 14:30
Янтра Полски Тръмбеш
2 0
Академик Свищов
27/11 14:30
Янтра Полски Тръмбеш
2
0
Академик Свищов
27/11 14:30
Локомотив Мездра
1 1
Партизан
27/11 14:30
Локомотив Мездра
1
1
Партизан
27/11 14:30
Спартак Плевен
2 0
Дреновец
27/11 14:30
Спартак Плевен
2
0
Дреновец
27/11 14:30
Бдин Видин
1 0
Севлиево
27/11 14:30
Бдин Видин
1
0
Севлиево
27/11 14:30
Ботев Враца II
0 0
Локомотив Дряново
27/11 14:30
Ботев Враца II
0
0
Локомотив Дряново
27/11 14:30
Локомотив ГО
3 1
Етър II
27/11 14:30
Локомотив ГО
3
1
Етър II
27/11 14:30
ОФК Левски
2 0
Ювентус Малчика
27/11 14:30
ОФК Левски
2
0
Ювентус Малчика
19 ное. 2021
19/11 14:30
Локомотив Дряново
0 2
Бдин Видин
19/11 14:30
Локомотив Дряново
0
2
Бдин Видин
19/11 14:30
Севлиево
2 1
Спартак Плевен
19/11 14:30
Севлиево
2
1
Спартак Плевен
19/11 14:30
Дреновец
2 1
Локомотив Мездра
19/11 14:30
Дреновец
2
1
Локомотив Мездра
19/11 14:30
Партизан
1 0
Вихър Славяново
19/11 14:30
Партизан
1
0
Вихър Славяново
19/11 14:30
Павликени
3 0
Янтра Полски Тръмбеш
19/11 14:30
Павликени
3
0
Янтра Полски Тръмбеш
19/11 14:30
Академик Свищов
2 1
Пещера Галата
19/11 14:30
Академик Свищов
2
1
Пещера Галата
19/11 14:30
Ювентус Малчика
1 0
Ботев Враца II
19/11 14:30
Ювентус Малчика
1
0
Ботев Враца II
12 ное. 2021
12/11 14:30
Пещера Галата
1 1
Павликени
12/11 14:30
Пещера Галата
1
1
Павликени
12/11 14:30
Янтра Полски Тръмбеш
5 0
Партизан
12/11 14:30
Янтра Полски Тръмбеш
5
0
Партизан
12/11 14:30
Вихър Славяново
1 0
Дреновец
12/11 14:30
Вихър Славяново
1
0
Дреновец
12/11 14:30
Локомотив Мездра
0 1
Севлиево
12/11 14:30
Локомотив Мездра
0
1
Севлиево
12/11 14:30
Спартак Плевен
1 0
Локомотив Дряново
12/11 14:30
Спартак Плевен
1
0
Локомотив Дряново
12/11 14:30
Ботев Враца II
3 1
Етър II
12/11 14:30
Ботев Враца II
3
1
Етър II
12/11 14:30
ОФК Левски
1 0
Локомотив ГО
12/11 14:30
ОФК Левски
1
0
Локомотив ГО
12/11 14:30
Бдин Видин
3 0
Ювентус Малчика
12/11 14:30
Бдин Видин
3
0
Ювентус Малчика
6 ное. 2021
06/11 14:30
Локомотив ГО
2 1
Ботев Враца II
06/11 14:30
Локомотив ГО
2
1
Ботев Враца II
06/11 14:30
Етър II
2 4
Бдин Видин
06/11 14:30
Етър II
2
4
Бдин Видин
06/11 14:30
Ювентус Малчика
1 6
Спартак Плевен
06/11 14:30
Ювентус Малчика
1
6
Спартак Плевен
06/11 14:30
Локомотив Дряново
1 0
Локомотив Мездра
06/11 14:30
Локомотив Дряново
1
0
Локомотив Мездра
06/11 14:30
Севлиево
2 0
Вихър Славяново
06/11 14:30
Севлиево
2
0
Вихър Славяново
06/11 14:30
Дреновец
2 0
Янтра Полски Тръмбеш
06/11 14:30
Дреновец
2
0
Янтра Полски Тръмбеш
06/11 14:30
Партизан
5 0
Пещера Галата
06/11 14:30
Партизан
5
0
Пещера Галата
06/11 14:30
Павликени
2 1
Академик Свищов
06/11 14:30
Павликени
2
1
Академик Свищов
31 окт. 2021
31/10 14:30
Бдин Видин
4 0
Локомотив ГО
31/10 14:30
Бдин Видин
4
0
Локомотив ГО
31/10 14:30
Ботев Враца II
0 0
ОФК Левски
31/10 14:30
Ботев Враца II
0
0
ОФК Левски
30 окт. 2021
30/10 13:30
Академик Свищов
2 2
Партизан
30/10 13:30
Академик Свищов
2
2
Партизан
30/10 13:30
Пещера Галата
5 0
Дреновец
30/10 13:30
Пещера Галата
5
0
Дреновец
30/10 13:30
Янтра Полски Тръмбеш
0 0
Севлиево
30/10 13:30
Янтра Полски Тръмбеш
0
0
Севлиево
30/10 13:30
Вихър Славяново
3 1
Локомотив Дряново
30/10 13:30
Вихър Славяново
3
1
Локомотив Дряново
30/10 13:30
Локомотив Мездра
2 2
Ювентус Малчика
30/10 13:30
Локомотив Мездра
2
2
Ювентус Малчика
30/10 13:30
Спартак Плевен
3 1
Етър II
30/10 13:30
Спартак Плевен
3
1
Етър II
23 окт. 2021
23/10 15:00
ОФК Левски
2 1
Бдин Видин
23/10 15:00
ОФК Левски
2
1
Бдин Видин
23/10 15:00
Локомотив ГО
1 1
Спартак Плевен
23/10 15:00
Локомотив ГО
1
1
Спартак Плевен
23/10 15:00
Етър II
1 3
Локомотив Мездра
23/10 15:00
Етър II
1
3
Локомотив Мездра
23/10 15:00
Ювентус Малчика
0 4
Вихър Славяново
23/10 15:00
Ювентус Малчика
0
4
Вихър Славяново
23/10 15:00
Локомотив Дряново
1 1
Янтра Полски Тръмбеш
23/10 15:00
Локомотив Дряново
1
1
Янтра Полски Тръмбеш
23/10 15:00
Севлиево
3 1
Пещера Галата
23/10 15:00
Севлиево
3
1
Пещера Галата
23/10 15:00
Дреновец
2 1
Академик Свищов
23/10 15:00
Дреновец
2
1
Академик Свищов
23/10 15:00
Партизан
2 2
Павликени
23/10 15:00
Партизан
2
2
Павликени
17 окт. 2021
17/10 15:00
Спартак Плевен
4 0
ОФК Левски
17/10 15:00
Спартак Плевен
4
0
ОФК Левски
16 окт. 2021
16/10 15:00
Павликени
2 0
Дреновец
16/10 15:00
Павликени
2
0
Дреновец
16/10 15:00
Академик Свищов
1 4
Севлиево
16/10 15:00
Академик Свищов
1
4
Севлиево
16/10 15:00
Пещера Галата
3 1
Локомотив Дряново
16/10 15:00
Пещера Галата
3
1
Локомотив Дряново
16/10 15:00
Янтра Полски Тръмбеш
1 0
Ювентус Малчика
16/10 15:00
Янтра Полски Тръмбеш
1
0
Ювентус Малчика
16/10 15:00
Вихър Славяново
6 1
Етър II
16/10 15:00
Вихър Славяново
6
1
Етър II
16/10 15:00
Локомотив Мездра
0 4
Локомотив ГО
16/10 15:00
Локомотив Мездра
0
4
Локомотив ГО
16/10 15:00
Бдин Видин
4 0
Ботев Враца II
16/10 15:00
Бдин Видин
4
0
Ботев Враца II
9 окт. 2021
09/10 15:00
Ботев Враца II
0 2
Спартак Плевен
09/10 15:00
Ботев Враца II
0
2
Спартак Плевен
09/10 15:00
ОФК Левски
1 1
Локомотив Мездра
09/10 15:00
ОФК Левски
1
1
Локомотив Мездра
09/10 15:00
Локомотив ГО
2 2
Вихър Славяново
09/10 15:00
Локомотив ГО
2
2
Вихър Славяново
09/10 15:00
Етър II
2 5
Янтра Полски Тръмбеш
09/10 15:00
Етър II
2
5
Янтра Полски Тръмбеш
09/10 15:00
Ювентус Малчика
0 0
Пещера Галата
09/10 15:00
Ювентус Малчика
0
0
Пещера Галата
09/10 15:00
Локомотив Дряново
2 0
Академик Свищов
09/10 15:00
Локомотив Дряново
2
0
Академик Свищов
09/10 15:00
Севлиево
0 0
Павликени
09/10 15:00
Севлиево
0
0
Павликени
09/10 15:00
Дреновец
3 0
Партизан
09/10 15:00
Дреновец
3
0
Партизан
3 окт. 2021
03/10 15:00
Пещера Галата
2 1
Етър II
03/10 15:00
Пещера Галата
2
1
Етър II
2 окт. 2021
02/10 15:00
Партизан
2 1
Севлиево
02/10 15:00
Партизан
2
1
Севлиево
02/10 15:00
Павликени
0 1
Локомотив Дряново
02/10 15:00
Павликени
0
1
Локомотив Дряново
02/10 15:00
Академик Свищов
2 0
Ювентус Малчика
02/10 15:00
Академик Свищов
2
0
Ювентус Малчика
02/10 15:00
Янтра Полски Тръмбеш
1 0
Локомотив ГО
02/10 15:00
Янтра Полски Тръмбеш
1
0
Локомотив ГО
02/10 15:00
Вихър Славяново
4 0
ОФК Левски
02/10 15:00
Вихър Славяново
4
0
ОФК Левски
02/10 15:00
Спартак Плевен
3 1
Бдин Видин
02/10 15:00
Спартак Плевен
3
1
Бдин Видин
1 окт. 2021
01/10 16:00
Локомотив Мездра
2 1
Ботев Враца II
01/10 16:00
Локомотив Мездра
2
1
Ботев Враца II
28 сеп. 2021
28/09 16:00
Локомотив ГО
3 0
Пещера Галата
28/09 16:00
Локомотив ГО
3
0
Пещера Галата
27 сеп. 2021
27/09 19:30
Ботев Враца II
1 2
Вихър Славяново
27/09 19:30
Ботев Враца II
1
2
Вихър Славяново
25 сеп. 2021
25/09 16:00
Бдин Видин
3 1
Локомотив Мездра
25/09 16:00
Бдин Видин
3
1
Локомотив Мездра
25/09 16:00
ОФК Левски
0 1
Янтра Полски Тръмбеш
25/09 16:00
ОФК Левски
0
1
Янтра Полски Тръмбеш
25/09 16:00
Етър II
1 0
Академик Свищов
25/09 16:00
Етър II
1
0
Академик Свищов
25/09 16:00
Ювентус Малчика
1 5
Павликени
25/09 16:00
Ювентус Малчика
1
5
Павликени
25/09 16:00
Локомотив Дряново
0 1
Партизан
25/09 16:00
Локомотив Дряново
0
1
Партизан
25/09 16:00
Севлиево
5 0
Дреновец
25/09 16:00
Севлиево
5
0
Дреновец
18 сеп. 2021
18/09 16:00
Дреновец
2 0
Локомотив Дряново
18/09 16:00
Дреновец
2
0
Локомотив Дряново
18/09 16:00
Партизан
3 1
Ювентус Малчика
18/09 16:00
Партизан
3
1
Ювентус Малчика
18/09 16:00
Павликени
3 0
Етър II
18/09 16:00
Павликени
3
0
Етър II
18/09 16:00
Академик Свищов
0 3
Локомотив ГО
18/09 16:00
Академик Свищов
0
3
Локомотив ГО
18/09 16:00
Пещера Галата
1 0
ОФК Левски
18/09 16:00
Пещера Галата
1
0
ОФК Левски
18/09 16:00
Янтра Полски Тръмбеш
3 1
Ботев Враца II
18/09 16:00
Янтра Полски Тръмбеш
3
1
Ботев Враца II
18/09 16:00
Вихър Славяново
0 2
Бдин Видин
18/09 16:00
Вихър Славяново
0
2
Бдин Видин
18/09 16:00
Локомотив Мездра
0 2
Спартак Плевен
18/09 16:00
Локомотив Мездра
0
2
Спартак Плевен
12 сеп. 2021
12/09 12:00
Етър II
1 2
Партизан
12/09 12:00
Етър II
1
2
Партизан
11 сеп. 2021
11/09 18:00
Локомотив ГО
1 0
Павликени
11/09 18:00
Локомотив ГО
1
0
Павликени
11/09 16:00
Спартак Плевен
0 0
Вихър Славяново
11/09 16:00
Спартак Плевен
0
0
Вихър Славяново
11/09 16:00
Бдин Видин
4 0
Янтра Полски Тръмбеш
11/09 16:00
Бдин Видин
4
0
Янтра Полски Тръмбеш
11/09 16:00
Ботев Враца II
2 1
Пещера Галата
11/09 16:00
Ботев Враца II
2
1
Пещера Галата
11/09 16:00
ОФК Левски
3 1
Академик Свищов
11/09 16:00
ОФК Левски
3
1
Академик Свищов
11/09 16:00
Ювентус Малчика
0 1
Дреновец
11/09 16:00
Ювентус Малчика
0
1
Дреновец
11/09 16:00
Локомотив Дряново
0 2
Севлиево
11/09 16:00
Локомотив Дряново
0
2
Севлиево
5 сеп. 2021
05/09 16:00
Академик Свищов
2 3
Ботев Враца II
05/09 16:00
Академик Свищов
2
3
Ботев Враца II
05/09 16:00
Вихър Славяново
3 1
Локомотив Мездра
05/09 16:00
Вихър Славяново
3
1
Локомотив Мездра
4 сеп. 2021
04/09 16:00
Севлиево
5 1
Ювентус Малчика
04/09 16:00
Севлиево
5
1
Ювентус Малчика
04/09 16:00
Дреновец
3 0
Етър II
04/09 16:00
Дреновец
3
0
Етър II
04/09 16:00
Партизан
0 1
Локомотив ГО
04/09 16:00
Партизан
0
1
Локомотив ГО
04/09 16:00
Павликени
3 1
ОФК Левски
04/09 16:00
Павликени
3
1
ОФК Левски
04/09 16:00
Пещера Галата
3 0
Бдин Видин
04/09 16:00
Пещера Галата
3
0
Бдин Видин
04/09 16:00
Янтра Полски Тръмбеш
1 4
Спартак Плевен
04/09 16:00
Янтра Полски Тръмбеш
1
4
Спартак Плевен
29 авг. 2021
29/08 17:00
Ботев Враца II
2 2
Павликени
29/08 17:00
Ботев Враца II
2
2
Павликени
29/08 17:00
Етър II
1 5
Севлиево
29/08 17:00
Етър II
1
5
Севлиево
28 авг. 2021
28/08 17:00
Локомотив Мездра
2 0
Янтра Полски Тръмбеш
28/08 17:00
Локомотив Мездра
2
0
Янтра Полски Тръмбеш
28/08 17:00
Спартак Плевен
9 1
Пещера Галата
28/08 17:00
Спартак Плевен
9
1
Пещера Галата
28/08 17:00
Бдин Видин
3 0
Академик Свищов
28/08 17:00
Бдин Видин
3
0
Академик Свищов
28/08 17:00
ОФК Левски
1 2
Партизан
28/08 17:00
ОФК Левски
1
2
Партизан
28/08 17:00
Локомотив ГО
4 2
Дреновец
28/08 17:00
Локомотив ГО
4
2
Дреновец
28/08 17:00
Ювентус Малчика
1 1
Локомотив Дряново
28/08 17:00
Ювентус Малчика
1
1
Локомотив Дряново
21 авг. 2021
21/08 17:00
Локомотив Дряново
4 2
Етър II
21/08 17:00
Локомотив Дряново
4
2
Етър II
21/08 17:00
Севлиево
1 1
Локомотив ГО
21/08 17:00
Севлиево
1
1
Локомотив ГО
21/08 17:00
Дреновец
4 6
ОФК Левски
21/08 17:00
Дреновец
4
6
ОФК Левски
21/08 17:00
Партизан
2 0
Ботев Враца II
21/08 17:00
Партизан
2
0
Ботев Враца II
21/08 17:00
Павликени
0 0
Бдин Видин
21/08 17:00
Павликени
0
0
Бдин Видин
21/08 17:00
Академик Свищов
0 2
Спартак Плевен
21/08 17:00
Академик Свищов
0
2
Спартак Плевен
21/08 17:00
Пещера Галата
2 1
Локомотив Мездра
21/08 17:00
Пещера Галата
2
1
Локомотив Мездра
21/08 17:00
Янтра Полски Тръмбеш
1 1
Вихър Славяново
21/08 17:00
Янтра Полски Тръмбеш
1
1
Вихър Славяново
15 авг. 2021
15/08 17:00
Етър II
3 0
Ювентус Малчика
15/08 17:00
Етър II
3
0
Ювентус Малчика
14 авг. 2021
14/08 17:00
Вихър Славяново
2 1
Пещера Галата
14/08 17:00
Вихър Славяново
2
1
Пещера Галата
14/08 17:00
Локомотив Мездра
1 1
Академик Свищов
14/08 17:00
Локомотив Мездра
1
1
Академик Свищов
14/08 17:00
Спартак Плевен
0 0
Павликени
14/08 17:00
Спартак Плевен
0
0
Павликени
14/08 17:00
Бдин Видин
2 0
Партизан
14/08 17:00
Бдин Видин
2
0
Партизан
14/08 17:00
Ботев Враца II
0 0
Дреновец
14/08 17:00
Ботев Враца II
0
0
Дреновец
14/08 17:00
ОФК Левски
1 2
Севлиево
14/08 17:00
ОФК Левски
1
2
Севлиево
14/08 17:00
Локомотив ГО
5 1
Локомотив Дряново
14/08 17:00
Локомотив ГО
5
1
Локомотив Дряново
7 авг. 2021
07/08 18:00
Локомотив Дряново
2 1
ОФК Левски
07/08 18:00
Локомотив Дряново
2
1
ОФК Левски
07/08 17:00
Ювентус Малчика
0 5
Локомотив ГО
07/08 17:00
Ювентус Малчика
0
5
Локомотив ГО
07/08 17:00
Севлиево
1 0
Ботев Враца II
07/08 17:00
Севлиево
1
0
Ботев Враца II
07/08 17:00
Дреновец
0 3
Бдин Видин
07/08 17:00
Дреновец
0
3
Бдин Видин
07/08 17:00
Партизан
0 3
Спартак Плевен
07/08 17:00
Партизан
0
3
Спартак Плевен
07/08 17:00
Павликени
2 0
Локомотив Мездра
07/08 17:00
Павликени
2
0
Локомотив Мездра
07/08 17:00
Академик Свищов
0 2
Вихър Славяново
07/08 17:00
Академик Свищов
0
2
Вихър Славяново
07/08 17:00
Пещера Галата
2 3
Янтра Полски Тръмбеш
07/08 17:00
Пещера Галата
2
3
Янтра Полски Тръмбеш
Отбори
Играчи

Свързани новини

stambeto

stambeto

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P