24/10/2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Кръг 1
07/08 15:00
Партизан
0 3
Спартак Плевен
07/08 15:00
Партизан
0
3
Спартак Плевен
07/08 15:00
Павликени
2 0
Локомотив Мездра
07/08 15:00
Павликени
2
0
Локомотив Мездра
07/08 15:00
Академик Свищов
0 2
Вихър Славяново
07/08 15:00
Академик Свищов
0
2
Вихър Славяново
07/08 18:00
Локомотив Дряново
2 1
ОФК Левски
07/08 18:00
Локомотив Дряново
2
1
ОФК Левски
07/08 18:00
Севлиево
1 0
Ботев Враца II
07/08 18:00
Севлиево
1
0
Ботев Враца II
07/08 18:00
Дреновец
0 3
Бдин Видин
07/08 18:00
Дреновец
0
3
Бдин Видин
07/08 18:00
Пещера Галата
2 3
Янтра Полски Тръмбеш
07/08 18:00
Пещера Галата
2
3
Янтра Полски Тръмбеш
Кръг 2
14/08 15:00
Спартак Плевен
0 0
Павликени
14/08 15:00
Спартак Плевен
0
0
Павликени
14/08 15:00
Бдин Видин
2 0
Партизан
14/08 15:00
Бдин Видин
2
0
Партизан
14/08 15:00
Ботев Враца II
0 0
Дреновец
14/08 15:00
Ботев Враца II
0
0
Дреновец
14/08 15:00
ОФК Левски
1 2
Севлиево
14/08 15:00
ОФК Левски
1
2
Севлиево
14/08 15:00
Локомотив ГО
5 1
Локомотив Дряново
14/08 15:00
Локомотив ГО
5
1
Локомотив Дряново
14/08 18:00
Вихър Славяново
2 1
Пещера Галата
14/08 18:00
Вихър Славяново
2
1
Пещера Галата
14/08 18:00
Локомотив Мездра
1 1
Академик Свищов
14/08 18:00
Локомотив Мездра
1
1
Академик Свищов
Кръг 3
21/08 15:00
Локомотив Дряново
4 2
Етър II
21/08 15:00
Локомотив Дряново
4
2
Етър II
21/08 15:00
Севлиево
1 1
Локомотив ГО
21/08 15:00
Севлиево
1
1
Локомотив ГО
21/08 15:00
Дреновец
4 6
ОФК Левски
21/08 15:00
Дреновец
4
6
ОФК Левски
21/08 15:00
Партизан
2 0
Ботев Враца II
21/08 15:00
Партизан
2
0
Ботев Враца II
21/08 15:00
Павликени
0 0
Бдин Видин
21/08 15:00
Павликени
0
0
Бдин Видин
21/08 15:00
Академик Свищов
0 2
Спартак Плевен
21/08 15:00
Академик Свищов
0
2
Спартак Плевен
21/08 15:00
Пещера Галата
2 1
Локомотив Мездра
21/08 15:00
Пещера Галата
2
1
Локомотив Мездра
21/08 15:00
Янтра Полски Тръмбеш
1 1
Вихър Славяново
21/08 15:00
Янтра Полски Тръмбеш
1
1
Вихър Славяново
Кръг 4
28/08 15:00
Локомотив Мездра
2 0
Янтра Полски Тръмбеш
28/08 15:00
Локомотив Мездра
2
0
Янтра Полски Тръмбеш
28/08 15:00
Спартак Плевен
9 1
Пещера Галата
28/08 15:00
Спартак Плевен
9
1
Пещера Галата
28/08 15:00
Бдин Видин
3 0
Академик Свищов
28/08 15:00
Бдин Видин
3
0
Академик Свищов
28/08 15:00
ОФК Левски
1 2
Партизан
28/08 15:00
ОФК Левски
1
2
Партизан
28/08 15:00
Локомотив ГО
4 2
Дреновец
28/08 15:00
Локомотив ГО
4
2
Дреновец
29/08 15:00
Ботев Враца II
2 2
Павликени
29/08 15:00
Ботев Враца II
2
2
Павликени
29/08 15:00
Етър II
1 5
Севлиево
29/08 15:00
Етър II
1
5
Севлиево
Кръг 5
04/09 14:00
Дреновец
3 0
Етър II
04/09 14:00
Дреновец
3
0
Етър II
04/09 14:00
Партизан
0 1
Локомотив ГО
04/09 14:00
Партизан
0
1
Локомотив ГО
04/09 14:00
Павликени
3 1
ОФК Левски
04/09 14:00
Павликени
3
1
ОФК Левски
04/09 14:00
Пещера Галата
3 0
Бдин Видин
04/09 14:00
Пещера Галата
3
0
Бдин Видин
04/09 14:00
Янтра Полски Тръмбеш
1 4
Спартак Плевен
04/09 14:00
Янтра Полски Тръмбеш
1
4
Спартак Плевен
05/09 14:00
Академик Свищов
2 3
Ботев Враца II
05/09 14:00
Академик Свищов
2
3
Ботев Враца II
05/09 14:00
Вихър Славяново
3 1
Локомотив Мездра
05/09 14:00
Вихър Славяново
3
1
Локомотив Мездра
Кръг 6
11/09 14:00
Спартак Плевен
0 0
Вихър Славяново
11/09 14:00
Спартак Плевен
0
0
Вихър Славяново
11/09 14:00
Бдин Видин
4 0
Янтра Полски Тръмбеш
11/09 14:00
Бдин Видин
4
0
Янтра Полски Тръмбеш
11/09 14:00
Ботев Враца II
2 1
Пещера Галата
11/09 14:00
Ботев Враца II
2
1
Пещера Галата
11/09 14:00
ОФК Левски
3 1
Академик Свищов
11/09 14:00
ОФК Левски
3
1
Академик Свищов
11/09 14:00
Локомотив Дряново
0 2
Севлиево
11/09 14:00
Локомотив Дряново
0
2
Севлиево
11/09 16:00
Локомотив ГО
1 0
Павликени
11/09 16:00
Локомотив ГО
1
0
Павликени
12/09 10:00
Етър II
1 2
Партизан
12/09 10:00
Етър II
1
2
Партизан
Кръг 7
18/09 14:00
Дреновец
2 0
Локомотив Дряново
18/09 14:00
Дреновец
2
0
Локомотив Дряново
18/09 14:00
Павликени
3 0
Етър II
18/09 14:00
Павликени
3
0
Етър II
18/09 14:00
Академик Свищов
0 3
Локомотив ГО
18/09 14:00
Академик Свищов
0
3
Локомотив ГО
18/09 14:00
Пещера Галата
1 0
ОФК Левски
18/09 14:00
Пещера Галата
1
0
ОФК Левски
18/09 14:00
Янтра Полски Тръмбеш
3 1
Ботев Враца II
18/09 14:00
Янтра Полски Тръмбеш
3
1
Ботев Враца II
18/09 14:00
Вихър Славяново
0 2
Бдин Видин
18/09 14:00
Вихър Славяново
0
2
Бдин Видин
18/09 14:00
Локомотив Мездра
0 2
Спартак Плевен
18/09 14:00
Локомотив Мездра
0
2
Спартак Плевен
Кръг 8
25/09 14:00
Бдин Видин
3 1
Локомотив Мездра
25/09 14:00
Бдин Видин
3
1
Локомотив Мездра
25/09 14:00
ОФК Левски
0 1
Янтра Полски Тръмбеш
25/09 14:00
ОФК Левски
0
1
Янтра Полски Тръмбеш
25/09 14:00
Локомотив Дряново
0 1
Партизан
25/09 14:00
Локомотив Дряново
0
1
Партизан
25/09 14:00
Севлиево
5 0
Дреновец
25/09 14:00
Севлиево
5
0
Дреновец
25/09 17:30
Етър II
1 0
Академик Свищов
25/09 17:30
Етър II
1
0
Академик Свищов
27/09 20:30
Ботев Враца II
1 2
Вихър Славяново
27/09 20:30
Ботев Враца II
1
2
Вихър Славяново
28/09 17:00
Локомотив ГО
3 0
Пещера Галата
28/09 17:00
Локомотив ГО
3
0
Пещера Галата
Кръг 9
01/10 17:00
Локомотив Мездра
2 1
Ботев Враца II
01/10 17:00
Локомотив Мездра
2
1
Ботев Враца II
02/10 16:00
Партизан
2 1
Севлиево
02/10 16:00
Партизан
2
1
Севлиево
02/10 16:00
Павликени
0 1
Локомотив Дряново
02/10 16:00
Павликени
0
1
Локомотив Дряново
02/10 16:00
Янтра Полски Тръмбеш
1 0
Локомотив ГО
02/10 16:00
Янтра Полски Тръмбеш
1
0
Локомотив ГО
02/10 16:00
Вихър Славяново
4 0
ОФК Левски
02/10 16:00
Вихър Славяново
4
0
ОФК Левски
02/10 16:00
Спартак Плевен
3 1
Бдин Видин
02/10 16:00
Спартак Плевен
3
1
Бдин Видин
03/10 16:00
Пещера Галата
2 1
Етър II
03/10 16:00
Пещера Галата
2
1
Етър II
Кръг 10
09/10 16:00
Ботев Враца II
0 2
Спартак Плевен
09/10 16:00
Ботев Враца II
0
2
Спартак Плевен
09/10 16:00
ОФК Левски
1 1
Локомотив Мездра
09/10 16:00
ОФК Левски
1
1
Локомотив Мездра
09/10 16:00
Локомотив ГО
2 2
Вихър Славяново
09/10 16:00
Локомотив ГО
2
2
Вихър Славяново
09/10 16:00
Етър II
2 5
Янтра Полски Тръмбеш
09/10 16:00
Етър II
2
5
Янтра Полски Тръмбеш
09/10 16:00
Локомотив Дряново
2 0
Академик Свищов
09/10 16:00
Локомотив Дряново
2
0
Академик Свищов
09/10 16:00
Севлиево
0 0
Павликени
09/10 16:00
Севлиево
0
0
Павликени
09/10 16:00
Дреновец
3 0
Партизан
09/10 16:00
Дреновец
3
0
Партизан
Кръг 11
16/10 16:00
Павликени
2 0
Дреновец
16/10 16:00
Павликени
2
0
Дреновец
16/10 16:00
Академик Свищов
1 4
Севлиево
16/10 16:00
Академик Свищов
1
4
Севлиево
16/10 16:00
Пещера Галата
3 1
Локомотив Дряново
16/10 16:00
Пещера Галата
3
1
Локомотив Дряново
16/10 16:00
Вихър Славяново
6 1
Етър II
16/10 16:00
Вихър Славяново
6
1
Етър II
16/10 16:00
Локомотив Мездра
0 4
Локомотив ГО
16/10 16:00
Локомотив Мездра
0
4
Локомотив ГО
16/10 16:00
Бдин Видин
4 0
Ботев Враца II
16/10 16:00
Бдин Видин
4
0
Ботев Враца II
17/10 16:00
Спартак Плевен
4 0
ОФК Левски
17/10 16:00
Спартак Плевен
4
0
ОФК Левски
Кръг 12
23/10 16:00
ОФК Левски
2 1
Бдин Видин
23/10 16:00
ОФК Левски
2
1
Бдин Видин
23/10 16:00
Локомотив ГО
1 1
Спартак Плевен
23/10 16:00
Локомотив ГО
1
1
Спартак Плевен
23/10 16:00
Етър II
1 3
Локомотив Мездра
23/10 16:00
Етър II
1
3
Локомотив Мездра
23/10 16:00
Локомотив Дряново
1 1
Янтра Полски Тръмбеш
23/10 16:00
Локомотив Дряново
1
1
Янтра Полски Тръмбеш
23/10 16:00
Севлиево
3 1
Пещера Галата
23/10 16:00
Севлиево
3
1
Пещера Галата
23/10 16:00
Дреновец
2 1
Академик Свищов
23/10 16:00
Дреновец
2
1
Академик Свищов
23/10 16:00
Партизан
2 2
Павликени
23/10 16:00
Партизан
2
2
Павликени
Кръг 13
30/10 14:30
Академик Свищов
- -
Партизан
30/10 14:30
Академик Свищов
-
-
Партизан
| Прогноза: Double chance : draw or Partizan
30/10 14:30
Пещера Галата
- -
Дреновец
30/10 14:30
Пещера Галата
-
-
Дреновец
| Прогноза: Double chance : draw or Drenovets
30/10 14:30
Янтра Полски Тръмбеш
- -
Севлиево
30/10 14:30
Янтра Полски Тръмбеш
-
-
Севлиево
| Прогноза: Double chance : Yantra Polski Trambesh or draw
30/10 14:30
Вихър Славяново
- -
Локомотив Дряново
30/10 14:30
Вихър Славяново
-
-
Локомотив Дряново
| Прогноза: Winner : Vihar Slavyanovo
30/10 14:30
Спартак Плевен
- -
Етър II
30/10 14:30
Спартак Плевен
-
-
Етър II
| Прогноза: Combo Winner : Spartak Pleven and +1.5 goals
30/10 14:30
Бдин Видин
- -
Локомотив ГО
30/10 14:30
Бдин Видин
-
-
Локомотив ГО
| Прогноза: Double chance : Bdin or draw
30/10 14:30
Ботев Враца II
- -
ОФК Левски
30/10 14:30
Ботев Враца II
-
-
ОФК Левски
| Прогноза: Double chance : Botev Vratsa II or draw
Кръг 14
06/11 15:30
Локомотив ГО
- -
Ботев Враца II
06/11 15:30
Локомотив ГО
-
-
Ботев Враца II
| Прогноза: Winner : Lokomotiv G. Oryahovitsa
06/11 15:30
Етър II
- -
Бдин Видин
06/11 15:30
Етър II
-
-
Бдин Видин
| Прогноза: Double chance : draw or Bdin
06/11 15:30
Локомотив Дряново
- -
Локомотив Мездра
06/11 15:30
Локомотив Дряново
-
-
Локомотив Мездра
| Прогноза: Double chance : Lokomotiv Dryanovo or draw
06/11 15:30
Севлиево
- -
Вихър Славяново
06/11 15:30
Севлиево
-
-
Вихър Славяново
| Прогноза: Double chance : Sevlievo or draw
06/11 15:30
Дреновец
- -
Янтра Полски Тръмбеш
06/11 15:30
Дреновец
-
-
Янтра Полски Тръмбеш
| Прогноза: Double chance : draw or Yantra Polski Trambesh
06/11 15:30
Партизан
- -
Пещера Галата
06/11 15:30
Партизан
-
-
Пещера Галата
| Прогноза: Winner : Partizan
06/11 15:30
Павликени
- -
Академик Свищов
06/11 15:30
Павликени
-
-
Академик Свищов
| Прогноза: Double chance : Pavlikeni or draw
Кръг 15
13/11 15:30
Пещера Галата
- -
Павликени
13/11 15:30
Пещера Галата
-
-
Павликени
13/11 15:30
Янтра Полски Тръмбеш
- -
Партизан
13/11 15:30
Янтра Полски Тръмбеш
-
-
Партизан
13/11 15:30
Вихър Славяново
- -
Дреновец
13/11 15:30
Вихър Славяново
-
-
Дреновец
13/11 15:30
Локомотив Мездра
- -
Севлиево
13/11 15:30
Локомотив Мездра
-
-
Севлиево
13/11 15:30
Спартак Плевен
- -
Локомотив Дряново
13/11 15:30
Спартак Плевен
-
-
Локомотив Дряново
13/11 15:30
Ботев Враца II
- -
Етър II
13/11 15:30
Ботев Враца II
-
-
Етър II
13/11 15:30
ОФК Левски
- -
Локомотив ГО
13/11 15:30
ОФК Левски
-
-
Локомотив ГО
Кръг 16
20/11 15:30
Етър II
- -
ОФК Левски
20/11 15:30
Етър II
-
-
ОФК Левски
20/11 15:30
Локомотив Дряново
- -
Бдин Видин
20/11 15:30
Локомотив Дряново
-
-
Бдин Видин
20/11 15:30
Севлиево
- -
Спартак Плевен
20/11 15:30
Севлиево
-
-
Спартак Плевен
20/11 15:30
Дреновец
- -
Локомотив Мездра
20/11 15:30
Дреновец
-
-
Локомотив Мездра
20/11 15:30
Партизан
- -
Вихър Славяново
20/11 15:30
Партизан
-
-
Вихър Славяново
20/11 15:30
Павликени
- -
Янтра Полски Тръмбеш
20/11 15:30
Павликени
-
-
Янтра Полски Тръмбеш
20/11 15:30
Академик Свищов
- -
Пещера Галата
20/11 15:30
Академик Свищов
-
-
Пещера Галата
Кръг 17
27/11 15:30
Янтра Полски Тръмбеш
- -
Академик Свищов
27/11 15:30
Янтра Полски Тръмбеш
-
-
Академик Свищов
27/11 15:30
Вихър Славяново
- -
Павликени
27/11 15:30
Вихър Славяново
-
-
Павликени
27/11 15:30
Локомотив Мездра
- -
Партизан
27/11 15:30
Локомотив Мездра
-
-
Партизан
27/11 15:30
Спартак Плевен
- -
Дреновец
27/11 15:30
Спартак Плевен
-
-
Дреновец
27/11 15:30
Бдин Видин
- -
Севлиево
27/11 15:30
Бдин Видин
-
-
Севлиево
27/11 15:30
Ботев Враца II
- -
Локомотив Дряново
27/11 15:30
Ботев Враца II
-
-
Локомотив Дряново
27/11 15:30
Локомотив ГО
- -
Етър II
27/11 15:30
Локомотив ГО
-
-
Етър II
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
П П П П Р
>
11
8
3
0
30
4
26
27
2
П З Р П Р
>
11
7
3
1
25
8
17
24
3
П З Р П П
>
10
7
2
1
24
7
17
23
4
П П З П З
>
11
7
1
3
23
9
14
22
5
З П П Р П
>
10
6
3
1
22
9
13
21
6
П З Р П Р
>
11
4
5
2
14
7
7
17
7
П П П П Р
>
10
5
2
3
16
17
-1
17
8
П П П З Р
>
10
5
1
4
11
14
-3
16
9
П З П П З
>
11
5
0
6
17
25
-8
15
10
П З П З П
>
10
4
1
5
16
21
-5
13
11
З П П З Р
>
10
4
1
5
12
17
-5
13
12
З П Р З П
>
11
3
2
6
12
20
-8
11
13
З З Р З П
>
12
3
1
8
16
26
-10
10
14
З З З З З
>
11
2
2
7
10
21
-11
8
15
П З З З З
>
10
1
0
9
10
33
-23
3
16
З З З З З
>
11
0
1
10
6
26
-20
1
Голмайстори
Асистенции
Картони
30 окт. 2021
30/10 14:30
Академик Свищов
- -
Партизан
30/10 14:30
Академик Свищов
-
-
Партизан
| Прогноза: Double chance : draw or Partizan
30/10 14:30
Пещера Галата
- -
Дреновец
30/10 14:30
Пещера Галата
-
-
Дреновец
| Прогноза: Double chance : draw or Drenovets
30/10 14:30
Янтра Полски Тръмбеш
- -
Севлиево
30/10 14:30
Янтра Полски Тръмбеш
-
-
Севлиево
| Прогноза: Double chance : Yantra Polski Trambesh or draw
30/10 14:30
Вихър Славяново
- -
Локомотив Дряново
30/10 14:30
Вихър Славяново
-
-
Локомотив Дряново
| Прогноза: Winner : Vihar Slavyanovo
30/10 14:30
Спартак Плевен
- -
Етър II
30/10 14:30
Спартак Плевен
-
-
Етър II
| Прогноза: Combo Winner : Spartak Pleven and +1.5 goals
30/10 14:30
Бдин Видин
- -
Локомотив ГО
30/10 14:30
Бдин Видин
-
-
Локомотив ГО
| Прогноза: Double chance : Bdin or draw
30/10 14:30
Ботев Враца II
- -
ОФК Левски
30/10 14:30
Ботев Враца II
-
-
ОФК Левски
| Прогноза: Double chance : Botev Vratsa II or draw
6 ное. 2021
06/11 15:30
Локомотив ГО
- -
Ботев Враца II
06/11 15:30
Локомотив ГО
-
-
Ботев Враца II
| Прогноза: Winner : Lokomotiv G. Oryahovitsa
06/11 15:30
Етър II
- -
Бдин Видин
06/11 15:30
Етър II
-
-
Бдин Видин
| Прогноза: Double chance : draw or Bdin
06/11 15:30
Локомотив Дряново
- -
Локомотив Мездра
06/11 15:30
Локомотив Дряново
-
-
Локомотив Мездра
| Прогноза: Double chance : Lokomotiv Dryanovo or draw
06/11 15:30
Севлиево
- -
Вихър Славяново
06/11 15:30
Севлиево
-
-
Вихър Славяново
| Прогноза: Double chance : Sevlievo or draw
06/11 15:30
Дреновец
- -
Янтра Полски Тръмбеш
06/11 15:30
Дреновец
-
-
Янтра Полски Тръмбеш
| Прогноза: Double chance : draw or Yantra Polski Trambesh
06/11 15:30
Партизан
- -
Пещера Галата
06/11 15:30
Партизан
-
-
Пещера Галата
| Прогноза: Winner : Partizan
06/11 15:30
Павликени
- -
Академик Свищов
06/11 15:30
Павликени
-
-
Академик Свищов
| Прогноза: Double chance : Pavlikeni or draw
13 ное. 2021
13/11 15:30
Пещера Галата
- -
Павликени
13/11 15:30
Пещера Галата
-
-
Павликени
13/11 15:30
Янтра Полски Тръмбеш
- -
Партизан
13/11 15:30
Янтра Полски Тръмбеш
-
-
Партизан
13/11 15:30
Вихър Славяново
- -
Дреновец
13/11 15:30
Вихър Славяново
-
-
Дреновец
13/11 15:30
Локомотив Мездра
- -
Севлиево
13/11 15:30
Локомотив Мездра
-
-
Севлиево
13/11 15:30
Спартак Плевен
- -
Локомотив Дряново
13/11 15:30
Спартак Плевен
-
-
Локомотив Дряново
13/11 15:30
Ботев Враца II
- -
Етър II
13/11 15:30
Ботев Враца II
-
-
Етър II
13/11 15:30
ОФК Левски
- -
Локомотив ГО
13/11 15:30
ОФК Левски
-
-
Локомотив ГО
20 ное. 2021
20/11 15:30
Етър II
- -
ОФК Левски
20/11 15:30
Етър II
-
-
ОФК Левски
20/11 15:30
Локомотив Дряново
- -
Бдин Видин
20/11 15:30
Локомотив Дряново
-
-
Бдин Видин
20/11 15:30
Севлиево
- -
Спартак Плевен
20/11 15:30
Севлиево
-
-
Спартак Плевен
20/11 15:30
Дреновец
- -
Локомотив Мездра
20/11 15:30
Дреновец
-
-
Локомотив Мездра
20/11 15:30
Партизан
- -
Вихър Славяново
20/11 15:30
Партизан
-
-
Вихър Славяново
20/11 15:30
Павликени
- -
Янтра Полски Тръмбеш
20/11 15:30
Павликени
-
-
Янтра Полски Тръмбеш
20/11 15:30
Академик Свищов
- -
Пещера Галата
20/11 15:30
Академик Свищов
-
-
Пещера Галата
27 ное. 2021
27/11 15:30
Янтра Полски Тръмбеш
- -
Академик Свищов
27/11 15:30
Янтра Полски Тръмбеш
-
-
Академик Свищов
27/11 15:30
Вихър Славяново
- -
Павликени
27/11 15:30
Вихър Славяново
-
-
Павликени
27/11 15:30
Локомотив Мездра
- -
Партизан
27/11 15:30
Локомотив Мездра
-
-
Партизан
27/11 15:30
Спартак Плевен
- -
Дреновец
27/11 15:30
Спартак Плевен
-
-
Дреновец
27/11 15:30
Бдин Видин
- -
Севлиево
27/11 15:30
Бдин Видин
-
-
Севлиево
27/11 15:30
Ботев Враца II
- -
Локомотив Дряново
27/11 15:30
Ботев Враца II
-
-
Локомотив Дряново
27/11 15:30
Локомотив ГО
- -
Етър II
27/11 15:30
Локомотив ГО
-
-
Етър II

Свързани новини

stambeto

stambeto

stambeto

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P