27/01/2022

Програма
Класиране
Резултати
Голмайстори
Асистенции
Картони
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
П П П П П
13
13
0
0
47
8
39
39
2
Р З П З П
13
10
1
2
32
7
25
31
3
П З З П П
13
9
1
3
29
10
19
28
4
П П Р Р П
13
8
3
2
24
6
18
27
5
П П Р Р П
13
7
4
2
24
10
14
25
6
З З З П З
13
7
1
5
13
19
-6
22
7
З Р П П Р
13
5
3
5
14
18
-4
18
8
З Р З П П
13
4
3
6
19
17
2
15
9
П Р З З З
13
4
2
7
15
23
-8
14
10
П Р З З Р
13
3
4
6
15
22
-7
13
11
З П П П З
13
3
1
9
13
31
-18
10
12
З З З Р Р
13
2
2
9
11
28
-17
8
13
З З П З З
13
2
1
10
12
35
-23
7
14
З З Р З З
13
0
2
11
7
41
-34
2
show in full screen
Дунав Русе
Лудогорец III
Черноломец 1919
Септември Тервел
Черноморец Балчик
Ботев Нови Пазар
Волов Шумен
Светкавица Търговище
Спартак Варна II
Спортист Генерал Тошево
Доростол
Устрем Дончево
Рилци
Локомотив Русе
1 Дунав Русе
2–1
2–1
3–2
2–1
5–0
2–0
2–1
2–0
5–2
5–0
1–0
8–0
8–0
2 Лудогорец III
1–2
2–0
0–1
1–0
5–0
1–1
2–0
4–0
2–0
3–2
4–1
5–0
2–0
3 Черноломец 1919
1–2
0–2
3–1
1–1
3–0
1–0
4–0
3–1
0–1
1–0
6–0
3–2
3–0
4 Септември Тервел
2–3
1–0
1–3
0–0
2–0
5–0
0–0
2–0
3–0
6–0
1–0
1–0
0–0
5 Черноморец Балчик
1–2
0–1
1–1
0–0
1–0
3–0
1–1
6–1
1–1
2–1
1–0
2–1
5–1
6 Ботев Нови Пазар
0–5
0–5
0–3
0–2
0–1
1–1
2–0
1–0
2–1
2–0
2–0
1–0
2–1
7 Волов Шумен
0–2
1–1
0–1
0–5
0–3
1–1
0–1
1–0
2–1
3–1
0–0
3–2
3–0
8 Светкавица Търговище
1–2
0–2
0–4
0–0
1–1
0–2
1–0
1–1
0–1
2–1
5–1
1–2
7–0
9 Спартак Варна II
0–2
0–4
1–3
0–2
1–6
0–1
0–1
1–1
2–1
5–0
1–0
3–1
1–1
10 Спортист Генерал Тошево
2–5
0–2
1–0
0–3
1–1
1–2
1–2
1–0
1–2
1–1
2–2
1–1
3–1
11 Доростол
0–5
2–3
0–1
0–6
1–2
0–2
1–3
1–2
0–5
1–1
3–0
1–0
3–1
12 Устрем Дончево
0–1
1–4
0–6
0–1
0–1
0–2
0–0
1–5
0–1
2–2
0–3
5–1
2–1
13 Рилци
0–8
0–5
2–3
0–1
1–2
0–1
2–3
2–1
1–3
1–1
0–1
1–5
2–1
14 Локомотив Русе
0–8
0–2
0–3
0–0
1–5
1–2
0–3
0–7
1–1
1–3
1–3
1–2
1–2
5 дек. 2021
05/12 14:00
Устрем Дончево
0 0
Волов Шумен
05/12 14:00
Устрем Дончево
0
0
Волов Шумен
1 дек. 2021
01/12 19:00
Устрем Дончево
2 2
Спортист Генерал Тошево
01/12 19:00
Устрем Дончево
2
2
Спортист Генерал Тошево
20 ное. 2021
20/11 14:00
Лудогорец III
5 0
Ботев Нови Пазар
20/11 14:00
Лудогорец III
5
0
Ботев Нови Пазар
20/11 14:00
Рилци
2 3
Черноломец 1919
20/11 14:00
Рилци
2
3
Черноломец 1919
20/11 14:00
Локомотив Русе
0 7
Светкавица Търговище
20/11 14:00
Локомотив Русе
0
7
Светкавица Търговище
20/11 14:00
Черноморец Балчик
2 1
Доростол
20/11 14:00
Черноморец Балчик
2
1
Доростол
20/11 14:00
Спортист Генерал Тошево
0 3
Септември Тервел
20/11 14:00
Спортист Генерал Тошево
0
3
Септември Тервел
19 ное. 2021
19/11 14:00
Спартак Варна II
0 2
Дунав Русе
19/11 14:00
Спартак Варна II
0
2
Дунав Русе
13 ное. 2021
13/11 14:00
Септември Тервел
0 0
Черноморец Балчик
13/11 14:00
Септември Тервел
0
0
Черноморец Балчик
13/11 14:00
Дунав Русе
2 1
Лудогорец III
13/11 14:00
Дунав Русе
2
1
Лудогорец III
13/11 14:00
Черноломец 1919
3 1
Спартак Варна II
13/11 14:00
Черноломец 1919
3
1
Спартак Варна II
13/11 14:00
Волов Шумен
3 2
Рилци
13/11 14:00
Волов Шумен
3
2
Рилци
13/11 14:00
Светкавица Търговище
5 1
Устрем Дончево
13/11 14:00
Светкавица Търговище
5
1
Устрем Дончево
13/11 14:00
Доростол
3 1
Локомотив Русе
13/11 14:00
Доростол
3
1
Локомотив Русе
13/11 14:00
Ботев Нови Пазар
2 1
Спортист Генерал Тошево
13/11 14:00
Ботев Нови Пазар
2
1
Спортист Генерал Тошево
7 ное. 2021
07/11 14:00
Устрем Дончево
0 3
Доростол
07/11 14:00
Устрем Дончево
0
3
Доростол
6 ное. 2021
06/11 17:30
Лудогорец III
2 0
Черноломец 1919
06/11 17:30
Лудогорец III
2
0
Черноломец 1919
06/11 14:00
Дунав Русе
5 0
Ботев Нови Пазар
06/11 14:00
Дунав Русе
5
0
Ботев Нови Пазар
06/11 14:00
Спартак Варна II
0 1
Волов Шумен
06/11 14:00
Спартак Варна II
0
1
Волов Шумен
06/11 14:00
Рилци
2 1
Светкавица Търговище
06/11 14:00
Рилци
2
1
Светкавица Търговище
06/11 14:00
Локомотив Русе
0 0
Септември Тервел
06/11 14:00
Локомотив Русе
0
0
Септември Тервел
06/11 14:00
Черноморец Балчик
1 1
Спортист Генерал Тошево
06/11 14:00
Черноморец Балчик
1
1
Спортист Генерал Тошево
30 окт. 2021
30/10 14:00
Лудогорец III
0 1
Септември Тервел
30/10 14:00
Лудогорец III
0
1
Септември Тервел
24 окт. 2021
24/10 15:00
Светкавица Търговище
1 1
Спартак Варна II
24/10 15:00
Светкавица Търговище
1
1
Спартак Варна II
24/10 15:00
Септември Тервел
1 0
Устрем Дончево
24/10 15:00
Септември Тервел
1
0
Устрем Дончево
24/10 15:00
Черноломец 1919
1 2
Дунав Русе
24/10 15:00
Черноломец 1919
1
2
Дунав Русе
23 окт. 2021
23/10 15:00
Волов Шумен
1 1
Лудогорец III
23/10 15:00
Волов Шумен
1
1
Лудогорец III
23/10 15:00
Спортист Генерал Тошево
3 1
Локомотив Русе
23/10 15:00
Спортист Генерал Тошево
3
1
Локомотив Русе
23/10 15:00
Ботев Нови Пазар
0 1
Черноморец Балчик
23/10 15:00
Ботев Нови Пазар
0
1
Черноморец Балчик
23/10 15:00
Доростол
1 0
Рилци
23/10 15:00
Доростол
1
0
Рилци
17 окт. 2021
17/10 16:00
Черноломец 1919
3 0
Ботев Нови Пазар
17/10 16:00
Черноломец 1919
3
0
Ботев Нови Пазар
16 окт. 2021
16/10 16:30
Рилци
0 1
Септември Тервел
16/10 16:30
Рилци
0
1
Септември Тервел
16/10 16:00
Дунав Русе
2 0
Волов Шумен
16/10 16:00
Дунав Русе
2
0
Волов Шумен
16/10 16:00
Лудогорец III
2 0
Светкавица Търговище
16/10 16:00
Лудогорец III
2
0
Светкавица Търговище
16/10 16:00
Спартак Варна II
5 0
Доростол
16/10 16:00
Спартак Варна II
5
0
Доростол
16/10 16:00
Локомотив Русе
1 5
Черноморец Балчик
16/10 16:00
Локомотив Русе
1
5
Черноморец Балчик
10 окт. 2021
10/10 16:00
Черноморец Балчик
1 0
Устрем Дончево
10/10 16:00
Черноморец Балчик
1
0
Устрем Дончево
9 окт. 2021
09/10 16:00
Волов Шумен
0 1
Черноломец 1919
09/10 16:00
Волов Шумен
0
1
Черноломец 1919
09/10 16:00
Светкавица Търговище
1 2
Дунав Русе
09/10 16:00
Светкавица Търговище
1
2
Дунав Русе
09/10 16:00
Доростол
2 3
Лудогорец III
09/10 16:00
Доростол
2
3
Лудогорец III
09/10 16:00
Септември Тервел
2 0
Спартак Варна II
09/10 16:00
Септември Тервел
2
0
Спартак Варна II
09/10 16:00
Спортист Генерал Тошево
1 1
Рилци
09/10 16:00
Спортист Генерал Тошево
1
1
Рилци
09/10 16:00
Ботев Нови Пазар
2 1
Локомотив Русе
09/10 16:00
Ботев Нови Пазар
2
1
Локомотив Русе
3 окт. 2021
03/10 16:00
Черноломец 1919
4 0
Светкавица Търговище
03/10 16:00
Черноломец 1919
4
0
Светкавица Търговище
03/10 16:00
Устрем Дончево
2 1
Локомотив Русе
03/10 16:00
Устрем Дончево
2
1
Локомотив Русе
2 окт. 2021
02/10 16:00
Рилци
1 2
Черноморец Балчик
02/10 16:00
Рилци
1
2
Черноморец Балчик
02/10 16:00
Спартак Варна II
2 1
Спортист Генерал Тошево
02/10 16:00
Спартак Варна II
2
1
Спортист Генерал Тошево
02/10 16:00
Дунав Русе
5 0
Доростол
02/10 16:00
Дунав Русе
5
0
Доростол
02/10 16:00
Волов Шумен
1 1
Ботев Нови Пазар
02/10 16:00
Волов Шумен
1
1
Ботев Нови Пазар
26 сеп. 2021
26/09 17:00
Септември Тервел
2 3
Дунав Русе
26/09 17:00
Септември Тервел
2
3
Дунав Русе
26/09 17:00
Ботев Нови Пазар
2 0
Устрем Дончево
26/09 17:00
Ботев Нови Пазар
2
0
Устрем Дончево
25 сеп. 2021
25/09 14:00
Локомотив Русе
1 2
Рилци
25/09 14:00
Локомотив Русе
1
2
Рилци
25/09 14:00
Черноморец Балчик
6 1
Спартак Варна II
25/09 14:00
Черноморец Балчик
6
1
Спартак Варна II
25/09 14:00
Спортист Генерал Тошево
0 2
Лудогорец III
25/09 14:00
Спортист Генерал Тошево
0
2
Лудогорец III
25/09 14:00
Доростол
0 1
Черноломец 1919
25/09 14:00
Доростол
0
1
Черноломец 1919
25/09 14:00
Светкавица Търговище
1 0
Волов Шумен
25/09 14:00
Светкавица Търговище
1
0
Волов Шумен
19 сеп. 2021
19/09 14:00
Дунав Русе
8 0
Локомотив Русе
19/09 14:00
Дунав Русе
8
0
Локомотив Русе
12 сеп. 2021
12/09 14:00
Рилци
1 5
Устрем Дончево
12/09 14:00
Рилци
1
5
Устрем Дончево
12/09 13:00
Черноломец 1919
3 1
Септември Тервел
12/09 13:00
Черноломец 1919
3
1
Септември Тервел
11 сеп. 2021
11/09 14:00
Спартак Варна II
1 1
Локомотив Русе
11/09 14:00
Спартак Варна II
1
1
Локомотив Русе
11/09 14:00
Волов Шумен
3 1
Доростол
11/09 14:00
Волов Шумен
3
1
Доростол
11/09 14:00
Светкавица Търговище
0 2
Ботев Нови Пазар
11/09 14:00
Светкавица Търговище
0
2
Ботев Нови Пазар
11/09 13:30
Дунав Русе
5 2
Спортист Генерал Тошево
11/09 13:30
Дунав Русе
5
2
Спортист Генерал Тошево
11/09 13:00
Лудогорец III
1 0
Черноморец Балчик
11/09 13:00
Лудогорец III
1
0
Черноморец Балчик
8 сеп. 2021
08/09 14:00
Черноморец Балчик
1 2
Дунав Русе
08/09 14:00
Черноморец Балчик
1
2
Дунав Русе
5 сеп. 2021
05/09 14:00
Устрем Дончево
0 1
Спартак Варна II
05/09 14:00
Устрем Дончево
0
1
Спартак Варна II
4 сеп. 2021
04/09 14:00
Доростол
1 2
Светкавица Търговище
04/09 14:00
Доростол
1
2
Светкавица Търговище
04/09 14:00
Септември Тервел
5 0
Волов Шумен
04/09 14:00
Септември Тервел
5
0
Волов Шумен
04/09 14:00
Спортист Генерал Тошево
1 0
Черноломец 1919
04/09 14:00
Спортист Генерал Тошево
1
0
Черноломец 1919
04/09 14:00
Локомотив Русе
0 2
Лудогорец III
04/09 14:00
Локомотив Русе
0
2
Лудогорец III
04/09 14:00
Ботев Нови Пазар
1 0
Рилци
04/09 14:00
Ботев Нови Пазар
1
0
Рилци
29 авг. 2021
29/08 15:00
Черноломец 1919
1 1
Черноморец Балчик
29/08 15:00
Черноломец 1919
1
1
Черноморец Балчик
29/08 15:00
Спартак Варна II
3 1
Рилци
29/08 15:00
Спартак Варна II
3
1
Рилци
28 авг. 2021
28/08 15:00
Доростол
0 2
Ботев Нови Пазар
28/08 15:00
Доростол
0
2
Ботев Нови Пазар
28/08 15:00
Светкавица Търговище
0 0
Септември Тервел
28/08 15:00
Светкавица Търговище
0
0
Септември Тервел
28/08 15:00
Волов Шумен
2 1
Спортист Генерал Тошево
28/08 15:00
Волов Шумен
2
1
Спортист Генерал Тошево
28/08 15:00
Лудогорец III
4 1
Устрем Дончево
28/08 15:00
Лудогорец III
4
1
Устрем Дончево
22 авг. 2021
22/08 15:00
Устрем Дончево
0 1
Дунав Русе
22/08 15:00
Устрем Дончево
0
1
Дунав Русе
21 авг. 2021
21/08 15:00
Ботев Нови Пазар
1 0
Спартак Варна II
21/08 15:00
Ботев Нови Пазар
1
0
Спартак Варна II
21/08 15:00
Рилци
0 5
Лудогорец III
21/08 15:00
Рилци
0
5
Лудогорец III
21/08 15:00
Локомотив Русе
0 3
Черноломец 1919
21/08 15:00
Локомотив Русе
0
3
Черноломец 1919
21/08 15:00
Черноморец Балчик
3 0
Волов Шумен
21/08 15:00
Черноморец Балчик
3
0
Волов Шумен
21/08 15:00
Спортист Генерал Тошево
1 0
Светкавица Търговище
21/08 15:00
Спортист Генерал Тошево
1
0
Светкавица Търговище
21/08 15:00
Септември Тервел
6 0
Доростол
21/08 15:00
Септември Тервел
6
0
Доростол
15 авг. 2021
15/08 15:00
Черноломец 1919
6 0
Устрем Дончево
15/08 15:00
Черноломец 1919
6
0
Устрем Дончево
14 авг. 2021
14/08 15:00
Доростол
1 1
Спортист Генерал Тошево
14/08 15:00
Доростол
1
1
Спортист Генерал Тошево
14/08 15:00
Септември Тервел
2 0
Ботев Нови Пазар
14/08 15:00
Септември Тервел
2
0
Ботев Нови Пазар
14/08 15:00
Лудогорец III
4 0
Спартак Варна II
14/08 15:00
Лудогорец III
4
0
Спартак Варна II
14/08 15:00
Дунав Русе
8 0
Рилци
14/08 15:00
Дунав Русе
8
0
Рилци
14/08 15:00
Волов Шумен
3 0
Локомотив Русе
14/08 15:00
Волов Шумен
3
0
Локомотив Русе
14/08 15:00
Светкавица Търговище
1 1
Черноморец Балчик
14/08 15:00
Светкавица Търговище
1
1
Черноморец Балчик
Отбори
Играчи

Свързани новини

stambeto

stambeto

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P