Резултати
Програма
Класиране
Голмайстори
Асистенции
Картони
04/06
04/06
- 17:00
Черноморец Балчик
1 0
Черноломец 1919
04/06
- 00:00
Рилци
0 4
Спартак Варна II
29/05
29/05
- 18:00
Черноломец 1919
6 0
Рилци
28/05
28/05
- 17:00
Светкавица Търговище
3 0
Локомотив Русе
28/05
- 17:00
Ботев Нови Пазар
1 4
Лудогорец III
28/05
- 17:00
Дунав Русе
1 1
Спартак Варна II
28/05
- 17:00
Волов Шумен
2 4
Устрем Дончево
28/05
- 17:00
Доростол
1 4
Черноморец Балчик
28/05
- 17:00
Септември Тервел
9 1
Спортист Генерал Тошево
22/05
22/05
- 17:00
Спортист Генерал Тошево
0 0
Ботев Нови Пазар
22/05
- 17:00
Черноморец Балчик
1 0
Септември Тервел
22/05
- 17:00
Локомотив Русе
0 3
Доростол
22/05
- 17:00
Устрем Дончево
0 2
Светкавица Търговище
22/05
- 17:00
Рилци
1 1
Волов Шумен
22/05
- 17:00
Спартак Варна II
1 2
Черноломец 1919
21/05
21/05
- 17:00
Лудогорец III
2 4
Дунав Русе
18/05
18/05
- 17:00
Спортист Генерал Тошево
3 9
Устрем Дончево
15/05
15/05
- 17:00
Черноломец 1919
1 0
Лудогорец III
15/05
- 14:00
Волов Шумен
2 1
Спартак Варна II
15/05
- 13:00
Доростол
1 1
Устрем Дончево
14/05
14/05
- 17:00
Ботев Нови Пазар
0 1
Дунав Русе
14/05
- 17:00
Светкавица Търговище
3 1
Рилци
14/05
- 17:00
Спортист Генерал Тошево
0 6
Черноморец Балчик
14/05
- 00:00
Септември Тервел
3 0
Локомотив Русе
08/05
08/05
- 17:00
Устрем Дончево
2 2
Септември Тервел
08/05
- 17:00
Дунав Русе
1 0
Черноломец 1919
07/05
07/05
- 17:00
Черноморец Балчик
3 0
Ботев Нови Пазар
07/05
- 17:00
Локомотив Русе
0 3
Спортист Генерал Тошево
07/05
- 17:00
Рилци
6 4
Доростол
07/05
- 17:00
Спартак Варна II
0 1
Светкавица Търговище
07/05
- 17:00
Лудогорец III
4 0
Волов Шумен
30/04
30/04
- 17:00
Ботев Нови Пазар
0 1
Черноломец 1919
30/04
- 17:00
Волов Шумен
0 1
Дунав Русе
30/04
- 17:00
Светкавица Търговище
1 1
Лудогорец III
30/04
- 17:00
Доростол
2 2
Спартак Варна II
30/04
- 17:00
Септември Тервел
3 0
Рилци
30/04
- 17:00
Черноморец Балчик
3 0
Локомотив Русе
23/04
23/04
- 17:00
Септември Тервел
1 1
Светкавица Търговище
20/04
20/04
- 17:00
Ботев Нови Пазар
1 3
Доростол
20/04
- 00:00
Спортист Генерал Тошево
0 3
Волов Шумен
17/04
17/04
- 16:00
Устрем Дончево
1 4
Черноморец Балчик
17/04
- 16:00
Черноломец 1919
3 1
Волов Шумен
16/04
16/04
- 16:00
Рилци
4 1
Спортист Генерал Тошево
16/04
- 16:00
Спартак Варна II
0 0
Септември Тервел
16/04
- 16:00
Дунав Русе
2 0
Светкавица Търговище
16/04
- 16:00
Локомотив Русе
0 3
Ботев Нови Пазар
14/04
14/04
- 16:00
Лудогорец III
6 0
Доростол
09/04
09/04
- 16:00
Ботев Нови Пазар
2 2
Волов Шумен
09/04
- 16:00
Светкавица Търговище
0 3
Черноломец 1919
09/04
- 16:00
Доростол
1 2
Дунав Русе
09/04
- 16:00
Черноморец Балчик
0 0
Рилци
09/04
- 16:00
Спортист Генерал Тошево
1 4
Спартак Варна II
09/04
- 16:00
Локомотив Русе
0 3
Устрем Дончево
09/04
- 15:00
Септември Тервел
0 0
Лудогорец III
06/04
06/04
- 16:00
Устрем Дончево
1 1
Лудогорец III
03/04
03/04
- 16:00
Устрем Дончево
1 1
Ботев Нови Пазар
03/04
- 16:00
Черноломец 1919
3 0
Доростол
02/04
02/04
- 16:00
Лудогорец III
9 0
Спортист Генерал Тошево
02/04
- 16:00
Дунав Русе
1 1
Септември Тервел
02/04
- 16:00
Волов Шумен
2 2
Светкавица Търговище
02/04
- 16:00
Рилци
3 0
Локомотив Русе
01/04
01/04
- 16:00
Спартак Варна II
1 1
Черноморец Балчик
28/03
28/03
- 16:00
Локомотив Русе
0 3
Спартак Варна II
27/03
27/03
- 16:00
Устрем Дончево
2 0
Рилци
26/03
26/03
- 16:00
Ботев Нови Пазар
0 0
Светкавица Търговище
26/03
- 16:00
Доростол
1 1
Волов Шумен
26/03
- 16:00
Септември Тервел
2 1
Черноломец 1919
26/03
- 16:00
Спортист Генерал Тошево
1 6
Дунав Русе
26/03
- 16:00
Черноморец Балчик
0 1
Лудогорец III
20/03
20/03
- 15:00
Черноломец 1919
6 0
Спортист Генерал Тошево
19/03
19/03
- 17:00
Спартак Варна II
0 1
Устрем Дончево
19/03
- 15:00
Лудогорец III
3 0
Локомотив Русе
19/03
- 15:00
Рилци
0 2
Ботев Нови Пазар
19/03
- 15:00
Дунав Русе
1 1
Черноморец Балчик
19/03
- 15:00
Волов Шумен
1 2
Септември Тервел
19/03
- 15:00
Светкавица Търговище
4 2
Доростол
12/03
12/03
- 15:00
Локомотив Русе
0 9
Дунав Русе
05/03
05/03
- 16:00
Спартак Варна II
7 0
Ботев Нови Пазар
05/03
- 15:00
Лудогорец III
3 0
Рилци
05/03
- 15:00
Дунав Русе
5 0
Устрем Дончево
05/03
- 15:00
Черноломец 1919
2 0
Локомотив Русе
05/03
- 15:00
Волов Шумен
2 2
Черноморец Балчик
05/03
- 15:00
Светкавица Търговище
8 0
Спортист Генерал Тошево
05/03
- 15:00
Доростол
1 2
Септември Тервел
27/02
27/02
- 14:00
Устрем Дончево
1 2
Черноломец 1919
26/02
26/02
- 14:00
Ботев Нови Пазар
0 0
Септември Тервел
26/02
- 14:00
Спортист Генерал Тошево
2 0
Доростол
26/02
- 14:00
Черноморец Балчик
3 0
Светкавица Търговище
26/02
- 14:00
Локомотив Русе
0 2
Волов Шумен
26/02
- 14:00
Рилци
0 6
Дунав Русе
26/02
- 14:00
Спартак Варна II
1 0
Лудогорец III
05/12
05/12
- 14:00
Устрем Дончево
0 0
Волов Шумен
01/12
01/12
- 19:00
Устрем Дончево
2 2
Спортист Генерал Тошево
20/11
20/11
- 14:00
Лудогорец III
5 0
Ботев Нови Пазар
20/11
- 14:00
Рилци
2 3
Черноломец 1919
20/11
- 14:00
Локомотив Русе
0 7
Светкавица Търговище
20/11
- 14:00
Черноморец Балчик
2 1
Доростол
20/11
- 14:00
Спортист Генерал Тошево
0 3
Септември Тервел
19/11
19/11
- 14:00
Спартак Варна II
0 2
Дунав Русе
13/11
13/11
- 14:00
Ботев Нови Пазар
2 1
Спортист Генерал Тошево
13/11
- 14:00
Септември Тервел
0 0
Черноморец Балчик
13/11
- 14:00
Доростол
3 1
Локомотив Русе
13/11
- 14:00
Светкавица Търговище
5 1
Устрем Дончево
13/11
- 14:00
Волов Шумен
3 2
Рилци
13/11
- 14:00
Черноломец 1919
3 1
Спартак Варна II
13/11
- 14:00
Дунав Русе
2 1
Лудогорец III
07/11
07/11
- 14:00
Устрем Дончево
0 3
Доростол
06/11
06/11
- 17:30
Лудогорец III
2 0
Черноломец 1919
06/11
- 14:00
Дунав Русе
5 0
Ботев Нови Пазар
06/11
- 14:00
Спартак Варна II
0 1
Волов Шумен
06/11
- 14:00
Рилци
2 1
Светкавица Търговище
06/11
- 14:00
Локомотив Русе
0 0
Септември Тервел
06/11
- 14:00
Черноморец Балчик
1 1
Спортист Генерал Тошево
30/10
30/10
- 13:00
Лудогорец III
0 1
Септември Тервел
24/10
24/10
- 14:00
Светкавица Търговище
1 1
Спартак Варна II
24/10
- 14:00
Септември Тервел
1 0
Устрем Дончево
24/10
- 14:00
Черноломец 1919
1 2
Дунав Русе
23/10
23/10
- 14:00
Ботев Нови Пазар
0 1
Черноморец Балчик
23/10
- 14:00
Спортист Генерал Тошево
3 1
Локомотив Русе
23/10
- 14:00
Доростол
0 1
Рилци
23/10
- 14:00
Волов Шумен
1 1
Лудогорец III
17/10
17/10
- 15:00
Черноломец 1919
3 0
Ботев Нови Пазар
16/10
16/10
- 15:00
Дунав Русе
2 0
Волов Шумен
16/10
- 15:00
Лудогорец III
2 0
Светкавица Търговище
16/10
- 15:00
Спартак Варна II
5 0
Доростол
16/10
- 15:00
Рилци
0 1
Септември Тервел
16/10
- 15:00
Локомотив Русе
1 5
Черноморец Балчик
10/10
10/10
- 15:00
Черноморец Балчик
1 0
Устрем Дончево
09/10
09/10
- 15:00
Ботев Нови Пазар
2 1
Локомотив Русе
09/10
- 15:00
Спортист Генерал Тошево
1 1
Рилци
09/10
- 15:00
Септември Тервел
2 0
Спартак Варна II
09/10
- 15:00
Доростол
2 3
Лудогорец III
09/10
- 15:00
Светкавица Търговище
1 2
Дунав Русе
09/10
- 15:00
Волов Шумен
0 1
Черноломец 1919
03/10
03/10
- 15:00
Черноломец 1919
4 0
Светкавица Търговище
03/10
- 15:00
Устрем Дончево
2 1
Локомотив Русе
02/10
02/10
- 15:00
Волов Шумен
1 1
Ботев Нови Пазар
02/10
- 15:00
Дунав Русе
5 0
Доростол
02/10
- 15:00
Рилци
1 2
Черноморец Балчик
02/10
- 12:00
Спартак Варна II
2 1
Спортист Генерал Тошево
26/09
26/09
- 16:00
Септември Тервел
2 3
Дунав Русе
26/09
- 16:00
Ботев Нови Пазар
2 0
Устрем Дончево
25/09
25/09
- 16:00
Локомотив Русе
1 2
Рилци
25/09
- 16:00
Черноморец Балчик
6 1
Спартак Варна II
25/09
- 16:00
Спортист Генерал Тошево
0 2
Лудогорец III
25/09
- 16:00
Доростол
0 1
Черноломец 1919
25/09
- 16:00
Светкавица Търговище
1 0
Волов Шумен
19/09
19/09
- 16:00
Дунав Русе
8 0
Локомотив Русе
12/09
12/09
- 16:00
Рилци
1 5
Устрем Дончево
12/09
- 15:00
Черноломец 1919
3 1
Септември Тервел
11/09
11/09
- 16:00
Светкавица Търговище
0 2
Ботев Нови Пазар
11/09
- 16:00
Волов Шумен
3 1
Доростол
11/09
- 16:00
Спартак Варна II
1 1
Локомотив Русе
11/09
- 15:30
Дунав Русе
5 2
Спортист Генерал Тошево
11/09
- 15:00
Лудогорец III
1 0
Черноморец Балчик
08/09
08/09
- 16:00
Черноморец Балчик
1 2
Дунав Русе
05/09
05/09
- 16:00
Устрем Дончево
0 1
Спартак Варна II
04/09
04/09
- 16:00
Ботев Нови Пазар
1 0
Рилци
04/09
- 16:00
Локомотив Русе
0 2
Лудогорец III
04/09
- 16:00
Спортист Генерал Тошево
1 0
Черноломец 1919
04/09
- 16:00
Септември Тервел
5 0
Волов Шумен
04/09
- 16:00
Доростол
1 2
Светкавица Търговище
29/08
29/08
- 17:00
Черноломец 1919
1 1
Черноморец Балчик
29/08
- 17:00
Спартак Варна II
3 1
Рилци
28/08
28/08
- 17:00
Доростол
0 2
Ботев Нови Пазар
28/08
- 17:00
Светкавица Търговище
0 0
Септември Тервел
28/08
- 17:00
Волов Шумен
2 1
Спортист Генерал Тошево
28/08
- 17:00
Лудогорец III
4 1
Устрем Дончево
22/08
22/08
- 17:00
Устрем Дончево
0 1
Дунав Русе
21/08
21/08
- 17:00
Локомотив Русе
0 3
Черноломец 1919
21/08
- 17:00
Черноморец Балчик
3 0
Волов Шумен
21/08
- 17:00
Спортист Генерал Тошево
1 0
Светкавица Търговище
21/08
- 17:00
Септември Тервел
6 0
Доростол
21/08
- 17:00
Ботев Нови Пазар
1 0
Спартак Варна II
21/08
- 17:00
Рилци
0 5
Лудогорец III
15/08
15/08
- 17:00
Черноломец 1919
6 0
Устрем Дончево
14/08
14/08
- 17:00
Септември Тервел
2 0
Ботев Нови Пазар
14/08
- 17:00
Доростол
1 1
Спортист Генерал Тошево
14/08
- 17:00
Светкавица Търговище
1 1
Черноморец Балчик
14/08
- 17:00
Волов Шумен
3 0
Локомотив Русе
14/08
- 17:00
Дунав Русе
8 0
Рилци
14/08
- 17:00
Лудогорец III
4 0
Спартак Варна II
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
Дунав Русе
П П П П Р
26
23
3
0
87
15
72
72
2
26
19
1
6
59
17
42
58
3
26
17
4
5
66
16
50
55
4
26
15
8
3
53
17
36
53
5
26
14
9
3
49
15
34
51
6
26
10
7
9
44
32
12
37
7
26
9
6
11
23
41
-18
33
8
26
9
6
11
40
34
6
33
9
26
8
8
10
33
41
-8
32
10
26
7
6
13
37
51
-14
27
11
Рилци
П З Р З З
26
6
3
17
28
69
-41
21
12
26
5
5
16
27
86
-59
20
13
Доростол
Р З Р П З
26
4
4
18
31
66
-35
16
14
26
0
2
24
7
84
-77
2
show in full screen
Дунав Русе
Черноломец 1919
Лудогорец III
Черноморец Балчик
Септември Тервел
Светкавица Търговище
Ботев Нови Пазар
Спартак Варна II
Волов Шумен
Устрем Дончево
Рилци
Спортист Генерал Тошево
Доростол
Локомотив Русе
1
Дунав Русе
1–0
2–1
2–1
4–2
1–1
2–1
1–1
3–2
2–0
2–1
5–0
1–0
1–1
2–0
2–0
1–0
5–0
1–0
8–0
6–0
5–2
6–1
5–0
2–1
8–0
9–0
2
Черноломец 1919
1–2
0–1
1–0
0–2
1–1
0–1
3–1
1–2
4–0
3–0
3–0
1–0
3–1
2–1
3–1
1–0
6–0
2–1
6–0
3–2
6–0
0–1
3–0
1–0
2–0
3–0
3
Лудогорец III
2–4
1–2
2–0
0–1
1–0
1–0
0–1
0–0
2–0
1–1
5–0
4–1
4–0
0–1
4–0
1–1
4–1
1–1
3–0
5–0
9–0
2–0
6–0
3–2
3–0
2–0
4
Черноморец Балчик
1–2
1–1
1–0
1–1
0–1
0–1
1–0
0–0
3–0
1–1
3–0
1–0
6–1
1–1
3–0
2–2
1–0
4–1
0–0
2–1
1–1
6–0
2–1
4–1
3–0
5–1
5
Септември Тервел
2–3
1–1
2–1
1–3
0–0
1–0
0–0
0–1
1–1
0–0
2–0
0–0
2–0
0–0
5–0
2–1
1–0
2–2
3–0
1–0
9–1
3–0
6–0
2–1
3–0
0–0
6
Светкавица Търговище
1–2
0–2
0–3
0–4
1–1
0–2
1–1
0–3
0–0
1–1
0–2
0–0
1–1
1–0
1–0
2–2
5–1
2–0
3–1
1–2
8–0
0–1
4–2
2–1
3–0
7–0
7
Ботев Нови Пазар
0–1
0–5
0–1
0–3
1–4
0–5
0–1
0–3
0–0
0–2
0–0
2–0
1–0
0–7
2–2
1–1
2–0
1–1
1–0
2–0
2–1
0–0
1–3
2–0
2–1
3–0
8
Спартак Варна II
0–2
1–1
1–2
1–3
1–0
0–4
1–1
1–6
0–0
0–2
0–1
1–1
7–0
0–1
0–1
1–2
0–1
1–0
3–1
4–0
2–1
4–1
5–0
2–2
1–1
3–0
9
Волов Шумен
0–1
0–2
0–1
1–3
1–1
0–4
2–2
0–3
1–2
0–5
2–2
0–1
1–1
2–2
2–1
1–0
2–4
0–0
3–2
1–1
2–1
3–0
3–1
1–1
3–0
2–0
10
Устрем Дончево
0–1
0–5
1–2
0–6
1–1
1–4
1–4
0–1
2–2
0–1
0–2
1–5
1–1
0–2
0–1
1–0
0–0
4–2
2–0
5–1
2–2
9–3
0–3
1–1
2–1
3–0
11
Рилци
0–6
0–8
2–3
0–6
0–5
0–3
1–2
0–0
0–1
0–3
2–1
1–3
0–2
0–1
0–4
1–3
1–1
2–3
1–5
0–2
4–1
1–1
6–4
1–0
3–0
2–1
12
Спортист Генерал Тошево
1–6
2–5
1–0
0–6
0–2
0–9
0–6
1–1
0–3
1–9
1–0
0–8
0–0
1–2
1–4
1–2
0–3
1–2
3–9
2–2
1–1
1–4
2–0
1–1
3–1
3–0
13
Доростол
1–2
0–5
0–1
0–3
2–3
0–6
1–4
1–2
1–2
0–6
1–2
2–4
0–2
3–1
2–2
0–5
1–1
1–3
1–1
3–0
0–1
4–6
1–1
0–2
3–1
3–0
14
Локомотив Русе
0–9
0–8
0–3
0–2
0–2
0–3
1–5
0–3
0–0
0–3
0–7
0–3
0–3
1–2
0–3
1–1
0–2
0–3
0–3
1–2
1–2
0–3
0–3
1–3
0–3
1–3
#
Играч
Г
1
Дунав Русе
1
#
Играч
Асистенции
1
Дунав Русе
0
Отбори
#
Отбори
Точки
1
Дунав Русе
Дунав Русе
0
0
0
0
Играчи
#
Играч
Точки
1
Василен Марков
Дунав Русе
0
0
0
0

Свързани новини

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P