21/07/2024
Резултати
Програма
Класиране
Голмайстори
01/06
01/06
- 18:00
Фратрия
4 0
Устрем Дончево
01/06
- 18:00
Черноломец 1919
5 1
Рилци
01/06
- 18:00
Септември Тервел
3 0
Бенковски Исперих
01/06
- 18:00
Кубрат
2 1
Локомотив Русе
01/06
- 18:00
Светкавица Търговище
0 2
Черно море II
29/05
29/05
- 16:00
Дунав Русе II
0 3
Спартак Варна II
26/05
26/05
- 18:00
Локомотив Русе
0 4
Септември Тервел
26/05
- 18:00
Бенковски Исперих
1 2
Черноломец 1919
26/05
- 18:00
Лудогорец III
1 1
Фратрия
26/05
- 18:00
Устрем Дончево
4 3
Доростол
25/05
25/05
- 18:00
Черно море II
3 0
Дунав Русе II
25/05
- 18:00
Спартак Варна II
5 0
Кубрат
19/05
19/05
- 17:00
Устрем Дончево
0 2
Лудогорец III
19/05
- 17:00
Кубрат
0 2
Черно море II
19/05
- 17:00
Септември Тервел
2 0
Спартак Варна II
19/05
- 17:00
Доростол
4 1
Светкавица Търговище
18/05
18/05
- 17:00
Фратрия
7 0
Рилци
18/05
- 15:00
Черноломец 1919
6 2
Локомотив Русе
12/05
12/05
- 17:00
Спартак Варна II
5 1
Черноломец 1919
12/05
- 17:00
Лудогорец III
2 0
Доростол
11/05
11/05
- 17:00
Светкавица Търговище
2 1
Дунав Русе II
11/05
- 17:00
Черно море II
2 1
Септември Тервел
11/05
- 17:00
Бенковски Исперих
1 5
Фратрия
11/05
- 17:00
Рилци
4 1
Устрем Дончево
08/05
08/05
- 17:00
Септември Тервел
1 0
Лудогорец III
01/05
01/05
- 17:00
Лудогорец III
3 1
Рилци
01/05
- 17:00
Устрем Дончево
1 2
Бенковски Исперих
01/05
- 17:00
Фратрия
5 1
Локомотив Русе
01/05
- 17:00
Черноломец 1919
0 1
Черно море II
01/05
- 17:00
Кубрат
0 2
Светкавица Търговище
01/05
- 17:00
Доростол
2 0
Дунав Русе II
28/04
28/04
- 16:00
Дунав Русе II
6 0
Кубрат
28/04
- 16:00
Бенковски Исперих
0 3
Лудогорец III
27/04
27/04
- 17:00
Спартак Варна II
0 1
Фратрия
27/04
- 16:00
Светкавица Търговище
0 2
Септември Тервел
27/04
- 16:00
Локомотив Русе
2 1
Устрем Дончево
27/04
- 16:00
Рилци
1 0
Доростол
24/04
24/04
- 17:00
Локомотив Русе
1 4
Дунав Русе II
21/04
21/04
- 16:00
Устрем Дончево
2 2
Спартак Варна II
21/04
- 16:00
Кубрат
0 2
Доростол
20/04
20/04
- 17:00
Лудогорец III
4 1
Локомотив Русе
20/04
- 16:00
Черноломец 1919
2 1
Светкавица Търговище
20/04
- 16:00
Рилци
2 5
Бенковски Исперих
20/04
- 16:00
Фратрия
1 1
Черно море II
20/04
- 16:00
Септември Тервел
4 1
Дунав Русе II
17/04
17/04
- 16:00
Спартак Варна II
2 1
Лудогорец III
14/04
14/04
- 16:00
Кубрат
0 4
Септември Тервел
14/04
- 16:00
Черно море II
2 2
Устрем Дончево
13/04
13/04
- 16:00
Дунав Русе II
0 4
Черноломец 1919
13/04
- 16:00
Локомотив Русе
0 2
Рилци
13/04
- 16:00
Бенковски Исперих
3 2
Доростол
07/04
07/04
- 16:00
Черноломец 1919
6 1
Кубрат
06/04
06/04
- 16:00
Бенковски Исперих
7 0
Локомотив Русе
06/04
- 16:00
Рилци
2 1
Спартак Варна II
06/04
- 16:00
Фратрия
5 2
Светкавица Търговище
06/04
- 16:00
Доростол
1 1
Септември Тервел
05/04
05/04
- 16:00
Лудогорец III
1 0
Черно море II
31/03
31/03
- 15:00
Дунав Русе II
0 5
Фратрия
31/03
- 15:00
Спартак Варна II
1 0
Бенковски Исперих
30/03
30/03
- 16:00
Септември Тервел
3 1
Черноломец 1919
30/03
- 16:00
Светкавица Търговище
1 3
Устрем Дончево
30/03
- 16:00
Черно море II
0 0
Рилци
30/03
- 16:00
Локомотив Русе
1 2
Доростол
24/03
24/03
- 15:00
Локомотив Русе
0 1
Спартак Варна II
24/03
- 15:00
Устрем Дончево
2 2
Дунав Русе II
24/03
- 15:00
Кубрат
0 5
Фратрия
24/03
- 15:00
Лудогорец III
3 0
Светкавица Търговище
23/03
23/03
- 15:00
Бенковски Исперих
0 1
Черно море II
23/03
- 15:00
Доростол
0 1
Черноломец 1919
17/03
17/03
- 15:00
Кубрат
1 3
Устрем Дончево
16/03
16/03
- 15:00
Септември Тервел
1 0
Фратрия
16/03
- 15:00
Светкавица Търговище
1 2
Рилци
16/03
- 15:00
Черно море II
1 1
Локомотив Русе
16/03
- 15:00
Спартак Варна II
7 0
Доростол
15/03
15/03
- 15:00
Дунав Русе II
0 3
Лудогорец III
12/03
12/03
- 18:00
Спартак Варна II
0 0
Черно море II
10/03
10/03
- 15:00
Устрем Дончево
0 0
Септември Тервел
10/03
- 15:00
Рилци
2 2
Дунав Русе II
10/03
- 15:00
Лудогорец III
9 0
Кубрат
09/03
09/03
- 15:00
Бенковски Исперих
3 1
Светкавица Търговище
09/03
- 15:00
Фратрия
3 1
Черноломец 1919
03/03
03/03
- 15:30
Дунав Русе II
2 2
Бенковски Исперих
03/03
- 15:00
Черноломец 1919
5 0
Устрем Дончево
02/03
02/03
- 15:00
Кубрат
0 3
Рилци
02/03
- 15:00
Светкавица Търговище
0 0
Локомотив Русе
02/03
- 15:00
Черно море II
2 2
Доростол
25/02
25/02
- 14:00
Спартак Варна II
2 1
Светкавица Търговище
25/02
- 14:00
Лудогорец III
1 1
Черноломец 1919
24/02
24/02
- 14:00
Бенковски Исперих
5 0
Кубрат
24/02
- 14:00
Рилци
0 0
Септември Тервел
24/02
- 14:00
Доростол
1 1
Фратрия
16/12
16/12
- 14:00
Устрем Дончево
0 1
Фратрия
16/12
- 14:00
Доростол
0 6
Лудогорец III
10/12
10/12
- 14:00
Септември Тервел
4 0
Светкавица Търговище
09/12
09/12
- 14:00
Лудогорец III
1 0
Устрем Дончево
09/12
- 14:00
Черноломец 1919
2 1
Спартак Варна II
03/12
03/12
- 14:00
Светкавица Търговище
1 1
Доростол
03/12
- 14:00
Устрем Дончево
1 0
Рилци
03/12
- 14:00
Кубрат
0 2
Фратрия
02/12
02/12
- 14:00
Локомотив Русе
0 1
Лудогорец III
30/11
30/11
- 14:00
Спартак Варна II
7 0
Дунав Русе II
29/11
29/11
- 14:00
Фратрия
0 1
Лудогорец III
25/11
25/11
- 14:00
Септември Тервел
1 2
Черно море II
25/11
- 14:00
Фратрия
4 0
Бенковски Исперих
19/11
19/11
- 14:00
Локомотив Русе
3 1
Кубрат
18/11
18/11
- 14:00
Рилци
1 2
Черноломец 1919
18/11
- 14:00
Бенковски Исперих
2 3
Септември Тервел
18/11
- 14:00
Черно море II
1 2
Светкавица Търговище
13/11
13/11
- 14:00
Дунав Русе II
0 3
Черно море II
12/11
12/11
- 14:00
Черноломец 1919
2 0
Бенковски Исперих
11/11
11/11
- 14:30
Кубрат
0 2
Спартак Варна II
11/11
- 14:00
Септември Тервел
1 1
Локомотив Русе
11/11
- 14:00
Доростол
2 0
Устрем Дончево
08/11
08/11
- 14:00
Черно море II
5 0
Фратрия
04/11
04/11
- 14:00
Рилци
1 3
Фратрия
04/11
- 14:00
Локомотив Русе
0 2
Черноломец 1919
04/11
- 14:00
Спартак Варна II
0 2
Септември Тервел
04/11
- 14:00
Черно море II
3 0
Кубрат
31/10
31/10
- 14:00
Дунав Русе II
2 1
Светкавица Търговище
22/10
22/10
- 16:00
Локомотив Русе
0 3
Фратрия
21/10
21/10
- 16:00
Дунав Русе II
1 2
Доростол
21/10
- 16:00
Рилци
1 1
Лудогорец III
21/10
- 16:00
Бенковски Исперих
2 1
Устрем Дончево
21/10
- 16:00
Черно море II
4 2
Черноломец 1919
21/10
- 16:00
Светкавица Търговище
2 0
Кубрат
15/10
15/10
- 16:00
Кубрат
1 0
Дунав Русе II
15/10
- 16:00
Фратрия
2 0
Спартак Варна II
15/10
- 16:00
Устрем Дончево
2 1
Локомотив Русе
14/10
14/10
- 16:00
Лудогорец III
5 2
Бенковски Исперих
14/10
- 16:00
Доростол
1 0
Рилци
11/10
11/10
- 16:00
Черноломец 1919
2 1
Доростол
08/10
08/10
- 16:00
Дунав Русе II
0 1
Септември Тервел
07/10
07/10
- 16:00
Доростол
4 0
Кубрат
07/10
- 16:00
Бенковски Исперих
1 0
Рилци
07/10
- 16:00
Светкавица Търговище
0 0
Черноломец 1919
07/10
- 15:00
Спартак Варна II
7 0
Устрем Дончево
01/10
01/10
- 16:00
Черноломец 1919
2 1
Дунав Русе II
01/10
- 16:00
Доростол
1 0
Бенковски Исперих
30/09
30/09
- 16:00
Септември Тервел
1 0
Кубрат
30/09
- 16:00
Рилци
7 2
Локомотив Русе
29/09
29/09
- 16:00
Лудогорец III
5 2
Спартак Варна II
24/09
24/09
- 17:00
Локомотив Русе
1 6
Бенковски Исперих
24/09
- 17:00
Кубрат
0 2
Черноломец 1919
24/09
- 17:00
Дунав Русе II
2 0
Устрем Дончево
23/09
23/09
- 17:00
Спартак Варна II
2 1
Рилци
23/09
- 17:00
Черно море II
0 0
Лудогорец III
23/09
- 17:00
Светкавица Търговище
2 2
Фратрия
23/09
- 17:00
Септември Тервел
3 0
Доростол
20/09
20/09
- 17:00
Лудогорец III
6 1
Дунав Русе II
17/09
17/09
- 17:00
Черноломец 1919
0 1
Септември Тервел
17/09
- 17:00
Устрем Дончево
5 1
Светкавица Търговище
16/09
16/09
- 17:00
Фратрия
3 0
Дунав Русе II
16/09
- 17:00
Бенковски Исперих
0 1
Спартак Варна II
16/09
- 17:00
Рилци
1 1
Черно море II
16/09
- 17:00
Доростол
2 1
Локомотив Русе
10/09
10/09
- 17:00
Спартак Варна II
6 1
Локомотив Русе
09/09
09/09
- 17:00
Черно море II
3 0
Бенковски Исперих
09/09
- 17:00
Светкавица Търговище
0 1
Лудогорец III
03/09
03/09
- 17:00
Устрем Дончево
5 2
Кубрат
02/09
02/09
- 17:00
Доростол
1 4
Спартак Варна II
02/09
- 17:00
Фратрия
2 1
Септември Тервел
02/09
- 17:00
Рилци
3 3
Светкавица Търговище
02/09
- 17:00
Локомотив Русе
0 1
Черно море II
26/08
26/08
- 18:00
Дунав Русе II
0 2
Рилци
26/08
- 18:00
Черноломец 1919
0 2
Фратрия
26/08
- 18:00
Светкавица Търговище
1 1
Бенковски Исперих
26/08
- 18:00
Кубрат
1 3
Лудогорец III
26/08
- 18:00
Септември Тервел
5 1
Устрем Дончево
23/08
23/08
- 18:00
Черно море II
3 1
Спартак Варна II
20/08
20/08
- 18:00
Устрем Дончево
1 2
Черноломец 1919
20/08
- 18:00
Бенковски Исперих
2 0
Дунав Русе II
20/08
- 18:00
Локомотив Русе
1 1
Светкавица Търговище
19/08
19/08
- 18:00
Лудогорец III
6 1
Септември Тервел
19/08
- 18:00
Рилци
3 1
Кубрат
19/08
- 18:00
Доростол
1 4
Черно море II
13/08
13/08
- 18:00
Кубрат
0 3
Бенковски Исперих
12/08
12/08
- 18:00
Устрем Дончево
1 2
Черно море II
12/08
- 18:00
Светкавица Търговище
0 4
Спартак Варна II
12/08
- 18:00
Дунав Русе II
1 1
Локомотив Русе
12/08
- 18:00
Септември Тервел
2 0
Рилци
12/08
- 18:00
Черноломец 1919
1 0
Лудогорец III
12/08
- 18:00
Фратрия
4 1
Доростол
12/08
12/08
- 18:00
Спортист Генерал Тошево
- -
Устрем Дончево
19/08
19/08
- 18:00
Фратрия
- -
Спортист Генерал Тошево
26/08
26/08
- 18:00
Спортист Генерал Тошево
- -
Доростол
26/08
- 18:00
Волов Шумен
- -
Локомотив Русе
02/09
02/09
- 17:00
Бенковски Исперих
- -
Волов Шумен
02/09
- 17:00
Спортист Генерал Тошево
- -
Черноломец 1919
09/09
09/09
- 17:00
Септември Тервел
- -
Спортист Генерал Тошево
09/09
- 17:00
Волов Шумен
- -
Рилци
16/09
16/09
- 17:00
Лудогорец III
- -
Волов Шумен
16/09
- 17:00
Спортист Генерал Тошево
- -
Кубрат
20/09
20/09
- 17:00
Волов Шумен
- -
Черно море II
23/09
23/09
- 17:00
Волов Шумен
- -
Устрем Дончево
24/09
24/09
- 17:00
Дунав Русе II
- -
Спортист Генерал Тошево
30/09
30/09
- 16:00
Фратрия
- -
Волов Шумен
30/09
- 16:00
Спортист Генерал Тошево
- -
Светкавица Търговище
07/10
07/10
- 16:00
Волов Шумен
- -
Спортист Генерал Тошево
14/10
14/10
- 16:00
Спортист Генерал Тошево
- -
Черно море II
15/10
15/10
- 16:00
Черноломец 1919
- -
Волов Шумен
18/10
18/10
- 16:00
Спартак Варна II
- -
Волов Шумен
21/10
21/10
- 16:00
Волов Шумен
- -
Септември Тервел
22/10
22/10
- 16:00
Спартак Варна II
- -
Спортист Генерал Тошево
28/10
28/10
- 14:00
Спортист Генерал Тошево
- -
Локомотив Русе
28/10
- 14:00
Кубрат
- -
Волов Шумен
04/11
04/11
- 15:00
Волов Шумен
- -
Дунав Русе II
04/11
- 15:00
Бенковски Исперих
- -
Спортист Генерал Тошево
11/11
11/11
- 15:00
Спортист Генерал Тошево
- -
Рилци
11/11
- 15:00
Светкавица Търговище
- -
Волов Шумен
18/11
18/11
- 15:00
Волов Шумен
- -
Доростол
18/11
- 15:00
Лудогорец III
- -
Спортист Генерал Тошево
Всички
Домакин
Гост
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
Лудогорец III
П З П П Р
>
26
19
4
3
69
16
53
61
2
Фратрия
П П П Р П
>
26
19
4
3
71
20
51
61
3
26
18
4
4
52
19
33
58
4
Черно море II
П П П П П
>
26
16
8
2
49
17
32
56
5
26
17
2
7
54
31
23
53
6
26
16
2
8
66
27
39
50
7
26
11
2
13
48
45
3
35
8
Доростол
З П З П З
>
26
10
4
12
36
50
-14
34
9
Рилци
П З П З З
>
26
9
6
11
40
45
-5
33
10
26
7
4
15
36
58
-22
25
11
26
4
7
15
26
54
-28
19
12
Дунав Русе II
П З З З З
>
26
4
4
18
26
64
-38
16
13
26
2
5
19
22
73
-51
11
14
Кубрат
З З З З П
>
26
2
0
24
10
86
-76
6
15
0
0
0
0
0
0
0
0
16
0
0
0
0
0
0
0
0
#
Играч
Г
1
Лудогорец III
21
2
Бенковски Исперих
17
3
Черноломец 1919
15
4
Спартак Варна II
14
5
Фратрия
13
6
Фратрия
13
7
Фратрия
12
8
Лудогорец III
12
9
Септември Тервел
10
10
10

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P