29/01/2022

Group #1
Group B
Group C
Group D
Group E
Group F
Group G
Group H
Group B
Group C
Group D
Group E
Group F
Group G
Group H
Group #2
Group #3
Group #4
Group #5
Group #6
Group #7
Group #8
Group #9
Group #10
Group #11
Group #12
Group #13
Group #14
Group #15
Group #16
Group #17
Group #18
Group #19
Group #20
Group #21
Group #22
Group #23
Group #24
Group #25
Group #26
Group #27
Group #28
Group #29
Group #30
Group #31
Group #32
Group #33
Group #34
Group #35
Group #36
Group #37
Group #38
Group #39
Group #40
Group #41
Group #42
Group #43
Group #44
Group #45
Group #46
Group #47
Group #48
Group #49
Group #50
Group #51
Group #52
Group #53
Group #54
Group #55
Group #56
Group #57
Group #58
Group #59
Group #60
Group #61
Group #62
Group #2
Group #3
Group #4
Group #5
Group #6
Group #7
Group #8
Group #9
Group #10
Group #11
Group #12
Group #13
Group #14
Group #15
Group #16
Group #17
Group #18
Group #19
Group #20
Group #21
Group #22
Group #23
Group #24
Group #25
Group #26
Group #27
Group #28
Group #29
Group #30
Group #31
Group #32
Group #33
Group #34
Group #35
Group #36
Group #37
Group #38
Group #39
Group #40
Group #41
Group #42
Group #43
Group #44
Group #45
Group #46
Group #47
Group #48
Group #49
Group #50
Group #51
Group #52
Group #53
Group #54
Group #55
Group #56
Group #57
Group #58
Group #59
Group #60
Group #61
Group #62
Group #2
Group #3
Group #4
1
Кръг 1
25/06 21:00
Прищина
2 0
Интер Клуб Ескалдес
25/06 21:00
Прищина
2
0
Интер Клуб Ескалдес
Group #5
Group #6
1
Кръг 1
06/07 19:00
ХИК
3 1
Будучност (Подгорица)
06/07 19:00
ХИК
3
1
Будучност (Подгорица)
13/07 21:30
Будучност (Подгорица)
0 4
ХИК
13/07 21:30
Будучност (Подгорица)
0
4
ХИК
Group #7
Group #8
1
Кръг 1
06/07 19:00
Флора Талин
2 0
Хибърниънс
06/07 19:00
Флора Талин
2
0
Хибърниънс
13/07 19:00
Хибърниънс
0 3
Флора Талин
13/07 19:00
Хибърниънс
0
3
Флора Талин
Group #9
1
Кръг 1
06/07 19:00
Ференцварош
3 0
Прищина
06/07 19:00
Ференцварош
3
0
Прищина
13/07 21:00
Прищина
1 3
Ференцварош
13/07 21:00
Прищина
1
3
Ференцварош
Group #10
Group #11
1
Кръг 1
06/07 20:00
ЧФР Клуж
3 1
Борац (Баня Лука)
06/07 20:00
ЧФР Клуж
3
1
Борац (Баня Лука)
13/07 21:00
Борац (Баня Лука)
2 1
ЧФР Клуж
13/07 21:00
Борац (Баня Лука)
2
1
ЧФР Клуж
След продължения
Group #12
2
Кръг 2
20/07 21:00
Ференцварош
2 0
Жалгирис
20/07 21:00
Ференцварош
2
0
Жалгирис
27/07 20:00
Жалгирис
1 3
Ференцварош
27/07 20:00
Жалгирис
1
3
Ференцварош
Group #13
1
Кръг 1
06/07 20:00
Жалгирис
3 1
Линфийлд
06/07 20:00
Жалгирис
3
1
Линфийлд
13/07 21:45
Линфийлд
1 2
Жалгирис
13/07 21:45
Линфийлд
1
2
Жалгирис
Group #14
Group #15
1
2
Кръг 1
06/07 20:30
Фола
2 2
Линкълн Ред Импс
06/07 20:30
Фола
2
2
Линкълн Ред Импс
13/07 19:00
Линкълн Ред Импс
5 0
Фола
13/07 19:00
Линкълн Ред Импс
5
0
Фола
Кръг 2
20/07 19:00
Линкълн Ред Импс
1 2
ЧФР Клуж
20/07 19:00
Линкълн Ред Импс
1
2
ЧФР Клуж
28/07 20:30
ЧФР Клуж
2 0
Линкълн Ред Импс
28/07 20:30
ЧФР Клуж
2
0
Линкълн Ред Импс
Group #16
Group #17
1
Кръг 1
06/07 21:00
Шкендия
0 1
Мура
06/07 21:00
Шкендия
0
1
Мура
13/07 21:00
Мура
5 0
Шкендия
13/07 21:00
Мура
5
0
Шкендия
Group #18
Group #19
1
2
Кръг 1
07/07 19:00
Бодьо/Глимт
2 3
Легия (Варшава)
07/07 19:00
Бодьо/Глимт
2
3
Легия (Варшава)
14/07 21:00
Легия (Варшава)
2 0
Бодьо/Глимт
14/07 21:00
Легия (Варшава)
2
0
Бодьо/Глимт
Кръг 2
21/07 22:00
Легия (Варшава)
2 1
Флора Талин
21/07 22:00
Легия (Варшава)
2
1
Флора Талин
27/07 19:00
Флора Талин
0 1
Легия (Варшава)
27/07 19:00
Флора Талин
0
1
Легия (Варшава)
Group #20
Group #21
1
Кръг 1
07/07 19:00
Динамо (Тбилиси)
1 2
Нефтчи
07/07 19:00
Динамо (Тбилиси)
1
2
Нефтчи
14/07 20:00
Нефтчи
2 1
Динамо (Тбилиси)
14/07 20:00
Нефтчи
2
1
Динамо (Тбилиси)
Group #22
Group #23
1
Кръг 1
07/07 19:30
Слован Братислава
2 0
Shamrock Rovers
07/07 19:30
Слован Братислава
2
0
Shamrock Rovers
13/07 22:00
Shamrock Rovers
2 1
Слован Братислава
13/07 22:00
Shamrock Rovers
2
1
Слован Братислава
Group #24
2
Кръг 2
21/07 20:00
Малмьо
2 1
ХИК
21/07 20:00
Малмьо
2
1
ХИК
27/07 19:00
ХИК
2 2
Малмьо
27/07 19:00
ХИК
2
2
Малмьо
Group #25
1
Кръг 1
07/07 20:00
Малмьо
1 0
Рига
07/07 20:00
Малмьо
1
0
Рига
13/07 19:00
Рига
1 1
Малмьо
13/07 19:00
Рига
1
1
Малмьо
Group #26
Group #27
1
Кръг 1
07/07 20:00
Теута
0 4
Шериф Тираспол
07/07 20:00
Теута
0
4
Шериф Тираспол
13/07 20:00
Шериф Тираспол
1 0
Теута
13/07 20:00
Шериф Тираспол
1
0
Теута
Group #28
Group #29
1
Кръг 1
07/07 20:00
Макаби Хайфа
1 1
Кайрат
07/07 20:00
Макаби Хайфа
1
1
Кайрат
14/07 17:00
Кайрат
2 0
Макаби Хайфа
14/07 17:00
Кайрат
2
0
Макаби Хайфа
Group #30
2
Кръг 2
21/07 21:00
Мура
0 0
Лудогорец
21/07 21:00
Мура
0
0
Лудогорец
28/07 21:00
Лудогорец
3 1
Мура
28/07 21:00
Лудогорец
3
1
Мура
Group #31
1
Кръг 1
07/07 20:00
Лудогорец
1 0
Шахтьор (Солигорск)
07/07 20:00
Лудогорец
1
0
Шахтьор (Солигорск)
13/07 22:30
Шахтьор (Солигорск)
0 1
Лудогорец
13/07 22:30
Шахтьор (Солигорск)
0
1
Лудогорец
Group #32
3
Кръг 3
04/08 21:00
Динамо Загреб
1 1
Легия (Варшава)
04/08 21:00
Динамо Загреб
1
1
Легия (Варшава)
10/08 22:00
Легия (Варшава)
0 1
Динамо Загреб
10/08 22:00
Легия (Варшава)
0
1
Динамо Загреб
Group #33
1
Кръг 1
07/07 20:00
Динамо Загреб
3 2
Валур
07/07 20:00
Динамо Загреб
3
2
Валур
13/07 23:00
Валур
0 2
Динамо Загреб
13/07 23:00
Валур
0
2
Динамо Загреб
Group #34
Group #35
1
2
Кръг 1
07/07 21:00
Кона’с Куей
2 2
Алашкерт
07/07 21:00
Кона’с Куей
2
2
Алашкерт
14/07 18:00
Алашкерт
1 0
Кона’с Куей
14/07 18:00
Алашкерт
1
0
Кона’с Куей
След продължения
Кръг 2
20/07 18:00
Алашкерт
0 1
Шериф Тираспол
20/07 18:00
Алашкерт
0
1
Шериф Тираспол
28/07 20:00
Шериф Тираспол
3 1
Алашкерт
28/07 20:00
Шериф Тираспол
3
1
Алашкерт
Group #36
2
Кръг 2
20/07 21:00
Динамо Загреб
2 0
Омония (Никозия)
20/07 21:00
Динамо Загреб
2
0
Омония (Никозия)
27/07 19:00
Омония (Никозия)
0 1
Динамо Загреб
27/07 19:00
Омония (Никозия)
0
1
Динамо Загреб
Group #37
Group #38
2
Кръг 2
20/07 21:30
Рапид (Виена)
2 1
Спарта (Прага)
20/07 21:30
Рапид (Виена)
2
1
Спарта (Прага)
28/07 21:30
Спарта (Прага)
2 0
Рапид (Виена)
28/07 21:30
Спарта (Прага)
2
0
Рапид (Виена)
Group #39
Group #40
2
Кръг 2
20/07 21:45
Селтик
1 1
Мидтиланд
20/07 21:45
Селтик
1
1
Мидтиланд
28/07 20:45
Мидтиланд
2 1
Селтик
28/07 20:45
Мидтиланд
2
1
Селтик
След продължения
Group #41
2
3
Кръг 2
21/07 17:00
Кайрат
2 1
Цървена звезда
21/07 17:00
Кайрат
2
1
Цървена звезда
28/07 21:30
Цървена звезда
5 0
Кайрат
28/07 21:30
Цървена звезда
5
0
Кайрат
Кръг 3
03/08 22:00
Цървена звезда
1 1
Шериф Тираспол
03/08 22:00
Цървена звезда
1
1
Шериф Тираспол
10/08 20:00
Шериф Тираспол
1 0
Цървена звезда
10/08 20:00
Шериф Тираспол
1
0
Цървена звезда
Group #42
2
3
Кръг 2
21/07 21:30
Слован Братислава
0 0
Йънг Бойс
21/07 21:30
Слован Братислава
0
0
Йънг Бойс
28/07 21:15
Йънг Бойс
3 2
Слован Братислава
28/07 21:15
Йънг Бойс
3
2
Слован Братислава
Кръг 3
03/08 21:00
ЧФР Клуж
1 1
Йънг Бойс
03/08 21:00
ЧФР Клуж
1
1
Йънг Бойс
10/08 21:30
Йънг Бойс
3 1
ЧФР Клуж
10/08 21:30
Йънг Бойс
3
1
ЧФР Клуж
Group #43
3
Кръг 3
03/08 21:00
ПСВ Айндховен
3 0
Мидтиланд
03/08 21:00
ПСВ Айндховен
3
0
Мидтиланд
10/08 21:00
Мидтиланд
0 1
ПСВ Айндховен
10/08 21:00
Мидтиланд
0
1
ПСВ Айндховен
Group #44
2
Кръг 2
21/07 22:00
ПСВ Айндховен
5 1
Галатасарай
21/07 22:00
ПСВ Айндховен
5
1
Галатасарай
28/07 21:00
Галатасарай
1 2
ПСВ Айндховен
28/07 21:00
Галатасарай
1
2
ПСВ Айндховен
Group #45
2
3
Кръг 2
21/07 22:00
Олимпиакос
1 0
Нефтчи
21/07 22:00
Олимпиакос
1
0
Нефтчи
28/07 20:00
Нефтчи
0 1
Олимпиакос
28/07 20:00
Нефтчи
0
1
Олимпиакос
Кръг 3
03/08 22:00
Олимпиакос
1 1
Лудогорец
03/08 22:00
Олимпиакос
1
1
Лудогорец
10/08 21:00
Лудогорец
2 2
Олимпиакос
10/08 21:00
Лудогорец
2
2
Олимпиакос
Дузпи 4-1
Group #46
3
Кръг 3
03/08 20:00
Малмьо
2 1
Рейнджърс
03/08 20:00
Малмьо
2
1
Рейнджърс
10/08 22:00
Рейнджърс
1 2
Малмьо
10/08 22:00
Рейнджърс
1
2
Малмьо
Group #47
3
Кръг 3
03/08 20:00
Спарта (Прага)
0 2
Монако
03/08 20:00
Спарта (Прага)
0
2
Монако
10/08 21:00
Монако
3 1
Спарта (Прага)
10/08 21:00
Монако
3
1
Спарта (Прага)
Group #48
Group #49
3
Кръг 3
03/08 21:00
Генк
1 2
Шахтьор (Донецк)
03/08 21:00
Генк
1
2
Шахтьор (Донецк)
10/08 20:30
Шахтьор (Донецк)
2 1
Генк
10/08 20:30
Шахтьор (Донецк)
2
1
Генк
Group #50
Group #51
3
Кръг 3
04/08 20:00
Спартак Москва
0 2
Бенфика
04/08 20:00
Спартак Москва
0
2
Бенфика
10/08 22:00
Бенфика
2 0
Спартак Москва
10/08 22:00
Бенфика
2
0
Спартак Москва
Group #52
3
Кръг 3
04/08 21:00
Ференцварош
2 0
Славия (Прага)
04/08 21:00
Ференцварош
2
0
Славия (Прага)
10/08 20:00
Славия (Прага)
1 0
Ференцварош
10/08 20:00
Славия (Прага)
1
0
Ференцварош
Group #53
Group #54
Group #55
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
14/09 19:45
Йънг Бойс
2 1
Манчестър Юнайтед
14/09 19:45
Йънг Бойс
2
1
Манчестър Юнайтед
14/09 22:00
Виляреал
2 2
Аталанта
14/09 22:00
Виляреал
2
2
Аталанта
Кръг 2
29/09 19:45
Аталанта
1 0
Йънг Бойс
29/09 19:45
Аталанта
1
0
Йънг Бойс
29/09 22:00
Манчестър Юнайтед
2 1
Виляреал
29/09 22:00
Манчестър Юнайтед
2
1
Виляреал
Кръг 3
20/10 22:00
Йънг Бойс
1 4
Виляреал
20/10 22:00
Йънг Бойс
1
4
Виляреал
20/10 22:00
Манчестър Юнайтед
3 2
Аталанта
20/10 22:00
Манчестър Юнайтед
3
2
Аталанта
Кръг 4
02/11 22:00
Аталанта
2 2
Манчестър Юнайтед
02/11 22:00
Аталанта
2
2
Манчестър Юнайтед
02/11 22:00
Виляреал
2 0
Йънг Бойс
02/11 22:00
Виляреал
2
0
Йънг Бойс
Кръг 5
23/11 19:45
Виляреал
0 2
Манчестър Юнайтед
23/11 19:45
Виляреал
0
2
Манчестър Юнайтед
23/11 22:00
Йънг Бойс
3 3
Аталанта
23/11 22:00
Йънг Бойс
3
3
Аталанта
Кръг 6
08/12 22:00
Манчестър Юнайтед
1 1
Йънг Бойс
08/12 22:00
Манчестър Юнайтед
1
1
Йънг Бойс
09/12 20:00
Аталанта
2 3
Виляреал
09/12 20:00
Аталанта
2
3
Виляреал
Group #56
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
14/09 19:45
Севиля
1 1
РБ Залцбург
14/09 19:45
Севиля
1
1
РБ Залцбург
14/09 22:00
Лил
0 0
Волфсбург
14/09 22:00
Лил
0
0
Волфсбург
Кръг 2
29/09 22:00
РБ Залцбург
2 1
Лил
29/09 22:00
РБ Залцбург
2
1
Лил
29/09 22:00
Волфсбург
1 1
Севиля
29/09 22:00
Волфсбург
1
1
Севиля
Кръг 3
20/10 19:45
РБ Залцбург
3 1
Волфсбург
20/10 19:45
РБ Залцбург
3
1
Волфсбург
20/10 22:00
Лил
0 0
Севиля
20/10 22:00
Лил
0
0
Севиля
Кръг 4
02/11 19:45
Волфсбург
2 1
РБ Залцбург
02/11 19:45
Волфсбург
2
1
РБ Залцбург
02/11 22:00
Севиля
1 2
Лил
02/11 22:00
Севиля
1
2
Лил
Кръг 5
23/11 22:00
Севиля
2 0
Волфсбург
23/11 22:00
Севиля
2
0
Волфсбург
23/11 22:00
Лил
1 0
РБ Залцбург
23/11 22:00
Лил
1
0
РБ Залцбург
Кръг 6
08/12 22:00
РБ Залцбург
1 0
Севиля
08/12 22:00
РБ Залцбург
1
0
Севиля
08/12 22:00
Волфсбург
1 3
Лил
08/12 22:00
Волфсбург
1
3
Лил
Group #57
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
14/09 22:00
Барселона
0 3
Байерн Мюнхен
14/09 22:00
Барселона
0
3
Байерн Мюнхен
14/09 22:00
Динамо Киев
0 0
Бенфика
14/09 22:00
Динамо Киев
0
0
Бенфика
Кръг 2
29/09 22:00
Байерн Мюнхен
5 0
Динамо Киев
29/09 22:00
Байерн Мюнхен
5
0
Динамо Киев
29/09 22:00
Бенфика
3 0
Барселона
29/09 22:00
Бенфика
3
0
Барселона
Кръг 3
20/10 19:45
Барселона
1 0
Динамо Киев
20/10 19:45
Барселона
1
0
Динамо Киев
20/10 22:00
Бенфика
0 4
Байерн Мюнхен
20/10 22:00
Бенфика
0
4
Байерн Мюнхен
Кръг 4
02/11 22:00
Байерн Мюнхен
5 2
Бенфика
02/11 22:00
Байерн Мюнхен
5
2
Бенфика
02/11 22:00
Динамо Киев
0 1
Барселона
02/11 22:00
Динамо Киев
0
1
Барселона
Кръг 5
23/11 19:45
Динамо Киев
1 2
Байерн Мюнхен
23/11 19:45
Динамо Киев
1
2
Байерн Мюнхен
23/11 22:00
Барселона
0 0
Бенфика
23/11 22:00
Барселона
0
0
Бенфика
Кръг 6
08/12 22:00
Байерн Мюнхен
3 0
Барселона
08/12 22:00
Байерн Мюнхен
3
0
Барселона
08/12 22:00
Бенфика
2 0
Динамо Киев
08/12 22:00
Бенфика
2
0
Динамо Киев
Group #58
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
14/09 22:00
Челси
1 0
Зенит
14/09 22:00
Челси
1
0
Зенит
14/09 22:00
Малмьо
0 3
Ювентус
14/09 22:00
Малмьо
0
3
Ювентус
Кръг 2
29/09 19:45
Зенит
4 0
Малмьо
29/09 19:45
Зенит
4
0
Малмьо
29/09 22:00
Ювентус
1 0
Челси
29/09 22:00
Ювентус
1
0
Челси
Кръг 3
20/10 22:00
Челси
4 0
Малмьо
20/10 22:00
Челси
4
0
Малмьо
20/10 22:00
Зенит
0 1
Ювентус
20/10 22:00
Зенит
0
1
Ювентус
Кръг 4
02/11 19:45
Малмьо
0 1
Челси
02/11 19:45
Малмьо
0
1
Челси
02/11 22:00
Ювентус
4 2
Зенит
02/11 22:00
Ювентус
4
2
Зенит
Кръг 5
23/11 22:00
Челси
4 0
Ювентус
23/11 22:00
Челси
4
0
Ювентус
23/11 22:00
Малмьо
1 1
Зенит
23/11 22:00
Малмьо
1
1
Зенит
Кръг 6
08/12 19:45
Ювентус
1 0
Малмьо
08/12 19:45
Ювентус
1
0
Малмьо
08/12 19:45
Зенит
3 3
Челси
08/12 19:45
Зенит
3
3
Челси
Group #59
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
15/09 19:45
Бешикташ
1 2
Борусия Дортмунд
15/09 19:45
Бешикташ
1
2
Борусия Дортмунд
15/09 22:00
Спортинг (Лисабон)
1 5
Аякс
15/09 22:00
Спортинг (Лисабон)
1
5
Аякс
Кръг 2
28/09 19:45
Аякс
2 0
Бешикташ
28/09 19:45
Аякс
2
0
Бешикташ
28/09 22:00
Борусия Дортмунд
1 0
Спортинг (Лисабон)
28/09 22:00
Борусия Дортмунд
1
0
Спортинг (Лисабон)
Кръг 3
19/10 19:45
Бешикташ
1 4
Спортинг (Лисабон)
19/10 19:45
Бешикташ
1
4
Спортинг (Лисабон)
19/10 22:00
Аякс
4 0
Борусия Дортмунд
19/10 22:00
Аякс
4
0
Борусия Дортмунд
Кръг 4
03/11 22:00
Борусия Дортмунд
1 3
Аякс
03/11 22:00
Борусия Дортмунд
1
3
Аякс
03/11 22:00
Спортинг (Лисабон)
4 0
Бешикташ
03/11 22:00
Спортинг (Лисабон)
4
0
Бешикташ
Кръг 5
24/11 19:45
Бешикташ
1 2
Аякс
24/11 19:45
Бешикташ
1
2
Аякс
24/11 22:00
Спортинг (Лисабон)
3 1
Борусия Дортмунд
24/11 22:00
Спортинг (Лисабон)
3
1
Борусия Дортмунд
Кръг 6
07/12 22:00
Борусия Дортмунд
5 0
Бешикташ
07/12 22:00
Борусия Дортмунд
5
0
Бешикташ
07/12 22:00
Аякс
4 2
Спортинг (Лисабон)
07/12 22:00
Аякс
4
2
Спортинг (Лисабон)
Group #60
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
15/09 22:00
Ман Сити
6 3
РБ Лайпциг
15/09 22:00
Ман Сити
6
3
РБ Лайпциг
15/09 22:00
Клуб Брюж
1 1
ПСЖ
15/09 22:00
Клуб Брюж
1
1
ПСЖ
Кръг 2
28/09 22:00
ПСЖ
2 0
Ман Сити
28/09 22:00
ПСЖ
2
0
Ман Сити
28/09 22:00
РБ Лайпциг
1 2
Клуб Брюж
28/09 22:00
РБ Лайпциг
1
2
Клуб Брюж
Кръг 3
19/10 19:45
Клуб Брюж
1 5
Ман Сити
19/10 19:45
Клуб Брюж
1
5
Ман Сити
19/10 22:00
ПСЖ
3 2
РБ Лайпциг
19/10 22:00
ПСЖ
3
2
РБ Лайпциг
Кръг 4
03/11 22:00
Ман Сити
4 1
Клуб Брюж
03/11 22:00
Ман Сити
4
1
Клуб Брюж
03/11 22:00
РБ Лайпциг
2 2
ПСЖ
03/11 22:00
РБ Лайпциг
2
2
ПСЖ
Кръг 5
24/11 22:00
Ман Сити
2 1
ПСЖ
24/11 22:00
Ман Сити
2
1
ПСЖ
24/11 22:00
Клуб Брюж
0 5
РБ Лайпциг
24/11 22:00
Клуб Брюж
0
5
РБ Лайпциг
Кръг 6
07/12 19:45
ПСЖ
4 1
Клуб Брюж
07/12 19:45
ПСЖ
4
1
Клуб Брюж
07/12 19:45
РБ Лайпциг
2 1
Ман Сити
07/12 19:45
РБ Лайпциг
2
1
Ман Сити
Group #61
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
15/09 22:00
Атлетико Мадрид
0 0
Порто
15/09 22:00
Атлетико Мадрид
0
0
Порто
15/09 22:00
Ливърпул
3 2
Милан
15/09 22:00
Ливърпул
3
2
Милан
Кръг 2
28/09 22:00
Порто
1 5
Ливърпул
28/09 22:00
Порто
1
5
Ливърпул
28/09 22:00
Милан
1 2
Атлетико Мадрид
28/09 22:00
Милан
1
2
Атлетико Мадрид
Кръг 3
19/10 22:00
Атлетико Мадрид
2 3
Ливърпул
19/10 22:00
Атлетико Мадрид
2
3
Ливърпул
19/10 22:00
Порто
1 0
Милан
19/10 22:00
Порто
1
0
Милан
Кръг 4
03/11 19:45
Милан
1 1
Порто
03/11 19:45
Милан
1
1
Порто
03/11 22:00
Ливърпул
2 0
Атлетико Мадрид
03/11 22:00
Ливърпул
2
0
Атлетико Мадрид
Кръг 5
24/11 22:00
Атлетико Мадрид
0 1
Милан
24/11 22:00
Атлетико Мадрид
0
1
Милан
24/11 22:00
Ливърпул
2 0
Порто
24/11 22:00
Ливърпул
2
0
Порто
Кръг 6
07/12 22:00
Милан
1 2
Ливърпул
07/12 22:00
Милан
1
2
Ливърпул
07/12 22:00
Порто
1 3
Атлетико Мадрид
07/12 22:00
Порто
1
3
Атлетико Мадрид
Group #62
1
2
3
4
5
6
Кръг 1
15/09 19:45
Шериф Тираспол
2 0
Шахтьор (Донецк)
15/09 19:45
Шериф Тираспол
2
0
Шахтьор (Донецк)
15/09 22:00
Интер
0 1
Реал Мадрид
15/09 22:00
Интер
0
1
Реал Мадрид
Кръг 2
28/09 19:45
Шахтьор (Донецк)
0 0
Интер
28/09 19:45
Шахтьор (Донецк)
0
0
Интер
28/09 22:00
Реал Мадрид
1 2
Шериф Тираспол
28/09 22:00
Реал Мадрид
1
2
Шериф Тираспол
Кръг 3
19/10 22:00
Шахтьор (Донецк)
0 5
Реал Мадрид
19/10 22:00
Шахтьор (Донецк)
0
5
Реал Мадрид
19/10 22:00
Интер
3 1
Шериф Тираспол
19/10 22:00
Интер
3
1
Шериф Тираспол
Кръг 4
03/11 19:45
Реал Мадрид
2 1
Шахтьор (Донецк)
03/11 19:45
Реал Мадрид
2
1
Шахтьор (Донецк)
03/11 22:00
Шериф Тираспол
1 3
Интер
03/11 22:00
Шериф Тираспол
1
3
Интер
Кръг 5
24/11 19:45
Интер
2 0
Шахтьор (Донецк)
24/11 19:45
Интер
2
0
Шахтьор (Донецк)
24/11 22:00
Шериф Тираспол
0 3
Реал Мадрид
24/11 22:00
Шериф Тираспол
0
3
Реал Мадрид
Кръг 6
07/12 22:00
Реал Мадрид
2 0
Интер
07/12 22:00
Реал Мадрид
2
0
Интер
07/12 22:00
Шахтьор (Донецк)
1 1
Шериф Тираспол
07/12 22:00
Шахтьор (Донецк)
1
1
Шериф Тираспол

Свързани новини

stambeto

stambeto

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P