Югозападна Трета Лига

2022/2023
Група А
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
2
1
0
1
3
2
1
3
2
2
1
0
1
1
4
-3
3
3
2
1
0
1
2
3
-1
3
4
1
1
0
0
2
0
2
3
5
2
1
0
1
4
5
-1
3
6
2
1
0
1
5
3
2
3
7
2
1
0
1
2
3
-1
3
8
2
1
0
1
5
3
2
3
9
2
1
0
1
3
3
0
3
10
1
0
1
0
1
1
0
1
11
2
0
1
1
2
3
-1
1
show in full screen
Балкан Ботевград
Банско
Ботев Ихтиман
Марек
Пирин Гоце Делчев
Славия София II
Сливнишки герой
ЦСКА 1948 III
Чавдар Етрополе
Левски Раковски
Септември София II
1
Балкан Ботевград
 
2–0
 
 
 
1–2
 
 
 
2
Банско
 
 
 
 
 
0–4
1–0
 
 
3
Ботев Ихтиман
 
0–2
 
 
 
 
 
 
2–1
4
Марек
 
 
 
 
 
2–0
 
 
5
Пирин Гоце Делчев
 
 
 
 
2–0
 
2–5
 
 
6
Славия София II
 
4–0
 
 
 
 
 
1–3
 
 
7
Сливнишки герой
2–1
 
 
 
 
0–2
 
 
 
8
ЦСКА 1948 III
 
 
0–1
 
5–2
 
 
 
 
 
9
Чавдар Етрополе
 
 
 
0–2
 
3–1
 
 
 
10
Левски Раковски
 
 
 
 
 
 
 
 
1–1
11
Септември София II
 
1–2
 
 
 
 
 
 
1–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Кръг 1
06/08
- 18:00
Балкан Ботевград
2 0
Ботев Ихтиман
06/08
- 18:00
Септември София II
1 1
Левски Раковски
06/08
- 18:00
Чавдар Етрополе
3 1
Славия София II
06/08
- 18:00
Банско
1 0
ЦСКА 1948 III
06/08
- 18:00
Пирин Гоце Делчев
2 0
Сливнишки герой
Кръг 2
13/08
- 18:00
Ботев Ихтиман
2 1
Септември София II
13/08
- 18:00
Сливнишки герой
2 1
Балкан Ботевград
13/08
- 18:00
ЦСКА 1948 III
5 2
Пирин Гоце Делчев
13/08
- 18:00
Славия София II
4 0
Банско
13/08
- 18:00
Марек
2 0
Чавдар Етрополе
Кръг 3
20/08
- 18:00
Банско
- -
Марек
20/08
- 18:00
Пирин Гоце Делчев
- -
Славия София II
20/08
- 18:00
Балкан Ботевград
- -
ЦСКА 1948 III
20/08
- 18:00
Септември София II
- -
Сливнишки герой
20/08
- 18:00
Левски Раковски
- -
Ботев Ихтиман
Кръг 4
27/08
- 18:00
Сливнишки герой
- -
Левски Раковски
27/08
- 18:00
ЦСКА 1948 III
- -
Септември София II
27/08
- 18:00
Славия София II
- -
Балкан Ботевград
27/08
- 18:00
Марек
- -
Пирин Гоце Делчев
27/08
- 18:00
Чавдар Етрополе
- -
Банско
Кръг 5
03/09
- 17:00
Пирин Гоце Делчев
- -
Чавдар Етрополе
03/09
- 17:00
Балкан Ботевград
- -
Марек
03/09
- 17:00
Септември София II
- -
Славия София II
03/09
- 17:00
Левски Раковски
- -
ЦСКА 1948 III
03/09
- 17:00
Ботев Ихтиман
- -
Сливнишки герой
Кръг 6
10/09
- 17:00
ЦСКА 1948 III
- -
Ботев Ихтиман
10/09
- 17:00
Славия София II
- -
Левски Раковски
10/09
- 17:00
Марек
- -
Септември София II
10/09
- 17:00
Чавдар Етрополе
- -
Балкан Ботевград
10/09
- 17:00
Банско
- -
Пирин Гоце Делчев
Кръг 7
17/09
- 17:00
Балкан Ботевград
- -
Банско
17/09
- 17:00
Септември София II
- -
Чавдар Етрополе
17/09
- 17:00
Левски Раковски
- -
Марек
17/09
- 17:00
Ботев Ихтиман
- -
Славия София II
17/09
- 17:00
Сливнишки герой
- -
ЦСКА 1948 III
Кръг 8
24/09
- 17:00
Славия София II
- -
Сливнишки герой
24/09
- 17:00
Марек
- -
Ботев Ихтиман
24/09
- 17:00
Чавдар Етрополе
- -
Левски Раковски
24/09
- 17:00
Банско
- -
Септември София II
24/09
- 17:00
Пирин Гоце Делчев
- -
Балкан Ботевград
Кръг 9
01/10
- 16:00
Септември София II
- -
Пирин Гоце Делчев
01/10
- 16:00
Левски Раковски
- -
Банско
01/10
- 16:00
Ботев Ихтиман
- -
Чавдар Етрополе
01/10
- 16:00
Сливнишки герой
- -
Марек
01/10
- 16:00
ЦСКА 1948 III
- -
Славия София II
Кръг 10
08/10
- 16:00
Марек
- -
ЦСКА 1948 III
08/10
- 16:00
Чавдар Етрополе
- -
Сливнишки герой
08/10
- 16:00
Банско
- -
Ботев Ихтиман
08/10
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
- -
Левски Раковски
08/10
- 16:00
Балкан Ботевград
- -
Септември София II
Кръг 11
15/10
- 16:00
Левски Раковски
- -
Балкан Ботевград
15/10
- 16:00
Ботев Ихтиман
- -
Пирин Гоце Делчев
15/10
- 16:00
Сливнишки герой
- -
Банско
15/10
- 16:00
ЦСКА 1948 III
- -
Чавдар Етрополе
15/10
- 16:00
Славия София II
- -
Марек
Кръг 12
22/10
- 16:00
Славия София II
- -
Чавдар Етрополе
22/10
- 16:00
ЦСКА 1948 III
- -
Банско
22/10
- 16:00
Сливнишки герой
- -
Пирин Гоце Делчев
22/10
- 16:00
Ботев Ихтиман
- -
Балкан Ботевград
22/10
- 16:00
Левски Раковски
- -
Септември София II
Кръг 13
29/10
- 16:00
Септември София II
- -
Ботев Ихтиман
29/10
- 16:00
Балкан Ботевград
- -
Сливнишки герой
29/10
- 16:00
Пирин Гоце Делчев
- -
ЦСКА 1948 III
29/10
- 16:00
Банско
- -
Славия София II
29/10
- 16:00
Чавдар Етрополе
- -
Марек
Кръг 14
05/11
- 15:00
Марек
- -
Банско
05/11
- 15:00
Славия София II
- -
Пирин Гоце Делчев
05/11
- 15:00
ЦСКА 1948 III
- -
Балкан Ботевград
05/11
- 15:00
Сливнишки герой
- -
Септември София II
05/11
- 15:00
Ботев Ихтиман
- -
Левски Раковски
Кръг 15
12/11
- 15:00
Левски Раковски
- -
Сливнишки герой
12/11
- 15:00
Септември София II
- -
ЦСКА 1948 III
12/11
- 15:00
Балкан Ботевград
- -
Славия София II
12/11
- 15:00
Пирин Гоце Делчев
- -
Марек
12/11
- 15:00
Банско
- -
Чавдар Етрополе
Кръг 16
19/11
- 15:00
Чавдар Етрополе
- -
Пирин Гоце Делчев
19/11
- 15:00
Марек
- -
Балкан Ботевград
19/11
- 15:00
Славия София II
- -
Септември София II
19/11
- 15:00
ЦСКА 1948 III
- -
Левски Раковски
19/11
- 15:00
Сливнишки герой
- -
Ботев Ихтиман
Кръг 17
26/11
- 15:00
Ботев Ихтиман
- -
ЦСКА 1948 III
26/11
- 15:00
Левски Раковски
- -
Славия София II
26/11
- 15:00
Септември София II
- -
Марек
26/11
- 15:00
Балкан Ботевград
- -
Чавдар Етрополе
26/11
- 15:00
Пирин Гоце Делчев
- -
Банско
Кръг 18
03/12
- 15:00
Банско
- -
Балкан Ботевград
03/12
- 15:00
Чавдар Етрополе
- -
Септември София II
03/12
- 15:00
Марек
- -
Левски Раковски
03/12
- 15:00
Славия София II
- -
Ботев Ихтиман
03/12
- 15:00
ЦСКА 1948 III
- -
Сливнишки герой
Група Б
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
2
1
1
0
5
3
2
4
2
2
1
1
0
5
1
4
4
3
2
1
1
0
4
3
1
4
4
2
1
0
1
4
4
0
3
5
1
1
0
0
1
0
1
3
6
2
1
0
1
4
2
2
3
7
2
1
0
1
2
3
-1
3
8
1
1
0
0
2
0
2
3
9
2
0
1
1
1
3
-2
1
10
2
0
0
2
2
5
-3
0
11
2
0
0
2
0
6
-6
0
show in full screen
Вихрен
Кюстендил
ЦСКА-София II
Гранит Владая
Костинброд
Левски София II
Оборище
Септември Симитли
Рилски спортист
Надежда Доброславци
Пирин Разлог
1
Вихрен
 
1–1
 
 
 
 
 
4–2
 
2
Кюстендил
1–1
 
 
 
 
 
 
 
4–0
3
ЦСКА-София II
 
 
3–2
 
 
 
 
1–1
 
 
4
Гранит Владая
 
 
 
2–3
2–1
 
 
 
 
5
Костинброд
 
 
 
 
 
 
 
1–0
 
6
Левски София II
 
 
 
 
1–2
 
3–0
 
 
 
7
Оборище
 
 
 
 
 
0–3
 
 
2–0
8
Септември Симитли
 
 
 
 
 
 
2–0
 
9
Рилски спортист
 
1–1
 
 
 
 
0–2
 
 
10
Надежда Доброславци
 
2–4
 
0–1
 
 
 
 
 
11
Пирин Разлог
 
0–4
 
 
 
 
0–2
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Кръг 1
06/08
- 18:00
Рилски спортист
1 1
ЦСКА-София II
06/08
- 18:00
Гранит Владая
2 1
Левски София II
06/08
- 18:00
Оборище
2 0
Пирин Разлог
06/08
- 18:00
Кюстендил
1 1
Вихрен
06/08
- 18:00
Надежда Доброславци
0 1
Костинброд
Кръг 2
13/08
- 18:00
Вихрен
4 2
Надежда Доброславци
13/08
- 18:00
Пирин Разлог
0 4
Кюстендил
13/08
- 18:00
Левски София II
3 0
Оборище
14/08
- 20:00
Септември Симитли
2 0
Рилски спортист
15/08
- 18:00
ЦСКА-София II
3 2
Гранит Владая
Кръг 3
20/08
- 18:00
Гранит Владая
- -
Септември Симитли
20/08
- 18:00
Оборище
- -
ЦСКА-София II
20/08
- 18:00
Кюстендил
- -
Левски София II
20/08
- 18:00
Надежда Доброславци
- -
Пирин Разлог
20/08
- 18:00
Костинброд
- -
Вихрен
Кръг 4
27/08
- 18:00
Пирин Разлог
- -
Костинброд
27/08
- 18:00
Левски София II
- -
Надежда Доброславци
27/08
- 18:00
ЦСКА-София II
- -
Кюстендил
27/08
- 18:00
Септември Симитли
- -
Оборище
27/08
- 18:00
Рилски спортист
- -
Гранит Владая
Кръг 5
03/09
- 17:00
Оборище
- -
Рилски спортист
03/09
- 17:00
Кюстендил
- -
Септември Симитли
03/09
- 17:00
Надежда Доброславци
- -
ЦСКА-София II
03/09
- 17:00
Костинброд
- -
Левски София II
03/09
- 17:00
Вихрен
- -
Пирин Разлог
Кръг 6
10/09
- 17:00
Левски София II
- -
Вихрен
10/09
- 17:00
ЦСКА-София II
- -
Костинброд
10/09
- 17:00
Септември Симитли
- -
Надежда Доброславци
10/09
- 17:00
Рилски спортист
- -
Кюстендил
10/09
- 17:00
Гранит Владая
- -
Оборище
Кръг 7
17/09
- 17:00
Кюстендил
- -
Гранит Владая
17/09
- 17:00
Надежда Доброславци
- -
Рилски спортист
17/09
- 17:00
Костинброд
- -
Септември Симитли
17/09
- 17:00
Вихрен
- -
ЦСКА-София II
17/09
- 17:00
Пирин Разлог
- -
Левски София II
Кръг 8
24/09
- 17:00
ЦСКА-София II
- -
Пирин Разлог
24/09
- 17:00
Септември Симитли
- -
Вихрен
24/09
- 17:00
Рилски спортист
- -
Костинброд
24/09
- 17:00
Гранит Владая
- -
Надежда Доброславци
24/09
- 17:00
Оборище
- -
Кюстендил
Кръг 9
01/10
- 16:00
Надежда Доброславци
- -
Оборище
01/10
- 16:00
Костинброд
- -
Гранит Владая
01/10
- 16:00
Вихрен
- -
Рилски спортист
01/10
- 16:00
Пирин Разлог
- -
Септември Симитли
01/10
- 16:00
Левски София II
- -
ЦСКА-София II
Кръг 10
08/10
- 16:00
Септември Симитли
- -
Левски София II
08/10
- 16:00
Рилски спортист
- -
Пирин Разлог
08/10
- 16:00
Гранит Владая
- -
Вихрен
08/10
- 16:00
Оборище
- -
Костинброд
08/10
- 16:00
Кюстендил
- -
Надежда Доброславци
Кръг 11
15/10
- 16:00
Костинброд
- -
Кюстендил
15/10
- 16:00
Вихрен
- -
Оборище
15/10
- 16:00
Пирин Разлог
- -
Гранит Владая
15/10
- 16:00
Левски София II
- -
Рилски спортист
15/10
- 16:00
ЦСКА-София II
- -
Септември Симитли
Кръг 12
22/10
- 16:00
ЦСКА-София II
- -
Рилски спортист
22/10
- 16:00
Левски София II
- -
Гранит Владая
22/10
- 16:00
Пирин Разлог
- -
Оборище
22/10
- 16:00
Вихрен
- -
Кюстендил
22/10
- 16:00
Костинброд
- -
Надежда Доброславци
Кръг 13
29/10
- 16:00
Надежда Доброславци
- -
Вихрен
29/10
- 16:00
Кюстендил
- -
Пирин Разлог
29/10
- 16:00
Оборище
- -
Левски София II
29/10
- 16:00
Гранит Владая
- -
ЦСКА-София II
29/10
- 16:00
Рилски спортист
- -
Септември Симитли
Кръг 14
05/11
- 15:00
Септември Симитли
- -
Гранит Владая
05/11
- 15:00
ЦСКА-София II
- -
Оборище
05/11
- 15:00
Левски София II
- -
Кюстендил
05/11
- 15:00
Пирин Разлог
- -
Надежда Доброславци
05/11
- 15:00
Вихрен
- -
Костинброд
Кръг 15
12/11
- 15:00
Костинброд
- -
Пирин Разлог
12/11
- 15:00
Надежда Доброславци
- -
Левски София II
12/11
- 15:00
Кюстендил
- -
ЦСКА-София II
12/11
- 15:00
Оборище
- -
Септември Симитли
12/11
- 15:00
Гранит Владая
- -
Рилски спортист
Кръг 16
19/11
- 15:00
Рилски спортист
- -
Оборище
19/11
- 15:00
Септември Симитли
- -
Кюстендил
19/11
- 15:00
ЦСКА-София II
- -
Надежда Доброславци
19/11
- 15:00
Левски София II
- -
Костинброд
19/11
- 15:00
Пирин Разлог
- -
Вихрен
Кръг 17
26/11
- 15:00
Вихрен
- -
Левски София II
26/11
- 15:00
Костинброд
- -
ЦСКА-София II
26/11
- 15:00
Надежда Доброславци
- -
Септември Симитли
26/11
- 15:00
Кюстендил
- -
Рилски спортист
26/11
- 15:00
Оборище
- -
Гранит Владая
Кръг 18
03/12
- 15:00
Гранит Владая
- -
Кюстендил
03/12
- 15:00
Рилски спортист
- -
Надежда Доброславци
03/12
- 15:00
Септември Симитли
- -
Костинброд
03/12
- 15:00
ЦСКА-София II
- -
Вихрен
03/12
- 15:00
Левски София II
- -
Пирин Разлог

Свързани новини

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече

P