17/07/2024
Резултати
Програма
Класиране
Голмайстори
06/06
06/06
- 18:00
Септември София II
2 0
Сливнишки герой
06/06
- 18:00
Миньор Перник
3 2
ЦСКА 1948 III
06/06
- 18:00
Септември Симитли
2 2
Балкан Ботевград
06/06
- 18:00
Кюстендил
0 0
Левски София II
06/06
- 18:00
Банско
3 2
Костинброд
06/06
- 18:00
Ботев Ихтиман
3 0
Витоша Бистрица
06/06
- 18:00
Рилски спортист
1 2
ЦСКА-София II
06/06
- 18:00
Чавдар Етрополе
0 3
Славия София II
06/06
- 18:00
Вихрен
1 2
Пирин Разлог
06/06
- 18:00
Оборище
7 1
Хебър II
01/06
01/06
- 18:00
Пирин Разлог
3 0
Хебър II
01/06
- 18:00
Оборище
3 0
Чавдар Етрополе
01/06
- 18:00
Славия София II
2 2
Рилски спортист
01/06
- 18:00
ЦСКА-София II
2 0
Ботев Ихтиман
01/06
- 18:00
Витоша Бистрица
1 1
Банско
01/06
- 18:00
Костинброд
1 0
Кюстендил
01/06
- 18:00
Левски София II
2 2
Септември Симитли
01/06
- 18:00
Балкан Ботевград
0 1
Миньор Перник
01/06
- 18:00
ЦСКА 1948 III
2 0
Септември София II
01/06
- 18:00
Сливнишки герой
1 0
Вихрен
29/05
29/05
- 18:00
Септември София II
3 0
Костинброд
29/05
- 18:00
Левски София II
3 0
ЦСКА-София II
25/05
25/05
- 18:00
Сливнишки герой
2 3
ЦСКА 1948 III
25/05
- 18:00
Септември София II
2 1
Балкан Ботевград
25/05
- 18:00
Септември Симитли
0 0
Костинброд
25/05
- 18:00
Кюстендил
2 3
Витоша Бистрица
25/05
- 18:00
Банско
4 2
ЦСКА-София II
25/05
- 18:00
Ботев Ихтиман
2 1
Славия София II
25/05
- 18:00
Рилски спортист
3 1
Оборище
25/05
- 18:00
Чавдар Етрополе
0 3
Пирин Разлог
25/05
- 18:00
Вихрен
3 0
Хебър II
25/05
- 16:00
Миньор Перник
1 2
Левски София II
19/05
19/05
- 17:00
ЦСКА 1948 III
4 2
Вихрен
18/05
18/05
- 18:00
Хебър II
3 0
Чавдар Етрополе
18/05
- 18:00
Пирин Разлог
2 1
Рилски спортист
18/05
- 18:00
Оборище
3 1
Ботев Ихтиман
18/05
- 18:00
Славия София II
3 2
Банско
18/05
- 18:00
ЦСКА-София II
3 0
Кюстендил
18/05
- 18:00
Витоша Бистрица
0 0
Септември Симитли
18/05
- 18:00
Костинброд
1 3
Миньор Перник
18/05
- 18:00
Левски София II
1 1
Септември София II
18/05
- 18:00
Балкан Ботевград
5 1
Сливнишки герой
15/05
15/05
- 18:00
Балкан Ботевград
2 2
Славия София II
11/05
11/05
- 18:00
ЦСКА 1948 III
3 1
Балкан Ботевград
11/05
- 18:00
Сливнишки герой
1 1
Левски София II
11/05
- 18:00
Миньор Перник
1 0
Витоша Бистрица
11/05
- 18:00
Септември Симитли
2 0
ЦСКА-София II
11/05
- 18:00
Кюстендил
1 1
Славия София II
11/05
- 18:00
Банско
3 1
Оборище
11/05
- 18:00
Ботев Ихтиман
4 2
Пирин Разлог
11/05
- 18:00
Рилски спортист
3 1
Хебър II
11/05
- 18:00
Вихрен
3 0
Чавдар Етрополе
08/05
08/05
- 18:00
Чавдар Етрополе
0 3
Рилски спортист
08/05
- 18:00
Хебър II
1 2
Ботев Ихтиман
08/05
- 18:00
Пирин Разлог
1 0
Банско
08/05
- 18:00
Оборище
4 0
Кюстендил
08/05
- 18:00
Славия София II
2 1
Септември Симитли
08/05
- 18:00
ЦСКА-София II
3 3
Миньор Перник
08/05
- 18:00
Витоша Бистрица
1 1
Септември София II
08/05
- 18:00
Костинброд
0 2
Сливнишки герой
08/05
- 18:00
Левски София II
2 1
ЦСКА 1948 III
08/05
- 18:00
Балкан Ботевград
0 2
Вихрен
01/05
01/05
- 18:00
Балкан Ботевград
2 3
Левски София II
01/05
- 18:00
ЦСКА 1948 III
1 1
Костинброд
01/05
- 18:00
Сливнишки герой
1 2
Витоша Бистрица
01/05
- 18:00
Миньор Перник
2 1
Славия София II
01/05
- 18:00
Септември Симитли
1 1
Оборище
01/05
- 18:00
Кюстендил
0 2
Пирин Разлог
01/05
- 18:00
Банско
1 2
Хебър II
01/05
- 18:00
Ботев Ихтиман
3 0
Чавдар Етрополе
01/05
- 18:00
Вихрен
2 1
Рилски спортист
01/05
- 12:00
Септември София II
1 2
ЦСКА-София II
27/04
27/04
- 16:00
Рилски спортист
1 6
Ботев Ихтиман
27/04
- 16:00
Чавдар Етрополе
0 3
Банско
27/04
- 16:00
Хебър II
0 0
Кюстендил
27/04
- 16:00
Пирин Разлог
0 0
Септември Симитли
27/04
- 16:00
Оборище
1 2
Миньор Перник
27/04
- 16:00
Славия София II
2 1
Септември София II
27/04
- 16:00
ЦСКА-София II
0 0
Сливнишки герой
27/04
- 16:00
Витоша Бистрица
1 1
ЦСКА 1948 III
27/04
- 16:00
Костинброд
1 0
Балкан Ботевград
27/04
- 16:00
Левски София II
0 5
Вихрен
20/04
20/04
- 18:00
Миньор Перник
2 0
Пирин Разлог
20/04
- 16:00
Балкан Ботевград
0 0
Витоша Бистрица
20/04
- 16:00
ЦСКА 1948 III
3 1
ЦСКА-София II
20/04
- 16:00
Сливнишки герой
1 1
Славия София II
20/04
- 16:00
Септември София II
0 2
Оборище
20/04
- 16:00
Септември Симитли
1 0
Хебър II
20/04
- 16:00
Кюстендил
3 0
Чавдар Етрополе
20/04
- 16:00
Банско
0 1
Рилски спортист
20/04
- 16:00
Вихрен
3 1
Ботев Ихтиман
20/04
- 15:00
Левски София II
0 1
Костинброд
14/04
14/04
- 17:00
Славия София II
1 0
ЦСКА 1948 III
13/04
13/04
- 16:00
Ботев Ихтиман
1 0
Банско
13/04
- 16:00
Рилски спортист
1 1
Кюстендил
13/04
- 16:00
Чавдар Етрополе
0 3
Септември Симитли
13/04
- 16:00
Хебър II
0 4
Миньор Перник
13/04
- 16:00
Пирин Разлог
2 1
Септември София II
13/04
- 16:00
Оборище
2 1
Сливнишки герой
13/04
- 16:00
ЦСКА-София II
3 1
Балкан Ботевград
13/04
- 16:00
Витоша Бистрица
0 1
Левски София II
13/04
- 16:00
Костинброд
1 1
Вихрен
10/04
10/04
- 17:00
Костинброд
1 0
Славия София II
06/04
06/04
- 16:00
Костинброд
1 0
Витоша Бистрица
06/04
- 16:00
ЦСКА 1948 III
1 2
Оборище
06/04
- 16:00
Сливнишки герой
4 0
Пирин Разлог
06/04
- 16:00
Септември София II
0 0
Хебър II
06/04
- 16:00
Миньор Перник
3 0
Чавдар Етрополе
06/04
- 16:00
Септември Симитли
3 1
Рилски спортист
06/04
- 16:00
Кюстендил
0 3
Ботев Ихтиман
06/04
- 16:00
Вихрен
5 2
Банско
31/03
31/03
- 14:00
ЦСКА-София II
4 1
Костинброд
30/03
30/03
- 16:00
Славия София II
2 1
Левски София II
30/03
- 15:00
Банско
0 1
Кюстендил
30/03
- 15:00
Ботев Ихтиман
4 1
Септември Симитли
30/03
- 15:00
Рилски спортист
1 2
Миньор Перник
30/03
- 15:00
Хебър II
1 3
Сливнишки герой
30/03
- 15:00
Пирин Разлог
1 0
ЦСКА 1948 III
30/03
- 15:00
Оборище
1 1
Балкан Ботевград
30/03
- 15:00
Витоша Бистрица
2 1
Вихрен
30/03
- 14:00
Чавдар Етрополе
0 3
Септември София II
23/03
23/03
- 16:30
Витоша Бистрица
1 1
ЦСКА-София II
23/03
- 15:00
Левски София II
4 2
Оборище
23/03
- 15:00
Балкан Ботевград
1 1
Пирин Разлог
23/03
- 15:00
ЦСКА 1948 III
2 0
Хебър II
23/03
- 15:00
Сливнишки герой
3 0
Чавдар Етрополе
23/03
- 15:00
Септември София II
2 0
Рилски спортист
23/03
- 15:00
Миньор Перник
1 1
Ботев Ихтиман
23/03
- 15:00
Септември Симитли
0 0
Банско
23/03
- 15:00
Вихрен
2 2
Кюстендил
16/03
16/03
- 17:00
Славия София II
0 0
Витоша Бистрица
16/03
- 15:00
Кюстендил
3 3
Септември Симитли
16/03
- 15:00
Банско
0 1
Миньор Перник
16/03
- 15:00
Рилски спортист
0 0
Сливнишки герой
16/03
- 15:00
Чавдар Етрополе
0 3
ЦСКА 1948 III
16/03
- 15:00
Хебър II
1 1
Балкан Ботевград
16/03
- 15:00
Пирин Разлог
1 1
Левски София II
16/03
- 15:00
Оборище
5 2
Костинброд
16/03
- 15:00
ЦСКА-София II
1 1
Вихрен
15/03
15/03
- 15:00
Ботев Ихтиман
1 0
Септември София II
10/03
10/03
- 15:00
Септември София II
3 1
Банско
10/03
- 11:00
Левски София II
1 1
Хебър II
09/03
09/03
- 15:00
ЦСКА-София II
2 1
Славия София II
09/03
- 15:00
Витоша Бистрица
1 2
Оборище
09/03
- 15:00
Костинброд
1 0
Пирин Разлог
09/03
- 15:00
Балкан Ботевград
3 0
Чавдар Етрополе
09/03
- 15:00
Сливнишки герой
1 2
Ботев Ихтиман
09/03
- 15:00
Миньор Перник
0 0
Кюстендил
09/03
- 15:00
Вихрен
2 1
Септември Симитли
09/03
- 12:00
ЦСКА 1948 III
1 0
Рилски спортист
06/03
06/03
- 15:00
Септември Симитли
0 1
Миньор Перник
06/03
- 15:00
Кюстендил
2 1
Септември София II
06/03
- 15:00
Банско
1 0
Сливнишки герой
06/03
- 15:00
Ботев Ихтиман
2 1
ЦСКА 1948 III
06/03
- 15:00
Рилски спортист
1 1
Балкан Ботевград
06/03
- 15:00
Чавдар Етрополе
0 3
Левски София II
06/03
- 15:00
Хебър II
0 2
Костинброд
06/03
- 15:00
Пирин Разлог
1 0
Витоша Бистрица
06/03
- 15:00
Оборище
0 2
ЦСКА-София II
06/03
- 15:00
Славия София II
3 0
Вихрен
03/03
03/03
- 15:00
Славия София II
5 1
Оборище
02/03
02/03
- 15:00
Витоша Бистрица
2 0
Хебър II
02/03
- 15:00
Костинброд
3 0
Чавдар Етрополе
02/03
- 15:00
Левски София II
5 3
Рилски спортист
02/03
- 15:00
Балкан Ботевград
2 2
Ботев Ихтиман
02/03
- 15:00
ЦСКА 1948 III
3 1
Банско
02/03
- 15:00
Сливнишки герой
3 0
Кюстендил
02/03
- 15:00
Септември София II
0 0
Септември Симитли
02/03
- 15:00
Вихрен
0 1
Миньор Перник
02/03
- 13:00
ЦСКА-София II
1 0
Пирин Разлог
24/02
24/02
- 14:00
Миньор Перник
1 0
Септември София II
24/02
- 14:00
Септември Симитли
1 1
Сливнишки герой
24/02
- 14:00
Кюстендил
0 0
ЦСКА 1948 III
24/02
- 14:00
Банско
1 0
Балкан Ботевград
24/02
- 14:00
Ботев Ихтиман
2 0
Левски София II
24/02
- 14:00
Рилски спортист
1 2
Костинброд
24/02
- 14:00
Чавдар Етрополе
0 3
Витоша Бистрица
24/02
- 14:00
Хебър II
0 2
ЦСКА-София II
24/02
- 14:00
Пирин Разлог
2 1
Славия София II
24/02
- 14:00
Оборище
0 0
Вихрен
18/02
18/02
- 14:00
Славия София II
2 0
Хебър II
17/02
17/02
- 14:00
Оборище
0 1
Пирин Разлог
17/02
- 14:00
ЦСКА-София II
3 0
Чавдар Етрополе
17/02
- 14:00
Витоша Бистрица
1 0
Рилски спортист
17/02
- 14:00
Костинброд
0 0
Ботев Ихтиман
17/02
- 14:00
Левски София II
5 1
Банско
17/02
- 14:00
Балкан Ботевград
4 1
Кюстендил
17/02
- 14:00
ЦСКА 1948 III
1 1
Септември Симитли
17/02
- 14:00
Сливнишки герой
4 2
Миньор Перник
17/02
- 14:00
Вихрен
2 0
Септември София II
14/02
14/02
- 14:00
ЦСКА 1948 III
0 2
Миньор Перник
10/02
10/02
- 14:00
Сливнишки герой
2 1
Септември София II
10/02
- 14:00
Костинброд
2 3
ЦСКА 1948 III
02/12
02/12
- 14:00
Септември София II
0 1
Чавдар Етрополе
25/11
25/11
- 18:00
Хебър II
3 0
Оборище
25/11
- 17:00
ЦСКА-София II
4 2
Рилски спортист
25/11
- 14:00
Балкан Ботевград
3 2
Септември Симитли
25/11
- 14:00
Левски София II
3 2
Кюстендил
25/11
- 14:00
Костинброд
1 3
Банско
25/11
- 14:00
Витоша Бистрица
3 0
Ботев Ихтиман
25/11
- 14:00
Славия София II
0 7
Чавдар Етрополе
25/11
- 14:00
Пирин Разлог
1 3
Вихрен
18/11
18/11
- 14:00
Хебър II
4 1
Пирин Разлог
18/11
- 14:00
Чавдар Етрополе
8 0
Оборище
18/11
- 14:00
Рилски спортист
4 0
Славия София II
18/11
- 14:00
Ботев Ихтиман
0 2
ЦСКА-София II
18/11
- 14:00
Банско
1 1
Витоша Бистрица
18/11
- 14:00
Кюстендил
3 1
Костинброд
18/11
- 14:00
Септември Симитли
2 1
Левски София II
18/11
- 14:00
Миньор Перник
3 1
Балкан Ботевград
18/11
- 14:00
Септември София II
2 0
ЦСКА 1948 III
18/11
- 14:00
Вихрен
0 0
Сливнишки герой
11/11
11/11
- 14:00
ЦСКА 1948 III
0 2
Сливнишки герой
11/11
- 14:00
Балкан Ботевград
3 3
Септември София II
11/11
- 14:00
Левски София II
0 2
Миньор Перник
11/11
- 14:00
Костинброд
3 1
Септември Симитли
11/11
- 14:00
Витоша Бистрица
2 1
Кюстендил
11/11
- 14:00
Славия София II
3 4
Ботев Ихтиман
11/11
- 14:00
Оборище
0 1
Рилски спортист
11/11
- 14:00
Пирин Разлог
1 3
Чавдар Етрополе
11/11
- 14:00
Хебър II
0 2
Вихрен
11/11
- 12:00
ЦСКА-София II
2 1
Банско
08/11
08/11
- 14:00
Славия София II
1 3
Миньор Перник
08/11
- 14:00
Чавдар Етрополе
1 0
Ботев Ихтиман
08/11
- 14:00
Рилски спортист
2 1
Вихрен
08/11
- 14:00
Пирин Разлог
3 0
Балкан Ботевград
08/11
- 14:00
Хебър II
3 1
ЦСКА 1948 III
04/11
04/11
- 14:00
Септември Симитли
0 0
Витоша Бистрица
03/11
03/11
- 14:00
Чавдар Етрополе
1 0
Хебър II
03/11
- 14:00
Рилски спортист
2 1
Пирин Разлог
03/11
- 14:00
Ботев Ихтиман
2 2
Оборище
03/11
- 14:00
Банско
2 1
Славия София II
03/11
- 14:00
Кюстендил
1 2
ЦСКА-София II
03/11
- 14:00
Миньор Перник
1 0
Костинброд
03/11
- 14:00
Септември София II
1 1
Левски София II
03/11
- 14:00
Сливнишки герой
1 3
Балкан Ботевград
03/11
- 14:00
Вихрен
1 0
ЦСКА 1948 III
27/10
27/10
- 16:45
ЦСКА-София II
2 0
Септември Симитли
27/10
- 16:00
Балкан Ботевград
1 1
ЦСКА 1948 III
27/10
- 16:00
Левски София II
2 3
Сливнишки герой
27/10
- 16:00
Костинброд
2 2
Септември София II
27/10
- 16:00
Витоша Бистрица
1 2
Миньор Перник
27/10
- 16:00
Оборище
0 0
Банско
27/10
- 16:00
Пирин Разлог
1 2
Ботев Ихтиман
27/10
- 16:00
Хебър II
0 1
Рилски спортист
27/10
- 16:00
Чавдар Етрополе
1 0
Вихрен
26/10
26/10
- 16:00
Славия София II
1 4
Кюстендил
21/10
21/10
- 16:00
Рилски спортист
2 1
Чавдар Етрополе
21/10
- 16:00
Ботев Ихтиман
2 1
Хебър II
21/10
- 16:00
Банско
1 0
Пирин Разлог
21/10
- 16:00
Кюстендил
5 0
Оборище
21/10
- 16:00
Септември Симитли
2 0
Славия София II
21/10
- 16:00
Миньор Перник
1 0
ЦСКА-София II
21/10
- 16:00
Септември София II
0 0
Витоша Бистрица
21/10
- 16:00
Сливнишки герой
2 2
Костинброд
21/10
- 16:00
ЦСКА 1948 III
2 3
Левски София II
21/10
- 16:00
Вихрен
1 3
Балкан Ботевград
14/10
14/10
- 16:00
Левски София II
4 0
Балкан Ботевград
14/10
- 16:00
Витоша Бистрица
0 1
Сливнишки герой
14/10
- 16:00
ЦСКА-София II
2 1
Септември София II
14/10
- 16:00
Оборище
2 2
Септември Симитли
14/10
- 16:00
Пирин Разлог
2 4
Кюстендил
14/10
- 16:00
Хебър II
1 3
Банско
07/10
07/10
- 16:00
Ботев Ихтиман
1 2
Рилски спортист
07/10
- 16:00
Банско
2 2
Чавдар Етрополе
07/10
- 16:00
Кюстендил
0 0
Хебър II
07/10
- 16:00
Септември Симитли
2 0
Пирин Разлог
07/10
- 16:00
Миньор Перник
2 1
Оборище
07/10
- 16:00
Септември София II
1 1
Славия София II
07/10
- 16:00
Сливнишки герой
1 2
ЦСКА-София II
07/10
- 16:00
ЦСКА 1948 III
0 1
Витоша Бистрица
07/10
- 16:00
Балкан Ботевград
4 1
Костинброд
07/10
- 16:00
Вихрен
1 0
Левски София II
04/10
04/10
- 16:00
ЦСКА 1948 III
1 1
Пирин Разлог
30/09
30/09
- 17:00
Костинброд
1 1
Левски София II
30/09
- 17:00
Витоша Бистрица
0 1
Балкан Ботевград
30/09
- 17:00
ЦСКА-София II
2 1
ЦСКА 1948 III
30/09
- 17:00
Славия София II
2 1
Сливнишки герой
30/09
- 17:00
Оборище
1 5
Септември София II
30/09
- 17:00
Пирин Разлог
0 1
Миньор Перник
30/09
- 17:00
Хебър II
0 0
Септември Симитли
30/09
- 17:00
Чавдар Етрополе
2 1
Кюстендил
30/09
- 17:00
Рилски спортист
3 0
Банско
30/09
- 17:00
Ботев Ихтиман
4 3
Вихрен
23/09
23/09
- 17:00
Банско
1 1
Ботев Ихтиман
23/09
- 17:00
Кюстендил
4 1
Рилски спортист
23/09
- 17:00
Миньор Перник
3 1
Хебър II
23/09
- 17:00
Септември София II
3 0
Пирин Разлог
23/09
- 17:00
Сливнишки герой
1 0
Оборище
23/09
- 17:00
ЦСКА 1948 III
3 1
Славия София II
23/09
- 17:00
Балкан Ботевград
0 3
ЦСКА-София II
23/09
- 17:00
Вихрен
1 0
Костинброд
23/09
- 15:00
Левски София II
0 1
Витоша Бистрица
22/09
22/09
- 17:00
Септември Симитли
4 2
Чавдар Етрополе
20/09
20/09
- 17:00
Кюстендил
1 2
Вихрен
18/09
18/09
- 17:00
ЦСКА-София II
1 0
Левски София II
17/09
17/09
- 17:00
Витоша Бистрица
0 1
Костинброд
16/09
16/09
- 17:00
Оборище
3 1
ЦСКА 1948 III
16/09
- 17:00
Пирин Разлог
0 1
Сливнишки герой
16/09
- 17:00
Хебър II
1 0
Септември София II
16/09
- 17:00
Чавдар Етрополе
0 1
Миньор Перник
16/09
- 17:00
Рилски спортист
3 2
Септември Симитли
16/09
- 17:00
Банско
1 2
Вихрен
15/09
15/09
- 17:00