Резултати
Програма
Класиране
Голмайстори
Асистенции
Картони
28/05
28/05
- 18:00
Димитровград
2 2
Карнобат
28/05
- 18:00
Крумовград
3 1
Саяна Хасково
28/05
- 18:00
Ямбол 1915
0 3
Борислав 2009
28/05
- 17:00
Атлетик Куклен
0 4
Родопа Смолян
28/05
- 17:00
Берое II
4 0
Гигант Съединение
28/05
- 15:00
Локомотив Пловдив II
2 2
Черноморец 1919 Бургас
27/05
27/05
- 18:00
Загорец
0 3
Несебър
26/05
26/05
- 18:00
Сокол Марково
1 2
Левски Карлово
26/05
- 18:00
Асеновец
2 0
Розова долина
22/05
22/05
- 18:00
Саяна Хасково
4 1
Атлетик Куклен
21/05
21/05
- 18:00
Борислав 2009
1 1
Берое II
21/05
- 18:00
Гигант Съединение
1 1
Крумовград
21/05
- 18:00
Родопа Смолян
2 0
Загорец
21/05
- 18:00
Несебър
9 2
Димитровград
21/05
- 18:00
Карнобат
2 2
Локомотив Пловдив II
21/05
- 18:00
Черноморец 1919 Бургас
2 2
Асеновец
21/05
- 18:00
Левски Карлово
3 0
Ямбол 1915
21/05
- 16:00
Розова долина
4 1
Сокол Марково
14/05
14/05
- 18:00
Левски Карлово
1 0
Розова долина
14/05
- 18:00
Сокол Марково
2 2
Черноморец 1919 Бургас
14/05
- 18:00
Асеновец
2 1
Карнобат
14/05
- 18:00
Локомотив Пловдив II
1 0
Несебър
14/05
- 18:00
Димитровград
1 0
Родопа Смолян
14/05
- 18:00
Загорец
2 0
Саяна Хасково
14/05
- 18:00
Атлетик Куклен
1 1
Гигант Съединение
14/05
- 18:00
Крумовград
8 0
Борислав 2009
14/05
- 18:00
Ямбол 1915
0 3
Берое II
11/05
11/05
- 18:00
Берое II
1 5
Крумовград
11/05
- 18:00
Борислав 2009
0 1
Атлетик Куклен
11/05
- 18:00
Гигант Съединение
2 1
Загорец
11/05
- 18:00
Саяна Хасково
0 0
Димитровград
11/05
- 18:00
Родопа Смолян
1 0
Локомотив Пловдив II
11/05
- 18:00
Несебър
3 2
Асеновец
11/05
- 18:00
Карнобат
3 1
Сокол Марково
11/05
- 18:00
Черноморец 1919 Бургас
3 1
Левски Карлово
11/05
- 18:00
Розова долина
3 0
Ямбол 1915
07/05
07/05
- 18:00
Розова долина
0 2
Черноморец 1919 Бургас
07/05
- 18:00
Левски Карлово
2 1
Карнобат
07/05
- 18:00
Сокол Марково
2 1
Несебър
07/05
- 18:00
Асеновец
2 0
Родопа Смолян
07/05
- 18:00
Локомотив Пловдив II
2 0
Саяна Хасково
07/05
- 18:00
Димитровград
2 2
Гигант Съединение
07/05
- 18:00
Загорец
7 0
Борислав 2009
07/05
- 18:00
Атлетик Куклен
4 0
Берое II
07/05
- 18:00
Ямбол 1915
0 3
Крумовград
30/04
30/04
- 17:00
Саяна Хасково
3 1
Асеновец
30/04
- 17:00
Крумовград
5 0
Атлетик Куклен
30/04
- 17:00
Берое II
0 3
Загорец
30/04
- 17:00
Борислав 2009
0 4
Димитровград
30/04
- 17:00
Гигант Съединение
1 0
Локомотив Пловдив II
30/04
- 17:00
Родопа Смолян
4 0
Сокол Марково
30/04
- 17:00
Несебър
2 1
Левски Карлово
30/04
- 17:00
Карнобат
0 1
Розова долина
30/04
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
3 0
Ямбол 1915
21/04
21/04
- 17:00
Ямбол 1915
0 3
Атлетик Куклен
21/04
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
4 0
Карнобат
21/04
- 16:00
Розова долина
1 2
Несебър
21/04
- 16:00
Левски Карлово
2 2
Родопа Смолян
21/04
- 16:00
Сокол Марково
1 4
Саяна Хасково
21/04
- 16:00
Асеновец
1 0
Гигант Съединение
21/04
- 16:00
Локомотив Пловдив II
4 1
Борислав 2009
21/04
- 16:00
Димитровград
3 0
Берое II
21/04
- 16:00
Загорец
1 3
Крумовград
17/04
17/04
- 15:00
Саяна Хасково
2 0
Левски Карлово
16/04
16/04
- 17:00
Карнобат
3 0
Ямбол 1915
16/04
- 16:00
Атлетик Куклен
0 2
Загорец
16/04
- 16:00
Крумовград
2 0
Димитровград
16/04
- 16:00
Берое II
0 4
Локомотив Пловдив II
16/04
- 16:00
Борислав 2009
0 3
Асеновец
16/04
- 16:00
Гигант Съединение
1 0
Сокол Марково
16/04
- 16:00
Родопа Смолян
3 1
Розова долина
16/04
- 16:00
Несебър
1 0
Черноморец 1919 Бургас
12/04
12/04
- 17:00
Асеновец
1 0
Берое II
09/04
09/04
- 17:00
Ямбол 1915
0 3
Загорец
09/04
- 16:00
Карнобат
0 5
Несебър
09/04
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
2 0
Родопа Смолян
09/04
- 16:00
Розова долина
1 1
Саяна Хасково
09/04
- 16:00
Левски Карлово
1 0
Гигант Съединение
09/04
- 16:00
Сокол Марково
4 2
Борислав 2009
09/04
- 16:00
Локомотив Пловдив II
1 1
Крумовград
09/04
- 16:00
Димитровград
0 0
Атлетик Куклен
06/04
06/04
- 17:00
Несебър
3 0
Ямбол 1915
06/04
- 16:00
Загорец
4 0
Димитровград
06/04
- 16:00
Атлетик Куклен
0 0
Локомотив Пловдив II
06/04
- 16:00
Крумовград
6 1
Асеновец
06/04
- 16:00
Берое II
5 2
Сокол Марково
06/04
- 16:00
Борислав 2009
0 3
Левски Карлово
06/04
- 16:00
Гигант Съединение
1 2
Розова долина
06/04
- 16:00
Саяна Хасково
0 0
Черноморец 1919 Бургас
06/04
- 16:00
Родопа Смолян
3 0
Карнобат
02/04
02/04
- 17:00
Ямбол 1915
0 3
Димитровград
02/04
- 16:00
Несебър
1 0
Родопа Смолян
02/04
- 16:00
Карнобат
0 1
Саяна Хасково
02/04
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
1 0
Гигант Съединение
02/04
- 16:00
Розова долина
6 0
Борислав 2009
02/04
- 16:00
Левски Карлово
2 0
Берое II
02/04
- 16:00
Сокол Марково
0 5
Крумовград
02/04
- 16:00
Асеновец
2 0
Атлетик Куклен
02/04
- 16:00
Локомотив Пловдив II
1 2
Загорец
29/03
29/03
- 16:00
Родопа Смолян
3 0
Борислав 2009
27/03
27/03
- 17:00
Саяна Хасково
1 0
Несебър
26/03
26/03
- 16:00
Родопа Смолян
3 0
Ямбол 1915
26/03
- 15:00
Димитровград
1 0
Локомотив Пловдив II
26/03
- 15:00
Загорец
3 1
Асеновец
26/03
- 15:00
Атлетик Куклен
0 2
Сокол Марково
26/03
- 15:00
Крумовград
3 0
Левски Карлово
26/03
- 15:00
Берое II
0 1
Розова долина
26/03
- 15:00
Борислав 2009
0 0
Черноморец 1919 Бургас
26/03
- 15:00
Гигант Съединение
0 0
Карнобат
19/03
19/03
- 15:00
Родопа Смолян
0 0
Саяна Хасково
19/03
- 15:00
Несебър
4 2
Гигант Съединение
19/03
- 15:00
Карнобат
2 0
Борислав 2009
19/03
- 15:00
Черноморец 1919 Бургас
4 0
Берое II
19/03
- 15:00
Розова долина
1 1
Крумовград
19/03
- 15:00
Левски Карлово
4 1
Атлетик Куклен
19/03
- 15:00
Сокол Марково
0 2
Загорец
19/03
- 15:00
Асеновец
1 0
Димитровград
19/03
- 15:00
Ямбол 1915
1 1
Локомотив Пловдив II
13/03
13/03
- 15:00
Саяна Хасково
3 0
Ямбол 1915
12/03
12/03
- 15:00
Локомотив Пловдив II
0 0
Асеновец
12/03
- 15:00
Димитровград
5 1
Сокол Марково
12/03
- 15:00
Загорец
1 2
Левски Карлово
12/03
- 15:00
Крумовград
4 0
Черноморец 1919 Бургас
12/03
- 15:00
Берое II
0 1
Карнобат
12/03
- 15:00
Несебър
2 0
Борислав 2009
12/03
- 15:00
Гигант Съединение
2 1
Родопа Смолян
12/03
- 14:00
Атлетик Куклен
0 2
Розова долина
06/03
06/03
- 15:00
Саяна Хасково
1 0
Гигант Съединение
05/03
05/03
- 15:00
Несебър
3 0
Берое II
05/03
- 15:00
Карнобат
0 5
Крумовград
05/03
- 15:00
Черноморец 1919 Бургас
2 1
Атлетик Куклен
05/03
- 15:00
Розова долина
5 0
Загорец
05/03
- 15:00
Левски Карлово
3 0
Димитровград
05/03
- 15:00
Сокол Марково
0 2
Локомотив Пловдив II
05/03
- 15:00
Ямбол 1915
1 1
Асеновец
26/02
26/02
- 14:00
Асеновец
1 0
Сокол Марково
26/02
- 14:00
Локомотив Пловдив II
2 1
Левски Карлово
26/02
- 14:00
Димитровград
1 0
Розова долина
26/02
- 14:00
Загорец
1 1
Черноморец 1919 Бургас
26/02
- 14:00
Атлетик Куклен
0 0
Карнобат
26/02
- 14:00
Крумовград
3 0
Несебър
26/02
- 14:00
Берое II
0 1
Родопа Смолян
26/02
- 14:00
Борислав 2009
1 4
Саяна Хасково
26/02
- 14:00
Гигант Съединение
3 1
Ямбол 1915
20/02
20/02
- 14:00
Саяна Хасково
6 0
Берое II
19/02
19/02
- 14:00
Гигант Съединение
1 0
Борислав 2009
19/02
- 14:00
Родопа Смолян
0 5
Крумовград
19/02
- 14:00
Несебър
4 1
Атлетик Куклен
19/02
- 14:00
Карнобат
0 1
Загорец
19/02
- 14:00
Черноморец 1919 Бургас
1 0
Димитровград
19/02
- 14:00
Розова долина
2 1
Локомотив Пловдив II
19/02
- 14:00
Левски Карлово
1 1
Асеновец
19/02
- 14:00
Ямбол 1915
0 0
Сокол Марково
03/12
03/12
- 14:00
Крумовград
4 1
Берое II
28/11
28/11
- 14:30
Саяна Хасково
0 0
Крумовград
28/11
- 14:30
Розова долина
2 3
Асеновец
28/11
- 14:30
Гигант Съединение
2 1
Берое II
27/11
27/11
- 14:30
Левски Карлово
2 0
Сокол Марково
27/11
- 14:30
Черноморец 1919 Бургас
1 0
Локомотив Пловдив II
27/11
- 14:30
Карнобат
2 0
Димитровград
27/11
- 14:30
Несебър
1 3
Загорец
27/11
- 14:30
Родопа Смолян
2 2
Атлетик Куклен
27/11
- 14:30
Борислав 2009
2 0
Ямбол 1915
25/11
25/11
- 14:30
Гигант Съединение
1 1
Асеновец
24/11
24/11
- 14:30
Берое II
0 0
Ямбол 1915
24/11
- 14:30
Родопа Смолян
0 0
Левски Карлово
22/11
22/11
- 14:30
Крумовград
3 0
Гигант Съединение
19/11
19/11
- 14:30
Берое II
3 0
Борислав 2009
19/11
- 14:30
Атлетик Куклен
0 0
Саяна Хасково
19/11
- 14:30
Димитровград
0 0
Несебър
19/11
- 14:30
Локомотив Пловдив II
2 3
Карнобат
19/11
- 14:30
Асеновец
3 0
Черноморец 1919 Бургас
19/11
- 14:30
Сокол Марково
1 2
Розова долина
19/11
- 14:30
Ямбол 1915
2 0
Левски Карлово
17/11
17/11
- 14:30
Загорец
3 0
Родопа Смолян
12/11
12/11
- 14:30
Саяна Хасково
2 0
Загорец
12/11
- 14:30
Розова долина
0 0
Левски Карлово
12/11
- 14:30
Черноморец 1919 Бургас
3 0
Сокол Марково
12/11
- 14:30
Карнобат
0 4
Асеновец
12/11
- 14:30
Несебър
1 0
Локомотив Пловдив II
12/11
- 14:30
Родопа Смолян
1 3
Димитровград
12/11
- 14:30
Гигант Съединение
2 0
Атлетик Куклен
12/11
- 14:30
Борислав 2009
1 3
Крумовград
06/11
06/11
- 14:30
Атлетик Куклен
2 2
Борислав 2009
06/11
- 14:30
Загорец
3 1
Гигант Съединение
06/11
- 14:30
Димитровград
0 1
Саяна Хасково
06/11
- 14:30
Локомотив Пловдив II
0 2
Родопа Смолян
06/11
- 14:30
Асеновец
4 2
Несебър
06/11
- 14:30
Сокол Марково
3 2
Карнобат
06/11
- 14:30
Левски Карлово
0 1
Черноморец 1919 Бургас
06/11
- 14:30
Ямбол 1915
2 2
Розова долина
03/11
03/11
- 14:30
Атлетик Куклен
5 0
Ямбол 1915
03/11
- 14:30
Розова долина
0 2
Родопа Смолян
03/11
- 14:30
Гигант Съединение
1 0
Несебър
31/10
31/10
- 14:30
Саяна Хасково
4 0
Локомотив Пловдив II
30/10
30/10
- 15:00
Черноморец 1919 Бургас
4 0
Розова долина
30/10
- 15:00
Карнобат
2 6
Левски Карлово
30/10
- 15:00
Несебър
4 0
Сокол Марково
30/10
- 15:00
Родопа Смолян
0 0
Асеновец
30/10
- 15:00
Гигант Съединение
1 0
Димитровград
30/10
- 15:00
Борислав 2009
1 3
Загорец
30/10
- 15:00
Берое II
3 1
Атлетик Куклен
30/10
- 15:00
Крумовград
1 2
Ямбол 1915
27/10
27/10
- 15:00
Карнобат
0 2
Черноморец 1919 Бургас
27/10
- 15:00
Локомотив Пловдив II
0 2
Атлетик Куклен
27/10
- 15:00
Асеновец
0 3
Крумовград
27/10
- 15:00
Родопа Смолян
1 0
Гигант Съединение
23/10
23/10
- 15:00
Загорец
2 0
Берое II
23/10
- 15:00
Локомотив Пловдив II
1 1
Гигант Съединение
23/10
- 15:00
Асеновец
1 0
Саяна Хасково
23/10
- 15:00
Сокол Марково
1 2
Родопа Смолян
23/10
- 15:00
Левски Карлово
2 1
Несебър
23/10
- 15:00
Розова долина
4 1
Карнобат
23/10
- 15:00
Ямбол 1915
0 3
Черноморец 1919 Бургас
23/10
- 14:00
Атлетик Куклен
0 0
Крумовград
23/10
- 14:00
Димитровград
2 1
Борислав 2009
20/10
20/10
- 15:00
Борислав 2009
2 0
Локомотив Пловдив II
20/10
- 15:00
Атлетик Куклен
3 2
Асеновец
17/10
17/10
- 15:00
Саяна Хасково
5 0
Сокол Марково
16/10
16/10
- 15:00
Несебър
3 2
Розова долина
16/10
- 15:00
Берое II
2 0
Димитровград
16/10
- 15:00
Крумовград
2 0
Загорец
10/10
10/10
- 15:00
Сокол Марково
1 1
Гигант Съединение
09/10
09/10
- 15:00
Загорец
5 0
Атлетик Куклен
09/10
- 15:00
Димитровград
0 1
Крумовград
09/10
- 15:00
Локомотив Пловдив II
4 1
Берое II
09/10
- 15:00
Асеновец
2 2
Борислав 2009
09/10
- 15:00
Левски Карлово
0 2
Саяна Хасково
09/10
- 15:00
Черноморец 1919 Бургас
0 0
Несебър
09/10
- 15:00
Ямбол 1915
0 1
Карнобат
03/10
03/10
- 15:00
Саяна Хасково
4 0
Розова долина
02/10
02/10
- 15:00
Несебър
1 4
Карнобат
02/10
- 15:00
Родопа Смолян
1 2
Черноморец 1919 Бургас
02/10
- 15:00
Гигант Съединение
1 0
Левски Карлово
02/10
- 15:00
Борислав 2009
1 2
Сокол Марково
02/10
- 15:00
Берое II
1 2
Асеновец
02/10
- 15:00
Крумовград
5 0
Локомотив Пловдив II
02/10
- 15:00
Атлетик Куклен
1 2
Димитровград
02/10
- 15:00
Загорец
1 0
Ямбол 1915
29/09
29/09
- 16:00
Крумовград
7 0
Розова долина
25/09
25/09
- 16:00
Димитровград
2 1
Загорец
25/09
- 16:00
Сокол Марково
1 1
Берое II
25/09
- 16:00
Левски Карлово
3 3
Борислав 2009
25/09
- 16:00
Розова долина
0 2
Гигант Съединение
25/09
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
0 0
Саяна Хасково
25/09
- 16:00
Карнобат
0 0
Родопа Смолян
25/09
- 16:00
Ямбол 1915
0 0
Несебър
19/09
19/09
- 16:00
Саяна Хасково
5 2
Карнобат
18/09
18/09
- 16:00
Родопа Смолян
1 1
Несебър
18/09
- 16:00
Гигант Съединение
4 0
Черноморец 1919 Бургас
18/09
- 16:00
Борислав 2009
7 2
Розова долина
18/09
- 16:00
Берое II
0 3
Левски Карлово
18/09
- 16:00
Крумовград
2 1
Сокол Марково
18/09
- 16:00
Загорец
2 0
Локомотив Пловдив II
18/09
- 16:00
Димитровград
0 1
Ямбол 1915
11/09
11/09
- 16:00
Локомотив Пловдив II
3 0
Димитровград
11/09
- 16:00
Асеновец
1 0
Загорец
11/09
- 16:00
Сокол Марково
1 1
Атлетик Куклен
11/09
- 16:00
Левски Карлово
0 2
Крумовград
11/09
- 16:00
Розова долина
1 2
Берое II
11/09
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
3 2
Борислав 2009
11/09
- 16:00
Карнобат
1 0
Гигант Съединение
11/09
- 16:00
Несебър
0 1
Саяна Хасково
11/09
- 16:00
Ямбол 1915
3 2
Родопа Смолян
05/09
05/09
- 16:00
Саяна Хасково
2 0
Родопа Смолян
05/09
- 16:00
Димитровград
3 1
Асеновец
04/09
04/09
- 16:00
Борислав 2009
4 2
Карнобат
04/09
- 16:00
Берое II
1 2
Черноморец 1919 Бургас
04/09
- 16:00
Атлетик Куклен
2 0
Левски Карлово
04/09
- 16:00
Загорец
3 0
Сокол Марково
04/09
- 16:00
Локомотив Пловдив II
0 1
Ямбол 1915
29/08
29/08
- 17:00
Ямбол 1915
0 3
Саяна Хасково
28/08
28/08
- 17:00
Асеновец
7 3
Локомотив Пловдив II
28/08
- 17:00
Сокол Марково
2 0
Димитровград
28/08
- 17:00
Левски Карлово
0 2
Загорец
28/08
- 17:00
Розова долина
2 3
Атлетик Куклен
28/08
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
0 1
Крумовград
28/08
- 17:00
Карнобат
1 4
Берое II
28/08
- 17:00
Борислав 2009
4 0
Несебър
22/08
22/08
- 17:00
Берое II
1 2
Несебър
21/08
21/08
- 17:00
Гигант Съединение
1 2
Саяна Хасково
21/08
- 17:00
Борислав 2009
2 1
Родопа Смолян
21/08
- 17:00
Крумовград
8 0
Карнобат
21/08
- 17:00
Атлетик Куклен
0 1
Черноморец 1919 Бургас
21/08
- 17:00
Загорец
4 0
Розова долина
21/08
- 17:00
Димитровград
0 1
Левски Карлово
21/08
- 17:00
Локомотив Пловдив II
2 4
Сокол Марково
21/08
- 17:00
Асеновец
2 2
Ямбол 1915
15/08
15/08
- 17:00
Саяна Хасково
3 0
Борислав 2009
14/08
14/08
- 17:30
Черноморец 1919 Бургас
0 0
Загорец
14/08
- 17:00
Сокол Марково
3 0
Асеновец
14/08
- 17:00
Левски Карлово
1 0
Локомотив Пловдив II
14/08
- 17:00
Розова долина
1 3
Димитровград
14/08
- 17:00
Карнобат
0 2
Атлетик Куклен
14/08
- 17:00
Несебър
1 5
Крумовград
14/08
- 17:00
Родопа Смолян
2 2
Берое II
14/08
- 17:00
Ямбол 1915
1 0
Гигант Съединение
08/08
08/08
- 17:00
Берое II
1 1
Саяна Хасково
07/08
07/08
- 17:30
Загорец
5 0
Карнобат
07/08
- 17:00
Борислав 2009
3 0
Гигант Съединение
07/08
- 17:00
Крумовград
2 3
Родопа Смолян
07/08
- 17:00
Атлетик Куклен
2 1
Несебър
07/08
- 17:00
Димитровград
2 2
Черноморец 1919 Бургас
07/08
- 17:00
Локомотив Пловдив II
4 2
Розова долина
07/08
- 17:00
Асеновец