25/07/2024
Резултати
Програма
Класиране
Голмайстори
04/06
04/06
- 18:00
Спартак Пловдив
1 1
Сокол Марково
03/06
03/06
- 18:00
Локомотив Пловдив II
3 0
Карнобат
03/06
- 18:00
Берое II
0 3
Черноморец 1919 Бургас
03/06
- 18:00
Левски Карлово
2 2
Саяна Хасково
03/06
- 18:00
Родопа Смолян
5 0
ФК Сливен
03/06
- 18:00
Атлетик Куклен
1 0
Розова долина
03/06
- 18:00
Ямбол 1915
6 0
Верея
02/06
02/06
- 18:00
Димитровград
3 2
Гигант Съединение
31/05
31/05
- 18:30
Борислав 2009
0 4
Загорец
31/05
- 17:00
Асеновец
2 1
Несебър
28/05
28/05
- 18:00
ФК Сливен
2 2
Спартак Пловдив
27/05
27/05
- 18:00
Верея
2 4
Атлетик Куклен
27/05
- 18:00
Розова долина
2 0
Локомотив Пловдив II
27/05
- 18:00
Карнобат
3 3
Борислав 2009
27/05
- 18:00
Загорец
3 0
Родопа Смолян
27/05
- 18:00
Несебър
5 0
Левски Карлово
27/05
- 18:00
Черноморец 1919 Бургас
3 0
Димитровград
27/05
- 18:00
Гигант Съединение
1 1
Ямбол 1915
26/05
26/05
- 18:00
Сокол Марково
4 3
Асеновец
25/05
25/05
- 18:00
Саяна Хасково
2 1
Берое II
21/05
21/05
- 18:00
Спартак Пловдив
2 0
Загорец
20/05
20/05
- 18:00
Локомотив Пловдив II
0 1
Верея
20/05
- 18:00
Гигант Съединение
2 0
Черноморец 1919 Бургас
20/05
- 18:00
Димитровград
3 0
Саяна Хасково
20/05
- 18:00
Берое II
2 1
Несебър
20/05
- 18:00
Левски Карлово
3 0
Сокол Марково
20/05
- 18:00
Асеновец
1 1
ФК Сливен
20/05
- 18:00
Родопа Смолян
0 0
Карнобат
20/05
- 18:00
Борислав 2009
0 1
Розова долина
20/05
- 18:00
Ямбол 1915
2 0
Атлетик Куклен
16/05
16/05
- 18:00
Атлетик Куклен
0 2
Локомотив Пловдив II
14/05
14/05
- 18:00
ФК Сливен
4 2
Левски Карлово
14/05
- 18:00
Саяна Хасково
1 0
Гигант Съединение
13/05
13/05
- 18:00
Верея
4 3
Борислав 2009
13/05
- 18:00
Розова долина
1 1
Родопа Смолян
13/05
- 18:00
Карнобат
2 1
Спартак Пловдив
13/05
- 18:00
Загорец
2 0
Асеновец
13/05
- 18:00
Сокол Марково
2 1
Берое II
13/05
- 18:00
Несебър
4 0
Димитровград
13/05
- 18:00
Черноморец 1919 Бургас
4 1
Ямбол 1915
10/05
10/05
- 18:00
Черноморец 1919 Бургас
4 2
Саяна Хасково
10/05
- 18:00
Гигант Съединение
1 1
Несебър
10/05
- 18:00
Димитровград
3 2
Сокол Марково
10/05
- 18:00
Берое II
8 0
ФК Сливен
10/05
- 18:00
Левски Карлово
0 3
Загорец
10/05
- 18:00
Асеновец
0 2
Карнобат
10/05
- 18:00
Спартак Пловдив
1 3
Розова долина
10/05
- 18:00
Родопа Смолян
3 0
Верея
10/05
- 18:00
Борислав 2009
0 1
Атлетик Куклен
10/05
- 18:00
Ямбол 1915
1 0
Локомотив Пловдив II
07/05
07/05
- 18:00
Локомотив Пловдив II
1 0
Борислав 2009
06/05
06/05
- 18:00
ФК Сливен
2 3
Димитровград
06/05
- 18:00
Саяна Хасково
1 0
Ямбол 1915
06/05
- 18:00
Атлетик Куклен
0 2
Родопа Смолян
06/05
- 18:00
Верея
1 8
Спартак Пловдив
06/05
- 18:00
Загорец
2 0
Берое II
06/05
- 18:00
Несебър
1 0
Черноморец 1919 Бургас
06/05
- 16:00
Карнобат
4 0
Левски Карлово
05/05
05/05
- 18:00
Сокол Марково
1 2
Гигант Съединение
04/05
04/05
- 17:00
Розова долина
0 2
Асеновец
30/04
30/04
- 17:00
Саяна Хасково
0 0
Несебър
30/04
- 17:00
Спартак Пловдив
6 0
Атлетик Куклен
29/04
29/04
- 17:00
Гигант Съединение
4 0
ФК Сливен
29/04
- 17:00
Димитровград
0 0
Загорец
29/04
- 17:00
Берое II
2 0
Карнобат
29/04
- 17:00
Асеновец
5 0
Верея
29/04
- 17:00
Родопа Смолян
1 2
Локомотив Пловдив II
29/04
- 17:00
Ямбол 1915
3 2
Борислав 2009
29/04
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
1 0
Сокол Марково
29/04
- 15:00
Левски Карлово
3 2
Розова долина
23/04
23/04
- 17:00
Локомотив Пловдив II
4 2
Спартак Пловдив
23/04
- 17:00
ФК Сливен
0 1
Черноморец 1919 Бургас
22/04
22/04
- 17:00
Борислав 2009
0 0
Родопа Смолян
22/04
- 17:00
Атлетик Куклен
2 4
Асеновец
22/04
- 17:00
Верея
2 4
Левски Карлово
22/04
- 17:00
Розова долина
2 0
Берое II
22/04
- 17:00
Карнобат
1 0
Димитровград
22/04
- 17:00
Загорец
2 0
Гигант Съединение
22/04
- 17:00
Сокол Марково
2 1
Саяна Хасково
22/04
- 17:00
Несебър
3 0
Ямбол 1915
19/04
19/04
- 17:00
Несебър
4 0
Сокол Марково
19/04
- 17:00
Саяна Хасково
2 0
ФК Сливен
19/04
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
1 0
Загорец
19/04
- 17:00
Гигант Съединение
2 0
Карнобат
19/04
- 17:00
Димитровград
1 0
Розова долина
19/04
- 17:00
Берое II
3 0
Верея
19/04
- 17:00
Левски Карлово
5 0
Атлетик Куклен
19/04
- 17:00
Асеновец
3 1
Локомотив Пловдив II
19/04
- 17:00
Спартак Пловдив
5 1
Борислав 2009
19/04
- 17:00
Ямбол 1915
2 4
Родопа Смолян
13/04
13/04
- 17:00
Родопа Смолян
0 1
Спартак Пловдив
13/04
- 17:00
Борислав 2009
1 2
Асеновец
13/04
- 17:00
Локомотив Пловдив II
2 1
Левски Карлово
13/04
- 17:00
Атлетик Куклен
0 4
Берое II
13/04
- 17:00
Верея
1 3
Димитровград
13/04
- 17:00
Розова долина
0 0
Гигант Съединение
13/04
- 17:00
Карнобат
4 1
Черноморец 1919 Бургас
13/04
- 17:00
Загорец
0 0
Саяна Хасково
13/04
- 17:00
ФК Сливен
1 2
Несебър
13/04
- 17:00
Сокол Марково
0 1
Ямбол 1915
09/04
09/04
- 17:00
Саяна Хасково
0 1
Карнобат
08/04
08/04
- 17:00
Сокол Марково
0 1
ФК Сливен
08/04
- 17:00
Несебър
2 3
Загорец
08/04
- 17:00
Черноморец 1919 Бургас
0 2
Розова долина
08/04
- 17:00
Гигант Съединение
6 1
Верея
08/04
- 17:00
Димитровград
2 0
Атлетик Куклен
08/04
- 17:00
Берое II
2 2
Локомотив Пловдив II
08/04
- 17:00
Левски Карлово
4 1
Борислав 2009
08/04
- 17:00
Асеновец
0 0
Родопа Смолян
08/04
- 17:00
Ямбол 1915
2 0
Спартак Пловдив
05/04
05/04
- 17:00
Спартак Пловдив
1 0
Асеновец
05/04
- 17:00
Родопа Смолян
1 0
Левски Карлово
05/04
- 17:00
Борислав 2009
0 1
Берое II
05/04
- 17:00
Локомотив Пловдив II
2 0
Димитровград
05/04
- 17:00
Атлетик Куклен
0 4
Гигант Съединение
05/04
- 17:00
Верея
0 5
Черноморец 1919 Бургас
05/04
- 17:00
Розова долина
4 1
Саяна Хасково
05/04
- 17:00
Карнобат
0 1
Несебър
05/04
- 17:00
Загорец
2 0
Сокол Марково
05/04
- 17:00
ФК Сливен
1 2
Ямбол 1915
31/03
31/03
- 16:00
ФК Сливен
0 3
Загорец
31/03
- 16:00
Сокол Марково
1 2
Карнобат
31/03
- 16:00
Несебър
2 0
Розова долина
31/03
- 16:00
Саяна Хасково
6 2
Верея
31/03
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
5 1
Атлетик Куклен
31/03
- 16:00
Гигант Съединение
1 0
Локомотив Пловдив II
31/03
- 16:00
Димитровград
1 0
Борислав 2009
31/03
- 16:00
Берое II
0 2
Родопа Смолян
31/03
- 16:00
Левски Карлово
0 3
Спартак Пловдив
31/03
- 16:00
Ямбол 1915
2 0
Асеновец
26/03
26/03
- 16:00
Спартак Пловдив
1 0
Берое II
25/03
25/03
- 15:00
Локомотив Пловдив II
2 1
Черноморец 1919 Бургас
25/03
- 15:00
Асеновец
4 0
Левски Карлово
25/03
- 15:00
Родопа Смолян
1 3
Димитровград
25/03
- 15:00
Борислав 2009
1 1
Гигант Съединение
25/03
- 15:00
Атлетик Куклен
0 1
Саяна Хасково
25/03
- 15:00
Верея
0 2
Несебър
25/03
- 15:00
Розова долина
1 1
Сокол Марково
25/03
- 15:00
Карнобат
1 4
ФК Сливен
25/03
- 15:00
Загорец
2 1
Ямбол 1915
18/03
18/03
- 15:00
ФК Сливен
0 0
Розова долина
18/03
- 15:00
Саяна Хасково
1 0
Локомотив Пловдив II
18/03
- 15:00
Загорец
1 0
Карнобат
18/03
- 15:00
Сокол Марково
4 0
Верея
18/03
- 15:00
Несебър
4 2
Атлетик Куклен
18/03
- 15:00
Черноморец 1919 Бургас
3 0
Борислав 2009
18/03
- 15:00
Гигант Съединение
2 0
Родопа Смолян
18/03
- 15:00
Димитровград
0 1
Спартак Пловдив
18/03
- 15:00
Берое II
3 1
Асеновец
18/03
- 15:00
Ямбол 1915
2 2
Левски Карлово
12/03
12/03
- 15:00
Спартак Пловдив
1 0
Гигант Съединение
11/03
11/03
- 15:00
Левски Карлово
2 1
Берое II
11/03
- 15:00
Асеновец
0 0
Димитровград
11/03
- 15:00
Родопа Смолян
0 1
Черноморец 1919 Бургас
11/03
- 15:00
Борислав 2009
0 3
Саяна Хасково
11/03
- 15:00
Несебър
0 3
Локомотив Пловдив II
11/03
- 15:00
Атлетик Куклен
2 1
Сокол Марково
11/03
- 15:00
Верея
1 4
ФК Сливен
11/03
- 15:00
Розова долина
1 1
Загорец
11/03
- 15:00
Карнобат
1 0
Ямбол 1915
04/03
04/03
- 15:00
ФК Сливен
3 2
Атлетик Куклен
04/03
- 15:00
Саяна Хасково
4 0
Родопа Смолян
04/03
- 15:00
Карнобат
1 2
Розова долина
04/03
- 15:00
Загорец
5 0
Верея
04/03
- 15:00
Сокол Марково
0 1
Локомотив Пловдив II
04/03
- 15:00
Черноморец 1919 Бургас
2 1
Спартак Пловдив
04/03
- 15:00
Гигант Съединение
3 1
Асеновец
04/03
- 15:00
Димитровград
4 0
Левски Карлово
04/03
- 15:00
Ямбол 1915
2 1
Берое II
03/03
03/03
- 15:00
Несебър
3 3
Борислав 2009
26/02
26/02
- 14:00
Спартак Пловдив
0 0
Саяна Хасково
26/02
- 14:00
Локомотив Пловдив II
5 0
ФК Сливен
25/02
25/02
- 14:00
Асеновец
0 1
Черноморец 1919 Бургас
25/02
- 14:00
Берое II
1 0
Димитровград
25/02
- 14:00
Левски Карлово
1 2
Гигант Съединение
25/02
- 14:00
Родопа Смолян
0 1
Несебър
25/02
- 14:00
Борислав 2009
0 1
Сокол Марково
25/02
- 14:00
Атлетик Куклен
0 2
Загорец
25/02
- 14:00
Верея
1 4
Карнобат
25/02
- 14:00
Розова долина
2 0
Ямбол 1915
19/02
19/02
- 14:00
ФК Сливен
5 0
Борислав 2009
19/02
- 14:00
Саяна Хасково
2 1
Асеновец
18/02
18/02
- 14:00
Розова долина
8 0
Верея
18/02
- 14:00
Карнобат
1 0
Атлетик Куклен
18/02
- 14:00
Загорец
1 4
Локомотив Пловдив II
18/02
- 14:00
Сокол Марково
3 2
Родопа Смолян
18/02
- 14:00
Несебър
2 0
Спартак Пловдив
18/02
- 14:00
Черноморец 1919 Бургас
3 0
Левски Карлово
18/02
- 14:00
Гигант Съединение
3 1
Берое II
18/02
- 14:00
Ямбол 1915
2 2
Димитровград
30/11
30/11
- 14:30
Гигант Съединение
3 1
Димитровград
30/11
- 14:30
Локомотив Пловдив II
1 0
Розова долина
27/11
27/11
- 14:30
Саяна Хасково
2 1
Левски Карлово
27/11
- 14:30
ФК Сливен
2 2
Родопа Смолян
26/11
26/11
- 14:30
Черноморец 1919 Бургас
0 0
Берое II
26/11
- 14:30
Сокол Марково
1 2
Спартак Пловдив
26/11
- 14:30
Загорец
3 0
Борислав 2009
26/11
- 14:30
Карнобат
0 3
Локомотив Пловдив II
26/11
- 14:30
Розова долина
0 1
Атлетик Куклен
26/11
- 14:30
Верея
1 4
Ямбол 1915
25/11
25/11
- 15:00
Несебър
0 0
Асеновец
20/11
20/11
- 14:30
Спартак Пловдив
2 2
ФК Сливен
19/11
19/11
- 14:30
Атлетик Куклен
4 0
Верея
19/11
- 14:30
Борислав 2009
1 0
Карнобат
19/11
- 14:30
Родопа Смолян
1 0
Загорец
19/11
- 14:30
Асеновец
2 0
Сокол Марково
19/11
- 14:30
Левски Карлово
0 3
Несебър
19/11
- 14:30
Берое II
1 3
Саяна Хасково
19/11
- 14:30
Димитровград
0 1
Черноморец 1919 Бургас
19/11
- 14:30
Ямбол 1915
1 1
Гигант Съединение
13/11
13/11
- 14:30
Саяна Хасково
4 0
Димитровград
13/11
- 14:30
ФК Сливен
1 2
Асеновец
13/11
- 14:30
Несебър
8 0
Берое II
12/11
12/11
- 14:30
Черноморец 1919 Бургас
1 1
Гигант Съединение
12/11
- 14:30
Сокол Марково
3 0
Левски Карлово
12/11
- 14:30
Загорец
5 0
Спартак Пловдив
12/11
- 14:30
Карнобат
1 5
Родопа Смолян
12/11
- 14:30
Розова долина
3 0
Борислав 2009
12/11
- 14:30
Верея
0 8
Локомотив Пловдив II
12/11
- 14:30
Атлетик Куклен
0 3
Ямбол 1915
09/11
09/11
- 14:30
Борислав 2009
1 2
Локомотив Пловдив II
09/11
- 14:30
Саяна Хасково
1 1
Розова долина
09/11
- 14:30
Левски Карлово
1 0
Родопа Смолян
06/11
06/11
- 14:30
Спартак Пловдив
2 0
Карнобат
05/11
05/11
- 14:30
Локомотив Пловдив II
4 0
Атлетик Куклен
05/11
- 14:30
Борислав 2009
4 2
Верея
05/11
- 14:30
Родопа Смолян
0 1
Розова долина
05/11
- 14:30
Асеновец
2 0
Загорец
05/11
- 14:30
Левски Карлово
1 0
ФК Сливен
05/11
- 14:30
Берое II
0 3
Сокол Марково
05/11
- 14:30
Димитровград
0 1
Несебър
05/11
- 14:30
Гигант Съединение
0 1
Саяна Хасково
05/11
- 14:30
Ямбол 1915
3 4
Черноморец 1919 Бургас
30/10
30/10
- 14:30
Саяна Хасково
2 2
Черноморец 1919 Бургас
30/10
- 14:30
ФК Сливен
2 0
Берое II
30/10
- 14:30
Локомотив Пловдив II
0 1
Ямбол 1915
29/10
29/10
- 16:00
Несебър
0 2
Гигант Съединение
29/10
- 16:00
Сокол Марково
3 2
Димитровград
29/10
- 16:00
Загорец
0 0
Левски Карлово
29/10
- 16:00
Карнобат
1 2
Асеновец
29/10
- 16:00
Розова долина
1 0
Спартак Пловдив
29/10
- 16:00
Верея
1 2
Родопа Смолян
29/10
- 16:00
Атлетик Куклен
1 1
Борислав 2009
26/10
26/10
- 16:00
Родопа Смолян
4 0
Атлетик Куклен
26/10
- 16:00
Спартак Пловдив
7 0
Верея
26/10
- 16:00
Асеновец
1 2
Розова долина
26/10
- 16:00
Левски Карлово
0 0
Карнобат
26/10
- 16:00
Берое II
1 4
Загорец
26/10
- 16:00
Димитровград
3 2
ФК Сливен
26/10
- 16:00
Гигант Съединение
1 0
Сокол Марково
26/10
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
0 1
Несебър
26/10
- 16:00
Ямбол 1915
0 0
Саяна Хасково
23/10
23/10
- 16:00
ФК Сливен
2 4
Гигант Съединение
23/10
- 16:00
Локомотив Пловдив II
0 1
Родопа Смолян
22/10
22/10
- 16:00
Несебър
1 0
Саяна Хасково
22/10
- 16:00
Сокол Марково
2 3
Черноморец 1919 Бургас
22/10
- 16:00
Загорец
2 1
Димитровград
22/10
- 16:00
Карнобат
0 2
Берое II
22/10
- 16:00
Розова долина
0 0
Левски Карлово
22/10
- 16:00
Верея
1 3
Асеновец
22/10
- 16:00
Атлетик Куклен
1 1
Спартак Пловдив
22/10
- 16:00
Борислав 2009
1 0
Ямбол 1915
16/10
16/10
- 16:00
Саяна Хасково
4 1
Сокол Марково
16/10
- 16:00
Спартак Пловдив
1 0
Локомотив Пловдив II
15/10
15/10
- 16:00
Родопа Смолян
2 1
Борислав 2009
15/10
- 16:00
Асеновец
4 0
Атлетик Куклен
15/10
- 16:00
Левски Карлово
3 0
Верея
15/10
- 16:00
Берое II
0 2
Розова долина
15/10
- 16:00
Димитровград
3 1
Карнобат
15/10
- 16:00
Гигант Съединение
0 0
Загорец
15/10
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
5 0
ФК Сливен
14/10
14/10
- 16:00
Ямбол 1915
1 3
Несебър
09/10
09/10
- 16:00
ФК Сливен
2 3
Саяна Хасково
09/10
- 16:00
Локомотив Пловдив II
1 0
Асеновец
08/10
08/10
- 16:00
Сокол Марково
1 2
Несебър
08/10
- 16:00
Загорец
1 1
Черноморец 1919 Бургас
08/10
- 16:00
Карнобат
0 2
Гигант Съединение
08/10
- 16:00
Розова долина
5 1
Димитровград
08/10
- 16:00
Верея
1 2
Берое II
08/10
- 16:00
Атлетик Куклен
2 0
Левски Карлово
08/10
- 16:00
Борислав 2009
2 1
Спартак Пловдив
08/10
- 16:00
Родопа Смолян
0 0
Ямбол 1915
04/10
04/10
- 16:00
Саяна Хасково
0 0
Загорец
04/10
- 16:00
Спартак Пловдив
4 1
Родопа Смолян
04/10
- 16:00
Асеновец
6 1
Борислав 2009
04/10
- 16:00
Левски Карлово
1 2
Локомотив Пловдив II
04/10
- 16:00
Берое II
2 2
Атлетик Куклен
04/10
- 16:00
Димитровград
4 0
Верея
04/10
- 16:00
Гигант Съединение
3 1
Розова долина
04/10
- 16:00
Черноморец 1919 Бургас
0 0
Карнобат
04/10
- 16:00
Несебър
5 2
ФК Сливен
04/10
- 16:00
Ямбол 1915
0 1
Сокол Марково
28/09
28/09
- 17:00
ФК Сливен
2 0
Сокол Марково
28/09
- 17:00
Загорец
1 0
Несебър
28/09
- 17:00
Карнобат
0 4
Саяна Хасково
28/09
- 17:00
Розова долина
0 0
Черноморец 1919 Бургас
28/09
- 17:00
Верея
0 2
Гигант Съединение
28/09
- 17:00
Атлетик Куклен
1 0
Димитровград
28/09
- 17:00
Локомотив Пловдив II
0 1
Берое II
28/09
- 17:00
Борислав 2009
1 2
Левски Карлово
28/09
- 17:00
Родопа Смолян
1 1
Асеновец
28/09
- 17:00
Спартак Пловдив
4 0
Ямбол 1915
25/09
25/09
- 17:00
Гигант Съединение
1 0
Атлетик Куклен
25/09
- 17:00
Ямбол 1915
1 3
ФК Сливен
24/09
24/09
- 17:00
Асеновец
3 0
Спартак Пловдив
24/09
- 17:00
Берое II
0 0
Борислав 2009
24/09
- 17:00
Димитровград
0 0
Локомотив Пловдив II