21/07/2024
Резултати
Програма
Класиране
Голмайстори
01/06
01/06
- 18:00
Спартак Пловдив
3 1
Загорец
01/06
- 18:00
Секирово
2 0
ФК Сливен
01/06
- 18:00
Ямбол 1915
2 0
Розова долина
01/06
- 18:00
Саяна Хасково
4 1
Ботев (Пловдив) II
01/06
- 18:00
Несебър
6 1
Родопа Смолян
01/06
- 18:00
Левски Карлово
2 0
Сокол Марково
01/06
- 17:00
Гигант Съединение
3 2
Димитровград
31/05
31/05
- 18:00
Асеновец
2 1
Локомотив Пловдив II
31/05
- 18:00
Берое II
0 3
Атлетик Куклен
29/05
29/05
- 19:00
Созопол
2 1
Карнобат
29/05
- 18:00
Ботев (Пловдив) II
2 3
Загорец
27/05
27/05
- 18:00
Локомотив Пловдив II
4 0
Гигант Съединение
25/05
25/05
- 18:00
Сокол Марково
0 6
Несебър
25/05
- 18:00
Родопа Смолян
0 1
Саяна Хасково
25/05
- 18:00
Ботев (Пловдив) II
5 0
Берое II
25/05
- 18:00
Атлетик Куклен
1 0
Созопол
25/05
- 18:00
Карнобат
1 5
Ямбол 1915
25/05
- 18:00
Розова долина
0 1
Спартак Пловдив
25/05
- 18:00
Загорец
5 0
Асеновец
25/05
- 18:00
Димитровград
1 1
Секирово
25/05
- 18:00
ФК Сливен
5 2
Левски Карлово
19/05
19/05
- 19:00
Созопол
1 2
Ботев (Пловдив) II
19/05
- 18:00
Спартак Пловдив
10 1
Карнобат
19/05
- 18:00
Ямбол 1915
0 1
Атлетик Куклен
19/05
- 18:00
Левски Карлово
1 3
Несебър
18/05
18/05
- 18:00
ФК Сливен
2 0
Димитровград
18/05
- 18:00
Секирово
1 1
Локомотив Пловдив II
18/05
- 18:00
Гигант Съединение
0 2
Загорец
18/05
- 18:00
Асеновец
1 1
Розова долина
18/05
- 18:00
Берое II
0 1
Родопа Смолян
18/05
- 18:00
Саяна Хасково
6 0
Сокол Марково
16/05
16/05
- 18:00
Ботев (Пловдив) II
4 0
Ямбол 1915
15/05
15/05
- 18:00
Несебър
2 1
Саяна Хасково
15/05
- 18:00
Сокол Марково
2 2
Берое II
15/05
- 18:00
Родопа Смолян
2 2
Созопол
15/05
- 18:00
Атлетик Куклен
1 0
Спартак Пловдив
15/05
- 18:00
Карнобат
2 2
Асеновец
15/05
- 18:00
Розова долина
0 0
Гигант Съединение
15/05
- 18:00
Загорец
2 1
Секирово
15/05
- 18:00
Локомотив Пловдив II
4 2
ФК Сливен
15/05
- 18:00
Димитровград
2 0
Левски Карлово
12/05
12/05
- 18:00
Спартак Пловдив
1 1
Ботев (Пловдив) II
11/05
11/05
- 19:00
Созопол
5 1
Сокол Марково
11/05
- 18:00
Димитровград
1 0
Локомотив Пловдив II
11/05
- 18:00
Секирово
4 0
Розова долина
11/05
- 18:00
Гигант Съединение
4 0
Карнобат
11/05
- 18:00
Асеновец
1 2
Атлетик Куклен
11/05
- 18:00
Ямбол 1915
2 2
Родопа Смолян
11/05
- 18:00
Берое II
0 3
Несебър
11/05
- 18:00
Левски Карлово
0 4
Саяна Хасково
10/05
10/05
- 18:00
ФК Сливен
1 0
Загорец
02/05
02/05
- 18:00
Саяна Хасково
3 0
Берое II
02/05
- 18:00
Несебър
5 0
Созопол
02/05
- 18:00
Сокол Марково
1 1
Ямбол 1915
02/05
- 18:00
Родопа Смолян
0 2
Спартак Пловдив
02/05
- 18:00
Ботев (Пловдив) II
5 3
Асеновец
02/05
- 18:00
Атлетик Куклен
1 2
Гигант Съединение
02/05
- 18:00
Карнобат
0 5
Секирово
02/05
- 18:00
Розова долина
1 1
ФК Сливен
02/05
- 18:00
Загорец
0 1
Димитровград
02/05
- 18:00
Локомотив Пловдив II
7 1
Левски Карлово
28/04
28/04
- 17:00
Спартак Пловдив
4 0
Сокол Марково
28/04
- 17:00
Ямбол 1915
0 3
Несебър
27/04
27/04
- 18:00
Локомотив Пловдив II
0 1
Загорец
27/04
- 18:00
Созопол
0 1
Саяна Хасково
27/04
- 17:00
Димитровград
5 0
Розова долина
27/04
- 17:00
ФК Сливен
2 1
Карнобат
27/04
- 17:00
Секирово
6 2
Атлетик Куклен
27/04
- 17:00
Гигант Съединение
2 2
Ботев (Пловдив) II
27/04
- 17:00
Асеновец
5 1
Родопа Смолян
27/04
- 17:00
Левски Карлово
1 0
Берое II
24/04
24/04
- 17:00
Локомотив Пловдив II
2 0
Ботев (Пловдив) II
20/04
20/04
- 17:00
Берое II
3 2
Созопол
20/04
- 17:00
Саяна Хасково
5 0
Ямбол 1915
20/04
- 17:00
Несебър
3 2
Спартак Пловдив
20/04
- 17:00
Сокол Марково
3 2
Асеновец
20/04
- 17:00
Родопа Смолян
1 0
Гигант Съединение
20/04
- 17:00
Ботев (Пловдив) II
0 0
Секирово
20/04
- 17:00
Атлетик Куклен
2 1
ФК Сливен
20/04
- 17:00
Карнобат
0 3
Димитровград
20/04
- 17:00
Розова долина
5 2
Локомотив Пловдив II
20/04
- 17:00
Загорец
2 1
Левски Карлово
17/04
17/04
- 17:00
Загорец
1 2
Розова долина
17/04
- 17:00
Локомотив Пловдив II
3 0
Карнобат
17/04
- 17:00
Димитровград
2 1
Атлетик Куклен
17/04
- 17:00
ФК Сливен
1 2
Ботев (Пловдив) II
17/04
- 17:00
Секирово
1 2
Родопа Смолян
17/04
- 17:00
Гигант Съединение
1 0
Сокол Марково
17/04
- 17:00
Асеновец
2 3
Несебър
17/04
- 17:00
Спартак Пловдив
2 1
Саяна Хасково
17/04
- 17:00
Ямбол 1915
4 0
Берое II
17/04
- 17:00
Левски Карлово
2 1
Созопол
13/04
13/04
- 18:00
Созопол
1 1
Ямбол 1915
13/04
- 17:00
Берое II
0 1
Спартак Пловдив
13/04
- 17:00
Саяна Хасково
1 0
Асеновец
13/04
- 17:00
Несебър
1 1
Гигант Съединение
13/04
- 17:00
Сокол Марково
0 3
Секирово
13/04
- 17:00
Родопа Смолян
1 1
ФК Сливен
13/04
- 17:00
Ботев (Пловдив) II
4 0
Димитровград
13/04
- 17:00
Локомотив Пловдив II
1 2
Атлетик Куклен
13/04
- 17:00
Карнобат
1 5
Загорец
13/04
- 17:00
Розова долина
5 1
Левски Карлово
07/04
07/04
- 17:00
Спартак Пловдив
4 1
Созопол
06/04
06/04
- 17:00
Розова долина
4 1
Карнобат
06/04
- 17:00
Загорец
3 0
Атлетик Куклен
06/04
- 17:00
Димитровград
4 2
Родопа Смолян
06/04
- 17:00
ФК Сливен
5 2
Сокол Марково
06/04
- 17:00
Секирово
3 3
Несебър
06/04
- 17:00
Гигант Съединение
1 2
Саяна Хасково
06/04
- 17:00
Асеновец
4 0
Берое II
06/04
- 17:00
Левски Карлово
2 2
Ямбол 1915
03/04
03/04
- 18:00
Созопол
3 1
Асеновец
03/04
- 17:00
Ямбол 1915
0 2
Спартак Пловдив
03/04
- 17:00
Берое II
0 1
Гигант Съединение
03/04
- 17:00
Саяна Хасково
4 0
Секирово
03/04
- 17:00
Несебър
3 1
ФК Сливен
03/04
- 17:00
Сокол Марково
1 0
Димитровград
03/04
- 17:00
Родопа Смолян
1 0
Локомотив Пловдив II
03/04
- 17:00
Атлетик Куклен
0 2
Розова долина
03/04
- 17:00
Карнобат
2 0
Левски Карлово
31/03
31/03
- 16:00
Локомотив Пловдив II
1 0
Сокол Марково
30/03
30/03
- 15:00
Карнобат
5 1
Атлетик Куклен
30/03
- 15:00
Розова долина
0 1
Ботев (Пловдив) II
30/03
- 15:00
Загорец
2 1
Родопа Смолян
30/03
- 15:00
Димитровград
1 1
Несебър
30/03
- 15:00
ФК Сливен
0 1
Саяна Хасково
30/03
- 15:00
Секирово
5 0
Берое II
30/03
- 15:00
Гигант Съединение
1 0
Созопол
30/03
- 15:00
Асеновец
2 2
Ямбол 1915
30/03
- 15:00
Левски Карлово
1 2
Спартак Пловдив
27/03
27/03
- 15:00
Родопа Смолян
3 0
Атлетик Куклен
24/03
24/03
- 15:00
Спартак Пловдив
5 0
Асеновец
24/03
- 15:00
Саяна Хасково
1 1
Димитровград
23/03
23/03
- 15:00
Ямбол 1915
4 1
Гигант Съединение
23/03
- 15:00
Созопол
3 1
Секирово
23/03
- 15:00
Берое II
0 0
ФК Сливен
23/03
- 15:00
Несебър
2 1
Локомотив Пловдив II
23/03
- 15:00
Сокол Марково
0 2
Загорец
23/03
- 15:00
Родопа Смолян
2 0
Розова долина
23/03
- 15:00
Ботев (Пловдив) II
8 0
Карнобат
23/03
- 15:00
Атлетик Куклен
2 2
Левски Карлово
17/03
17/03
- 15:00
Локомотив Пловдив II
1 2
Саяна Хасково
16/03
16/03
- 15:00
Атлетик Куклен
1 4
Ботев (Пловдив) II
16/03
- 15:00
Карнобат
2 1
Родопа Смолян
16/03
- 15:00
Розова долина
2 0
Сокол Марково
16/03
- 15:00
Загорец
2 2
Несебър
16/03
- 15:00
Димитровград
3 0
Берое II
16/03
- 15:00
Секирово
1 0
Ямбол 1915
16/03
- 15:00
Гигант Съединение
1 1
Спартак Пловдив
16/03
- 15:00
Асеновец
3 1
Левски Карлово
13/03
13/03
- 14:00
ФК Сливен
1 0
Созопол
10/03
10/03
- 15:00
Спартак Пловдив
3 0
Секирово
09/03
09/03
- 15:00
Асеновец
2 6
Гигант Съединение
09/03
- 15:00
Ямбол 1915
0 3
ФК Сливен
09/03
- 15:00
Созопол
0 0
Димитровград
09/03
- 15:00
Берое II
1 0
Локомотив Пловдив II
09/03
- 15:00
Саяна Хасково
1 0
Загорец
09/03
- 15:00
Несебър
1 0
Розова долина
09/03
- 15:00
Сокол Марково
1 0
Карнобат
09/03
- 15:00
Ботев (Пловдив) II
3 5
Левски Карлово
03/03
03/03
- 15:00
Ботев (Пловдив) II
5 0
Родопа Смолян
03/03
- 15:00
Локомотив Пловдив II
1 1
Созопол
02/03
02/03
- 15:00
Атлетик Куклен
5 0
Сокол Марково
02/03
- 15:00
Карнобат
0 1
Несебър
02/03
- 15:00
Розова долина
0 2
Саяна Хасково
02/03
- 15:00
Загорец
4 0
Берое II
02/03
- 15:00
Димитровград
4 0
Ямбол 1915
02/03
- 15:00
ФК Сливен
0 2
Спартак Пловдив
02/03
- 15:00
Секирово
3 2
Асеновец
02/03
- 15:00
Левски Карлово
3 2
Гигант Съединение
25/02
25/02
- 14:00
Спартак Пловдив
5 0
Димитровград
25/02
- 14:00
Ямбол 1915
1 1
Локомотив Пловдив II
24/02
24/02
- 14:00
Гигант Съединение
4 1
Секирово
24/02
- 14:00
Асеновец
0 0
ФК Сливен
24/02
- 14:00
Созопол
3 0
Загорец
24/02
- 14:00
Берое II
2 3
Розова долина
24/02
- 14:00
Саяна Хасково
4 0
Карнобат
24/02
- 14:00
Несебър
3 0
Атлетик Куклен
24/02
- 14:00
Сокол Марково
0 2
Ботев (Пловдив) II
24/02
- 14:00
Родопа Смолян
4 2
Левски Карлово
18/02
18/02
- 14:30
Ботев (Пловдив) II
1 3
Несебър
18/02
- 14:00
Локомотив Пловдив II
2 3
Спартак Пловдив
17/02
17/02
- 14:00
Родопа Смолян
2 1
Сокол Марково
17/02
- 14:00
Атлетик Куклен
0 2
Саяна Хасково
17/02
- 14:00
Карнобат
5 2
Берое II
17/02
- 14:00
Розова долина
2 0
Созопол
17/02
- 14:00
Загорец
0 0
Ямбол 1915
17/02
- 14:00
Димитровград
2 0
Асеновец
17/02
- 14:00
ФК Сливен
0 0
Гигант Съединение
17/02
- 14:00
Левски Карлово
2 0
Секирово
11/02
11/02
- 14:00
Карнобат
1 0
Созопол
02/12
02/12
- 14:00
Атлетик Куклен
3 2
Берое II
02/12
- 14:00
Ямбол 1915
0 2
Ботев (Пловдив) II
02/12
- 14:00
Асеновец
2 0
Карнобат
29/11
29/11
- 14:30
Несебър
5 1
Сокол Марково
25/11
25/11
- 14:30
Локомотив Пловдив II
0 1
Асеновец
25/11
- 14:30
ФК Сливен
2 3
Секирово
25/11
- 14:30
Димитровград
0 0
Гигант Съединение
25/11
- 14:30
Загорец
0 0
Спартак Пловдив
25/11
- 14:30
Розова долина
3 4
Ямбол 1915
25/11
- 14:30
Родопа Смолян
2 4
Несебър
25/11
- 13:00
Ботев (Пловдив) II
3 4
Саяна Хасково
25/11
- 11:30
Сокол Марково
2 1
Левски Карлово
23/11
23/11
- 14:30
Созопол
2 0
Атлетик Куклен
19/11
19/11
- 14:30
Спартак Пловдив
3 0
Розова долина
18/11
18/11
- 14:30
Саяна Хасково
3 1
Родопа Смолян
18/11
- 14:30
Берое II
0 2
Ботев (Пловдив) II
18/11
- 14:30
Ямбол 1915
1 2
Карнобат
18/11
- 14:30
Асеновец
0 2
Загорец
18/11
- 14:30
Гигант Съединение
1 0
Локомотив Пловдив II
18/11
- 14:30
Секирово
2 3
Димитровград
18/11
- 14:30
Левски Карлово
3 0
ФК Сливен
12/11
12/11
- 14:30
Карнобат
0 2
Спартак Пловдив
11/11
11/11
- 14:30
Локомотив Пловдив II
2 1
Секирово
11/11
- 14:30
Димитровград
2 0
ФК Сливен
11/11
- 14:30
Загорец
3 0
Гигант Съединение
11/11
- 14:30
Розова долина
2 0
Асеновец
11/11
- 14:30
Атлетик Куклен
3 2
Ямбол 1915
11/11
- 14:30
Ботев (Пловдив) II
4 2
Созопол
11/11
- 14:30
Родопа Смолян
7 0
Берое II
11/11
- 14:30
Сокол Марково
1 4
Саяна Хасково
11/11
- 14:30
Несебър
5 1
Левски Карлово
08/11
08/11
- 14:30
Атлетик Куклен
2 1
Асеновец
04/11
04/11
- 14:30
Берое II
1 0
Сокол Марково
03/11
03/11
- 18:00
Гигант Съединение
1 0
Розова долина
03/11
- 15:30
Созопол
1 0
Родопа Смолян
03/11
- 14:30
Саяна Хасково
1 2
Несебър
03/11
- 14:30
Секирово
0 5
Загорец
03/11
- 14:30
Левски Карлово
1 1
Димитровград
02/11
02/11
- 14:30
Спартак Пловдив
5 1
Атлетик Куклен
02/11
- 14:30
ФК Сливен
4 2
Локомотив Пловдив II
27/10
27/10
- 16:00
Локомотив Пловдив II
0 1
Димитровград
27/10
- 16:00
Загорец
6 1
ФК Сливен
27/10
- 16:00
Ботев (Пловдив) II
1 1
Спартак Пловдив
26/10
26/10
- 16:00
Карнобат
0 3
Гигант Съединение
26/10
- 16:00
Розова долина
4 1
Секирово
26/10
- 16:00
Родопа Смолян
2 0
Ямбол 1915
26/10
- 16:00
Сокол Марково
1 1
Созопол
26/10
- 16:00
Несебър
7 1
Берое II
26/10
- 16:00
Саяна Хасково
2 1
Левски Карлово
22/10
22/10
- 16:00
Спартак Пловдив
1 1
Родопа Смолян
21/10
21/10
- 17:00
Созопол
1 2
Несебър
21/10
- 16:00
Берое II
0 3
Саяна Хасково
21/10
- 16:00
Ямбол 1915
2 0
Сокол Марково
21/10
- 16:00
Асеновец
0 0
Ботев (Пловдив) II
21/10
- 16:00
Гигант Съединение
2 0
Атлетик Куклен
21/10
- 16:00
Секирово
3 2
Карнобат
21/10
- 16:00
ФК Сливен
0 3
Розова долина
21/10
- 16:00
Димитровград
2 1
Загорец
21/10
- 16:00
Левски Карлово
0 3
Локомотив Пловдив II
15/10
15/10
- 16:00
Карнобат
2 0
ФК Сливен
15/10
- 16:00
Загорец
3 2
Локомотив Пловдив II
15/10
- 16:00
Ботев (Пловдив) II
0 2
Гигант Съединение
14/10
14/10
- 16:00
Розова долина
1 1
Димитровград
14/10
- 16:00
Атлетик Куклен
2 1
Секирово
14/10
- 16:00
Родопа Смолян
0 2
Асеновец
14/10
- 16:00
Сокол Марково
0 1
Спартак Пловдив
14/10
- 16:00
Несебър
5 1
Ямбол 1915
14/10
- 16:00
Саяна Хасково
1 1
Созопол
14/10
- 16:00
Берое II
0 2
Левски Карлово
11/10
11/10
- 17:00
Созопол
4 0
Берое II
11/10
- 16:00
Ямбол 1915
0 6
Саяна Хасково
11/10
- 16:00
Спартак Пловдив
1 1
Несебър
11/10
- 16:00
Асеновец
2 1
Сокол Марково
11/10
- 16:00
Гигант Съединение
1 0
Родопа Смолян
11/10
- 16:00
Секирово
0 0
Ботев (Пловдив) II
11/10
- 16:00
ФК Сливен
2 3
Атлетик Куклен
11/10
- 16:00
Димитровград
4 1
Карнобат
11/10
- 16:00
Локомотив Пловдив II
1 1
Розова долина
11/10
- 16:00
Левски Карлово
2 1
Загорец
08/10
08/10
- 16:00
Карнобат
1 2
Локомотив Пловдив II
07/10
07/10
- 17:00
Созопол
1 2
Левски Карлово
07/10
- 16:00
Розова долина
1 2
Загорец
07/10
- 16:00
Атлетик Куклен
1 1
Димитровград
07/10
- 16:00
Ботев (Пловдив) II
7 1
ФК Сливен
07/10
- 16:00
Родопа Смолян
3 2
Секирово
07/10
- 16:00
Сокол Марково
1 5
Гигант Съединение
07/10
- 16:00
Несебър
6 0
Асеновец
07/10
- 16:00
Саяна Хасково
2 0
Спартак Пловдив
07/10
- 16:00
Берое II
0 3
Ямбол 1915
01/10
01/10
- 17:00
Димитровград
3 2
Ботев (Пловдив) II
01/10
- 16:00
Спартак Пловдив
6 0
Берое II
01/10
- 16:00
Локомотив Пловдив II
1 3
Атлетик Куклен
30/09
30/09
- 17:00
Ямбол 1915
0 1
Созопол
30/09
- 17:00
Асеновец
0 1
Саяна Хасково
30/09
- 17:00
Гигант Съединение
2 1
Несебър
30/09
- 17:00
Секирово
3 1
Сокол Марково
30/09
- 17:00
ФК Сливен
1 9
Родопа Смолян
30/09
- 17:00
Загорец
5 0
Карнобат
30/09
- 17:00
Левски Карлово
0 2
Розова долина
27/09
27/09
- 18:00
Созопол
0 1
Спартак Пловдив
27/09
- 17:00
Карнобат
1 0
Розова долина
27/09
- 17:00
Атлетик Куклен
1 1
Загорец
27/09
- 17:00
Ботев (Пловдив) II
1 2
Локомотив Пловдив II
27/09
- 17:00
Родопа Смолян
1 2
Димитровград
27/09
- 17:00
Сокол Марково
5 2
ФК Сливен
27/09
- 17:00
Несебър
3 0
Секирово
27/09
- 17:00
Саяна Хасково
1 1
Гигант Съединение
27/09
- 17:00
Берое II
0 3
Асеновец
27/09
- 17:00
Ямбол 1915
4 3
Левски Карлово
24/09
24/09
- 17:00
Спартак Пловдив
7 0
Ямбол 1915
24/09
- 17:00
Локомотив Пловдив II
1 0
Родопа Смолян
23/09
23/09
- 17:00
Асеновец
2 2
Созопол
23/09
- 17:00
Гигант Съединение
4 2
Берое II
23/09
- 17:00
Секирово
0 2
Саяна Хасково
23/09
- 17:00
ФК Сливен
1 6
Несебър
23/09
- 17:00
Димитровград
1 2