Първа лига

2022/2023
Редовен сезон
#
Клуб
М
П
Р
З
ВГ
ДГ
ГР
Т
1
5
4
0
1
6
4
2
12
2
ЦСКА 1948
П Р Р П П
>
5
3
2
0
10
5
5
11
3
Лудогорец
П П Р П
>
4
3
1
0
12
2
10
10
4
ЦСКА-София
П Р П П
>
4
3
1
0
10
2
8
10
5
Черно море
П П З П
>
4
3
0
1
4
1
3
9
6
5
3
0
2
6
6
0
9
7
5
2
2
1
7
3
4
8
8
Левски
З П П
>
3
2
0
1
6
1
5
6
9
Славия
П З П
>
3
2
0
1
3
2
1
6
10
Хебър 1918
П З З З П
>
5
2
0
3
4
6
-2
6
11
5
1
1
3
6
11
-5
4
12
Берое
П З Р З З
>
5
1
1
3
4
10
-6
4
13
Ботев Враца
З П Р З З
>
5
1
1
3
7
11
-4
4
14
5
0
2
3
4
7
-3
2
15
5
0
1
4
1
13
-12
1
16
4
0
0
4
2
8
-6
0
show in full screen
Локомотив Пловдив
ЦСКА 1948
Лудогорец
ЦСКА-София
CHE
Арда Кърджали
Локомотив София
Левски
SLA
Хебър 1918
Септември София
BER
Ботев Враца
Пирин Благоевград
SPA
BOT
1
Локомотив Пловдив
 
 
0–2
 
 
1–0
 
 
 
2–1
 
 
 
1–0
2–1
 
 
2
ЦСКА 1948
 
2–2
 
 
 
 
1–0
 
 
1–0
 
 
5–2
 
1–1
 
 
3
Лудогорец
2–0
 
2–2
 
 
 
 
 
 
 
 
3–0
 
 
 
5–0
 
4
ЦСКА-София
 
 
 
1–0
3–0
 
1–1
 
 
 
 
5–1
 
 
 
 
5
CHE
 
 
 
 
0–1
 
 
1–0
 
1–0
 
 
 
2–0
 
 
 
 
6
Арда Кърджали
 
0–1
 
 
 
0–3
 
 
 
 
 
3–2
1–0
 
 
 
 
2–0
7
Локомотив София
 
 
 
1–1
0–1
 
 
 
 
 
3–0
 
1–1
 
 
 
2–0
8
Левски
 
 
0–1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1–0
5–0
 
9
SLA
 
 
 
 
 
0–1
 
 
 
 
 
 
 
 
2–1
 
1–0
 
10
Хебър 1918
 
1–2
0–1
 
 
 
 
 
 
 
1–3
 
 
 
 
1–0
 
1–0
11
Септември София
 
 
0–3
 
 
 
2–3
0–3
 
 
 
3–1
 
1–1
 
 
 
12
BER
 
 
 
 
1–5
0–2
 
0–1
1–1
 
 
 
 
2–1
 
 
 
13
Ботев Враца
0–1
 
2–5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1–1
 
1–2
 
 
3–2
14
Пирин Благоевград
 
1–2
1–1
 
 
 
 
 
 
0–1
1–2
 
 
 
 
 
1–1
 
15
SPA
 
 
 
0–5
 
 
 
 
 
0–5
0–1
0–1
 
 
 
1–1
 
16
BOT
 
 
 
 
 
0–2
 
0–2
 
 
0–1
 
 
 
2–3
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Кръг 1
08/07
- 18:30
Ботев Пловдив
0 1
Хебър 1918
08/07
- 21:00
Септември София
0 3
Лудогорец
09/07
- 18:30
Локомотив Пловдив
2 1
Пирин Благоевград
09/07
- 21:00
ЦСКА 1948
1 0
Левски
10/07
- 18:30
Локомотив София
0 1
Черно море
10/07
- 21:00
ЦСКА-София
3 0
Арда Кърджали
11/07
- 18:30
Спартак Варна
0 1
Славия
11/07
- 20:45
Берое
2 1
Ботев Враца
Кръг 2
15/07
- 18:30
Ботев Враца
3 2
Ботев Пловдив
15/07
- 21:00
Лудогорец
2 0
Локомотив Пловдив
16/07
- 18:30
Локомотив София
1 1
ЦСКА-София
16/07
- 21:00
Левски
5 0
Спартак Варна
17/07
- 18:30
Черно море
1 0
Славия
17/07
- 21:00
Пирин Благоевград
1 1
ЦСКА 1948
18/07
- 18:30
Хебър 1918
1 3
Септември София
18/07
- 20:45
Арда Кърджали
1 0
Берое
Кръг 3
22/07
- 18:30
Спартак Варна
1 1
Пирин Благоевград
22/07
- 21:00
ЦСКА 1948
2 2
Лудогорец
23/07
- 18:30
Берое
1 1
Локомотив София
23/07
- 21:00
Ботев Пловдив
0 2
Арда Кърджали
24/07
- 20:30
Локомотив Пловдив
2 1
Хебър 1918
24/07
- 21:00
Славия
- -
Левски
25/07
- 18:15
Септември София
1 1
Ботев Враца
25/07
- 20:30
ЦСКА-София
1 0
Черно море
Кръг 4
29/07
- 18:30
Хебър 1918
0 1
ЦСКА 1948
29/07
- 21:00
Лудогорец
5 0
Спартак Варна
30/07
- 18:30
Ботев Враца
0 1
Локомотив Пловдив
30/07
- 21:00
Пирин Благоевград
1 2
Славия
31/07
- 18:30
Локомотив София
2 0
Ботев Пловдив
31/07
- 21:00
ЦСКА-София
5 1
Берое
01/08
- 20:30
Арда Кърджали
3 2
Септември София
01/08
- 20:45
Черно море
- -
Левски
Кръг 5
05/08
- 18:30
Спартак Варна
0 1
Хебър 1918
05/08
- 21:00
Славия
- -
Лудогорец
06/08
- 18:45
Берое
0 2
Черно море
06/08
- 21:00
ЦСКА 1948
5 2
Ботев Враца
07/08
- 20:00
Левски
1 0
Пирин Благоевград
07/08
- 21:00
Ботев Пловдив
- -
ЦСКА-София
08/08
- 18:30
Септември София
0 3
Локомотив София
08/08
- 20:45
Локомотив Пловдив
1 0
Арда Кърджали
Кръг 6
12/08
- 18:30
Черно море
- -
Пирин Благоевград
12/08
- 21:00
Хебър 1918
- -
Славия
13/08
- 18:45
Арда Кърджали
- -
ЦСКА 1948
13/08
- 21:00
Берое
- -
Ботев Пловдив
14/08
- 18:15
ЦСКА-София
- -
Септември София
14/08
- 21:00
Лудогорец
- -
Левски
15/08
- 18:00
Локомотив София
- -
Локомотив Пловдив
15/08
- 20:30
Ботев Враца
- -
Спартак Варна
Кръг 7
20/08
Ботев Пловдив
- -
Черно море
20/08
Септември София
- -
Берое
20/08
Локомотив Пловдив
- -
ЦСКА-София
20/08
ЦСКА 1948
- -
Локомотив София
20/08
Спартак Варна
- -
Арда Кърджали
20/08
Славия
- -
Ботев Враца
20/08
Левски
- -
Хебър 1918
20/08
Пирин Благоевград
- -
Лудогорец
Кръг 8
27/08
Черно море
- -
Лудогорец
27/08
Хебър 1918
- -
Пирин Благоевград
27/08
Ботев Враца
- -
Левски
27/08
Арда Кърджали
- -
Славия
27/08
Локомотив София
- -
Спартак Варна
27/08
ЦСКА-София
- -
ЦСКА 1948
27/08
Берое
- -
Локомотив Пловдив
27/08
Ботев Пловдив
- -
Септември София
Кръг 9
03/09
Септември София
- -
Черно море
03/09
Локомотив Пловдив
- -
Ботев Пловдив
03/09
ЦСКА 1948
- -
Берое
03/09
Спартак Варна
- -
ЦСКА-София
03/09
Славия
- -
Локомотив София
03/09
Левски
- -
Арда Кърджали
03/09
Пирин Благоевград
- -
Ботев Враца
03/09
Лудогорец
- -
Хебър 1918
Кръг 10
10/09
Черно море
- -
Хебър 1918
10/09
Ботев Враца
- -
Лудогорец
10/09
Арда Кърджали
- -
Пирин Благоевград
10/09
Локомотив София
- -
Левски
10/09
ЦСКА-София
- -
Славия
10/09
Берое
- -
Спартак Варна
10/09
Ботев Пловдив
- -
ЦСКА 1948
10/09
Септември София
- -
Локомотив Пловдив
Кръг 11
17/09
Локомотив Пловдив
- -
Черно море
17/09
ЦСКА 1948
- -
Септември София
17/09
Спартак Варна
- -
Ботев Пловдив
17/09
Славия
- -
Берое
17/09
Левски
- -
ЦСКА-София
17/09
Пирин Благоевград
- -
Локомотив София
17/09
Лудогорец
- -
Арда Кърджали
17/09
Хебър 1918
- -
Ботев Враца
Кръг 12
01/10
Черно море
- -
Ботев Враца
01/10
Арда Кърджали
- -
Хебър 1918
01/10
Локомотив София
- -
Лудогорец
01/10
ЦСКА-София
- -
Пирин Благоевград
01/10
Берое
- -
Левски
01/10
Ботев Пловдив
- -
Славия
01/10
Септември София
- -
Спартак Варна
01/10
Локомотив Пловдив
- -
ЦСКА 1948
Кръг 13
08/10
ЦСКА 1948
- -
Черно море
08/10
Спартак Варна
- -
Локомотив Пловдив
08/10
Славия
- -
Септември София
08/10
Левски
- -
Ботев Пловдив
08/10
Пирин Благоевград
- -
Берое
08/10
Лудогорец
- -
ЦСКА-София
08/10
Хебър 1918
- -
Локомотив София
08/10
Ботев Враца
- -
Арда Кърджали
Кръг 14
15/10
Черно море
- -
Арда Кърджали
15/10
Локомотив София
- -
Ботев Враца
15/10
ЦСКА-София
- -
Хебър 1918
15/10
Берое
- -
Лудогорец
15/10
Ботев Пловдив
- -
Пирин Благоевград
15/10
Септември София
- -
Левски
15/10
Локомотив Пловдив
- -
Славия
15/10
ЦСКА 1948
- -
Спартак Варна
Кръг 15
22/10
Спартак Варна
- -
Черно море
22/10
Славия
- -
ЦСКА 1948
22/10
Левски
- -
Локомотив Пловдив
22/10
Пирин Благоевград
- -
Септември София
22/10
Лудогорец
- -
Ботев Пловдив
22/10
Хебър 1918
- -
Берое
22/10
Ботев Враца
- -
ЦСКА-София
22/10
Арда Кърджали
- -
Локомотив София
Кръг 16
29/10
Черно море
- -
Локомотив София
29/10
Арда Кърджали
- -
ЦСКА-София
29/10
Ботев Враца
- -
Берое
29/10
Хебър 1918
- -
Ботев Пловдив
29/10
Лудогорец
- -
Септември София
29/10
Пирин Благоевград
- -
Локомотив Пловдив
29/10
Левски
- -
ЦСКА 1948
29/10
Славия
- -
Спартак Варна
Кръг 17
05/11
Славия
- -
Черно море
05/11
Спартак Варна
- -
Левски
05/11
ЦСКА 1948
- -
Пирин Благоевград
05/11
Локомотив Пловдив
- -
Лудогорец
05/11
Септември София
- -
Хебър 1918
05/11
Ботев Пловдив
- -
Ботев Враца
05/11
Берое
- -
Арда Кърджали
05/11
ЦСКА-София
- -
Локомотив София
Кръг 18
12/11
Черно море
- -
ЦСКА-София
12/11
Локомотив София
- -
Берое
12/11
Арда Кърджали
- -
Ботев Пловдив
12/11
Ботев Враца
- -
Септември София
12/11
Хебър 1918
- -
Локомотив Пловдив
12/11
Лудогорец
- -
ЦСКА 1948
12/11
Пирин Благоевград
- -
Спартак Варна
12/11
Левски
- -
Славия
Кръг 19
19/11
Левски
- -
Черно море
19/11
Славия
- -
Пирин Благоевград
19/11
Спартак Варна
- -
Лудогорец
19/11
ЦСКА 1948
- -
Хебър 1918
19/11
Локомотив Пловдив
- -
Ботев Враца
19/11
Септември София
- -
Арда Кърджали
19/11
Ботев Пловдив
- -
Локомотив София
19/11
Берое
- -
ЦСКА-София
Кръг 20
11/02
Черно море
- -
Берое
11/02
ЦСКА-София
- -
Ботев Пловдив
11/02
Локомотив София
- -
Септември София
11/02
Арда Кърджали
- -
Локомотив Пловдив
11/02
Ботев Враца
- -
ЦСКА 1948
11/02
Хебър 1918
- -
Спартак Варна
11/02
Лудогорец
- -
Славия
11/02
Пирин Благоевград
- -
Левски
Кръг 21
18/02
Пирин Благоевград
- -
Черно море
18/02
Левски
- -
Лудогорец
18/02
Славия
- -
Хебър 1918
18/02
Спартак Варна
- -
Ботев Враца
18/02
ЦСКА 1948
- -
Арда Кърджали
18/02
Локомотив Пловдив
- -
Локомотив София
18/02
Септември София
- -
ЦСКА-София
18/02
Ботев Пловдив
- -
Берое
Кръг 22
25/02
Черно море
- -
Ботев Пловдив
25/02
Берое
- -
Септември София
25/02
ЦСКА-София
- -
Локомотив Пловдив
25/02
Локомотив София
- -
ЦСКА 1948
25/02
Арда Кърджали
- -
Спартак Варна
25/02
Ботев Враца
- -
Славия
25/02
Хебър 1918
- -
Левски
25/02
Лудогорец
- -
Пирин Благоевград
Кръг 23
04/03
Лудогорец
- -
Черно море
04/03
Пирин Благоевград
- -
Хебър 1918
04/03
Левски
- -
Ботев Враца
04/03
Славия
- -
Арда Кърджали
04/03
Спартак Варна
- -
Локомотив София
04/03
ЦСКА 1948
- -
ЦСКА-София
04/03
Локомотив Пловдив
- -
Берое
04/03
Септември София
- -
Ботев Пловдив
Кръг 24
11/03
Черно море
- -
Септември София
11/03
Ботев Пловдив
- -
Локомотив Пловдив
11/03
Берое
- -
ЦСКА 1948
11/03
ЦСКА-София
- -
Спартак Варна
11/03
Локомотив София
- -
Славия
11/03
Арда Кърджали
- -
Левски
11/03
Ботев Враца
- -
Пирин Благоевград
11/03
Хебър 1918
- -
Лудогорец
Кръг 25
18/03
Хебър 1918
- -
Черно море
18/03
Лудогорец
- -
Ботев Враца
18/03
Пирин Благоевград
- -
Арда Кърджали
18/03
Левски
- -
Локомотив София
18/03
Славия
- -
ЦСКА-София
18/03
Спартак Варна
- -
Берое
18/03
ЦСКА 1948
- -
Ботев Пловдив
18/03
Локомотив Пловдив
- -
Септември София
Кръг 26
01/04
Черно море
- -
Локомотив Пловдив
01/04
Септември София
- -
ЦСКА 1948
01/04
Ботев Пловдив
- -
Спартак Варна
01/04
Берое
- -
Славия
01/04
ЦСКА-София
- -
Левски
01/04
Локомотив София
- -
Пирин Благоевград
01/04
Арда Кърджали
- -
Лудогорец
01/04
Ботев Враца
- -
Хебър 1918
Кръг 27
08/04
Славия
- -
Ботев Пловдив
08/04
Спартак Варна
- -
Септември София
08/04
ЦСКА 1948
- -
Локомотив Пловдив
08/04
Ботев Враца
- -
Черно море
08/04
Хебър 1918
- -
Арда Кърджали
08/04
Лудогорец
- -
Локомотив София
08/04
Пирин Благоевград
- -
ЦСКА-София
08/04
Левски
- -
Берое
Кръг 28
15/04
Черно море
- -
ЦСКА 1948
15/04
Локомотив Пловдив
- -
Спартак Варна
15/04
Септември София
- -
Славия
15/04
Ботев Пловдив
- -
Левски
15/04
Берое
- -
Пирин Благоевград
15/04
ЦСКА-София
- -
Лудогорец
15/04
Локомотив София
- -
Хебър 1918
15/04
Арда Кърджали
- -
Ботев Враца
Кръг 29
22/04
Арда Кърджали
- -
Черно море
22/04
Ботев Враца
- -
Локомотив София
22/04
Хебър 1918
- -
ЦСКА-София
22/04
Лудогорец
- -
Берое
22/04
Пирин Благоевград
- -
Ботев Пловдив
22/04
Левски
- -
Септември София
22/04
Славия
- -
Локомотив Пловдив
22/04
Спартак Варна
- -
ЦСКА 1948
Кръг 30
29/04
Черно море
- -
Спартак Варна
29/04
ЦСКА 1948
- -
Славия
29/04
Локомотив Пловдив
- -
Левски
29/04
Септември София
- -
Пирин Благоевград
29/04
Ботев Пловдив
- -
Лудогорец
29/04
Берое
- -
Хебър 1918
29/04
ЦСКА-София
- -
Ботев Враца
29/04
Локомотив София
- -
Арда Кърджали

Свързани новини

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече