Югоизточна "В" група

  • Свиленград
  • Розова долина
  • Гигант (Съединение)
  • Загорец
  • Димитровград 1947
  • Миньор (Раднево)
  • Карнобат
  • Борислав (Първомай)
  • Атлетик (Куклен)
  • Ямбол 1915
  • Левски (Карлово)
  • Созопол
  • ФК Марица Пловдив
  • ФК Хасково 1957
  • Черноморец
  • Сокол (Марково)
  • Несебър
  • Родопа
Резултати Югоизточна "В" група 2019/20
12
Дата Мачове
19.10.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  2 - 1 Созопол  Созопол
19.10.2019 Розова долина Розова долина  5 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
19.10.2019 Ямбол 1915 Ямбол 1915   2 - 2 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
19.10.2019 Загорец Загорец  3 - 0 Черноморец  Черноморец
19.10.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   3 - 1 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
19.10.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   0 - 2 Карнобат  Карнобат
19.10.2019 Несебър Несебър  1 - 2 Свиленград  Свиленград
20.10.2019 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  1 - 2 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
20.10.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  0 - 0 Родопа  Родопа
11
Дата Мачове
12.10.2019 Несебър Несебър  2 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
12.10.2019 Свиленград Свиленград  1 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
12.10.2019 Карнобат Карнобат  1 - 1 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
12.10.2019 Черноморец Черноморец  3 - 0 Ямбол 1915   Ямбол 1915
12.10.2019 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  0 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
12.10.2019 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  3 - 1 Розова долина  Розова долина
12.10.2019 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  1 - 0 Созопол  Созопол
13.10.2019 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  0 - 3 Загорец  Загорец
13.10.2019 Родопа Родопа  2 - 2 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
10
Дата Мачове
05.10.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  3 - 2 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
05.10.2019 Розова долина Розова долина  5 - 0 Родопа  Родопа
05.10.2019 Ямбол 1915 Ямбол 1915   3 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
05.10.2019 Загорец Загорец  4 - 1 Карнобат  Карнобат
05.10.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   1 - 0 Свиленград  Свиленград
05.10.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   2 - 1 Несебър  Несебър
05.10.2019 Созопол Созопол  2 - 0 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
06.10.2019 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  1 - 1 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
06.10.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  0 - 1 Черноморец  Черноморец
9
Дата Мачове
28.09.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   0 - 3 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
28.09.2019 Несебър Несебър  2 - 1 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
28.09.2019 Свиленград Свиленград  1 - 0 Загорец  Загорец
28.09.2019 Карнобат Карнобат  0 - 0 Ямбол 1915   Ямбол 1915
28.09.2019 Черноморец Черноморец  3 - 1 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
28.09.2019 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  1 - 1 Розова долина  Розова долина
28.09.2019 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  3 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
29.09.2019 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  2 - 1 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
29.09.2019 Родопа Родопа  0 - 1 Созопол  Созопол
8
Дата Мачове
21.09.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  1 - 0 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
21.09.2019 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  3 - 1 Родопа  Родопа
21.09.2019 Розова долина Розова долина  2 - 1 Черноморец  Черноморец
21.09.2019 Ямбол 1915 Ямбол 1915   1 - 0 Свиленград  Свиленград
21.09.2019 Загорец Загорец  4 - 0 Несебър  Несебър
21.09.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   1 - 2 Димитровград 1947   Димитровград 1947
21.09.2019 Созопол Созопол  0 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
22.09.2019 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  3 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
22.09.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  1 - 2 Карнобат  Карнобат
7
Дата Мачове
14.09.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   1 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
14.09.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   0 - 6 Загорец  Загорец
14.09.2019 Свиленград Свиленград  2 - 1 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
14.09.2019 Карнобат Карнобат  1 - 2 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
14.09.2019 Черноморец Черноморец  1 - 2 Созопол  Созопол
14.09.2019 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  3 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
15.09.2019 Несебър Несебър  1 - 0 Ямбол 1915   Ямбол 1915
15.09.2019 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  2 - 1 Розова долина  Розова долина
15.09.2019 Родопа Родопа  1 - 3 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
6
Дата Мачове
07.09.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  5 - 2 Родопа  Родопа
07.09.2019 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  0 - 1 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
07.09.2019 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  1 - 2 Черноморец  Черноморец
07.09.2019 Розова долина Розова долина  3 - 1 Карнобат  Карнобат
07.09.2019 Ямбол 1915 Ямбол 1915   2 - 1 Димитровград 1947   Димитровград 1947
16.10.2019 Загорец Загорец  1 - 0 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
07.09.2019 Созопол Созопол  3 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
08.09.2019 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  1 - 1 Свиленград  Свиленград
08.09.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  1 - 0 Несебър  Несебър
5
Дата Мачове
31.08.2019 Загорец Загорец  2 - 1 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
31.08.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   2 - 0 Ямбол 1915   Ямбол 1915
31.08.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 1 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
31.08.2019 Несебър Несебър  2 - 2 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
31.08.2019 Свиленград Свиленград  0 - 0 Розова долина  Розова долина
31.08.2019 Карнобат Карнобат  0 - 1 Созопол  Созопол
31.08.2019 Черноморец Черноморец  1 - 1 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
31.08.2019 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  3 - 0 Родопа  Родопа
01.09.2019 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  1 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
4
Дата Мачове
24.08.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  2 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
24.08.2019 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  6 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
24.08.2019 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  4 - 1 Карнобат  Карнобат
24.08.2019 Розова долина Розова долина  4 - 1 Несебър  Несебър
24.08.2019 Ямбол 1915 Ямбол 1915   2 - 6 Загорец  Загорец
24.08.2019 Созопол Созопол  2 - 0 Свиленград  Свиленград
25.08.2019 Родопа Родопа  0 - 0 Черноморец  Черноморец
25.08.2019 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  4 - 1 Димитровград 1947   Димитровград 1947
25.08.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  2 - 1 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
3
Дата Мачове
17.08.2019 Ямбол 1915 Ямбол 1915   1 - 1 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
17.08.2019 Загорец Загорец  5 - 1 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
17.08.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   1 - 0 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
17.08.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   2 - 2 Розова долина  Розова долина
17.08.2019 Несебър Несебър  1 - 1 Созопол  Созопол
17.08.2019 Свиленград Свиленград  6 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
17.08.2019 Карнобат Карнобат  1 - 3 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
17.08.2019 Черноморец Черноморец  1 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
18.08.2019 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  2 - 1 Родопа  Родопа
2
Дата Мачове
10.08.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  0 - 3 Черноморец  Черноморец
10.08.2019 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  4 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
10.08.2019 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  2 - 0 Свиленград  Свиленград
10.08.2019 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  2 - 0 Несебър  Несебър
10.08.2019 Розова долина Розова долина  3 - 0 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
10.08.2019 Созопол Созопол  4 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
25.09.2019 Родопа Родопа  2 - 0 Карнобат  Карнобат
11.08.2019 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  1 - 3 Загорец  Загорец
11.08.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  2 - 0 Ямбол 1915   Ямбол 1915
1
Дата Мачове
03.08.2019 Ямбол 1915 Ямбол 1915   0 - 1 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
03.08.2019 Загорец Загорец  3 - 1 Розова долина  Розова долина
03.08.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   0 - 2 Созопол  Созопол
03.08.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
03.08.2019 Несебър Несебър  0 - 1 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
03.08.2019 Свиленград Свиленград  2 - 1 Родопа  Родопа
03.08.2019 Карнобат Карнобат  1 - 1 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
03.08.2019 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  2 - 4 Черноморец  Черноморец
04.08.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  0 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK