Югоизточна "В" група

  • Свиленград
  • Розова долина
  • Гигант (Съединение)
  • Асеновец
  • Загорец
  • Димитровград 1947
  • Миньор (Раднево)
  • Карнобат
  • Борислав (Първомай)
  • Раковски
  • Атлетик (Куклен)
  • Ямбол 1915
  • Левски (Карлово)
  • Созопол
  • Нефтохимик
  • ФК Марица Пловдив
  • Садово (Садово, Пл.)
  • ФК Хасково 1957
  • Черноморец
  • Сокол (Марково)
Резултати Югоизточна "В" група 2018/19
34 кръг
Дата Мачове
14.05.2019 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  1 - 2 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
28.05.2019 Асеновец Асеновец  3 - 3 Карнобат  Карнобат
29.05.2019 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  1 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
30.05.2019 Розова долина Розова долина  - Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
31.05.2019 Нефтохимик Нефтохимик  - Свиленград  Свиленград
01.06.2019 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  5 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
01.06.2019 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  0 - 2 Черноморец  Черноморец
01.06.2019 Загорец Загорец  3 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
02.06.2019 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  0 - 2 Созопол  Созопол
33 кръг
Дата Мачове
23.05.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   2 - 1 Асеновец  Асеновец
23.05.2019 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  0 - 4 Розова долина  Розова долина
24.05.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  0 - 3 Нефтохимик  Нефтохимик
24.05.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  0 - 1 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
24.05.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   3 - 4 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
24.05.2019 Карнобат Карнобат  1 - 4 Загорец  Загорец
24.05.2019 Черноморец Черноморец  3 - 0 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
24.05.2019 Свиленград Свиленград  2 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
24.05.2019 Созопол Созопол  2 - 1 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
32 кръг
Дата Мачове
18.05.2019 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  0 - 1 Нефтохимик  Нефтохимик
18.05.2019 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  4 - 1 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
18.05.2019 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  2 - 0 Свиленград  Свиленград
18.05.2019 Розова долина Розова долина  1 - 2 Черноморец  Черноморец
18.05.2019 Асеновец Асеновец  1 - 2 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
18.05.2019 Загорец Загорец  3 - 0 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
18.05.2019 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  3 - 1 Димитровград 1947   Димитровград 1947
18.05.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  0 - 1 Созопол  Созопол
19.05.2019 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  2 - 0 Карнобат  Карнобат
31 кръг
Дата Мачове
12.05.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
11.05.2019 Карнобат Карнобат  4 - 1 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
11.05.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   0 - 0 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
11.05.2019 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  0 - 3 Загорец  Загорец
11.05.2019 Черноморец Черноморец  3 - 0 Асеновец  Асеновец
11.05.2019 Свиленград Свиленград  0 - 3 Розова долина  Розова долина
11.05.2019 Нефтохимик Нефтохимик  2 - 0 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
11.05.2019 Созопол Созопол  2 - 1 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
12.05.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  2 - 0 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
30 кръг
Дата Мачове
08.05.2019 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  1 - 0 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
08.05.2019 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  1 - 4 Нефтохимик  Нефтохимик
08.05.2019 Розова долина Розова долина  5 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
08.05.2019 Асеновец Асеновец  3 - 3 Свиленград  Свиленград
08.05.2019 Загорец Загорец  3 - 0 Черноморец  Черноморец
08.05.2019 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  2 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
08.05.2019 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  2 - 0 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
08.05.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  2 - 0 Карнобат  Карнобат
08.05.2019 Созопол Созопол  4 - 1 Димитровград 1947   Димитровград 1947
29 кръг
Дата Мачове
03.05.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   0 - 1 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
04.05.2019 Карнобат Карнобат  0 - 2 Созопол  Созопол
04.05.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   0 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
21.05.2019 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  2 - 1 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
04.05.2019 Черноморец Черноморец  5 - 1 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
04.05.2019 Свиленград Свиленград  0 - 5 Загорец  Загорец
04.05.2019 Нефтохимик Нефтохимик  3 - 1 Розова долина  Розова долина
04.05.2019 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  1 - 0 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
05.05.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  3 - 0 Асеновец  Асеновец
28 кръг
Дата Мачове
25.04.2019 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  3 - 0 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
25.04.2019 Розова долина Розова долина  1 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
25.04.2019 Асеновец Асеновец  0 - 1 Нефтохимик  Нефтохимик
25.04.2019 Загорец Загорец  5 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
25.04.2019 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  2 - 2 Свиленград  Свиленград
25.04.2019 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  0 - 0 Черноморец  Черноморец
25.04.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  3 - 2 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
25.04.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   2 - 2 Карнобат  Карнобат
25.04.2019 Созопол Созопол  2 - 1 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
27 кръг
Дата Мачове
19.04.2019 Нефтохимик Нефтохимик  4 - 2 Загорец  Загорец
20.04.2019 Карнобат Карнобат  3 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
20.04.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   1 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
20.04.2019 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  1 - 1 Созопол  Созопол
20.04.2019 Черноморец Черноморец  2 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
20.04.2019 Свиленград Свиленград  3 - 1 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
20.04.2019 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  8 - 0 Асеновец  Асеновец
20.04.2019 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  0 - 1 Розова долина  Розова долина
21.04.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  0 - 2 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
26 кръг
Дата Мачове
13.04.2019 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  3 - 1 Розова долина  Розова долина
13.04.2019 Асеновец Асеновец  4 - 0 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
13.04.2019 Загорец Загорец  1 - 0 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
13.04.2019 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  0 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
13.04.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  1 - 0 Свиленград  Свиленград
13.04.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
13.04.2019 Карнобат Карнобат  0 - 3 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
13.04.2019 Созопол Созопол  3 - 1 Черноморец  Черноморец
14.04.2019 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  0 - 3 Нефтохимик  Нефтохимик
25 кръг
Дата Мачове
10.04.2019 Черноморец Черноморец  1 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
10.04.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   0 - 2 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
10.04.2019 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  3 - 0 Карнобат  Карнобат
10.04.2019 Свиленград Свиленград  1 - 4 Созопол  Созопол
10.04.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  0 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
10.04.2019 Нефтохимик Нефтохимик  4 - 2 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
10.04.2019 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  1 - 0 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
10.04.2019 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  0 - 2 Загорец  Загорец
10.04.2019 Розова долина Розова долина  3 - 1 Асеновец  Асеновец
24 кръг
Дата Мачове
06.04.2019 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  3 - 0 Асеновец  Асеновец
06.04.2019 Загорец Загорец  3 - 1 Розова долина  Розова долина
06.04.2019 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  0 - 0 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
06.04.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  0 - 1 Нефтохимик  Нефтохимик
06.04.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   2 - 0 Свиленград  Свиленград
06.04.2019 Карнобат Карнобат  1 - 4 Черноморец  Черноморец
06.04.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   2 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
06.04.2019 Созопол Созопол  3 - 1 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
07.04.2019 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  13 - 0 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
23 кръг
Дата Мачове
30.03.2019 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  3 - 2 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
30.03.2019 Черноморец Черноморец  5 - 0 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
30.03.2019 Свиленград Свиленград  0 - 4 Карнобат  Карнобат
30.03.2019 Нефтохимик Нефтохимик  1 - 1 Созопол  Созопол
30.03.2019 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  0 - 1 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
30.03.2019 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  0 - 3 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
30.03.2019 Розова долина Розова долина  1 - 2 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
30.03.2019 Асеновец Асеновец  0 - 5 Загорец  Загорец
31.03.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  3 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
22 кръг
Дата Мачове
23.03.2019 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  1 - 0 Загорец  Загорец
23.03.2019 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  0 - 0 Розова долина  Розова долина
23.03.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  1 - 0 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
23.03.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   0 - 3 Нефтохимик  Нефтохимик
23.03.2019 Карнобат Карнобат  0 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
23.03.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   2 - 1 Свиленград  Свиленград
23.03.2019 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  1 - 2 Черноморец  Черноморец
23.03.2019 Созопол Созопол  3 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
24.03.2019 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  4 - 1 Асеновец  Асеновец
21 кръг
Дата Мачове
16.03.2019 Черноморец Черноморец  1 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
17.03.2019 Свиленград Свиленград  1 - 1 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
16.03.2019 Нефтохимик Нефтохимик  6 - 0 Карнобат  Карнобат
16.03.2019 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  2 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
16.03.2019 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  1 - 3 Созопол  Созопол
16.03.2019 Розова долина Розова долина  1 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
16.03.2019 Асеновец Асеновец  0 - 2 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
16.03.2019 Загорец Загорец  3 - 1 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
17.03.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  0 - 0 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
20 кръг
Дата Мачове
09.03.2019 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  3 - 2 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
09.03.2019 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  1 - 0 Загорец  Загорец
09.03.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  1 - 0 Асеновец  Асеновец
09.03.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   3 - 0 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
09.03.2019 Карнобат Карнобат  2 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
09.03.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   0 - 1 Нефтохимик  Нефтохимик
09.03.2019 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  3 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
09.03.2019 Черноморец Черноморец  4 - 1 Свиленград  Свиленград
09.03.2019 Созопол Созопол  1 - 0 Розова долина  Розова долина
19 кръг
Дата Мачове
02.03.2019 Свиленград Свиленград  1 - 1 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
03.03.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  2 - 0 Черноморец  Черноморец
02.03.2019 Нефтохимик Нефтохимик  2 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
02.03.2019 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  0 - 1 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
02.03.2019 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  0 - 1 Карнобат  Карнобат
02.03.2019 Розова долина Розова долина  1 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
02.03.2019 Асеновец Асеновец  0 - 2 Созопол  Созопол
02.03.2019 Загорец Загорец  1 - 1 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
03.03.2019 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  1 - 1 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
18 кръг
Дата Мачове
27.03.2019 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  1 - 0 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
27.03.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  1 - 1 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
23.02.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 0 Асеновец  Асеновец
23.02.2019 Карнобат Карнобат  3 - 3 Розова долина  Розова долина
27.03.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   5 - 0 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
27.02.2019 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  2 - 0 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
23.02.2019 Черноморец Черноморец  3 - 4 Нефтохимик  Нефтохимик
23.02.2019 Свиленград Свиленград  1 - 3 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
23.02.2019 Созопол Созопол  1 - 0 Загорец  Загорец
17 кръг
Дата Мачове
01.12.2018 Свиленград Свиленград  0 - 0 Нефтохимик  Нефтохимик
01.12.2018 Черноморец Черноморец  5 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
01.12.2018 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  6 - 0 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
01.12.2018 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   4 - 1 Розова долина  Розова долина
01.12.2018 Карнобат Карнобат  3 - 1 Асеновец  Асеновец
01.12.2018 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 2 Загорец  Загорец
01.12.2018 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  1 - 0 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
01.12.2018 Созопол Созопол  3 - 1 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
02.12.2018 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  1 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
16 кръг
Дата Мачове
24.11.2018 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  0 - 1 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
24.11.2018 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  2 - 1 Созопол  Созопол
24.11.2018 Загорец Загорец  4 - 0 Карнобат  Карнобат
24.11.2018 Асеновец Асеновец  2 - 2 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
24.11.2018 Розова долина Розова долина  6 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
24.11.2018 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  0 - 3 Черноморец  Черноморец
24.11.2018 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  3 - 0 Свиленград  Свиленград
24.11.2018 Нефтохимик Нефтохимик  1 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
25.11.2018 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  2 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
15 кръг
Дата Мачове
17.11.2018 Нефтохимик Нефтохимик  2 - 1 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
17.11.2018 Свиленград Свиленград  1 - 0 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
17.11.2018 Черноморец Черноморец  0 - 2 Розова долина  Розова долина
17.11.2018 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  2 - 2 Асеновец  Асеновец
17.11.2018 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   2 - 2 Загорец  Загорец
17.11.2018 Карнобат Карнобат  2 - 1 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
17.11.2018 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 1 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
17.11.2018 Созопол Созопол  2 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
18.11.2018 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  1 - 0 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
14 кръг
Дата Мачове
10.11.2018 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  0 - 1 Созопол  Созопол
10.11.2018 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  1 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
10.11.2018 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  3 - 0 Карнобат  Карнобат
10.11.2018 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  1 - 0 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
10.11.2018 Загорец Загорец  2 - 1 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
10.11.2018 Асеновец Асеновец  2 - 4 Черноморец  Черноморец
10.11.2018 Розова долина Розова долина  2 - 3 Свиленград  Свиленград
10.11.2018 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  1 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
10.11.2018 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  1 - 2 Нефтохимик  Нефтохимик
13 кръг
Дата Мачове
03.11.2018 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  1 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
03.11.2018 Нефтохимик Нефтохимик  3 - 0 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
03.11.2018 Свиленград Свиленград  2 - 1 Асеновец  Асеновец
03.11.2018 Черноморец Черноморец  0 - 0 Загорец  Загорец
03.11.2018 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  2 - 0 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
03.11.2018 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   4 - 2 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
03.11.2018 Карнобат Карнобат  2 - 1 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
03.11.2018 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 3 Созопол  Созопол
04.11.2018 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  3 - 1 Розова долина  Розова долина
12 кръг
Дата Мачове
27.10.2018 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  3 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
27.10.2018 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  3 - 3 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
27.10.2018 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  1 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
27.10.2018 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  1 - 1 Черноморец  Черноморец
21.11.2018 Загорец Загорец  3 - 2 Свиленград  Свиленград
27.10.2018 Асеновец Асеновец  2 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
27.10.2018 Розова долина Розова долина  0 - 3 Нефтохимик  Нефтохимик
27.10.2018 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  3 - 2 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
27.10.2018 Созопол Созопол  2 - 1 Карнобат  Карнобат
11 кръг
Дата Мачове
20.10.2018 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  1 - 2 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
20.10.2018 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  2 - 2 Розова долина  Розова долина
20.10.2018 Нефтохимик Нефтохимик  6 - 1 Асеновец  Асеновец
20.10.2018 Свиленград Свиленград  0 - 0 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
20.10.2018 Черноморец Черноморец  2 - 3 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
20.10.2018 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  3 - 2 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
20.10.2018 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   0 - 1 Созопол  Созопол
20.10.2018 Карнобат Карнобат  0 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
20.10.2018 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  0 - 1 Загорец  Загорец
10 кръг
Дата Мачове
12.10.2018 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  2 - 0 Свиленград  Свиленград
13.10.2018 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  0 - 0 Карнобат  Карнобат
13.10.2018 Димитровград 1947 Димитровград 1947   3 - 1 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
13.10.2018 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  0 - 0 Черноморец  Черноморец
13.10.2018 Загорец Загорец  2 - 0 Нефтохимик  Нефтохимик
13.10.2018 Асеновец Асеновец  1 - 2 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
13.10.2018 Розова долина Розова долина  4 - 1 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
13.10.2018 Созопол Созопол  3 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
14.10.2018 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  2 - 1 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
9 кръг
Дата Мачове
06.10.2018 Розова долина Розова долина  1 - 1 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
24.10.2018 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  2 - 0 Асеновец  Асеновец
06.10.2018 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  1 - 4 Загорец  Загорец
06.10.2018 Нефтохимик Нефтохимик  4 - 0 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
06.10.2018 Свиленград Свиленград  2 - 2 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
06.10.2018 Черноморец Черноморец  2 - 2 Созопол  Созопол
06.10.2018 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  3 - 1 Димитровград 1947   Димитровград 1947
06.10.2018 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   1 - 0 Карнобат  Карнобат
24.10.2018 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  1 - 1 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
8 кръг
Дата Мачове
28.11.2018 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  2 - 1 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
29.09.2018 Карнобат Карнобат  2 - 2 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
29.09.2018 Димитровград 1947 Димитровград 1947   0 - 2 Черноморец  Черноморец
29.09.2018 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  0 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
29.09.2018 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  1 - 1 Нефтохимик  Нефтохимик
29.09.2018 Загорец Загорец  5 - 0 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
29.09.2018 Асеновец Асеновец  2 - 4 Розова долина  Розова долина
29.09.2018 Созопол Созопол  4 - 0 Свиленград  Свиленград
30.09.2018 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  1 - 0 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
7 кръг
Дата Мачове
22.09.2018 Асеновец Асеновец  2 - 3 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
22.09.2018 Розова долина Розова долина  1 - 0 Загорец  Загорец
22.09.2018 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  0 - 0 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
22.09.2018 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  0 - 1 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
22.09.2018 Нефтохимик Нефтохимик  4 - 1 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
22.09.2018 Свиленград Свиленград  1 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
22.09.2018 Черноморец Черноморец  5 - 2 Карнобат  Карнобат
17.10.2018 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  1 - 1 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
23.09.2018 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  0 - 0 Созопол  Созопол
6 кръг
Дата Мачове
15.09.2018 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  3 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
15.09.2018 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   2 - 0 Черноморец  Черноморец
15.09.2018 Карнобат Карнобат  2 - 0 Свиленград  Свиленград
15.09.2018 Димитровград 1947 Димитровград 1947   3 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
15.09.2018 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  2 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
15.09.2018 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  2 - 0 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
15.09.2018 Загорец Загорец  6 - 1 Асеновец  Асеновец
15.09.2018 Созопол Созопол  2 - 1 Нефтохимик  Нефтохимик
16.09.2018 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  3 - 0 Розова долина  Розова долина
5 кръг
Дата Мачове
08.09.2018 Загорец Загорец  0 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
08.09.2018 Асеновец Асеновец  0 - 1 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
08.09.2018 Розова долина Розова долина  0 - 0 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
08.09.2018 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  1 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
08.09.2018 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  2 - 1 Созопол  Созопол
08.09.2018 Нефтохимик Нефтохимик  3 - 1 Димитровград 1947   Димитровград 1947
24.10.2018 Свиленград Свиленград  1 - 0 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
08.09.2018 Черноморец Черноморец  4 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
09.09.2018 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  3 - 0 Карнобат  Карнобат
4 кръг
Дата Мачове
01.09.2018 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  0 - 2 Черноморец  Черноморец
01.09.2018 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  3 - 1 Свиленград  Свиленград
01.09.2018 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   3 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
01.09.2018 Карнобат Карнобат  0 - 4 Нефтохимик  Нефтохимик
01.09.2018 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 0 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
26.09.2018 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  4 - 0 Розова долина  Розова долина
01.09.2018 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  2 - 0 Асеновец  Асеновец
01.09.2018 Созопол Созопол  6 - 1 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
02.09.2018 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  0 - 2 Загорец  Загорец
3 кръг
Дата Мачове
24.08.2018 Асеновец Асеновец  1 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
25.08.2018 Загорец Загорец  0 - 0 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
25.08.2018 Розова долина Розова долина  1 - 2 Созопол  Созопол
25.08.2018 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  2 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
25.08.2018 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  1 - 0 Карнобат  Карнобат
25.08.2018 Нефтохимик Нефтохимик  2 - 0 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
25.08.2018 Свиленград Свиленград  0 - 2 Черноморец  Черноморец
26.08.2018 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  2 - 2 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
26.08.2018 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  0 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
2 кръг
Дата Мачове
18.08.2018 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  1 - 0 Свиленград  Свиленград
18.08.2018 Черноморец Черноморец  6 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
18.08.2018 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  0 - 1 Нефтохимик  Нефтохимик
18.08.2018 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   3 - 4 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
18.08.2018 Карнобат Карнобат  2 - 0 Садово (Садово, Пл.)  Садово (Садово, Пл.)
18.08.2018 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 0 Розова долина  Розова долина
18.08.2018 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  2 - 3 Загорец  Загорец
18.08.2018 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  3 - 0 ФК Хасково 1957  ФК Хасково 1957
18.08.2018 Созопол Созопол  4 - 2 Асеновец  Асеновец
1 кръг
Дата Мачове
11.08.2018 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  1 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
11.08.2018 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  2 - 1 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
11.08.2018 Загорец Загорец  2 - 0 Созопол  Созопол
11.08.2018 Асеновец Асеновец  2 - 2 Димитровград 1947   Димитровград 1947
11.08.2018 Розова долина Розова долина  3 - 1 Карнобат  Карнобат
11.08.2018 Садово (Садово, Пл.) Садово (Садово, Пл.)  1 - 3 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
11.08.2018 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  3 - 1 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
11.08.2018 Нефтохимик Нефтохимик  3 - 0 Черноморец  Черноморец
12.08.2018 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  0 - 0 Свиленград  Свиленград
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK