Югозападна "В" група

  • Сливнишки герой
  • Беласица
  • Вихрен (Сандански)
  • Рилски спортист
  • Ботев (Ихтиман)
  • Марек1915 - Дупница
  • Пирин (Разлог)
  • ФК Балкан (Ботевград)
  • ФК Банско
  • Надежда (Доброславци)
  • Оборище (Панагюрище)
  • Чавдар (Етрополе)
  • ФК Кюстендил (Кюстендил)
  • Перун (Кресна)
  • Левски (Чепинци)
  • Гранит (Владая)
  • Пирин Гоце Делчев
  • Велбъжд 1919 (Кюстендил)
Резултати Югозападна "В" група 2020/2021
17
Дата Мачове
28.11.2020 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  1 - 1 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
28.11.2020 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  - ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
28.11.2020 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  0 - 0 Сливнишки герой  Сливнишки герой
28.11.2020 Перун (Кресна) Перун (Кресна)  0 - 2 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
28.11.2020 Рилски спортист Рилски спортист  0 - 1 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
28.11.2020 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  0 - 1 Беласица  Беласица
28.11.2020 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  0 - 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
28.11.2020 ФК Банско ФК Банско  0 - 1 ФК Кюстендил (Кюстендил)   ФК Кюстендил (Кюстендил)
28.11.2020 Гранит (Владая) Гранит (Владая)  0 - 1 Левски (Чепинци)  Левски (Чепинци)
16
Дата Мачове
21.11.2020 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  6 - 0 Гранит (Владая)  Гранит (Владая)
21.11.2020 Левски (Чепинци) Левски (Чепинци)  1 - 0 ФК Банско  ФК Банско
21.11.2020 ФК Кюстендил (Кюстендил) ФК Кюстендил (Кюстендил)   2 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
21.11.2020 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  3 - 4 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
21.11.2020 Беласица Беласица  1 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист
21.11.2020 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  4 - 0 Перун (Кресна)  Перун (Кресна)
21.11.2020 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
21.11.2020 Сливнишки герой Сливнишки герой  0 - 1 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
21.11.2020 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  1 - 1 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
15
Дата Мачове
14.11.2020 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  1 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
14.11.2020 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
14.11.2020 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  1 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
11.11.2020 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  0 - 5 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
14.11.2020 Перун (Кресна) Перун (Кресна)  0 - 1 Беласица  Беласица
14.11.2020 Рилски спортист Рилски спортист  1 - 0 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
14.11.2020 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  1 - 0 ФК Кюстендил (Кюстендил)   ФК Кюстендил (Кюстендил)
14.11.2020 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  2 - 1 Левски (Чепинци)  Левски (Чепинци)
14.11.2020 ФК Банско ФК Банско  2 - 1 Гранит (Владая)  Гранит (Владая)
14
Дата Мачове
07.11.2020 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  2 - 0 ФК Банско  ФК Банско
07.11.2020 Гранит (Владая) Гранит (Владая)  0 - 1 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
07.11.2020 Левски (Чепинци) Левски (Чепинци)  0 - 2 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
07.11.2020 ФК Кюстендил (Кюстендил) ФК Кюстендил (Кюстендил)   1 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист
07.11.2020 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  0 - 1 Перун (Кресна)  Перун (Кресна)
07.11.2020 Беласица Беласица  4 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
07.11.2020 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  4 - 0 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
07.11.2020 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 5 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
07.11.2020 Сливнишки герой Сливнишки герой  3 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
13
Дата Мачове
31.10.2020 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 2 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
31.10.2020 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  2 - 4 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
31.10.2020 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  3 - 1 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
31.10.2020 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  - Беласица  Беласица
31.10.2020 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 3 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
31.10.2020 Перун (Кресна) Перун (Кресна)  0 - 1 ФК Кюстендил (Кюстендил)   ФК Кюстендил (Кюстендил)
31.10.2020 Рилски спортист Рилски спортист  3 - 0 Левски (Чепинци)  Левски (Чепинци)
31.10.2020 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  4 - 1 Гранит (Владая)  Гранит (Владая)
31.10.2020 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  2 - 0 ФК Банско  ФК Банско
12
Дата Мачове
24.10.2020 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  2 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
24.10.2020 ФК Банско ФК Банско  0 - 5 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
24.10.2020 Гранит (Владая) Гранит (Владая)  1 - 3 Рилски спортист  Рилски спортист
24.10.2020 Левски (Чепинци) Левски (Чепинци)  3 - 3 Перун (Кресна)  Перун (Кресна)
24.10.2020 ФК Кюстендил (Кюстендил) ФК Кюстендил (Кюстендил)   3 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
25.10.2020 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  4 - 0 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
11.11.2020 Беласица Беласица  2 - 1 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
24.10.2020 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
24.10.2020 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 0 Сливнишки герой  Сливнишки герой
11
Дата Мачове
17.10.2020 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 3 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
17.10.2020 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 1 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
17.10.2020 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  2 - 0 Беласица  Беласица
17.10.2020 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 - 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
17.10.2020 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  0 - 2 ФК Кюстендил (Кюстендил)   ФК Кюстендил (Кюстендил)
17.10.2020 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  0 - 0 Левски (Чепинци)  Левски (Чепинци)
17.10.2020 Перун (Кресна) Перун (Кресна)  1 - 0 Гранит (Владая)  Гранит (Владая)
17.10.2020 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 0 ФК Банско  ФК Банско
17.10.2020 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  2 - 1 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
10
Дата Мачове
10.10.2020 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  2 - 0 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
10.10.2020 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  2 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
10.10.2020 ФК Банско ФК Банско  2 - 2 Перун (Кресна)  Перун (Кресна)
10.10.2020 Гранит (Владая) Гранит (Владая)  0 - 3 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
10.10.2020 Левски (Чепинци) Левски (Чепинци)  3 - 2 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
10.10.2020 ФК Кюстендил (Кюстендил) ФК Кюстендил (Кюстендил)   1 - 0 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
10.10.2020 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 0 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
10.10.2020 Беласица Беласица  2 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
10.10.2020 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  2 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
9
Дата Мачове
03.10.2020 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 2 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
04.10.2020 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 1 Беласица  Беласица
03.10.2020 Сливнишки герой Сливнишки герой  2 - 2 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
03.10.2020 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  0 - 1 ФК Кюстендил (Кюстендил)   ФК Кюстендил (Кюстендил)
03.10.2020 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  3 - 1 Левски (Чепинци)  Левски (Чепинци)
03.10.2020 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  3 - 1 Гранит (Владая)  Гранит (Владая)
03.10.2020 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 0 ФК Банско  ФК Банско
03.10.2020 Перун (Кресна) Перун (Кресна)  0 - 4 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
03.10.2020 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 2 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
8
Дата Мачове
07.10.2020 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  3 - 2 Рилски спортист  Рилски спортист
26.09.2020 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  3 - 1 Перун (Кресна)  Перун (Кресна)
26.09.2020 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  3 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
26.09.2020 ФК Банско ФК Банско  0 - 3 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
26.09.2020 Гранит (Владая) Гранит (Владая)  0 - 0 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
26.09.2020 Левски (Чепинци) Левски (Чепинци)  2 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
26.09.2020 ФК Кюстендил (Кюстендил) ФК Кюстендил (Кюстендил)   1 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
26.09.2020 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  0 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
26.09.2020 Беласица Беласица  2 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
7
Дата Мачове
19.09.2020 Беласица Беласица  2 - 2 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
19.09.2020 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 2 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
19.09.2020 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 3 ФК Кюстендил (Кюстендил)   ФК Кюстендил (Кюстендил)
19.09.2020 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 0 Левски (Чепинци)  Левски (Чепинци)
19.09.2020 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  0 - 1 Гранит (Владая)  Гранит (Владая)
19.09.2020 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 - 0 ФК Банско  ФК Банско
19.09.2020 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  2 - 4 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
19.09.2020 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  0 - 0 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
19.09.2020 Перун (Кресна) Перун (Кресна)  0 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист
6
Дата Мачове
12.09.2020 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  2 - 0 Перун (Кресна)  Перун (Кресна)
12.09.2020 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 1 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
12.09.2020 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  1 - 0 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
12.09.2020 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  0 - 1 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
12.09.2020 ФК Банско ФК Банско  0 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
12.09.2020 Гранит (Владая) Гранит (Владая)  1 - 0 Сливнишки герой  Сливнишки герой
12.09.2020 Левски (Чепинци) Левски (Чепинци)  1 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
12.09.2020 ФК Кюстендил (Кюстендил) ФК Кюстендил (Кюстендил)   1 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
12.09.2020 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  0 - 1 Беласица  Беласица
5
Дата Мачове
05.09.2020 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  3 - 1 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
05.09.2020 Беласица Беласица  1 - 0 ФК Кюстендил (Кюстендил)   ФК Кюстендил (Кюстендил)
06.09.2020 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  3 - 2 Левски (Чепинци)  Левски (Чепинци)
06.09.2020 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 2 Гранит (Владая)  Гранит (Владая)
05.09.2020 Сливнишки герой Сливнишки герой  3 - 1 ФК Банско  ФК Банско
05.09.2020 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  0 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
05.09.2020 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  1 - 0 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
05.09.2020 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  3 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
05.09.2020 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 0 Перун (Кресна)  Перун (Кресна)
4
Дата Мачове
29.08.2020 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  4 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
29.08.2020 Перун (Кресна) Перун (Кресна)  0 - 2 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
29.08.2020 Рилски спортист Рилски спортист  1 - 1 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
29.08.2020 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  1 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
29.08.2020 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  1 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
29.08.2020 ФК Банско ФК Банско  0 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
29.08.2020 Гранит (Владая) Гранит (Владая)  2 - 2 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
29.08.2020 Левски (Чепинци) Левски (Чепинци)  1 - 3 Беласица  Беласица
29.08.2020 ФК Кюстендил (Кюстендил) ФК Кюстендил (Кюстендил)   2 - 0 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
3
Дата Мачове
22.08.2020 ФК Кюстендил (Кюстендил) ФК Кюстендил (Кюстендил)   0 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
22.08.2020 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  4 - 1 Левски (Чепинци)  Левски (Чепинци)
22.08.2020 Беласица Беласица  3 - 1 Гранит (Владая)  Гранит (Владая)
22.08.2020 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  3 - 0 ФК Банско  ФК Банско
22.08.2020 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 1 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
22.08.2020 Сливнишки герой Сливнишки герой  0 - 3 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
22.08.2020 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  3 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист
22.08.2020 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 - 1 Перун (Кресна)  Перун (Кресна)
22.08.2020 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  3 - 1 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
2
Дата Мачове
15.08.2020 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  6 - 1 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
15.08.2020 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  0 - 5 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
15.08.2020 Перун (Кресна) Перун (Кресна)  4 - 3 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
15.08.2020 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
15.08.2020 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  2 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
15.08.2020 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  0 - 1 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
15.08.2020 ФК Банско ФК Банско  0 - 1 Беласица  Беласица
15.08.2020 Гранит (Владая) Гранит (Владая)  1 - 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
15.08.2020 Левски (Чепинци) Левски (Чепинци)  0 - 4 ФК Кюстендил (Кюстендил)   ФК Кюстендил (Кюстендил)
1
Дата Мачове
08.08.2020 Левски (Чепинци) Левски (Чепинци)  0 - 1 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
08.08.2020 ФК Кюстендил (Кюстендил) ФК Кюстендил (Кюстендил)   6 - 0 Гранит (Владая)  Гранит (Владая)
08.08.2020 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 0 ФК Банско  ФК Банско
08.08.2020 Беласица Беласица  0 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
08.08.2020 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  2 - 2 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
08.08.2020 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист
08.08.2020 Сливнишки герой Сливнишки герой  3 - 0 Перун (Кресна)  Перун (Кресна)
08.08.2020 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  1 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
08.08.2020 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 - 1 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)

Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK