Югозападна "В" група

  • Германея
  • Сливнишки герой
  • Миньор
  • Беласица
  • Вихрен (Сандански)
  • Рилски спортист
  • Ботев (Ихтиман)
  • Марек1915 - Дупница
  • Пирин (Разлог)
  • Хебър (Пз)
  • Септември (Сим)
  • ФК Балкан (Ботевград)
  • ФК Банско
  • Надежда (Доброславци)
  • Оборище (Панагюрище)
  • Спортист (Св)
  • Чавдар (Етрополе)
  • Велбъжд 1919 (Кюстендил)
Резултати Югозападна "В" група 2018/2019
34 кръг
Дата Мачове
01.06.2019 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  2 - 1 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
01.06.2019 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
01.06.2019 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 5 Рилски спортист  Рилски спортист
01.06.2019 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  0 - 4 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
01.06.2019 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  0 - 1 Беласица  Беласица
01.06.2019 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  3 - 2 Спортист (Св)  Спортист (Св)
01.06.2019 ФК Банско ФК Банско  0 - 4 Миньор  Миньор
01.06.2019 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  2 - 0 Германея  Германея
01.06.2019 Септември (Сим) Септември (Сим)  2 - 2 Сливнишки герой  Сливнишки герой
33 кръг
Дата Мачове
23.05.2019 Сливнишки герой Сливнишки герой  4 - 0 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
23.05.2019 Германея Германея  0 - 3 Септември (Сим)  Септември (Сим)
23.05.2019 Миньор Миньор  1 - 2 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
23.05.2019 Спортист (Св) Спортист (Св)  2 - 2 ФК Банско  ФК Банско
23.05.2019 Беласица Беласица  4 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
23.05.2019 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 0 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
23.05.2019 Рилски спортист Рилски спортист  3 - 2 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
23.05.2019 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  3 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
23.05.2019 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  1 - 0 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
32 кръг
Дата Мачове
18.05.2019 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  0 - 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
18.05.2019 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  0 - 4 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
18.05.2019 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  1 - 1 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
18.05.2019 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  1 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
18.05.2019 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
18.05.2019 ФК Банско ФК Банско  4 - 1 Беласица  Беласица
18.05.2019 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  7 - 1 Спортист (Св)  Спортист (Св)
18.05.2019 Септември (Сим) Септември (Сим)  1 - 2 Миньор  Миньор
18.05.2019 Сливнишки герой Сливнишки герой  3 - 1 Германея  Германея
31 кръг
Дата Мачове
10.05.2019 Спортист (Св) Спортист (Св)  1 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
11.05.2019 Германея Германея  1 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
11.05.2019 Миньор Миньор  2 - 2 Сливнишки герой  Сливнишки герой
11.05.2019 Беласица Беласица  0 - 3 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
11.05.2019 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 1 ФК Банско  ФК Банско
11.05.2019 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
11.05.2019 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  1 - 0 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
11.05.2019 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 - 0 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
11.05.2019 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  6 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
30 кръг
Дата Мачове
04.05.2019 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  4 - 1 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
04.05.2019 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  2 - 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
04.05.2019 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  0 - 0 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
04.05.2019 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  0 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
04.05.2019 ФК Банско ФК Банско  4 - 2 Рилски спортист  Рилски спортист
04.05.2019 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  3 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
04.05.2019 Септември (Сим) Септември (Сим)  0 - 0 Беласица  Беласица
04.05.2019 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 6 Спортист (Св)  Спортист (Св)
04.05.2019 Германея Германея  1 - 2 Миньор  Миньор
29 кръг
Дата Мачове
24.04.2019 Миньор Миньор  4 - 3 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
24.04.2019 Спортист (Св) Спортист (Св)  5 - 1 Германея  Германея
24.04.2019 Беласица Беласица  1 - 0 Сливнишки герой  Сливнишки герой
24.04.2019 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 2 Септември (Сим)  Септември (Сим)
24.04.2019 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 3 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
24.04.2019 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  2 - 1 ФК Банско  ФК Банско
24.04.2019 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  3 - 1 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
24.04.2019 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  0 - 0 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
24.04.2019 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 4 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
28 кръг
Дата Мачове
20.04.2019 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  3 - 2 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
20.04.2019 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  2 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
20.04.2019 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 4 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
20.04.2019 ФК Банско ФК Банско  0 - 0 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
20.04.2019 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  3 - 1 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
20.04.2019 Септември (Сим) Септември (Сим)  2 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
20.04.2019 Сливнишки герой Сливнишки герой  3 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
20.04.2019 Германея Германея  1 - 1 Беласица  Беласица
20.04.2019 Миньор Миньор  5 - 0 Спортист (Св)  Спортист (Св)
27 кръг
Дата Мачове
13.04.2019 Спортист (Св) Спортист (Св)  1 - 2 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
13.04.2019 Беласица Беласица  1 - 1 Миньор  Миньор
13.04.2019 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 1 Германея  Германея
13.04.2019 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 0 Сливнишки герой  Сливнишки герой
13.04.2019 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  1 - 1 Септември (Сим)  Септември (Сим)
13.04.2019 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  1 - 2 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
13.04.2019 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 0 ФК Банско  ФК Банско
13.04.2019 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 2 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
13.04.2019 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  1 - 0 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
26 кръг
Дата Мачове
10.04.2019 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  2 - 1 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
10.04.2019 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  2 - 3 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
10.04.2019 ФК Банско ФК Банско  2 - 1 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
10.04.2019 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  2 - 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
10.04.2019 Сливнишки герой Сливнишки герой  3 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
10.04.2019 Германея Германея  0 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист
10.04.2019 Спортист (Св) Спортист (Св)  1 - 0 Беласица  Беласица
10.04.2019 Миньор Миньор  3 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
10.04.2019 Септември (Сим) Септември (Сим)  4 - 0 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
25 кръг
Дата Мачове
06.04.2019 Беласица Беласица  4 - 4 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
06.04.2019 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 2 Спортист (Св)  Спортист (Св)
06.04.2019 Рилски спортист Рилски спортист  1 - 1 Миньор  Миньор
06.04.2019 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  3 - 1 Германея  Германея
06.04.2019 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  3 - 3 Сливнишки герой  Сливнишки герой
06.04.2019 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  2 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
06.04.2019 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  0 - 3 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
06.04.2019 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  0 - 0 ФК Банско  ФК Банско
06.04.2019 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  3 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
24 кръг
Дата Мачове
30.03.2019 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  1 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
30.03.2019 ФК Банско ФК Банско  1 - 1 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
30.03.2019 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  0 - 0 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
30.03.2019 Септември (Сим) Септември (Сим)  2 - 1 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
30.03.2019 Сливнишки герой Сливнишки герой  0 - 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
30.03.2019 Германея Германея  1 - 5 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
30.03.2019 Миньор Миньор  2 - 1 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
30.03.2019 Спортист (Св) Спортист (Св)  4 - 2 Рилски спортист  Рилски спортист
30.03.2019 Беласица Беласица  2 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
23 кръг
Дата Мачове
23.03.2019 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 0 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
23.03.2019 Рилски спортист Рилски спортист  3 - 0 Беласица  Беласица
23.03.2019 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  0 - 2 Спортист (Св)  Спортист (Св)
23.03.2019 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 - 1 Миньор  Миньор
23.03.2019 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  2 - 0 Германея  Германея
23.03.2019 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
23.03.2019 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  2 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
23.03.2019 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  0 - 1 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
23.03.2019 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 5 ФК Банско  ФК Банско
22 кръг
Дата Мачове
20.03.2019 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  1 - 2 ФК Банско  ФК Банско
20.03.2019 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  4 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
20.03.2019 Септември (Сим) Септември (Сим)  4 - 2 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
20.03.2019 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 0 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
20.03.2019 Германея Германея  1 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
20.03.2019 Миньор Миньор  0 - 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
20.03.2019 Спортист (Св) Спортист (Св)  2 - 0 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
20.03.2019 Беласица Беласица  0 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
20.03.2019 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 2 Рилски спортист  Рилски спортист
21 кръг
Дата Мачове
16.03.2019 Рилски спортист Рилски спортист  1 - 0 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
16.03.2019 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  0 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
16.03.2019 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  1 - 0 Беласица  Беласица
16.03.2019 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  3 - 1 Спортист (Св)  Спортист (Св)
16.03.2019 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  0 - 1 Миньор  Миньор
16.03.2019 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  3 - 1 Германея  Германея
16.03.2019 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  2 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
16.03.2019 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  2 - 1 Септември (Сим)  Септември (Сим)
16.03.2019 ФК Банско ФК Банско  1 - 0 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
20 кръг
Дата Мачове
09.03.2019 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  0 - 2 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
09.03.2019 Септември (Сим) Септември (Сим)  1 - 1 ФК Банско  ФК Банско
09.03.2019 Сливнишки герой Сливнишки герой  7 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
09.03.2019 Германея Германея  2 - 3 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
09.03.2019 Миньор Миньор  0 - 0 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
09.03.2019 Спортист (Св) Спортист (Св)  1 - 2 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
09.03.2019 Беласица Беласица  2 - 3 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
09.03.2019 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 0 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
09.03.2019 Рилски спортист Рилски спортист  0 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
19 кръг
Дата Мачове
02.03.2019 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  4 - 2 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
02.03.2019 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  3 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист
02.03.2019 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
02.03.2019 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 1 Беласица  Беласица
02.03.2019 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  1 - 1 Спортист (Св)  Спортист (Св)
02.03.2019 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  0 - 1 Миньор  Миньор
02.03.2019 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  3 - 2 Германея  Германея
02.03.2019 ФК Банско ФК Банско  2 - 2 Сливнишки герой  Сливнишки герой
02.03.2019 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  2 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
18 кръг
Дата Мачове
06.03.2019 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  1 - 1 Септември (Сим)  Септември (Сим)
06.03.2019 Сливнишки герой Сливнишки герой  0 - 1 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
06.03.2019 Германея Германея  2 - 1 ФК Банско  ФК Банско
06.03.2019 Миньор Миньор  4 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
06.03.2019 Спортист (Св) Спортист (Св)  0 - 3 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
06.03.2019 Беласица Беласица  2 - 0 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
06.03.2019 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 1 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
06.03.2019 Рилски спортист Рилски спортист  1 - 2 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
05.03.2019 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  0 - 2 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
17 кръг
Дата Мачове
24.11.2018 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  1 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
24.11.2018 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  2 - 0 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
24.11.2018 Рилски спортист Рилски спортист  5 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
24.11.2018 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 1 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
24.11.2018 Беласица Беласица  3 - 0 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
24.11.2018 Спортист (Св) Спортист (Св)  2 - 1 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
24.11.2018 Миньор Миньор  1 - 1 ФК Банско  ФК Банско
24.11.2018 Германея Германея  2 - 3 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
24.11.2018 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 1 Септември (Сим)  Септември (Сим)
16 кръг
Дата Мачове
17.11.2018 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  0 - 2 Сливнишки герой  Сливнишки герой
17.11.2018 Септември (Сим) Септември (Сим)  3 - 0 Германея  Германея
17.11.2018 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  3 - 2 Миньор  Миньор
17.11.2018 ФК Банско ФК Банско  1 - 0 Спортист (Св)  Спортист (Св)
17.11.2018 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 2 Беласица  Беласица
17.11.2018 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  2 - 3 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
18.11.2018 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  2 - 2 Рилски спортист  Рилски спортист
17.11.2018 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 2 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
17.11.2018 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 1 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
15 кръг
Дата Мачове
10.11.2018 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  2 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
10.11.2018 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  1 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
10.11.2018 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  4 - 0 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
10.11.2018 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 2 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
10.11.2018 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
10.11.2018 Беласица Беласица  0 - 1 ФК Банско  ФК Банско
10.11.2018 Спортист (Св) Спортист (Св)  0 - 0 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
10.11.2018 Миньор Миньор  1 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
10.11.2018 Германея Германея  0 - 2 Сливнишки герой  Сливнишки герой
14 кръг
Дата Мачове
03.11.2018 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  0 - 4 Германея  Германея
03.11.2018 Сливнишки герой Сливнишки герой  4 - 0 Миньор  Миньор
03.11.2018 Септември (Сим) Септември (Сим)  1 - 1 Спортист (Св)  Спортист (Св)
03.11.2018 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  1 - 0 Беласица  Беласица
03.11.2018 ФК Банско ФК Банско  4 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
03.11.2018 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист
03.11.2018 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  5 - 1 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
03.11.2018 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 2 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
03.11.2018 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  1 - 3 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
13 кръг
Дата Мачове
27.10.2018 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 2 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
27.10.2018 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  2 - 0 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
27.10.2018 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 - 1 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
27.10.2018 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  0 - 1 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
27.10.2018 Рилски спортист Рилски спортист  0 - 0 ФК Банско  ФК Банско
27.10.2018 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 1 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
27.10.2018 Беласица Беласица  1 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
27.10.2018 Спортист (Св) Спортист (Св)  0 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
27.10.2018 Миньор Миньор  1 - 1 Германея  Германея
12 кръг
Дата Мачове
24.10.2018 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  0 - 1 Миньор  Миньор
24.10.2018 Германея Германея  2 - 1 Спортист (Св)  Спортист (Св)
24.10.2018 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 0 Беласица  Беласица
24.10.2018 Септември (Сим) Септември (Сим)  0 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
24.10.2018 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  2 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист
24.10.2018 ФК Банско ФК Банско  1 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
24.10.2018 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 1 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
24.10.2018 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  2 - 3 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
24.10.2018 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  2 - 1 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
11 кръг
Дата Мачове
20.10.2018 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  3 - 3 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
20.10.2018 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  2 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
20.10.2018 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  1 - 0 ФК Банско  ФК Банско
20.10.2018 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  0 - 1 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
20.10.2018 Рилски спортист Рилски спортист  1 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
20.10.2018 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 0 Сливнишки герой  Сливнишки герой
20.10.2018 Беласица Беласица  6 - 2 Германея  Германея
20.10.2018 Спортист (Св) Спортист (Св)  0 - 1 Миньор  Миньор
21.10.2018 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  1 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
10 кръг
Дата Мачове
14.10.2018 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  1 - 1 Спортист (Св)  Спортист (Св)
14.10.2018 Миньор Миньор  0 - 0 Беласица  Беласица
14.10.2018 Германея Германея  0 - 2 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
14.10.2018 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
14.10.2018 Септември (Сим) Септември (Сим)  0 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
14.10.2018 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  3 - 2 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
14.10.2018 ФК Банско ФК Банско  2 - 2 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
14.10.2018 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  4 - 2 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
14.10.2018 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  3 - 0 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
9 кръг
Дата Мачове
29.09.2018 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  2 - 0 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
29.09.2018 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  3 - 2 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
29.09.2018 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  0 - 3 ФК Банско  ФК Банско
29.09.2018 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 0 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
29.09.2018 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
29.09.2018 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  0 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
29.09.2018 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 0 Германея  Германея
29.09.2018 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 2 Миньор  Миньор
29.09.2018 Беласица Беласица  3 - 1 Спортист (Св)  Спортист (Св)
8 кръг
Дата Мачове
22.09.2018 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  0 - 0 Беласица  Беласица
22.09.2018 Спортист (Св) Спортист (Св)  0 - 4 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
22.09.2018 Миньор Миньор  3 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист
22.09.2018 Германея Германея  0 - 1 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
22.09.2018 Сливнишки герой Сливнишки герой  2 - 2 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
22.09.2018 Септември (Сим) Септември (Сим)  0 - 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
22.09.2018 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  4 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
22.09.2018 ФК Банско ФК Банско  3 - 2 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
22.09.2018 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 3 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
7 кръг
Дата Мачове
15.09.2018 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 2 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
15.09.2018 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  1 - 4 ФК Банско  ФК Банско
15.09.2018 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  0 - 3 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
15.09.2018 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  0 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
15.09.2018 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
15.09.2018 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  1 - 0 Германея  Германея
15.09.2018 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  1 - 1 Миньор  Миньор
15.09.2018 Рилски спортист Рилски спортист  1 - 0 Спортист (Св)  Спортист (Св)
15.09.2018 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 0 Беласица  Беласица
6 кръг
Дата Мачове
07.09.2018 Септември (Сим) Септември (Сим)  3 - 1 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
08.09.2018 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  2 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
08.09.2018 Беласица Беласица  2 - 2 Рилски спортист  Рилски спортист
08.09.2018 Спортист (Св) Спортист (Св)  1 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
08.09.2018 Миньор Миньор  1 - 2 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
08.09.2018 Германея Германея  1 - 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
08.09.2018 Сливнишки герой Сливнишки герой  3 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
08.09.2018 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  2 - 0 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
08.09.2018 ФК Банско ФК Банско  4 - 1 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
5 кръг
Дата Мачове
01.09.2018 ФК Банско ФК Банско  2 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
01.09.2018 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 3 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
01.09.2018 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  0 - 1 Септември (Сим)  Септември (Сим)
01.09.2018 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  0 - 3 Сливнишки герой  Сливнишки герой
01.09.2018 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 2 Германея  Германея
01.09.2018 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  3 - 1 Миньор  Миньор
01.09.2018 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  1 - 0 Спортист (Св)  Спортист (Св)
01.09.2018 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  2 - 0 Беласица  Беласица
01.09.2018 Рилски спортист Рилски спортист  0 - 2 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
4 кръг
Дата Мачове
25.08.2018 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  0 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист
25.08.2018 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
25.08.2018 Беласица Беласица  2 - 0 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
25.08.2018 Спортист (Св) Спортист (Св)  1 - 3 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
25.08.2018 Миньор Миньор  3 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
25.08.2018 Сливнишки герой Сливнишки герой  2 - 1 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
25.08.2018 Септември (Сим) Септември (Сим)  1 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
25.08.2018 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  1 - 0 ФК Банско  ФК Банско
25.08.2018 Германея Германея  3 - 0 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
3 кръг
Дата Мачове
22.08.2018 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  3 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
22.08.2018 ФК Банско ФК Банско  2 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
22.08.2018 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  2 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
22.08.2018 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  7 - 0 Германея  Германея
22.08.2018 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  1 - 1 Миньор  Миньор
22.08.2018 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 1 Спортист (Св)  Спортист (Св)
22.08.2018 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 0 Беласица  Беласица
22.08.2018 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  1 - 3 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
22.08.2018 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  0 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
2 кръг
Дата Мачове
18.08.2018 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  1 - 3 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
18.08.2018 Рилски спортист Рилски спортист  1 - 0 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
18.08.2018 Беласица Беласица  3 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
18.08.2018 Спортист (Св) Спортист (Св)  3 - 3 Надежда (Доброславци)  Надежда (Доброславци)
18.08.2018 Миньор Миньор  3 - 1 Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе)
18.08.2018 Германея Германея  1 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
18.08.2018 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 0 ФК Банско  ФК Банско
18.08.2018 Септември (Сим) Септември (Сим)  0 - 2 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
18.08.2018 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 0 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
1
Дата Мачове
11.08.2018 Септември (Сим) Септември (Сим)  0 - 2 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
11.08.2018 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  1 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
11.08.2018 ФК Банско ФК Банско  1 - 2 Германея  Германея
11.08.2018 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  2 - 1 Миньор  Миньор
11.08.2018 Чавдар (Етрополе) Чавдар (Етрополе)  3 - 1 Спортист (Св)  Спортист (Св)
11.08.2018 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  2 - 1 Беласица  Беласица
11.08.2018 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  0 - 5 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
11.08.2018 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  4 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
11.08.2018 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  3 - 2 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK