Втора професионална лига

  • Ботев (Гълъбово)
  • ОФК Поморие
  • Лудогорец ||
  • Несебър
  • Локомотив София
  • Царско село
  • Монтана
  • Локомотив (ГО)
  • Литекс
  • Струмска слава
  • Черноморец Балчик
  • Пирин Благоевград
  • ЦСКА 1948
  • Кариана (Ерден)
  • Арда (Кж)
  • Добруджа
Резултати Втора професионална лига 2018/2019
30
Дата Мачове
23.05.2019 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  3 - 1 Локомотив София  Локомотив София
23.05.2019 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  1 - 2 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
23.05.2019 Несебър Несебър  1 - 2 Монтана  Монтана
23.05.2019 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  1 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
23.05.2019 Литекс Литекс  2 - 2 Добруджа  Добруджа
23.05.2019 Струмска слава Струмска слава  2 - 2 Царско село  Царско село
23.05.2019 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  2 - 0 ОФК Поморие  ОФК Поморие
23.05.2019 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  2 - 3 Арда (Кж)  Арда (Кж)
29
Дата Мачове
18.05.2019 Локомотив София Локомотив София  4 - 1 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
19.05.2019 Арда (Кж) Арда (Кж)  1 - 0 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
19.05.2019 ОФК Поморие ОФК Поморие  2 - 2 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
19.05.2019 Царско село Царско село  1 - 1 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
19.05.2019 Добруджа Добруджа  1 - 2 Струмска слава  Струмска слава
19.05.2019 Лудогорец || Лудогорец ||  - Литекс  Литекс
19.05.2019 Монтана Монтана  2 - 0 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
19.05.2019 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  2 - 1 Несебър  Несебър
28
Дата Мачове
10.05.2019 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  4 - 0 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
11.05.2019 Литекс Литекс  1 - 2 Монтана  Монтана
11.05.2019 Несебър Несебър  3 - 0 Локомотив София  Локомотив София
11.05.2019 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  2 - 1 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
11.05.2019 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  2 - 0 Добруджа  Добруджа
11.05.2019 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  3 - 2 Царско село  Царско село
11.05.2019 Арда (Кж) Арда (Кж)  2 - 0 ОФК Поморие  ОФК Поморие
12.05.2019 Струмска слава Струмска слава  2 - 3 Лудогорец ||  Лудогорец ||
27
Дата Мачове
17.04.2019 Добруджа Добруджа  1 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
01.05.2019 Царско село Царско село  2 - 1 Арда (Кж)  Арда (Кж)
04.05.2019 Лудогорец || Лудогорец ||  4 - 0 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
04.05.2019 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  2 - 2 Литекс  Литекс
04.05.2019 Локомотив София Локомотив София  0 - 2 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
04.05.2019 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  1 - 1 Несебър  Несебър
04.05.2019 Монтана Монтана  3 - 1 Струмска слава  Струмска слава
05.05.2019 ОФК Поморие ОФК Поморие  1 - 2 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
26
Дата Мачове
25.04.2019 Струмска слава Струмска слава  1 - 0 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
25.04.2019 ОФК Поморие ОФК Поморие  2 - 5 Царско село  Царско село
25.04.2019 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  0 - 0 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
26.04.2019 Литекс Литекс  0 - 0 Локомотив София  Локомотив София
26.04.2019 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  0 - 0 Монтана  Монтана
26.04.2019 Арда (Кж) Арда (Кж)  1 - 0 Добруджа  Добруджа
29.04.2019 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  0 - 1 Лудогорец ||  Лудогорец ||
30.04.2019 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  2 - 0 Несебър  Несебър
25
Дата Мачове
20.04.2019 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  0 - 0 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
20.04.2019 Локомотив София Локомотив София  0 - 1 Струмска слава  Струмска слава
20.04.2019 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  1 - 2 Литекс  Литекс
20.04.2019 Несебър Несебър  2 - 3 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
21.04.2019 Добруджа Добруджа  2 - 0 ОФК Поморие  ОФК Поморие
21.04.2019 Лудогорец || Лудогорец ||  0 - 1 Арда (Кж)  Арда (Кж)
22.04.2019 Царско село Царско село  0 - 0 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
22.04.2019 Монтана Монтана  2 - 2 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
24
Дата Мачове
12.04.2019 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  3 - 1 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
12.04.2019 ОФК Поморие ОФК Поморие  2 - 1 Лудогорец ||  Лудогорец ||
13.04.2019 Царско село Царско село  3 - 1 Добруджа  Добруджа
13.04.2019 Литекс Литекс  3 - 0 Несебър  Несебър
13.04.2019 Струмска слава Струмска слава  0 - 1 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
13.04.2019 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  0 - 2 Локомотив София  Локомотив София
15.04.2019 Арда (Кж) Арда (Кж)  2 - 0 Монтана  Монтана
15.04.2019 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  2 - 1 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
23
Дата Мачове
06.04.2019 Добруджа Добруджа  0 - 0 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
06.04.2019 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  0 - 5 Литекс  Литекс
06.04.2019 Локомотив София Локомотив София  1 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
06.04.2019 Монтана Монтана  1 - 0 ОФК Поморие  ОФК Поморие
06.04.2019 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  3 - 2 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
07.04.2019 Лудогорец || Лудогорец ||  0 - 2 Царско село  Царско село
08.04.2019 Несебър Несебър  0 - 0 Струмска слава  Струмска слава
08.04.2019 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  1 - 3 Арда (Кж)  Арда (Кж)
22
Дата Мачове
30.03.2019 Струмска слава Струмска слава  2 - 0 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
30.03.2019 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  2 - 0 Несебър  Несебър
30.03.2019 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  0 - 0 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
30.03.2019 Арда (Кж) Арда (Кж)  2 - 0 Локомотив София  Локомотив София
30.03.2019 ОФК Поморие ОФК Поморие  1 - 0 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
31.03.2019 Царско село Царско село  1 - 0 Монтана  Монтана
31.03.2019 Добруджа Добруджа  1 - 3 Лудогорец ||  Лудогорец ||
01.04.2019 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  1 - 0 Литекс  Литекс
21
Дата Мачове
16.03.2019 Монтана Монтана  1 - 2 Добруджа  Добруджа
16.03.2019 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  1 - 3 Царско село  Царско село
16.03.2019 Локомотив София Локомотив София  1 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
16.03.2019 Несебър Несебър  0 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
16.03.2019 Литекс Литекс  2 - 0 Струмска слава  Струмска слава
17.03.2019 Лудогорец || Лудогорец ||  0 - 1 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
17.03.2019 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  1 - 2 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
18.03.2019 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  2 - 0 Арда (Кж)  Арда (Кж)
20
Дата Мачове
08.03.2019 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  3 - 0 Струмска слава  Струмска слава
09.03.2019 Царско село Царско село  2 - 1 Локомотив София  Локомотив София
09.03.2019 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  1 - 1 Литекс  Литекс
09.03.2019 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  3 - 3 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
09.03.2019 Арда (Кж) Арда (Кж)  5 - 1 Несебър  Несебър
09.03.2019 ОФК Поморие ОФК Поморие  1 - 2 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
09.03.2019 Добруджа Добруджа  0 - 1 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
11.03.2019 Лудогорец || Лудогорец ||  1 - 3 Монтана  Монтана
19
Дата Мачове
02.03.2019 Локомотив София Локомотив София  2 - 0 Добруджа  Добруджа
02.03.2019 Несебър Несебър  1 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
02.03.2019 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  0 - 0 Арда (Кж)  Арда (Кж)
02.03.2019 Литекс Литекс  2 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
02.03.2019 Струмска слава Струмска слава  3 - 1 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
04.03.2019 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  0 - 1 Царско село  Царско село
04.03.2019 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  1 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
04.03.2019 Монтана Монтана  2 - 2 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
18
Дата Мачове
22.02.2019 Монтана Монтана  1 - 0 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
23.02.2019 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  0 - 0 Струмска слава  Струмска слава
23.02.2019 Арда (Кж) Арда (Кж)  1 - 0 Литекс  Литекс
23.02.2019 ОФК Поморие ОФК Поморие  1 - 0 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
23.02.2019 Царско село Царско село  3 - 1 Несебър  Несебър
23.02.2019 Добруджа Добруджа  0 - 0 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
24.02.2019 Лудогорец || Лудогорец ||  0 - 3 Локомотив София  Локомотив София
26.02.2019 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  2 - 1 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
17
Дата Мачове
07.12.2018 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  3 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
07.12.2018 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  1 - 3 Царско село  Царско село
08.12.2018 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  0 - 0 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
08.12.2018 Локомотив София Локомотив София  0 - 1 Монтана  Монтана
08.12.2018 Несебър Несебър  3 - 1 Добруджа  Добруджа
08.12.2018 Струмска слава Струмска слава  1 - 3 Арда (Кж)  Арда (Кж)
08.12.2018 Литекс Литекс  3 - 0 ОФК Поморие  ОФК Поморие
10.12.2018 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  1 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
16
Дата Мачове
30.11.2018 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  0 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
30.11.2018 Монтана Монтана  4 - 1 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
01.12.2018 Арда (Кж) Арда (Кж)  2 - 0 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
01.12.2018 ОФК Поморие ОФК Поморие  0 - 2 Струмска слава  Струмска слава
01.12.2018 Царско село Царско село  3 - 1 Литекс  Литекс
01.12.2018 Добруджа Добруджа  1 - 2 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
03.12.2018 Лудогорец || Лудогорец ||  4 - 1 Несебър  Несебър
03.12.2018 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  1 - 0 Локомотив София  Локомотив София
15
Дата Мачове
24.11.2018 Локомотив София Локомотив София  0 - 1 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
24.11.2018 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  1 - 2 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
24.11.2018 Добруджа Добруджа  0 - 0 Литекс  Литекс
24.11.2018 Царско село Царско село  3 - 1 Струмска слава  Струмска слава
24.11.2018 ОФК Поморие ОФК Поморие  1 - 0 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
24.11.2018 Арда (Кж) Арда (Кж)  2 - 1 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
25.11.2018 Лудогорец || Лудогорец ||  0 - 0 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
26.11.2018 Монтана Монтана  3 - 1 Несебър  Несебър
14
Дата Мачове
10.11.2018 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  4 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
10.11.2018 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  1 - 2 Царско село  Царско село
10.11.2018 Струмска слава Струмска слава  3 - 1 Добруджа  Добруджа
10.11.2018 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  0 - 3 Монтана  Монтана
10.11.2018 Несебър Несебър  0 - 0 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
10.11.2018 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  0 - 2 Локомотив София  Локомотив София
10.11.2018 Литекс Литекс  2 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
12.11.2018 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  0 - 0 Арда (Кж)  Арда (Кж)
13
Дата Мачове
02.11.2018 Монтана Монтана  2 - 1 Литекс  Литекс
03.11.2018 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  0 - 1 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
03.11.2018 Добруджа Добруджа  0 - 1 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
03.11.2018 Царско село Царско село  3 - 1 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
03.11.2018 ОФК Поморие ОФК Поморие  1 - 1 Арда (Кж)  Арда (Кж)
04.11.2018 Локомотив София Локомотив София  0 - 0 Несебър  Несебър
04.11.2018 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  2 - 1 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
05.11.2018 Лудогорец || Лудогорец ||  3 - 1 Струмска слава  Струмска слава
12
Дата Мачове
26.10.2018 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  1 - 2 ОФК Поморие  ОФК Поморие
27.10.2018 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  0 - 0 Добруджа  Добруджа
27.10.2018 Струмска слава Струмска слава  2 - 2 Монтана  Монтана
27.10.2018 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  0 - 2 Локомотив София  Локомотив София
27.10.2018 Несебър Несебър  2 - 1 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
27.10.2018 Литекс Литекс  3 - 0 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
28.10.2018 Арда (Кж) Арда (Кж)  0 - 1 Царско село  Царско село
29.10.2018 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  3 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
11
Дата Мачове
20.10.2018 Несебър Несебър  0 - 2 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
20.10.2018 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  0 - 2 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
20.10.2018 Локомотив София Локомотив София  1 - 1 Литекс  Литекс
20.10.2018 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  2 - 1 Струмска слава  Струмска слава
20.10.2018 Царско село Царско село  4 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
20.10.2018 Монтана Монтана  2 - 1 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
21.10.2018 Добруджа Добруджа  0 - 2 Арда (Кж)  Арда (Кж)
21.10.2018 Лудогорец || Лудогорец ||  2 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
10
Дата Мачове
06.10.2018 ОФК Поморие ОФК Поморие  1 - 0 Добруджа  Добруджа
06.10.2018 Арда (Кж) Арда (Кж)  0 - 1 Лудогорец ||  Лудогорец ||
06.10.2018 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  0 - 1 Монтана  Монтана
06.10.2018 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  0 - 0 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
06.10.2018 Струмска слава Струмска слава  1 - 1 Локомотив София  Локомотив София
06.10.2018 Литекс Литекс  0 - 1 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
06.10.2018 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  1 - 3 Несебър  Несебър
08.10.2018 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  1 - 1 Царско село  Царско село
9
Дата Мачове
30.09.2018 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  1 - 2 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
30.09.2018 Несебър Несебър  0 - 0 Литекс  Литекс
30.09.2018 Добруджа Добруджа  0 - 2 Царско село  Царско село
30.09.2018 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  1 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
30.09.2018 Монтана Монтана  0 - 0 Арда (Кж)  Арда (Кж)
01.10.2018 Лудогорец || Лудогорец ||  2 - 2 ОФК Поморие  ОФК Поморие
01.10.2018 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  1 - 0 Струмска слава  Струмска слава
30.09.2018 Локомотив София Локомотив София  2 - 0 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
8
Дата Мачове
21.09.2018 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  0 - 0 Добруджа  Добруджа
21.09.2018 Царско село Царско село  4 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
21.09.2018 Арда (Кж) Арда (Кж)  1 - 0 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
21.09.2018 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  0 - 0 Локомотив София  Локомотив София
21.09.2018 Струмска слава Струмска слава  2 - 2 Несебър  Несебър
21.09.2018 Литекс Литекс  3 - 1 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
22.09.2018 ОФК Поморие ОФК Поморие  1 - 3 Монтана  Монтана
22.09.2018 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  0 - 2 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
7
Дата Мачове
15.09.2018 Несебър Несебър  1 - 1 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
15.09.2018 Локомотив София Локомотив София  0 - 3 Арда (Кж)  Арда (Кж)
15.09.2018 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  1 - 2 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
15.09.2018 Лудогорец || Лудогорец ||  1 - 1 Добруджа  Добруджа
15.09.2018 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  3 - 0 Струмска слава  Струмска слава
15.09.2018 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  0 - 3 ОФК Поморие  ОФК Поморие
17.09.2018 Монтана Монтана  2 - 0 Царско село  Царско село
17.09.2018 Литекс Литекс  1 - 0 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
6
Дата Мачове
31.08.2018 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  0 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
01.09.2018 Добруджа Добруджа  0 - 0 Монтана  Монтана
01.09.2018 Царско село Царско село  4 - 2 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
01.09.2018 ОФК Поморие ОФК Поморие  0 - 0 Локомотив София  Локомотив София
01.09.2018 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  2 - 0 Несебър  Несебър
01.09.2018 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  2 - 1 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
01.09.2018 Струмска слава Струмска слава  0 - 1 Литекс  Литекс
03.09.2018 Арда (Кж) Арда (Кж)  3 - 0 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
5
Дата Мачове
25.08.2018 Струмска слава Струмска слава  3 - 4 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
25.08.2018 Несебър Несебър  2 - 1 Арда (Кж)  Арда (Кж)
25.08.2018 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  3 - 2 ОФК Поморие  ОФК Поморие
25.08.2018 Литекс Литекс  1 - 1 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
25.08.2018 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  3 - 0 Добруджа  Добруджа
26.08.2018 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  2 - 1 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
27.08.2018 Локомотив София Локомотив София  0 - 1 Царско село  Царско село
27.08.2018 Монтана Монтана  2 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
4
Дата Мачове
18.08.2018 Царско село Царско село  2 - 1 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
18.08.2018 ОФК Поморие ОФК Поморие  4 - 3 Несебър  Несебър
18.08.2018 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  2 - 1 Литекс  Литекс
18.08.2018 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  1 - 2 Струмска слава  Струмска слава
19.08.2018 Добруджа Добруджа  1 - 1 Локомотив София  Локомотив София
19.08.2018 Арда (Кж) Арда (Кж)  2 - 0 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
20.08.2018 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  1 - 1 Монтана  Монтана
20.08.2018 Лудогорец || Лудогорец ||  0 - 2 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
3
Дата Мачове
11.08.2018 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  0 - 1 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
11.08.2018 Струмска слава Струмска слава  1 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
11.08.2018 Несебър Несебър  0 - 2 Царско село  Царско село
11.08.2018 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  1 - 1 Добруджа  Добруджа
11.08.2018 Черноморец Балчик Черноморец Балчик  0 - 0 Монтана  Монтана
11.08.2018 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  0 - 2 ОФК Поморие  ОФК Поморие
13.08.2018 Литекс Литекс  2 - 0 Арда (Кж)  Арда (Кж)
13.08.2018 Локомотив София Локомотив София  1 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
2
Дата Мачове
04.08.2018 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  2 - 1 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
04.08.2018 Добруджа Добруджа  1 - 0 Несебър  Несебър
04.08.2018 ОФК Поморие ОФК Поморие  2 - 1 Литекс  Литекс
04.08.2018 Арда (Кж) Арда (Кж)  1 - 1 Струмска слава  Струмска слава
04.08.2018 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  3 - 1 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
05.08.2018 Лудогорец || Лудогорец ||  3 - 2 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
05.08.2018 Царско село Царско село  3 - 0 Пирин Благоевград  Пирин Благоевград
06.08.2018 Монтана Монтана  3 - 0 Локомотив София  Локомотив София
1
Дата Мачове
27.07.2018 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  1 - 1 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
28.07.2018 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  0 - 1 Арда (Кж)  Арда (Кж)
28.07.2018 Струмска слава Струмска слава  1 - 0 ОФК Поморие  ОФК Поморие
28.07.2018 Локомотив София Локомотив София  0 - 0 Черноморец Балчик  Черноморец Балчик
28.07.2018 Литекс Литекс  2 - 3 Царско село  Царско село
28.07.2018 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  1 - 1 Монтана  Монтана
29.07.2018 Несебър Несебър  4 - 2 Лудогорец ||  Лудогорец ||
30.07.2018 Пирин Благоевград Пирин Благоевград  1 - 0 Добруджа  Добруджа
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK