Североизточна "В" група

  • Кубрат
  • Светкавица
  • Суворово
  • Септември 98 (Тервел)
  • Калиакра
  • Ботев (Нови Пазар)
  • Доростол 2013
  • Локомотив (Русе)
  • Спартак (Варна)
  • Хитрино
  • Бенковски (Бяла)
  • Устрем (Дончево)
  • Тополи (Тополи)
  • Волов 1929 (Шумен)
Резултати Североизточна "В" група 2018/19
24 кръг
Дата Мачове
17.04.2019 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  3 - 0 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
17.04.2019 Кубрат Кубрат  1 - 1 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
17.04.2019 Светкавица Светкавица  0 - 0 Хитрино  Хитрино
17.04.2019 Локомотив (Русе) Локомотив (Русе)  3 - 0 Калиакра  Калиакра
17.04.2019 Волов 1929 (Шумен) Волов 1929 (Шумен)  1 - 4 Суворово  Суворово
17.04.2019 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  0 - 6 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
23 кръг
Дата Мачове
13.04.2019 Калиакра Калиакра  7 - 2 Волов 1929 (Шумен)  Волов 1929 (Шумен)
13.04.2019 Хитрино Хитрино  5 - 0 Локомотив (Русе)  Локомотив (Русе)
13.04.2019 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  1 - 1 Светкавица  Светкавица
13.04.2019 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  0 - 2 Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
14.04.2019 Суворово Суворово  5 - 1 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
14.04.2019 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  2 - 1 Кубрат  Кубрат
22 кръг
Дата Мачове
06.04.2019 Светкавица Светкавица  3 - 0 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
06.04.2019 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  2 - 0 Суворово  Суворово
07.04.2019 Локомотив (Русе) Локомотив (Русе)  0 - 1 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
07.04.2019 Кубрат Кубрат  2 - 2 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)
07.04.2019 Волов 1929 (Шумен) Волов 1929 (Шумен)  0 - 1 Хитрино  Хитрино
07.04.2019 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  1 - 0 Калиакра  Калиакра
21 кръг
Дата Мачове
30.03.2019 Калиакра Калиакра  0 - 2 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
30.03.2019 Хитрино Хитрино  5 - 0 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
30.03.2019 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  1 - 1 Волов 1929 (Шумен)  Волов 1929 (Шумен)
30.03.2019 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  0 - 2 Светкавица  Светкавица
30.03.2019 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  2 - 0 Кубрат  Кубрат
31.03.2019 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  1 - 2 Локомотив (Русе)  Локомотив (Русе)
20 кръг
Дата Мачове
23.03.2019 Светкавица Светкавица  3 - 0 Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
23.03.2019 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  4 - 1 Хитрино  Хитрино
24.03.2019 Локомотив (Русе) Локомотив (Русе)  2 - 0 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)
24.03.2019 Волов 1929 (Шумен) Волов 1929 (Шумен)  1 - 0 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
24.03.2019 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  0 - 4 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
24.03.2019 Суворово Суворово  4 - 0 Калиакра  Калиакра
19 кръг
Дата Мачове
16.03.2019 Хитрино Хитрино  0 - 1 Суворово  Суворово
16.03.2019 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  1 - 2 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
16.03.2019 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  1 - 0 Волов 1929 (Шумен)  Волов 1929 (Шумен)
16.03.2019 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  4 - 2 Локомотив (Русе)  Локомотив (Русе)
17.03.2019 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  2 - 0 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
17.03.2019 Кубрат Кубрат  0 - 1 Светкавица  Светкавица
18 кръг
Дата Мачове
09.03.2019 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  7 - 0 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
09.03.2019 Калиакра Калиакра  0 - 2 Хитрино  Хитрино
10.03.2019 Локомотив (Русе) Локомотив (Русе)  1 - 0 Кубрат  Кубрат
10.03.2019 Волов 1929 (Шумен) Волов 1929 (Шумен)  1 - 1 Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
10.03.2019 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  5 - 2 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)
10.03.2019 Суворово Суворово  2 - 0 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
17 кръг
Дата Мачове
02.03.2019 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  1 - 0 Калиакра  Калиакра
02.03.2019 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  0 - 6 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
02.03.2019 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  6 - 1 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
02.03.2019 Светкавица Светкавица  2 - 0 Локомотив (Русе)  Локомотив (Русе)
03.03.2019 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  0 - 5 Суворово  Суворово
02.03.2019 Кубрат Кубрат  2 - 1 Волов 1929 (Шумен)  Волов 1929 (Шумен)
16 кръг
Дата Мачове
23.02.2019 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  3 - 0 Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
23.02.2019 Калиакра Калиакра  3 - 0 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
23.02.2019 Хитрино Хитрино  0 - 0 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
24.02.2019 Волов 1929 (Шумен) Волов 1929 (Шумен)  0 - 2 Светкавица  Светкавица
24.02.2019 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  2 - 1 Кубрат  Кубрат
24.02.2019 Суворово Суворово  10 - 0 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)
15 кръг
Дата Мачове
09.12.2018 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  4 - 2 Калиакра  Калиакра
09.12.2018 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  0 - 2 Суворово  Суворово
09.12.2018 Светкавица Светкавица  2 - 2 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
09.12.2018 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  1 - 1 Хитрино  Хитрино
09.12.2018 Кубрат Кубрат  0 - 1 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
09.12.2018 Локомотив (Русе) Локомотив (Русе)  2 - 0 Волов 1929 (Шумен)  Волов 1929 (Шумен)
14 кръг
Дата Мачове
24.11.2018 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  2 - 2 Светкавица  Светкавица
24.11.2018 Калиакра Калиакра  0 - 0 Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
24.11.2018 Хитрино Хитрино  1 - 0 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)
24.11.2018 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  5 - 1 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
25.11.2018 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  0 - 3 Локомотив (Русе)  Локомотив (Русе)
25.11.2018 Суворово Суворово  3 - 1 Кубрат  Кубрат
13 кръг
Дата Мачове
17.11.2018 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  1 - 0 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)
17.11.2018 Хитрино Хитрино  3 - 1 Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
17.11.2018 Калиакра Калиакра  0 - 6 Кубрат  Кубрат
17.11.2018 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  3 - 1 Локомотив (Русе)  Локомотив (Русе)
18.11.2018 Суворово Суворово  2 - 0 Светкавица  Светкавица
18.11.2018 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  2 - 2 Волов 1929 (Шумен)  Волов 1929 (Шумен)
12 кръг
Дата Мачове
10.11.2018 Светкавица Светкавица  2 - 1 Калиакра  Калиакра
10.11.2018 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  2 - 0 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
10.11.2018 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  5 - 2 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
11.11.2018 Волов 1929 (Шумен) Волов 1929 (Шумен)  0 - 5 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
11.11.2018 Локомотив (Русе) Локомотив (Русе)  1 - 1 Суворово  Суворово
11.11.2018 Кубрат Кубрат  0 - 2 Хитрино  Хитрино
11 кръг
Дата Мачове
03.11.2018 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  1 - 3 Кубрат  Кубрат
03.11.2018 Хитрино Хитрино  6 - 1 Светкавица  Светкавица
03.11.2018 Калиакра Калиакра  1 - 0 Локомотив (Русе)  Локомотив (Русе)
03.11.2018 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  6 - 0 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
04.11.2018 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  1 - 1 Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
04.11.2018 Суворово Суворово  6 - 0 Волов 1929 (Шумен)  Волов 1929 (Шумен)
10 кръг
Дата Мачове
27.10.2018 Светкавица Светкавица  4 - 0 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
27.10.2018 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  0 - 1 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)
28.10.2018 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  0 - 3 Суворово  Суворово
28.10.2018 Волов 1929 (Шумен) Волов 1929 (Шумен)  0 - 1 Калиакра  Калиакра
28.10.2018 Локомотив (Русе) Локомотив (Русе)  2 - 2 Хитрино  Хитрино
28.10.2018 Кубрат Кубрат  1 - 0 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
9 кръг
Дата Мачове
20.10.2018 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  0 - 0 Кубрат  Кубрат
20.10.2018 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  1 - 1 Локомотив (Русе)  Локомотив (Русе)
20.10.2018 Хитрино Хитрино  4 - 1 Волов 1929 (Шумен)  Волов 1929 (Шумен)
20.10.2018 Калиакра Калиакра  3 - 0 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
21.10.2018 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  1 - 1 Светкавица  Светкавица
21.10.2018 Суворово Суворово  1 - 1 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
8 кръг
Дата Мачове
13.10.2018 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  1 - 1 Калиакра  Калиакра
13.10.2018 Светкавица Светкавица  0 - 2 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)
14.10.2018 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  1 - 2 Хитрино  Хитрино
14.10.2018 Волов 1929 (Шумен) Волов 1929 (Шумен)  0 - 3 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
14.10.2018 Локомотив (Русе) Локомотив (Русе)  2 - 1 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
14.10.2018 Кубрат Кубрат  1 - 2 Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
7 кръг
Дата Мачове
06.10.2018 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  0 - 3 Светкавица  Светкавица
06.10.2018 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  3 - 0 Локомотив (Русе)  Локомотив (Русе)
06.10.2018 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  1 - 0 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
06.10.2018 Хитрино Хитрино  3 - 3 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
07.10.2018 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  1 - 1 Волов 1929 (Шумен)  Волов 1929 (Шумен)
07.10.2018 Калиакра Калиакра  0 - 2 Суворово  Суворово
6 кръг
Дата Мачове
29.09.2018 Локомотив (Русе) Локомотив (Русе)  1 - 2 Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
29.09.2018 Светкавица Светкавица  2 - 0 Кубрат  Кубрат
30.09.2018 Суворово Суворово  1 - 0 Хитрино  Хитрино
30.09.2018 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  2 - 1 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
30.09.2018 Волов 1929 (Шумен) Волов 1929 (Шумен)  0 - 1 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)
30.09.2018 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  3 - 0 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
5 кръг
Дата Мачове
22.09.2018 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  8 - 1 Волов 1929 (Шумен)  Волов 1929 (Шумен)
22.09.2018 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  3 - 0 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
22.09.2018 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  2 - 2 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
22.09.2018 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  0 - 2 Суворово  Суворово
22.09.2018 Хитрино Хитрино  1 - 0 Калиакра  Калиакра
23.09.2018 Кубрат Кубрат  1 - 1 Локомотив (Русе)  Локомотив (Русе)
4 кръг
Дата Мачове
15.09.2018 Калиакра Калиакра  2 - 2 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
15.09.2018 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  6 - 1 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)
16.09.2018 Суворово Суворово  7 - 0 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
16.09.2018 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  0 - 2 Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
16.09.2018 Волов 1929 (Шумен) Волов 1929 (Шумен)  1 - 1 Кубрат  Кубрат
16.09.2018 Локомотив (Русе) Локомотив (Русе)  0 - 2 Светкавица  Светкавица
3 кръг
Дата Мачове
01.09.2018 Светкавица Светкавица  5 - 0 Волов 1929 (Шумен)  Волов 1929 (Шумен)
01.09.2018 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  2 - 2 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
01.09.2018 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  2 - 1 Суворово  Суворово
01.09.2018 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  0 - 2 Хитрино  Хитрино
02.09.2018 Кубрат Кубрат  6 - 2 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
02.09.2018 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  2 - 1 Калиакра  Калиакра
2 кръг
Дата Мачове
25.08.2018 Хитрино Хитрино  4 - 0 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
25.08.2018 Калиакра Калиакра  3 - 3 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)
25.08.2018 Спартак (Варна) Спартак (Варна)  4 - 2 Кубрат  Кубрат
26.08.2018 Суворово Суворово  4 - 1 Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
26.08.2018 Волов 1929 (Шумен) Волов 1929 (Шумен)  1 - 2 Локомотив (Русе)  Локомотив (Русе)
26.08.2018 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  0 - 2 Светкавица  Светкавица
1 кръг
Дата Мачове
18.08.2018 Светкавица Светкавица  1 - 1 Спартак (Варна)  Спартак (Варна)
18.08.2018 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  3 - 2 Калиакра  Калиакра
18.08.2018 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  2 - 0 Хитрино  Хитрино
19.08.2018 Локомотив (Русе) Локомотив (Русе)  1 - 0 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
19.08.2018 Кубрат Кубрат  2 - 3 Суворово  Суворово
19.08.2018 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  1 - 0 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK