Контроли
приключил | 13.02.2011

Първенство: Контроли | Кръг: 13.02.2011
Лудогорец

Треньор: Едуард Ераносян

0
0

Няма данни.

Няма данни.

статистика Предишни срещи |

Твоята прогноза
1 0%
X 0%
2 0%

Общо прогнози: 0

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Контроли
Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 ЦСКА 26 8 7 1 0 2 1 1 0 10 8 2 0 20:4
2 Сливен 24 6 5 1 0 4 2 2 0 10 7 3 0 20:8
3 Пирин Блг 24 8 6 1 1 3 1 2 0 11 7 3 1 20:11
4 Литекс 23 6 4 1 1 5 3 1 1 11 7 2 2 27:10
5 Лудогорец 22 7 5 2 0 5 1 2 2 12 6 4 2 20:12
6 Ботев Пловдив 21 6 5 0 1 4 1 3 0 10 6 3 1 22:11
7 Локомотив Пловдив 20 7 2 2 3 5 4 0 1 12 6 2 4 24:21
8 Левски 17 6 4 1 1 3 1 1 1 9 5 2 2 19:10
9 Черноморец 17 7 5 2 0 0 0 0 0 7 5 2 0 12:4
10 Монтана 17 8 3 2 3 3 2 0 1 11 5 2 4 25:20
11 Миньор 17 8 4 2 2 3 1 0 2 11 5 2 4 16:11
12 Черно море 16 7 3 3 1 2 1 1 0 9 4 4 1 19:6
13 Раковски 14 4 3 0 1 3 1 2 0 7 4 2 1 17:8
14 Берое 14 3 3 0 0 6 1 2 3 9 4 2 3 16:9
15 Славия 14 8 2 2 4 3 2 0 1 11 4 2 5 15:13
16 Любимец 14 2 1 1 0 5 3 1 1 7 4 2 1 14:12
17 Созопол 14 1 0 0 1 6 4 2 0 7 4 2 1 9:8
18 Димитровград 14 5 3 2 0 5 1 0 4 10 4 2 4 18:20
19 Пирин Гоце Делчев 13 6 3 3 0 2 0 1 1 8 3 4 1 14:4
20 Етър Велико Търново 13 4 2 1 1 4 2 0 2 8 4 1 3 11:5
21 Чавдар (БС) 13 4 1 1 2 6 2 3 1 10 3 4 3 11:11
22 Калиакра 12 1 1 0 0 3 3 0 0 4 4 0 0 10:1
23 Локомотив София 12 4 0 3 1 4 3 0 1 8 3 3 2 13:11
24 Малеш 1940 Микрево 12 10 3 3 4 0 0 0 0 10 3 3 4 15:23
25 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 11 2 1 1 0 3 2 1 0 5 3 2 0 13:4
26 Нефтохимик 1962 11 3 2 0 1 3 1 2 0 6 3 2 1 13:6
27 Сливнишки герой 11 2 0 1 1 5 3 1 1 7 3 2 2 14:8
28 Добруджа 11 2 1 1 0 4 2 1 1 6 3 2 1 10:4
29 Черноморец Балчик 11 5 3 2 0 0 0 0 0 5 3 2 0 9:6
30 Чепинец 10 2 1 1 0 2 2 0 0 4 3 1 0 12:3
31 Рапид (Шумен) 10 2 2 0 0 3 1 1 1 5 3 1 1 11:6
32 Оборище (Панагюрище) 10 3 1 1 1 2 2 0 0 5 3 1 1 13:8
33 Спартак (Пловдив) 10 4 2 1 1 3 1 0 2 7 3 1 3 12:8
34 Ботев (Козлодуй) 10 2 2 0 0 2 1 1 0 4 3 1 0 8:5
35 Ботев Криводол 10 4 1 2 1 6 1 2 3 10 2 4 4 20:19
36 Спартак (Плевен) 10 2 0 0 2 5 3 1 1 7 3 1 3 5:5
37 Академик (Сф) 9 7 1 3 3 1 1 0 0 8 2 3 3 11:11
38 Локомотив (Сп) 9 4 3 0 1 1 0 0 1 5 3 0 2 11:11
39 Пирин (Разлог) 8 3 2 0 1 3 0 2 1 6 2 2 2 7:8
40 Ботев Враца 8 5 1 1 3 2 1 1 0 7 2 2 3 8:10
41 Видима 7 4 0 2 2 4 1 2 1 8 1 4 3 8:11
42 Спартак (Варна) 7 5 1 1 3 3 0 3 0 8 1 4 3 6:10
43 Светкавица 7 3 1 1 1 5 1 0 4 8 2 1 5 9:20
44 Скрита сила 6 1 1 0 0 1 1 0 0 2 2 0 0 8:4
45 Несебър 6 3 0 2 1 3 1 1 1 6 1 3 2 10:8
46 Доростол 2013 6 2 1 0 1 4 1 0 3 6 2 0 4 11:9
47 Дунав 6 2 1 0 1 1 1 0 0 3 2 0 1 3:1
48 Локо 1929 (Мездра) 6 4 1 3 0 0 0 0 0 4 1 3 0 7:5
49 Суворово 6 2 2 0 0 1 0 0 1 3 2 0 1 2:1
50 Бдин (Видин) 6 2 0 0 2 3 2 0 1 5 2 0 3 6:6
51 Септември (Сим) 6 5 0 3 2 3 1 0 2 8 1 3 4 9:17
52 Спортист (Св) 6 2 0 1 1 6 1 2 3 8 1 3 4 7:16
53 Чавдар (Етрополе) 6 5 1 3 1 3 0 0 3 8 1 3 4 6:19
54 Черноморец (П-е) 5 6 0 5 1 0 0 0 0 6 0 5 1 3:4
55 ОФК Марек 2010 5 4 1 1 2 1 0 1 0 5 1 2 2 7:9
56 Асеновец 5 1 0 1 0 3 1 1 1 4 1 2 1 6:9
57 Бенковски (Пз) 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 6:2
58 Витоша (Долна Диканя) 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 6:3
59 Шумен 2007 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 5:2
60 Олександрия (Украйна) 4 0 0 0 0 3 1 1 1 3 1 1 1 8:6
61 Торпедо (Борован) 4 1 1 0 0 1 0 1 0 2 1 1 0 3:2
62 Университатя Крайова 4 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 0 1:0
63 Славия (до 19) 4 2 1 0 1 1 0 1 0 3 1 1 1 4:4
64 Пирин Благоевград 4 2 0 0 2 2 1 1 0 4 1 1 2 3:7
65 Лугано 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 4:0
66 Зестафони 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
67 Левски (Паталеница) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:0
68 Янтра Габрово 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 4:1
69 Ботев (Нови Пазар) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:0
70 Марица (Мененкьово) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4:2
71 Лех Познан 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 4:2
72 Академик (Свищов) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3:1
73 Локомотив Москва 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:0
74 България 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
75 Хаугесунд 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
76 Петролул (Плоещ) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
77 Работнички 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
78 Места 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
79 Клуж 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
80 Сараево (Сараево, Босна) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
81 Търгу Муреш 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1:0
82 Бърно 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
83 Виктория (Пилзен) 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 2:1
84 Киасо 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0 3:2
85 Бенковски (Бяла) 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 4:3
86 Амкар 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 6:6
87 Хебър (Пз) 3 2 1 0 1 2 0 0 2 4 1 0 3 8:10
88 Ботев (Гълъбово) 3 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 0 1 4:6
89 Тунджа (Ямбол) 3 2 1 0 1 1 0 0 1 3 1 0 2 5:8
90 Спарта Самоводене 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 2:5
91 Девня 3 2 1 0 1 1 0 0 1 3 1 0 2 4:8
92 Струмска слава 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 2:7
93 Гигант (Съединение) 3 1 0 0 1 2 1 0 1 3 1 0 2 4:9
94 Чирпан 3 1 1 0 0 2 0 0 2 3 1 0 2 3:9
95 Брестник 3 4 0 2 2 3 0 1 2 7 0 3 4 7:15
96 Вихрен 3 6 1 0 5 3 0 0 3 9 1 0 8 3:20
97 Криля Советов 2 0 0 0 0 2 0 2 0 2 0 2 0 0:0
98 Черноломец (П) 2 1 0 1 0 2 0 1 1 3 0 2 1 2:4
99 Свиленград 2 3 0 1 2 1 0 1 0 4 0 2 2 5:7
100 Бран (Берген) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
101 Оцелул 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
102 Челик (Зеница, Бос) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
103 Спартак (Търнава) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
104 Карпати Лвов 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
105 Шандун Лунън 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
106 Глория (Бистрица) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
107 Величково 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
108 Пандури 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
109 Гурник Забрже 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
110 Гандзасар 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0:0
111 Полония Варшава 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
112 Винтертур 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
113 Дубница 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
114 ФК Делта 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
115 Интер Баку 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
116 Мастер (Бургас) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
117 Лудогорец (Доброплодно) 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2:2
118 Ботев (Брестак) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
119 Млада Болеслав 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 1:1
120 Арка Гдиня 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
121 Дукла (Прага) 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 2:3
122 Хеброс 1 1 0 0 1 2 0 1 1 3 0 1 2 2:4
123 Левски (Карлово) 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 2:4
124 Германея 1 1 0 0 1 2 0 1 1 3 0 1 2 1:4
125 Локомотив (ГО) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 1:4
126 Сарая 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 2:6
127 Еноси Александруполи 1 2 0 1 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2:6
128 Хоризонт (Турново, Мак) 1 0 0 0 0 3 0 1 2 3 0 1 2 1:6
129 Витоша Бистрица 1 0 0 0 0 4 0 1 3 4 0 1 3 3:10
130 Левски (до 19) 1 2 0 1 1 1 0 0 1 3 0 1 2 1:10
131 Ком (Годеч) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
132 Дунав (юн.92) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
133 Добруджа (до 19) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
134 ФК Кюстендил (Кюстендил) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
135 Карнобат 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
136 Драгоман 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
137 Рилски спортист 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
138 Литекс (до 19) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
139 Партизан 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
140 Миньор (БД) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
141 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
142 Евроколеж (Пловдив) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
143 Марица (Белово) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
144 Пандрамаикос (Драма) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:0
145 ОФК Костинброд 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
146 Житница (Житница) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 2:3
147 Терек 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
148 Васлуй 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
149 ГКС Катовице 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
150 Есберг (Дания) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
151 Кипър 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
152 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
153 Локомотив Загреб 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
154 ГКС Белхатов 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
155 Йълдъръм (Яребица) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 4:5
156 Рапид ам. (Виена) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
157 Ропотамо (Приморско) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:2
158 Беласица 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:1
159 Теплице 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
160 Металург Донецк 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
161 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
162 Стрьомгодсет 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
163 ХИТ Горица 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
164 Спартак Пд (17) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
165 ЦСКА (до 19) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
166 Стан (Стан) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
167 Русокастро 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
168 Ботев (Момина клисура) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:4
169 Локомотив Пд (до 19) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3:5
170 Чавдар Етр (до 19) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
171 Динамо (Москва) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
172 Униао спортиво (Марбея) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
173 Две могили 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:4
174 Пирин 2001 (Благоевград) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:4
175 Дебрен 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
176 Тренквалдер Адмира (Мьодлинг, Ав) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:5
177 Адаспорт (Острово) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
178 Елхово 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:5
179 Розова долина 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:3
180 Трявна 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:4
181 Агромел (Момчилово) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:4
182 Левски (ЕП) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:6
183 Ръмнику Вълча (Р.Вълча, Рум) 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 0 0 2 1:5
184 Балкан (Варвара) 0 2 0 0 2 0 0 0 0 2 0 0 2 1:6
185 Брестник (до 19) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2:7
186 Загорец 0 3 0 0 3 0 0 0 0 3 0 0 3 3:8
187 Баня (Баня) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:6
188 Дулово 2006 (Дулово) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:8
189 Преслав 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 2:10
Домакин Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 ЦСКА 22 8 7 1 0 19:4
2 Пирин Блг 19 8 6 1 1 16:11
3 Лудогорец 17 7 5 2 0 14:5
4 Черноморец 17 7 5 2 0 12:4
5 Сливен 16 6 5 1 0 14:4
6 Ботев Пловдив 15 6 5 0 1 16:6
7 Миньор 14 8 4 2 2 8:6
8 Литекс 13 6 4 1 1 16:9
9 Левски 13 6 4 1 1 12:6
10 Черно море 12 7 3 3 1 16:4
11 Пирин Гоце Делчев 12 6 3 3 0 13:2
12 Малеш 1940 Микрево 12 10 3 3 4 15:23
13 Димитровград 11 5 3 2 0 12:3
14 Монтана 11 8 3 2 3 17:14
15 Черноморец Балчик 11 5 3 2 0 9:6
16 Берое 9 3 3 0 0 11:1
17 Раковски 9 4 3 0 1 10:2
18 Локомотив (Сп) 9 4 3 0 1 9:6
19 Славия 8 8 2 2 4 10:12
20 Локомотив Пловдив 8 7 2 2 3 12:15
21 Спартак (Пловдив) 7 4 2 1 1 7:2
22 Етър Велико Търново 7 4 2 1 1 6:2
23 Нефтохимик 1962 6 3 2 0 1 9:4
24 Рапид (Шумен) 6 2 2 0 0 4:0
25 Суворово 6 2 2 0 0 2:0
26 Локо 1929 (Мездра) 6 4 1 3 0 7:5
27 Пирин (Разлог) 6 3 2 0 1 5:3
28 Ботев (Козлодуй) 6 2 2 0 0 3:1
29 Чавдар (Етрополе) 6 5 1 3 1 5:6
30 Академик (Сф) 6 7 1 3 3 6:9
31 Ботев Криводол 5 4 1 2 1 13:10
32 Черноморец (П-е) 5 6 0 5 1 3:4
33 Чепинец 4 2 1 1 0 7:2
34 Добруджа 4 2 1 1 0 4:1
35 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 4 2 1 1 0 4:2
36 Светкавица 4 3 1 1 1 6:5
37 Любимец 4 2 1 1 0 4:3
38 Оборище (Панагюрище) 4 3 1 1 1 6:5
39 Чавдар (БС) 4 4 1 1 2 3:4
40 ОФК Марек 2010 4 4 1 1 2 5:7
41 Ботев Враца 4 5 1 1 3 6:9
42 Спартак (Варна) 4 5 1 1 3 4:8
43 Доростол 2013 3 2 1 0 1 8:2
44 Бенковски (Пз) 3 1 1 0 0 4:0
45 Шумен 2007 3 1 1 0 0 4:1
46 Скрита сила 3 1 1 0 0 3:0
47 Ботев (Нови Пазар) 3 1 1 0 0 2:0
48 Академик (Свищов) 3 1 1 0 0 3:1
49 Хебър (Пз) 3 2 1 0 1 7:5
50 Чирпан 3 1 1 0 0 3:1
51 Марица (Мененкьово) 3 1 1 0 0 4:2
52 Калиакра 3 1 1 0 0 1:0
53 Торпедо (Борован) 3 1 1 0 0 1:0
54 Спарта Самоводене 3 1 1 0 0 2:1
55 Дунав 3 2 1 0 1 2:1
56 Тунджа (Ямбол) 3 2 1 0 1 5:4
57 Славия (до 19) 3 2 1 0 1 3:3
58 Локомотив София 3 4 0 3 1 3:4
59 Девня 3 2 1 0 1 4:6
60 Септември (Сим) 3 5 0 3 2 5:10
61 Вихрен 3 6 1 0 5 2:13
62 Несебър 2 3 0 2 1 3:4
63 Видима 2 4 0 2 2 3:6
64 Брестник 2 4 0 2 2 7:13
65 Черноломец (П) 1 1 0 1 0 1:1
66 Локомотив (ГО) 1 1 0 1 0 1:1
67 Дубница 1 1 0 1 0 2:2
68 Арка Гдиня 1 1 0 1 0 1:1
69 Асеновец 1 1 0 1 0 0:0
70 Величково 1 1 0 1 0 2:2
71 Мастер (Бургас) 1 1 0 1 0 1:1
72 Ботев (Брестак) 1 1 0 1 0 2:2
73 Спортист (Св) 1 2 0 1 1 2:3
74 Сливнишки герой 1 2 0 1 1 2:4
75 Свиленград 1 3 0 1 2 3:5
76 Левски (до 19) 1 2 0 1 1 1:3
77 Еноси Александруполи 1 2 0 1 1 2:6
78 Адаспорт (Острово) 0 0 0 0 0 0:0
79 Карнобат 0 0 0 0 0 0:0
80 Ком (Годеч) 0 0 0 0 0 0:0
81 Чавдар Етр (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
82 Гурник Забрже 0 0 0 0 0 0:0
83 България 0 0 0 0 0 0:0
84 Шандун Лунън 0 0 0 0 0 0:0
85 Тренквалдер Адмира (Мьодлинг, Ав) 0 0 0 0 0 0:0
86 Глория (Бистрица) 0 0 0 0 0 0:0
87 Сараево (Сараево, Босна) 0 0 0 0 0 0:0
88 Търгу Муреш 0 0 0 0 0 0:0
89 Миньор (БД) 0 0 0 0 0 0:0
90 ЦСКА (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
91 Драгоман 0 0 0 0 0 0:0
92 Млада Болеслав 0 0 0 0 0 0:0
93 Полония Варшава 0 0 0 0 0 0:0
94 Бран (Берген) 0 0 0 0 0 0:0
95 Локомотив Загреб 0 0 0 0 0 0:0
96 Динамо (Москва) 0 0 0 0 0 0:0
97 Дукла (Прага) 0 0 0 0 0 0:0
98 Борислав (Първомай) 0 0 0 0 0 0:0
99 Оцелул 0 0 0 0 0 0:0
100 Петролул (Плоещ) 0 0 0 0 0 0:0
101 ХИТ Горица 0 0 0 0 0 0:0
102 Работнички 0 0 0 0 0 0:0
103 Хаугесунд 0 0 0 0 0 0:0
104 Гандзасар 0 0 0 0 0 0:0
105 Теплице 0 0 0 0 0 0:0
106 Янтра Габрово 0 0 0 0 0 0:0
107 Розова долина 0 0 0 0 0 0:0
108 Есберг (Дания) 0 0 0 0 0 0:0
109 Евроколеж (Пловдив) 0 0 0 0 0 0:0
110 Дебрен 0 0 0 0 0 0:0
111 Карпати Лвов 0 0 0 0 0 0:0
112 Литекс (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
113 Лудогорец (Доброплодно) 0 0 0 0 0 0:0
114 Стан (Стан) 0 0 0 0 0 0:0
115 ФК Делта 0 0 0 0 0 0:0
116 Марица (Белово) 0 0 0 0 0 0:0
117 Криля Советов 0 0 0 0 0 0:0
118 Черноморец (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
119 Агромел (Момчилово) 0 0 0 0 0 0:0
120 Виктория (Пилзен) 0 0 0 0 0 0:0
121 ГКС Катовице 0 0 0 0 0 0:0
122 Терек 0 0 0 0 0 0:0
123 Васлуй 0 0 0 0 0 0:0
124 Левски (Паталеница) 0 0 0 0 0 0:0
125 Киасо 0 0 0 0 0 0:0
126 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 0:0
127 Пандури 0 0 0 0 0 0:0
128 Локомотив Москва 0 0 0 0 0 0:0
129 Баня (Баня) 0 0 0 0 0 0:0
130 Университатя Крайова 0 0 0 0 0 0:0
131 Олександрия (Украйна) 0 0 0 0 0 0:0
132 Интер Баку 0 0 0 0 0 0:0
133 Пирин 2001 (Благоевград) 0 0 0 0 0 0:0
134 Ботев (Гълъбово) 0 0 0 0 0 0:0
135 Места 0 0 0 0 0 0:0
136 Брестник (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
137 Русокастро 0 0 0 0 0 0:0
138 Елхово 0 0 0 0 0 0:0
139 Бенковски (Бяла) 0 0 0 0 0 0:0
140 Левски (Карлово) 0 0 0 0 0 0:0
141 Левски (ЕП) 0 0 0 0 0 0:0
142 Ботев (Момина клисура) 0 0 0 0 0 0:0
143 Сарая 0 0 0 0 0 0:0
144 Две могили 0 0 0 0 0 0:0
145 Витоша Бистрица 0 0 0 0 0 0:0
146 Витоша (Долна Диканя) 0 0 0 0 0 0:0
147 Лех Познан 0 0 0 0 0 0:0
148 Лугано 0 0 0 0 0 0:0
149 Добруджа (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
150 Спартак (Търнава) 0 0 0 0 0 0:0
151 Челик (Зеница, Бос) 0 0 0 0 0 0:0
152 ГКС Белхатов 0 0 0 0 0 0:0
153 Бърно 0 0 0 0 0 0:0
154 Хоризонт (Турново, Мак) 0 0 0 0 0 0:0
155 Зестафони 0 0 0 0 0 0:0
156 Рапид ам. (Виена) 0 0 0 0 0 0:0
157 Ръмнику Вълча (Р.Вълча, Рум) 0 0 0 0 0 0:0
158 Пандрамаикос (Драма) 0 0 0 0 0 0:0
159 Винтертур 0 0 0 0 0 0:0
160 ФК Кюстендил (Кюстендил) 0 0 0 0 0 0:0
161 Амкар 0 0 0 0 0 0:0
162 Рилски спортист 0 0 0 0 0 0:0
163 Металург Донецк 0 0 0 0 0 0:0
164 Дунав (юн.92) 0 0 0 0 0 0:0
165 Партизан 0 0 0 0 0 0:0
166 Дулово 2006 (Дулово) 0 0 0 0 0 0:0
167 Клуж 0 0 0 0 0 0:0
168 Беласица 0 1 0 0 1 0:1
169 Житница (Житница) 0 1 0 0 1 2:3
170 Кипър 0 1 0 0 1 0:1
171 Ропотамо (Приморско) 0 1 0 0 1 1:2
172 Йълдъръм (Яребица) 0 1 0 0 1 4:5
173 Германея 0 1 0 0 1 1:2
174 ОФК Костинброд 0 1 0 0 1 0:1
175 Хеброс 0 1 0 0 1 1:2
176 Локомотив Пд (до 19) 0 1 0 0 1 3:5
177 Спартак (Плевен) 0 2 0 0 2 0:2
178 Бдин (Видин) 0 2 0 0 2 1:3
179 Спартак Пд (17) 0 1 0 0 1 0:2
180 Стрьомгодсет 0 1 0 0 1 0:2
181 Униао спортиво (Марбея) 0 1 0 0 1 0:2
182 Гигант (Съединение) 0 1 0 0 1 1:4
183 Созопол 0 1 0 0 1 0:4
184 Трявна 0 1 0 0 1 0:4
185 Преслав 0 1 0 0 1 1:5
186 Пирин Благоевград 0 2 0 0 2 1:6
187 Загорец 0 3 0 0 3 3:8
188 Балкан (Варвара) 0 2 0 0 2 1:6
189 Струмска слава 0 1 0 0 1 0:6
Гост Контроли
Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Созопол 14 6 4 2 0 9:4
2 Локомотив Пловдив 12 5 4 0 1 12:6
3 Литекс 10 5 3 1 1 11:1
4 Сливнишки герой 10 5 3 1 1 12:4
5 Спартак (Плевен) 10 5 3 1 1 5:3
6 Любимец 10 5 3 1 1 10:9
7 Калиакра 9 3 3 0 0 9:1
8 Локомотив София 9 4 3 0 1 10:7
9 Чавдар (БС) 9 6 2 3 1 8:7
10 Сливен 8 4 2 2 0 6:4
11 Велбъжд 1919 (Кюстендил) 7 3 2 1 0 9:2
12 Добруджа 7 4 2 1 1 6:3
13 Чепинец 6 2 2 0 0 5:1
14 Оборище (Панагюрище) 6 2 2 0 0 7:3
15 Славия 6 3 2 0 1 5:1
16 Бдин (Видин) 6 3 2 0 1 5:3
17 Етър Велико Търново 6 4 2 0 2 5:3
18 Монтана 6 3 2 0 1 8:6
19 Ботев Пловдив 6 4 1 3 0 6:5
20 Пирин Блг 5 3 1 2 0 4:0
21 Нефтохимик 1962 5 3 1 2 0 4:2
22 Раковски 5 3 1 2 0 7:6
23 Видима 5 4 1 2 1 5:5
24 Лудогорец 5 5 1 2 2 6:7
25 Ботев Криводол 5 6 1 2 3 7:9
26 Берое 5 6 1 2 3 5:8
27 Спортист (Св) 5 6 1 2 3 5:13
28 Левски 4 3 1 1 1 7:4
29 Витоша (Долна Диканя) 4 2 1 1 0 6:3
30 Несебър 4 3 1 1 1 7:4
31 Олександрия (Украйна) 4 3 1 1 1 8:6
32 Ботев (Козлодуй) 4 2 1 1 0 5:4
33 Ботев Враца 4 2 1 1 0 2:1
34 Пирин Благоевград 4 2 1 1 0 2:1
35 Черно море 4 2 1 1 0 3:2
36 ЦСКА 4 2 1 1 0 1:0
37 Рапид (Шумен) 4 3 1 1 1 7:6
38 Университатя Крайова 4 2 1 1 0 1:0
39 Асеновец 4 3 1 1 1 6:9
40 Лугано 3 1 1 0 0 4:0
41 Янтра Габрово 3 2 1 0 1 4:1
42 Зестафони 3 1 1 0 0 3:0
43 Миньор 3 3 1 0 2 8:5
44 Левски (Паталеница) 3 1 1 0 0 3:0
45 Академик (Сф) 3 1 1 0 0 5:2
46 Локомотив Москва 3 1 1 0 0 2:0
47 Лех Познан 3 2 1 0 1 4:2
48 Работнички 3 1 1 0 0 1:0
49 Хаугесунд 3 1 1 0 0 3:2
50 Места 3 1 1 0 0 1:0
51 Бърно 3 1 1 0 0 2:1
52 Клуж 3 1 1 0 0 3:2
53 Сараево (Сараево, Босна) 3 1 1 0 0 2:1
54 Търгу Муреш 3 1 1 0 0 1:0
55 Скрита сила 3 1 1 0 0 5:4
56 Виктория (Пилзен) 3 1 1 0 0 2:1
57 България 3 1 1 0 0 1:0
58 Петролул (Плоещ) 3 1 1 0 0 1:0
59 Струмска слава 3 1 1 0 0 2:1
60 Киасо 3 1 1 0 0 3:2
61 Дунав 3 1 1 0 0 1:0
62 Бенковски (Бяла) 3 2 1 0 1 4:3
63 Амкар 3 2 1 0 1 6:6
64 Спартак (Варна) 3 3 0 3 0 2:2
65 Спартак (Пловдив) 3 3 1 0 2 5:6
66 Ботев (Гълъбово) 3 2 1 0 1 4:6
67 Гигант (Съединение) 3 2 1 0 1 3:5
68 Септември (Сим) 3 3 1 0 2 4:7
69 Доростол 2013 3 4 1 0 3 3:7
70 Димитровград 3 5 1 0 4 6:17
71 Светкавица 3 5 1 0 4 3:15
72 Криля Советов 2 2 0 2 0 0:0
73 Пирин (Разлог) 2 3 0 2 1 2:5
74 Торпедо (Борован) 1 1 0 1 0 2:2
75 Шандун Лунън 1 1 0 1 0 1:1
76 Карпати Лвов 1 1 0 1 0 3:3
77 Оцелул 1 1 0 1 0 2:2
78 Пандури 1 1 0 1 0 1:1
79 ОФК Марек 2010 1 1 0 1 0 2:2
80 Глория (Бистрица) 1 1 0 1 0 2:2
81 Винтертур 1 1 0 1 0 1:1
82 Интер Баку 1 1 0 1 0 1:1
83 Гандзасар 1 1 0 1 0 0:0
84 Славия (до 19) 1 1 0 1 0 1:1
85 Гурник Забрже 1 1 0 1 0 0:0
86 ФК Делта 1 1 0 1 0 1:1
87 Челик (Зеница, Бос) 1 1 0 1 0 1:1
88 Свиленград 1 1 0 1 0 2:2
89 Спартак (Търнава) 1 1 0 1 0 1:1
90 Шумен 2007 1 1 0 1 0 1:1
91 Лудогорец (Доброплодно) 1 1 0 1 0 2:2
92 Бенковски (Пз) 1 1 0 1 0 2:2
93 Полония Варшава 1 1 0 1 0 3:3
94 Бран (Берген) 1 1 0 1 0 0:0
95 Млада Болеслав 1 1 0 1 0 1:1
96 Пирин Гоце Делчев 1 2 0 1 1 1:2
97 Хеброс 1 2 0 1 1 1:2
98 Дукла (Прага) 1 2 0 1 1 2:3
99 Черноломец (П) 1 2 0 1 1 1:3
100 Брестник 1 3 0 1 2 0:2
101 Германея 1 2 0 1 1 0:2
102 Левски (Карлово) 1 2 0 1 1 2:4
103 Сарая 1 2 0 1 1 2:6
104 Хоризонт (Турново, Мак) 1 3 0 1 2 1:6
105 Витоша Бистрица 1 4 0 1 3 3:10
106 Локомотив Пд (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
107 Миньор (БД) 0 0 0 0 0 0:0
108 Ропотамо (Приморско) 0 0 0 0 0 0:0
109 Карнобат 0 0 0 0 0 0:0
110 Академик (Свищов) 0 0 0 0 0 0:0
111 Ботев (Брестак) 0 0 0 0 0 0:0
112 Ботев (Нови Пазар) 0 0 0 0 0 0:0
113 Локо 1929 (Мездра) 0 0 0 0 0 0:0
114 Спартак Пд (17) 0 0 0 0 0 0:0
115 Малеш 1940 Микрево 0 0 0 0 0 0:0
116 Униао спортиво (Марбея) 0 0 0 0 0 0:0
117 Йълдъръм (Яребица) 0 0 0 0 0 0:0
118 Еноси Александруполи 0 0 0 0 0 0:0
119 Арка Гдиня 0 0 0 0 0 0:0
120 Житница (Житница) 0 0 0 0 0 0:0
121 Загорец 0 0 0 0 0 0:0
122 Литекс (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
123 Пандрамаикос (Драма) 0 0 0 0 0 0:0
124 Величково 0 0 0 0 0 0:0
125 Мастер (Бургас) 0 0 0 0 0 0:0
126 Драгоман 0 0 0 0 0 0:0
127 Ком (Годеч) 0 0 0 0 0 0:0
128 Кипър 0 0 0 0 0 0:0
129 Беласица 0 0 0 0 0 0:0
130 Черноморец (П-е) 0 0 0 0 0 0:0
131 Черноморец 0 0 0 0 0 0:0
132 Стрьомгодсет 0 0 0 0 0 0:0
133 Добруджа (до 19) 0 0 0 0 0 0:0
134 Черноморец Балчик 0 0 0 0 0 0:0
135 Дубница 0 0 0 0 0 0:0
136 Дунав (юн.92) 0 0 0 0 0 0:0
137 Марица (Белово) 0 0 0 0 0 0:0
138 Партизан 0 0 0 0 0 0:0
139 ОФК Костинброд 0 0 0 0 0 0:0
140 Евроколеж (Пловдив) 0 0 0 0 0 0:0
141 Трявна 0 0 0 0 0 0:0
142 Септември 98 (Тервел) 0 0 0 0 0 0:0
143 ФК Кюстендил (Кюстендил) 0 0 0 0 0 0:0
144 Марица (Мененкьово) 0 0 0 0 0 0:0
145 Балкан (Варвара) 0 0 0 0 0 0:0
146 Рилски спортист 0 0 0 0 0 0:0
147 Суворово 0 1 0 0 1 0:1
148 Черноморец (Бяла) 0 1 0 0 1 0:1
149 Васлуй 0 1 0 0 1 1:2
150 ГКС Катовице 0 1 0 0 1 1:2
151 Терек 0 1 0 0 1 1:2
152 Есберг (Дания) 0 1 0 0 1 1:2
153 Теплице 0 1 0 0 1 1:2
154 Локомотив Загреб 0 1 0 0 1 0:1
155 ГКС Белхатов 0 1 0 0 1 0:1
156 Металург Донецк 0 1 0 0 1 0:1
157 Рапид ам. (Виена) 0 1 0 0 1 0:1
158 Ботев (Момина клисура) 0 1 0 0 1 2:4
159 ХИТ Горица 0 1 0 0 1 0:2
160 Русокастро 0 1 0 0 1 1:3
161 Борислав (Първомай) 0 1 0 0 1 1:3
162 Динамо (Москва) 0 1 0 0 1 1:3
163 ЦСКА (до 19) 0 1 0 0 1 0:2
164 Девня 0 1 0 0 1 0:2
165 Чавдар Етр (до 19) 0 1 0 0 1 0:2
166 Стан (Стан) 0 1 0 0 1 0:2
167 Локомотив (Сп) 0 1 0 0 1 2:5
168 Елхово 0 1 0 0 1 2:5
169 Розова долина 0 1 0 0 1 0:3
170 Локомотив (ГО) 0 1 0 0 1 0:3
171 Две могили 0 2 0 0 2 1:4
172 Пирин 2001 (Благоевград) 0 2 0 0 2 1:4
173 Дебрен 0 1 0 0 1 0:3
174 Адаспорт (Острово) 0 1 0 0 1 0:3
175 Тренквалдер Адмира (Мьодлинг, Ав) 0 1 0 0 1 2:5
176 Агромел (Момчилово) 0 1 0 0 1 0:4
177 Ръмнику Вълча (Р.Вълча, Рум) 0 2 0 0 2 1:5
178 Хебър (Пз) 0 2 0 0 2 1:5
179 Тунджа (Ямбол) 0 1 0 0 1 0:4
180 Спарта Самоводене 0 1 0 0 1 0:4
181 Левски (ЕП) 0 1 0 0 1 2:6
182 Преслав 0 2 0 0 2 1:5
183 Брестник (до 19) 0 1 0 0 1 2:7
184 Баня (Баня) 0 1 0 0 1 0:6
185 Вихрен 0 3 0 0 3 1:7
186 Левски (до 19) 0 1 0 0 1 0:7
187 Чирпан 0 2 0 0 2 0:8
188 Дулово 2006 (Дулово) 0 1 0 0 1 0:8
189 Чавдар (Етрополе) 0 3 0 0 3 1:13
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK